10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!

roxy 2011-01-03 22:39:36
zobaczcie sobie listę przeciwników in vitro 1000 osób z czego sporo limanowskiej służby zdrowia! żenada!!!!! (najlepiej znajdz: limanowa !!!!!!) kilka z tych pielęgniarek znam osobiście i aż mnie osłabiło jak to zobaczyłam!!!!! http://ekai.pl/wydarzenia/x34589/sluzba-zdrowia-przeciwko-in-vitro/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
hawkeye 2011-01-03 22:54:03
proponuje zakazac w ogole ingerencji z zycie, zakazac leczenia, skoro siła wyższa chce abysmy umierali na zapalenie wyrostka to po co sie temu sprzeciwiac!! CIEMNOGRÓD!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
DRKidlerr 2011-01-03 23:01:39
Ciemnogród limanowski WSTYD NAM ZA WAS!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
roxy 2011-01-03 23:09:02
ja miałam zawał!szkoda, że jak trzeba się leczyć to pierwsi do zdobyczy najnowszej medycyny! no ale cóż ... obłuda, ciemota i kpina!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-04 01:09:58
chym ...a widzieliście ile osób na tej liście jest z Krakowa a z Warszawy ?? Niesamowite!! To musi być taki zaścianek świata i europy że nawet Limanowa wymięka przy tym ... proponuję zrobić listę oświeconych !!! może nie zbierzemy 1000 podpisów (a już na pewno od ludzi wykształconych) ale pokażemy im że wcale nie trzeba mieć wykształcenia i się "znać" skro wystarczy głośno krzyczeć swoje poglądy ... trochę to prostackie ale jakże skuteczne- nomen omen to że autorka (podejrzewam że kobieta) nazwała in-vitro sposobem LECZENIA to już wyraźnie wskazuje że jej poziom wiedzy nie jest "wystarczający" żeby wypowiadać się na ten temat ... do książek! douczyć się! bo in-vitro to nie jest sposób leczenia. DRKidlerr ... naprawdę Ci za nich wstyd? To się podpisz pod postem imieniem i nazwiskiem ... oni to zrobili i biorą za to odpowiedzialność (w tym muszą znosić takie prostackie komentarze) Ty jesteś tu "anonimowy" więc nie mów że Ci za kogoś wstyd. hawakeye - zanim się skomentuje warto by się zapoznać ze sprawą ... o zgrozo ... przeczytać artykuł do którego jest link ... a nie pisać takie głupoty ... Ci ludzie bronią własnych przekonań, i tego w co wierzą, a od początku wierzyli w to że będą jako lekarze i pracownicy medyczni pomagać ludziom a jak coś się kłóci z przysięgą którą składali tu cytat "«in vitro» nie może być zaakceptowane przez pracowników Służby Zdrowia, którzy respektując kanon tradycyjnej przysięgi Hipokratesa służą życiu i zdrowiu każdego człowieka od chwili jego poczęci" - to uważam że mają nie prawo a nawet OBOWIĄZEK odmówić stosowania i praktykowania metody in-vitro ... ot co
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
pawell 2011-01-04 10:36:24
skończę to bicie piany jednym zdaniem USTAWODAWCA- ma w swoich działaniach zachować neutrealność światopoglądową, a i miłość bliżniego "winna" to uwzględniać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
ulllaa 2011-01-04 12:53:03
z moich obserwacji przeważają tam kobiety... ciekawe czy gdyby same miały problem z zajściem w ciąże też tak chętnie by podpisywały taką listę. A jeśli in vitro byłoby jedynym sposobem na posiadanie dziecka to czy nie zdecydowałyby się na tą metodę??? bez sensu.... lepiej niech się małżeństwa rozpadają z powodu braku dziecka niż żeby się rodziny budowały:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
terorist 2011-01-04 13:29:59
A czemu od razu zascianek sluzby zdrowia? Co ma in vitro do leczenia? Poza tym przysiega Hipokratesa mowi, ze po pierwsze nie szkodzic. In vitro jak ktos chce to niech stosuje. Tylko caly czas nie rozumiem dlaczego NFZ ma to refundowac skoro nie ma pieniedzy na codziennie swiadczenia?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
