Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech

Skuteczny Marcin Krywoborodenko. Udana końcówka Orkana.

Opublikowano 14.09.2019 22:19:00 Zaktualizowano 14.09.2019 22:22:47 jaca
0 2337

4 liga, grupa Małopolska-wschód. Orkan Szczyrzyc długo przegrywał z Popradem Rytro. Dzięki golom Marcina Krywoborodenki ostatecznie osiągnął zwycięstwo.

ORKAN SZCZYRZYC - POPRAD RYTRO 2:1 (0:1)

0:1 gol dla gości w 30 minucie, 1:1 Krywoborodenko 74 (karny), 2:1 Krywoborodenko 90.

Orkan: Piwowarczyk - Gargas, Zdun, Nowak, Kurczab - Mrózek, Wsół, Piekarczyk (46 Tabor), Rosiek (70 Czech) - Limanówka (46 Krywoborodenko), Lupa.

Bardzo zacięty pojedynek, Poprad od 30 minuty był na prowadzeniu. W przerwie trener gospodarzy Tomasz Szczepański dokonał zmian w składzie, które okazały się skuteczne. W 74 minucie w polu karnym sfaulowany został Marcin Krywoborodenko i sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość celnym strzałem z jedenastego metra. W 90 minucie asystę zanotował Michał Tabor, a na listę strzelców ponownie wpisał się Marcin Krywoborodenko.