Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz

Cracovia ME przegrywa z Limanovią

Opublikowano 11.02.2012 08:49:41 Zaktualizowano 04.09.2018 14:20:05
2 3871

Limanovia odniosła kolejne zwycięstwo w meczu sparingowym. Tym razem pokonała Cracovię Kraków (drużyna Młodej Ekstraklasy).

Kraków:

LIMANOVIA SZUBRYT LIMANOWA – CRACOVIA ME 2-1 (1-1)
0-1 Podstolak 6 (samobójcza), 1-1 Basta 19, 2-1 Dziadzio 62
Skład Limanovii:
I połowa:
Pyskaty - Kępa, Garzeł, Kulewicz, Podstolak - Skiba, Basta, Prokop, Pietrzak - Fałowski, Mężyk.
II połowa: Sotnicki - Krupa, Garzeł, Banaszkiewicz, Wszołek – Wańczyk, Ślazyk, Basta (65 Pietrzak), Dziadzio - Kiwacki, Gadzina.
Limanovia powinna wygrać ten mecz w większych rozmiarach. Tym razem zawiodła jednak skuteczność napastników. W 59 minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Garzeł i piłka odbiła się od poprzeczki.

Wcześniejsze sparingi Limanovii:
14.01 (Tylmanowa): Limanovia – Kolejarz Stróże (I liga) 2-2 (bramki dla Limanovii: Fall, Gadzina).
19.01 (Kraków): Limanovia – BKS Bochnia (lider IV ligi) 3-4 (Pietrzak, Prokop, Fall).
27.01 (Tylmanowa): Limanovia – Sandecja Nowy Sącz (I liga) 0-3.
29.01 (Kraków): Limanovia – MKS Trzebinia/Siersza (IV liga) 3-1 (Prokop, Ślazyk dwie).
4.02 (Tylmanowa): Limanovia – Barciczanka (IV liga) 3-0 (Krupa, Gadzina, Dziadzio).
7.02 (Myślenice): Limanovia – Partyzant Targowiska (III liga) 4-2 (Fałowski, Mężyk, Gadzina dwie).