Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon

Czarna seria trwa. Tylko jeden powód do radości.

Opublikowano 11.10.2009 14:48:13
0 2472

Po wczorajszych porażkach Limanovii i Orkana Szczyrzyc (patrz temat „Smutna piłkarska sobota), niedziela zaczęła się również bardzo ponuro. Nie zawiodła tylko Olimpia.

SOKÓŁ SŁOPNICE – POPRAD RYTRO 0-1 (0-1)
0-1 R. Wajnbrener 4
Sędziował Bogusław Górnik (Nowy Targ). Żółta kartka: Nowak. Widzów 100.
Sokół: Trzupek (46 Florek) – Kęska, Sejmej, Zawada, Nowak – Klimek (58 Poręba), Marcisz, Śliwa, Michałka – Matras, Grucel.
Już w 4 min goście objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu Pawlika celną główka popisał się R. Wajnbrener. W pierwszej połowie Poprad dominował na boisku. W 36 minucie znakomitej okazji nie wykorzystał Kluska, który z 5 metrów fatalnie przestrzelił. W drugiej połowie mecz się wyrównał. Gospodarze nie potrafili stworzyć groźnej sytuacji pod bramką rywala. Końcówka była bardzo emocjonująca. Poprad utrzymał korzystny rezultat i zasłużenie zwyciężył.

OGNIWO PIWNICZNA ZDRÓJ – KS TYMBARK 4-1 (3-0)
1-0 Weber 14, 2-0 Malik 25, 3-0 Mucha 43, 4-0 Mucha 80, 4-1 Burliga 90
Sędziował Tomasz Jabłoński (Nowy Targ). Żółte kartki: Łukaszyk - Zapała, Wiewiórski. Widzów 200.
Tymbark: Sowa - Dziadoń, Ryś, Boczoń, Kępa - Ligas, Czech, Jenczyk, T. Sułkowski - Olejarz (73 Burliga), Twaróg.

JORDAN JORDANÓW – DOBRZANKA DOBRA 4-1 (1-1)
Bramka dla Dobrzanki G. Palkij w 30 minucie.
Żółte kartki: Drozd, W. Dziadoń, Podgórni.
Dobrzanka: Łazarczyk – Otwinowski, Podgróni, Drozd, Smoleń – W. Dziadoń, K. Dziadoń, Joniec (82 Baran), G. Palkij – D. Palkij (80 Smaga), Gąsior.

V LIGA:
ŁOSOŚ ŁOSOSINA DOLNA – OLIMPIA PISARZOWA 2-4 (1-2)
1-0 G. Nowak 20, 1-1 M. Dudek 25 (karny), 1-2 Pajda 34, 1-3 Kociołek 56, 2-3 G. Nowak 62, 2-4 Frączek 78
Żółte kartki: Słomka, Gołąb, Krok - Kociołek. Czerwone kartki: Gołąb 81 (za drugą żółtą) - Kociołek 73 (za drugą żółtą). Widzów 100.
Olimpia: Jawor - D. Dudek, Potoczek, Job, Wolanin (75 Frączek) - Pajda, Ulucki, M. Dudek, Kociołek - Babroń, Schreiner.