polanka 2011-01-04 13:58:15
nie chodzi o refundacje , podpisy zebrano,aby zakazać stosowania in vitro. A ja no cóż nie wypowiem się na forum na ten temat.Chociaz w gronie znajomych jawnie okreslam swoje stanowisko w tej sprawie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-04 14:39:16
ullla masz rację jeżeli in-vitro było by jednym sposobem to mimo wątpliwej "etyczności" tej metody należało by ją stosować ale nie zaczynajmy rozważań od najczarniejszego scenariusza bo innych alternatywnych metod jest wiele a budzą one mniej kontrowersji.@pawell "USTAWODAWCA- ma w swoich działaniach zachować neutralność światopoglądową, a i miłość bliźniego "winna" to uwzględniać" - i całe szczęście że tak jest :D ... normy etyczne nie mogą być zatracane w imię czyichś interesów; in-vitro za darmo nie jest ktoś na tym "szczęściu" zarabia i to duże pieniądze ... Tu batalia idzie o to żeby nie ograniczać się tylko o in-vitro a stosować je tylko gdy inne "etyczne" metody zawiodą ... tylko że ludzie "oświeceni" podnieśli jazgot o "ciemnogrodzie" ... to tworzenie problemów z niczego na dodatek przez ludzi którzy się na tym nie znają tylko ślepo podążają za poglądami narzuconymi im przez media - to się nazywa manipulacja, ludzie zrewidujcie wasze poglądy i sprawdźcie czy naprawdę są wasze czy to wy przemyśleliście problem? czy może tylko przyjęli to co usłyszeli np: w TV ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
terorist 2011-01-04 15:09:16
A czemu sie na forum nie wypowiesz? Boisz sie, ze ktos bedzie mial inne poglady na ten temat i bedziesz z nim dyskutowac czy sie ich wstydzisz? Roxy widze, ze ty to najchetniej za poglady palila na stosie. Giordano Bruno splonal tylko dlatego, ze wyznawal poglady Kopernika czyli glosil teorie heliocentryczna. Zreszta roxy i inni ja sie tam nie chce czepiac ale co zrobisz z reszta zarodkow, ktora po zabiegu zostanie? Zutylizujesz czy bedziesz trzymac w nieskonczonosc?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
majcia 2011-01-04 15:27:04
ulllaa-bardzo mądra wypowiedź! Zgadzam się z Tobą w 100 procentach.Trzeba coś przeżyć , żeby móc zrozumieć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
terorist 2011-01-04 15:40:37
Nie no dobra, wszystko pieknie, ladnie tylko dalej nikt mi nie chce odpowiedziec na pytanie co zrobicie z reszta zarodkow. Bo utylizowanie ich to chyba jest troche niehumanitarne, co?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
polanka 2011-01-04 18:21:35
terorist poglądy mam takie jak połowa społeczeństwa , A kto powiedział, że będzie reszta zarodków, moga być dwa .....prAWDA ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-04 19:20:13
no właśnie nie prawda ... lepiej zrewiduj swoją wiedzę zanim "sypniesz" jakąś mądrością ... "Trzeba coś przeżyć , żeby móc zrozumieć" chym lekarz mógłby powiedzieć że musiała byś przeżyć moment w którym zabijasz małego poczętego człowieka lub wkładasz go do zamrażarki z świadomością że prawdopodobnie zginie .. nie teraz ale za kilkanaście lat ... myślę że miałby prawo tak powiedzieć ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-04 19:24:40
a skoro Ty tego nie "przeżyłaś" to jakim prawem chcesz go krytykować?! Nie każdy chce zostać "seryjnym mordercą" w imię postępu i czyjejś zachcianki ... skoro Ty nie masz skrupułów to proszę bardzo na medycynę iść ale wiedz że tam byle kogo nie przyjmą ... a jak się już dostaniesz to wiedza jaką posiądziesz diametralnie zmieni Twoje patrzenie na świat i "cudowne" metody ... są alternatywne wyjścia ... jest ich wiele ... a najbardziej prozaicznym jest adopcja ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-04 19:43:59
