10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??

glober 2012-09-30 15:32:34
Gdzie będzie lepszy przystanek na ul.Targowej czy na ul.Zygmunta Augusta jak uważacie??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
KaKropka 2012-09-30 16:55:55
Jak dla mnie to optymalnym miejscem jest stary dworzec pks.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
cheffos 2012-09-30 20:18:30
Dworzec PKS.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
pasazer123 2012-09-30 23:46:06
OCZYWIŚCIE ZYGMUNTA WSZEDZIE BLIŻEJ DO STAROSTWA ZUSU SZKOŁY ITD ITP SAME POZYTYWY
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
IDI 2012-10-01 13:07:14
ZYGMUNTA AUGUSTA ! bedzie ład i pozadek, a nie jak na dworcu kocioł!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
loluss 2012-10-01 17:23:19
Mi odpowiada ZYGMUNTA AUGUSTA .Blisko jest szkoła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
smo 2012-10-01 18:45:04
Nie wiem skąd to wygodnictwo w Limanowej się wzięło i zawsze musi byc blisko, przejśc 500m to już za daleko.
A standardem w nowoczesnym mieście są DUŻE odległości, w stanach miasta ciągną sie kilometrami, a tu musi być wszystko na kupie, potem korki, wypadki, smród.

Nie lepiej gonic cywilizacje i oczekiwac na kurs w cieplym pomieszczeniu z WC ?

Nie bronie nikogo, ani przewoźników, ani gminy, bronie normalności.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
lucus001 2012-10-01 19:20:54
Moim zdaniem dworzec PKS jest ok:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
Elizabet131 2012-10-01 19:38:57
Czy to prawda,że z Dworca PKS do Krakowa jeżdżą busy firmy "Telesfor" a pozostałe z ul.Z.Augusta z dniem 2 pażdziernika?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
Elizabet131 2012-10-01 20:44:42
Nikt nic nie wie :|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
GussMussqu 2012-10-01 22:15:09
pasazer123 - Dołączył do portalu wczoraj. Tego samego dnia napisał: "OCZYWIŚCIE ZYGMUNTA WSZEDZIE BLIŻEJ DO STAROSTWA ZUSU SZKOŁY ITD ITP SAME POZYTYWY"

loluss - Dołączył do portalu dzisiaj. Tego samego dnia napisał: "Mi odpowiada ZYGMUNTA AUGUSTA .Blisko jest szkoła."

IDI - Dołączył dosyć dawno, ale napisał tylko: "ZYGMUNTA AUGUSTA ! bedzie ład i pozadek, a nie jak na dworcu kocioł!" oraz jeszcze jedną wiadomość, w której krytykuje firmę BUS PRZEWOZY.

Wszystkich jegomości, oprócz miłości do Zygmunta, charakteryzuje miłość do Caps Looka. Przypadek? Ośmielę się wątpić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
konto usunięte 2012-10-01 22:46:59
Jak chodzi o busy inne niż odjeżdżające z małego rynku, to z dworca PKS-u byłoby ok.

Co do GussMussqu ciekawe spostrzeżenie ;)

A co do "DUŻE odległości, w stanach", szczerze mówiąc to mam w głębokim poważaniu to jak jest w Stanach. Jasne, że trzeba brać przykład z dobrych rozwiązań ale skoro ludzie tutaj nie chcą chodzić tych 500m to po co mają to robić, przecież to nie jest sprzeczne ani z normalnością ani tym bardziej w tym żeby można było zaczekać w ciepłym pomieszczeniu z WC i nikt tutaj jakoś nie napisał, że chce busów odjeżdżających z głównego rynku więc nie wiem skąd te 500m się wzięło w ogóle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
mariap 2012-10-02 08:58:20
DWORZEC PKS!!! TO JEST CHYBA OCZYWISTE.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
kpiarz 2012-10-02 11:02:03
Skoro już robimy pseudosondę, to i ja odpowiem – oczywiście że Dworzec PKS. Toaleta, ogrzewany budynek, i rozkład jazdy pod dachem a nie na słupku wbitym w klepisko jak było na Targowej. A podejrzewam, że jak będzie więcej kursów to się i Pan w informacji pojawi. I zaznaczam jestem an portalu od początku a nie od wczoraj czy dzisiaj;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
pinkfloyd 2012-10-04 08:28:08
Popieram ten pomysł z dworcem-brawo dla pomysłodawców.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
djdeejay 2012-10-04 09:26:10
To i ja się wypowiem. No najlepiej byłoby gdyby to był dworzec. Plus dla pasażerów i dla kierowców. Pasażerowie mogliby czekać w budynku zamiast stać czasami w deszczu itp, a kierowcy też mogliby sobie chwilę odetchnąć w pokoiku, zjeść coś spokojnie w lepszych warunkach i na ciepło. Takie moje spostrzeżenie. Więc panowie szefowie przewozów - pomyślcie o pasażerach, ale i o kierowcach także też również.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
benni 2012-10-04 10:51:10
dla mnie wszystko jedno-mogą być dwa dworce,a przy dworcu pks-u zrobić przystanek przelotowy dla busów z zygmunta augusta,i będzie po sprawie ,potem to się wypowiedzą klienci lini busowych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ZYGMUNTA AUGUSTA CZY TARGOWA??
lexie 2012-10-04 15:17:40
A mnie się bardzo podoba, że busy będą odjeżdżać z ZA. Do Lwa mam kawałek i na ZA mam po prostu bliżej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in