Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus

Rzuty wolne załatwiły Orkana Szczyrzyc

Opublikowano 18.05.2019 19:54:00 Zaktualizowano 18.05.2019 20:06:01 jaca
3 2496

IV liga, Małopolska-wschód. Orkan Szczyrzyc kontynuuje serię porażek. Dzisiaj przegrał z drużyną BKS Bochnia.

ORKAN SZCZYRZYC - BKS BOCHNIA 0:2 (0:1)

0:1 gol dla gości w 3 minucie z rzutu wolnego, 0:2 gol dla gości w 90 minucie z rzutu wolnego

Orkan: Piwowarczyk - Olejarz, Śliwa, Mrózek, M. Augustyn - Gargas (46 Kurek), Wojtasiński (60 R. Augustyn), Kurczab, Piekarczyk (83 Gruszka) - Tabor, Krywoborodenko (75 Limanówka).

Komentarz trenera Orkana, Piotra Gruszki:

- Nadal rozdajemy prezenty rywalom. Już w 3 minucie niepotrzebny faul tuż przed szesnastką i zawodnik gości zaskoczył naszego bramkarza z rzutu wolnego. Potem przejęliśmy inicjatywę gry, posiadaliśmy przewagę. Jednak nic to nie daje jeśli marnowane są dogodne sytuacje strzeleckie. W ostatniej minucie goście oddali drugi groźny strzał w tym spotkaniu i zdobyli drugiego gola. Przegrywamy w podobny sposób kolejny mecz, trudno jest to wytłumaczyć.

W następnej kolejce Orkan otrzyma punkty walkowerem za spotkanie z Olimpią Pisarzowa, która wycofała się z rozgrywek.