14°   dziś 15°   jutro
Środa, 08 maja Liza, Stanisław, Wiktor, Marek, Miron, Kornel
Dodane: 26.07.2021

Operator maszyn (praca na oczyszczalni)

Adres: Tymbark 156 URL: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5f2a63ffbd3d48c2be4cf24098c2014f Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Główne zadania:

-Obsługa  oraz utrzymanie prawidłowej pracy urządzeń oczyszczalni ścieków

-Nadzór nad procesem technologicznym

-Bieżąca weryfikacja parametrów pracy oczyszczalni

Od kandydatów oczekujemy:

-Gotowości do pracy w ruchu ciągłym;

-Predyspozycji do prac technicznych (mechanicznych, hydraulicznych - drobne naprawy);

-Podstawowej obsługi komputera;

-Samodzielności.

Zapewniamy:

-pracę w firmie która jest liderem na rynku w swojej branży, w oparciu o umowę o pracę,

-szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku

-dofinansowanie do karty Benefit System, opieki LuxMed

-atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,

-długą listę benefitów pozapłacowych, o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Wyświetleń: 2426