a skoro Ty tego nie "przeżyłaś" to jakim prawem chcesz go krytykować?! Nie każdy chce zostać "seryjnym mordercą" w imię postępu i czyjejś zachcianki ... skoro Ty nie masz skrupułów to proszę bardzo na medycynę iść ale wiedz że tam byle kogo nie przyjmą ... a jak się już dostaniesz to wiedza jaką posiądziesz diametralnie zmieni Twoje patrzenie na świat i "cudowne" metody ... są alternatywne wyjścia ... jest ich wiele ... a najbardziej prozaicznym jest adopcja ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-04 19:51:05
a skoro Ty tego nie "przeżyłaś" to jakim prawem chcesz go krytykować?! Nie każdy chce zostać "seryjnym mordercą" w imię postępu i czyjejś zachcianki ... skoro Ty nie masz skrupułów to proszę bardzo na medycynę iść ale wiedz że tam byle kogo nie przyjmą ... a jak się już dostaniesz to wiedza jaką posiądziesz diametralnie zmieni Twoje patrzenie na świat i "cudowne" metody ... są alternatywne wyjścia ... jest ich wiele ... a najbardziej prozaicznym jest adopcja ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
klio7 2011-01-04 19:54:56
Rosier,popieram w 100%
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
polanka 2011-01-04 20:01:22
Rosier ten wywód to do mnie <zdziwienie> ,a skąd wiesz co ja sadzę na temat in vitro ? Wrózka jesteś ?A może czarownica , że taką nienawiśc masz do ludzi którzy maja odmienne od ciebie poglady .Czy ja gdziekolwiek kogos skrytykowałam ? Czytaj uważnie wszystkie wypowiedzi a nie jedna , bo może tak samo czytasz wybiórczo na temat in vitro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
polanka 2011-01-04 20:06:06 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-04 20:56:10
@polanka chym ... mi zarzucasz nadinterpretację :D .. mogę się zgodzić ... ale bynajmniej nie staram się Cibie atakować .. jeżeli tak to uczułaś .. przepraszam jedyny cel jaki sobie stawiam to nie atakowanie kogoś ośmieszanie lub coś podobnego, moim celem nie jest nawet negowanie odmawianie skuteczności metodzie in-vitro bo to naprawdę milowy krok w nauce ... mnie po prostu krew zalewa jak widzę jak banda frustratów wykorzystując swoją "anonimowość" do obsmarowywania zasłużonych wykształconych ludzi za ich suwerenne decyzje to nie mogę się tylko przygladać ... trzeba ich bronić ... szczególnie jeżeli nasze zdania się pokrywają i widzę że zrobili słusznie ... mówię jeszcze raz ... jeżeli którą z moich wypowiedzi potraktowałaś zbyt dosłownie i osobiście i/lub Cie uraziła .. przepraszam ale ... nie cofam żadnych słów .. obstaję dalej przy swoim :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
roxy 2011-01-04 22:24:17
po pierwsze Rosier proponuję troszkę się poduczyć czytania ze zrozumieniem- może dłuższe ćwiczenia choć trochę poprawią u ciebie tę dziedzinę bo jak na razie widzę że miernie z tym. nie zauważyłam, żebym gdziekolwiek napisała że in vitro to metoda leczenia niepłodności, tylko że jak trzeba się leczyć to lekarze lekarki, księża i wszystcy inni obłudnicy nie parzą sobie ziółek i nie idą do szamana tylko korzystają z tego co daje XXI wiek i osiągnięcia medycyny. kolejna sprawa to to, że w limanowej dobrze nogi po skręceniu kolana nie potrafią złożyć i nikt nie przeprowadza tam in vitro:) więc owe pielęgniarki i lekarze nie muszą się martwić, że ktoś im karze tego diabelskiego czynu dokonywać. dlatego tym bardziej śmieszy fakt że podpisują. ja jestem za in vitro obiema rękami bo to co konieta robi ze swoim ciałem jest jej prywatną sprawą nie księży, nie lekarzy nie moherów.. w panstwie tak ubogim jak polska refundacja nie powinna być wprowadzona, właśnie ze względu na brak pieniędzy na wszystko ale nie zmienia to faktu, że dyskusja nad tym że kościólek nam zabrania mnie śmieszy:P tak: każdego kto myśli tak zaściankowo spaliłabym na stosie, tak księży w pierwszej kolejności:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-04 22:30:01
