Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna

Czarna seria drużyny z Ujanowic

Opublikowano 05.09.2021 10:56:00 Zaktualizowano 05.09.2021 11:07:32 jaca
1 2201

Klasa okręgowa, limanowsko-podhalańska. AKS Ujanowice przegrał u siebie z drużyną Czarni Czarny Dunajec.

Dla zespołu AKS-u była to czwarta kolejna porażka. Losy spotkana rozstrzygnęły się w pierwszej połowie, gdy goście zdobyli trzy gole. Pierwszy padł po stałym fragmencie gry, drugi to efekt fatalnego indywidualnego błędu w defensywie. Trzeci gol padł po składnej kontrze. Gospodarze udanie rozpoczęli drugą połowę.  Bramka Kiławca zmieniła obraz gry i AKS próbował odrobić straty. Goście skutecznie się bronili, a tuż przed końcem podwyższyli rozmiary swojego zwycięstwa.

AKS UJANOWICE - CZARNI CZARNY DUNAJEC 1:4 (0:3)

0:1 Kulman 15, 0:2 Pająk 26, 0:3 Pająk 41, 1:3 Kiławiec 53, 1:4 Wesołowski 90 (karny).

AKS: M. Gwiżdż - Grzegorzek (66 N. Czaja), R. Gwiżdż, Oleksy, Kołodziej (46 Śmiałek) - F. Krzyżak (77 Zoń), K. Krzyżak, Janisz (66 Ł. Bukowiec), Filipek - P. Bukowiec (56 Król), Kiławiec.