10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.

Janek64 2014-03-15 16:56:56
Kiedys w rozmowie na zywo z Panem redaktorem naczelnym Limanowa.in z jego strony padlo stwierdzenie ze im blizej wyborow tym wiecej bedzie atakow na Pana staroste . Zastanawiam sie skad juz wtedy Pan redaktor o tym wiedzial czy to juz bylo przygotowywane i przez kogo ?

To juz widac wiec Pan naczelny juz wszesniej wiedzial ze tak bedzie .Skad to przewidzial!!! Jak patrze na to wszystko mam wrazenie ze to zostalo przygotowane tylko przez kogo? a moze jakis uklad Towarzystki powiazany z miastem oto jest pytanie ? Co chcecie Panowie osiagnac i dokad zmierzacie ? Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-15 17:03:38
Witaj Janku!
Miłego dzionka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Janek64 2014-03-15 17:56:19
Witam i tez zycze juz Milego wieczorka :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Cris 2014-03-15 18:26:41
i co z tym chcesz zrobić Janek???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-15 18:29:16
Wysłać redaktorów na rekolekcje?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
voldo2 2014-03-15 19:14:04
Ja bym wysłał niektórych komentujących Janku na rekolekcje. Może by się coś zmieniło. Tylko by się zmieniło trzeba chcieć. A tego chyba rekolekcje w ludziach nie zmienią.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
AwM 2014-03-15 20:53:18
To byłby nie pierwszy raz, gdy atakują kontrkandydatów. Taka jest polityka.

Janek64 w jakim Ty świecie żyjesz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
top 2014-03-16 08:15:56

Janek64: Ty to politykę uwielbiasz na tym portalu uprawiać :)
Szkoda tylko, że przedstawiasz rozmowę (swoją drogą prywatną) baaardzo wybiórczo.

Może wyjaśnię prowokację Janka:

1. Wybory się zbliżają. Teraz, jak przed każdymi, ludzie którzy walczą o "stołki" będą wyciągać wiele rzeczy, inni ich będą bronić. To dotyczy pewnie wielu osób/grup/znajomych. Totalnie bez różnicy o jaki stołek chodzi i miejsca gdzie się to odbywa. Nasilać się to będzie, żadną wróżką nie trzeba być :)

2. W żadnym wypadku nie mieszaj do tego redakcji portalu, bo nie o tym była mowa i wiesz o tym dobrze.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
AdamKnight 2014-03-16 14:20:42
Jak śmiesz, Janku, jak śmiesz tak szkaradnie kłamać!

Kłamstwa i plugawe, ohydne oskarżenia... Ech...

Brzydzi mnie to! Wstyd, Janku! Wstyd!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-16 14:49:56
Każdy ma jakieś poglądy polityczne czy gospodarcze i bardziej lub mniej je wyraża, ten portal jest jednak najbardziej zależny od NAS zaglądających tutaj nieraz kilka razy dziennie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Doradca 2014-03-16 15:04:20
@ Janek64 to dla Ciebie :

http://www.youtube.com/watch?v=m2rkZzzY9D8
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
namoR 2014-03-16 17:00:53
@Janek64
Ciekawy temat zalozyles...

To jak to w koncu jest, Portal Limanowa.in jest zalezny czy niezalezny. Oto jest pytanie :)

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
namoR 2014-03-16 17:10:48
@TOP
Ciekawa rowniez odpowiedz napisales do Janka:

"Wybory się zbliżają. Teraz, jak przed każdymi, ludzie którzy walczą o "stołki" będą wyciągać wiele rzeczy, inni ich będą bronić. To dotyczy pewnie wielu osób/grup/znajomych. Totalnie bez różnicy o jaki stołek chodzi i miejsca gdzie się to odbywa. Nasilać się to będzie, żadną wróżką nie trzeba być ."

Jednym slowem, negujesz ale nie zaprzeczasz stwierdzenia z Waszej "prywatnej" rozmowy.

Czy mozesz tutaj napisac publicznie, ze Ty jako Redaktor Naczelny nie uwielbiasz uprawiac polityki za pomoca wlasnego portalu?

Jezeli zadna wrozka nie trzeba byc, jest to totalnie bez roznicy o jaki stolek chodzi i bedzie sie to nasilac, jak sie zachowa Redakcja w takim razie, jakie kroki poczyni, aby zachowac balans i rownowage w wyciaganiu tych "wielu rzeczy"?

Czy ja, jako czytelnik moge liczyc na takie zapewnienie i uslyszec od Ciebie, ze bedzie sprawiedliwie przedstawiany kazdy kandydat na jakikolwiek stolek?

Uwierz mi, nie bede glosowal w najblizszych wyborach do jakichkolwiek samorzadow lokalnych w Waszych a zarazem moich rodzinnych okolicach, ale zawsze bede walczyl o sprawiedliwosc w mediach, o ktorej juz wiele razy tutaj pisalem.