Oj oj widzę to dużą nad interpretacje moich słów polanka jeżeli któreś z moich słów uznałaś za atak na Ciebie lub jakąś próbę negowania Twoich poglądów- to przepraszam .. naprawdę nie to miałem na celu. Moim celem jest nie obrażanie i wyśmiewanie argumentów innych, nie jest nim nawet negowane in-vitro .. bo nie wątpliwie jest to „krok milowy” w nauce ... moim celem jest obrona tych ludzi którzy podpisali się pod tamtym listem, bo krew mnie zalewa jak widzę że banda frustratów korzystających z internetowej anonimowości oczernia tak zasłużonych ludzi którzy poświęcili własne życie by pomagać innym a teraz odmawia się im podejmowania wolnych suwerennych decyzji bo kłócą się one z czyimś „oświeconymi” poglądami. Bronić mi ich o tyle łatwo i robię to chętnie bo nasze zdania są zbieżne ... ale powtarzam że gdyby ktoś się poczuł osobiście dotknięty tym co piszę .. przepraszam .. cięty język jakiego używam w niektórych wypowiedziach ... jest efektem tego że „dostosowuję” się do „poziomu” wypowiedzi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-04 22:32:15
sry .. dubluje posta .. przypadkiem xD ..ale sens ten sam XD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-04 23:34:27
- przydała by się opcja ... choćby /kasuj/ edytuj już byśmy jakoś przeżyli xD... czyżby brak argumentów ?? już wciągamy "kościół" i wieczny jazgot który się wtedy podnosi ?? chym ja nie nawiązuję ani do jego nauki ani do niczyjej wiary ... i przepraszam ale nie zniżę się do "tego poziomu" (a raczej braku poziomu ) argumentów bo bluzgać każdy potrafi a argument "równości" i konieczności oddzielania kościoła od takich spraw jest co najmniej głupi .. bo tylko prostak nie opiera swoich poglądów i przekonań na jakiejś ideologii ... nawet ateiści ... a obśmiać można wszystkich
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
konto usunięte 2011-01-05 11:41:45
Uwazam, iz dzieci in vitro beda przynajmniej kochane i szanowane przez rodzicow. Ilez to noworodkow poczetych "po chrzescijansku" porzucanych jest przez rodzicow. Ludzie Ci nie potrafia docenic tego, iz Bog dal im te mozliwosc latwego zajscia w ciaze. Pary, ktore maja z tym problemy i decyduja sie na in vitro kochaja swoje malenstwa calym sercem, i na pewno nie pozwola na to, aby ich tak dlugo oczekiwanemu malenstwu stala sie krzywda. Oczywiscie in vitro to trudna decyzja dla niektorych osob, gdyz zycie ze swiadomoscia, iz jedno swoje dziecko przygarnelam a 2,3 czy 4( jego bracia, siostry) zyja w zamrazalce lub zostaly juz wywalone nie jest latwe. Jedno jest pewne... nikt nie ma prawa ingerowac w zycie drugiego czlowieka. Jak ktos kiedys powiedzia": "Nikt z Was za mnie nie umrze wiec nie mowcie jak mam zyc"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
roxy 2011-01-05 21:47:32
rosier :) widzę, że się nasłuchałęś w życiu tego sloganiu, że się nie będziesz zniżał :) hehehe wymyśl może coś bardziej kreatywnego bo tymi tekstami się ośmieszasz:) co do lekarzy i pieęgniaek to nikt nie zmusza do pracy przy in vitro, mało tego to żeby się parać takimi sprawami trzeba mieć troszkę wyższe kwalifikacje niż policealna i zaoczny licencjat ! dla mnie podpisywanie protestu osob których nikt nie przymusza do robienia in vitro jest tak jakbym ja zaczęła protestować przeciw lotom w kosmos :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-06 01:19:47
