Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

Zatrudnię terapeutę z wykształceniem informatyka...

apsik 2011-04-05 16:34:59
Korupcja w polsce sie szerzy. My, mlodzi ludzie zostaniemy poprostu bez szansy na jakakolwiek prace chyba ze po znajomosciach. Tak jak w pewnym stowarzyszeniu w Tymbarku. Wystarczy byc informatykiem a zostaniecie zatrudnieni jako terapeuta! Płaca podobno dobra, a wogóle nie trzeba terapeutowac, co ja mowie, wogóle nie trzeba tam byc! Jak jednemu sie to udało to dlaczego nie Wam!;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zatrudnię terapeutę z wykształceniem informatyka...
apsik 2011-04-05 16:57:10
zapomniałem dodac ze to nie żart. to sie naprawde dzieje w naszym środowisku. i nikt za to nikogo nie kara.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zatrudnię terapeutę z wykształceniem informatyka...
konto usunięte 2011-04-05 17:05:24
To jest Polska i Polacy. A rodacy dzielą się na szlachtę i plebs tak było, jest i będzie! Ci co z plebsu umieją się dzielić a ci ze szlachty – patrz na polityków :-) i nie tylko. W Polsce jak i za granicą nawet Polak Polaka podj...e. Jedyne co możemy zrobić to się z tym pogodzić bo to się raczej nie zmieni tak mi się wydaje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zatrudnię terapeutę z wykształceniem informatyka...
konto usunięte 2011-04-05 19:59:15
Bo to Polska właśnie:) Osobiście kilka lat mieszkałem i nadal mieszkam poza Limanową. Ale często tu bywam i kiedyś znajoma opowiedziała mi o sytuacji jaka panuje w Limanowskiej ARiMR odnośnie polityki zatrudnienia. Wiadomo wam coś o tym?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zatrudnię terapeutę z wykształceniem informatyka...
apsik 2011-04-05 23:00:56
tak, tylko w Tymbarku chodzi o dzieci niepełnosprawne, które przez machloiki pani prezes stowarzyszenia zostana bez opieki rehabilitacyjnej od czerwca. bo machloiki zaczely wychodzic na swiatlo dzienne, i nagle stowarzyszenie moze nie istniec od czerwca...
100 dzieci zostanie bez rehabilitacji przez nieuczciwośc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zatrudnię terapeutę z wykształceniem informatyka...
KaKropka 2011-04-06 10:58:23
kilka lat temu słyszałem, że w ARiMR w kli zatrudnia się po kluczu partyjnym (czytaj zwolenników partii z zielona koniczynką) stąd min poparcie dla posła tej partii ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in