14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Dodane: 28.09.2022

KIEROWNIK ZMIANY

1zł
Lokalizacja Limanowa, ul. Łososińska 32A
Adres: 34-600 Limanowa ul. Łososińska 32A Wymiar pracy: - Typ umowy: Umowa zlecenie

Opis

Prężnie rozwijająca się firma, zatrudni kierownika zmiany.

Jeżeli masz otwartą głowę, jesteś pozytywnie nastawiona/nastawiony do nowych wyzwań,lubisz się uczyć a jeszcze jeśli cechuje Cię pedantyczność - to ogłoszenie kierujemy właśnie do Ciebie.

Z naszej strony oferujemy:

- ciekawą, rozwijającą pracę;

- szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;

- atrakcyjne warunki płacowe;

- benefity w postaci ubezpieczenia pracowniczego;

główne zadania kierownika zmiany:

- organizacja pracy zespołu

- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów

- weryfikacja pracy podległych pracowników

- przygotowywanie dokumentacji zdawczo-odbiorczej

Wymagania stawiane kandydatom:

- umiejętność sprawnego posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi

- gotowość do pracy zmianowej

- umiejętność posługiwania się językiem angielskim pożądana

- zdolności samoorganizacji

- skrupulatność

CV prosimy wysyłać na adres biuro@simplyq.pl umieszczając w tytule dopisek "kierownik zmiany". W nadesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli o udostępnianiu danych osobowych w celu rekrutacji.Klauzula informacyjna dla prowadzonego procesu rekrutacji:

Administratorem danych zebranych na cel realizacji procesu rekrutacji jest SimplyQ Anna Twaróg,ul. Łososińska 32A34-600 Limanowa. Celem zebrania dokumentów aplikacyjnych jest proces rekrutacji na stanowisko kierownik zmiany. Kandydaci mają prawo dostępu do treści przesłanych przez siebie dokumentów aplikacyjnych oraz ich poprawiania. Kandydaci podają dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych dane niezbędne do realizacji procesu rekrutacji wraz z zamieszczoną zgodą o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez P.P.U.H. SimplyQ Anna Twaróg,ul. Łososińska 32A34-600 Limanowa zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”Po zakończeniu procesu rekrutacji zebrane dokumenty zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiających identyfikację osób. Dokumenty aplikacyjne przesłane bez zgody o w.w. treści będą usuwane z systemów elektronicznych administratora a przesłane w formie papierowej zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiający identyfikację.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Wyświetleń: 1322