slogan ?? nasłuchałem ?? powiedz mi kto tak głosi ten slogan że mogłem się na słuchać ?? slogan "odmowy prowadzenia dyskusji która niebezpiecznie sprowadza się do poziomu - prostackiej" ??" racja bardzo oklepany .. ale cóż poradzi ... takie czasy. Mogę nawet powiedzieć co by się stało jakbym się dał w pyskówkę wciągnąć ... najpierw bym starał się przedstawić argumenty, Ty byś mnie wyśmiała powiedziała o prawie kobiety do swojego Ciała, to i ja wyśmiał bym Ciebie zwrócił uwagę ze tamci zamrożeni lub zabici ludzie też je maja ... następnie była by przepychanka na polu " czy kościół powinien się mieszać i czy wierny ma obowiązek wykonywać to co mu mówią prawdy wiary - tu konkluzja jest prosta ... powinien wykonywać .. i ze głoś "religii" nie powinien być bagatelizowany ... tu najpewniej nastąpiło by porównanie mnie do rzeczonego "ciemnogrodu" i ja chcąc kontynuować dyskusje też musiał bym się zniżyć do tego "poziomu" bo skoro argumenty nie działały to widać ... inaczej się nie da ... co do lotów kosmicznych .. chyba już je oprotestowali .. bo bardzo zanieczyszczają powietrze (przy starcie- więc teraz wystarczy tylko listę na podpisy znaleźć) gdyby oprotestowali to że w lotach w kosmos REGULARNIE giną ludzie .. to i ja pewnie bym się podpisał ... bo nic za cenę ludzkiego życia ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
karol366 2011-01-06 14:35:06
Jestem dumny z naszych pielęgniarek. To prawdziwwa odwaga bronić dziś życia. A ty zanim się wypowiesz przeczytaj na czym polega in vitro. Pielęgniarki i lekarze to wiedzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
roxy 2011-01-06 18:34:16
rosier nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie na tą konwersację z tobą ale powstrzymam się no mi szkoda takich biednych ludzików jak ty. człowieku zamrożeni ludzie??? jacy ludzie to jest embrion, zwykła komórka jak skórka od paznokcia i tyle, żadni ludzie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
Rosier 2011-01-07 15:09:06
chym ... brak elementarnej wiedzy z biologii... i Ty się jeszcze masz śmiałość się wypowiadać ? :) ... no cóż nic nie poradzę na to, widocznie ktoś w przeszłości "zawalił" albo przespałaś lekcję ... choć jest jeszcze jedna opcja ... -nie braliście jeszcze tego? Chym ale dobrze załóżmy że to "tylko embrion" ... wiec powiedz mi kiedy to będzie człowiek? dla ułatwienia powiem że komuniści uważali że człowiekiem staje się po pierwszym krzyku ... więc jak się zdążyło po porodzie wrzucić dziecko do wiadra z wodą (zanim zapłakało) i utopić to nie było mowy o zabiciu człowieka bo ich "naukowcy" uczyli że to jeszcze nie człowiek... powiedz ... masz szansę mnie "nawrócić" jeżeli argumenty będą dobre, będę miał czyste sumienie że podjąłem temat ... jednak jeżeli ma to być bełkot o "ciemnogrodzie" i wyzywanie od ignorantów ... to przyjmij moją dobrą radę i zamilcz ... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: zaścianek służby zdrowia w limanowej!!!!!! żal!!!!!
edytaz 2011-01-07 17:16:49
Ullaaa, jeśli myślisz, że dziecko (nieważne czy z probówki czy poczęte naturalnie) jest w stanie uratować i załatać jakieś małżeństwo to albo masz 16 lat i bardzo zielono pod sufitem, albo ...szkoda gadać. Dobre, dojrzałe małżeństwo poradzi sobie z problemem bezpłodności, bo in vitro to nie jedyne rozwiązanie. Jeśli nie sa dojrzali i problem leży w podejściu małżonków, to po co jeszcze ma się między nimi męczyć dziecko, żeby oni mogli zaspokoić swój instynkt rodzicielski i chęć przekazania genów? A ja się tak zastanawiam, czy wszyscy ci, którzy tak się bulwersują tym, ze ktoś jest przeciwny in vitro wzięli również pod uwagę to, że jeśli państwo zacznie finansować in vitro to jeszcze mniej pieniędzy zostanie szanownemu NFZ na kontrakty i leczenie umierających ludzi...dzieci też?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in