Dlaczego ja, obserwujac wszystkie wydarzenia, publikacje z wielkiej odleglosci od Was, jaki mialbym cel, aby krytykowac portal, na ktory najczejsciej wchodze, aby zaczerpnac informacji z moich rodzinnych stron?

Przeciez to sie da zauwazyc z bliska i z daleka, iz procentowo jest duzo wiecej publikacji negujacych urzad powiatowy, a wychwalajacy urzad miasta Limanowa.

Nie chce sie tutaj rozpisywac o userach/ nickach/ osobach/grupach "znajomych", ktorzy pomagaja Wam osiagnac obrany cel i "kierunek" publikacji, ale powiem Ci, iz coraz bardziej trace ochote na komentowanie pod publikacjami, poniewaz to nie ma zadnego sensu, zawsze pojawia sie "grupka znajomych" (cyber propaganda) i razem wspolnie obalaja/spychaja wszystkie komentarze, ktore Im/Wam nie "pasuja".


Dlaczego tak jest?

Przeciez to takie latwe, aby pokazac z Waszej strony bezstronnosc, niezaleznosc i obiektywizm w kazdej sprawie dotyczacej wszystkich publikacji powiazanych z "lokalna polityka"...

Powtorze jeszcze raz...nie samymi aferami i page rank zyje czlowiek...;)

Pozdrawiam i milego wieczorku zycze:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-16 17:52:02
W końcu ktoś tu jest, "panem na zagrodzie".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Janek64 2014-03-16 18:06:43
Szanowny Panie Redaktorze Polityka to moje hobby wiec jako czytelnik rowniez forumowicz wyrazam swoja opinie pod politycznymi artykulami . Jednak nie moge sie zgodzic z tym kiedy poprzez media i nie wazne czy prywatne czy publiczne prubuje sie zniszczyc druga osobe i niema to dla mnie zadnego znaczenia czy to jest osoba prywatna czy publiczna .Polityka nie musi byc brudna moze byc normalna Jestem czytelnikiem Pana portalu od samego poczatku i i widze jak zle kreowany jest ten portal a szczegolnie jak wielki nacisk polozono zeby zwalczyc Pana Staroste dlatego protestuje i zachecam wszystkich do normalnosci. Milo Pozdrawiam i spokojnego wieczorku

Ps Odpisalem teraz gdyz poprzez silna wichure niebylo pradu .Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Doriska 2014-03-16 18:18:56
Janek64- wybacz ale nie jest to na miejscu byś publikował rozmowę prywatną z redaktorem ...
Nie zrozum mnie źle ale tak byc nie powinno...
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Janek64 2014-03-16 19:20:45
@ Doriska to byla normalna rozmowa nie bylo hasla scisle tajne wiec nie ma co utajniac !

Potrzebna jest normalnosc i taka musi rowniez portal budowac zeby byl Niezalezy i obiektywny zeby spelnil swoja misje wsrod spolecznosci lokalnej . Milo Ciebie pozdrawiam i dobrego wieczorku :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Doriska 2014-03-16 19:34:02
Janku64
Jak wczesniej napisałam- bardzo źle zrobiłeś, to moje zdanie...
Ja mogłabym zadzwonić do Pana Toporkiewicza i opowiedzieć jaka była moja prywatna rozmowa ze starostą i jestem pewna iż pojawiłby sie artykuł bo starosta nie zachował się w porządku jeżeli chodzi o Pana Toporkiewicza ale po co mam to robić? Nie robie gdyż rozmawiałam z Nim prywatnie... a o tej rozmowie wie tylko jeden moderator...
Miłego również...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-16 19:43:36
Ależ ten temat naciągany. Ktoś, coś, gdzieś powiedział w cztery oczy i jeszcze powiedział coś, co z urzędu (choć to słowo może w tym przypadku jest niefortunnie użyte) jest wysoce prawdopodobne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-16 20:59:16
Ameryki nie odkryłeś Janek64 ;)
Nie od dzisiaj wiadomo, że redakcji tego portalu "po drodze" jest z Biedą i Zoniem a wszystko, co pochodzi od złego Puchały jest beee i feee (jak choćby ostatnia sprawa z potokiem w Jurkowie). Im bliżej wyborów, tym więcej będzie takich najazdów :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-16 21:42:54
Tym razem wzięła się za umoralnianie Janka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
HenrykV 2014-03-16 22:13:43
dobre, wilk opowiada o tym jak smaczna jest marchewka. Zależność to też postrzeganie świata przez pryzmat otrzymanych kilku piłek i obietnic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
romcio1985 2014-03-16 22:30:24
eee janek strasznie to naciągane. TOP nagle stracił głowę i akurat tobie powiedział takie rzeczy:) ciekawe, ciekawe. To normalne że w trakcie wyborów wokół rządzących dzieją się "ciekawe" rzeczy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Doradca 2014-03-16 23:18:57
Redaktor mógłby stracić głowę dla dziewczyny na pewno nie dla Janka64 :)

Demokracja rządzi się takimi prawidłami i nie poradzisz nic bracie mój.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
ebi 2014-03-17 09:32:52
najlepsze w tym temacie jest to, że Janek może tu wypisywać swoje dyrdymały i nikt mu ich nie kasuje - ma prawo, korzysta z niego i beczy , że portal nie jest O.K.?
Janku, ogarnij się - jest wiele osób na tym portalu które tak jak Ty krytykują wszystkich poza Starostą i wtedy oczywiście portal jest niezależny! No ale niech ktoś spróbuje skrytykować Starostę - noo wtedy portal jest zależny. Ogarnij się Janku, pomyśl i przestań pitolić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Dagi 2014-03-17 10:16:19
Panowie @Janek @namoR
Ale ten portal spędza Wam sen z powiek, tyle żalów, a to nieobiektywny, niesprawiedliwy, zależny- nie zależny, schodzi na psy, liczy się tylko kasa..
Uważam,iż najważniejsze jest to,że podawane informacje nie są kłamliwe, przekłamane, wyssane z palca, tylko rzetelne i prawdziwe.
Natomiast komentujący wiedzą, że biorą pełną odpowiedzialność za swoje komentarze.

A tak dla równowagi zapytam, Czy KP. "Kurier Beskid Wyspowy i Gorce" odpowiada Wam", interweniujecie do redaktora/ów, macie jakieś żale?, bo przynajmniej będzie wiadomo dla wszystkich jaka ta sprawiedliwość leży wam głęboko na sercu.
Ja również uważam, tak jak @ebi.
Tyle z mojej strony
pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
jeden1 2014-03-17 10:20:43
ebi i Dagi-jak mogliście!Jesteście zależni?:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-17 20:30:25
ebi i Dagi to pachołki Biedy, więc niczego wielkiego nie można się po nich spodziewać. Wiadomo, że będą zaciekle się wspierać i bezwzględnie gloryfikować swego mentora. Zły Puchała jest feee i każdy kto uważa inaczej jest beee. Spróbuj się z tym nie zgodzić, to zaraz pojadą po tobie jak po burej suce :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-17 20:57:55
@ebi:

Niech ktoś tylko spróbuje napisać coś na twoich bożków - Biedę i Zonia to zaraz zaczną się najazdy twoich koleżków. Uważasz, że to jest obiektywizm i niezależność?


@HenrykV:

A wiesz jak smakuje komunizm? Próbowałeś i chyba dobre, bo tak sobie zachwalasz takie rozwiązanie. Rozumiem, że niedobry starosta jest przyczyną wszelkiego zła na świecie i jego awans do PE powinien załatwić większość problemów :P


@AdamKnight:

Rozumie, że gdyby napisał "Bieda jest najlepszy" to wszystko byłoby ok? Nie byłoby żadnych kłamstw i pomówień? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Janek64 2014-03-19 17:12:50
Wszystko co napisalem to dla dobra portalu zeby wszyscy trzezwo spojrzeli na swiat i rzeczywistosc byla normalna rzeczywistoscia wtedy portal bedzie rosl w sile a my czytelnicy odniesiemy korzysc WSZYSCY .Milo pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
namoR 2014-03-19 19:15:57
Czekam juz kilka dni na odpowiedz od Redaktora....
...no coz, szkoda ze jest cisza...

Zawsze uwazalem, iz kontakt z czytelnikami jest bardzo wazny dla kazdego redaktora czy dziennikarza gazety, portalu itd.

Kiedys wczesniej juz wspomnialem, ze brak tego kontaktu lub odpowiedzi jest rowniez dla mnie pewna forma odpowiedzi...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
namoR 2014-03-19 19:18:44
@TOP
Na koniec podaje link do ciekawej publikacji, prosze Redakcje portalu limanowa.in o przeczytania i przemyslenie tematu tej publikacji... no i oczywiscie prosze o opinie na temat tego jakze waznego kontaktu z czytelnikami, nawet tymi, ktorzy Was krytykuja... :)

http://wszystkoconajwazniejsze.pl/marek-twarog-pokochaj-czytelnikow-dekalog-szefa-dziennika-zachodniego/

Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
AdamKnight 2014-03-19 20:41:59
Jak to, Janku? Insynuujesz, tworzysz jakieś mgliste intrygi i to wszystko dla dobra portalu? Przecież Twoja wersja to zupełnie co innego jak to, co powiedział TOP!
A fuj!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Doradca 2014-03-19 23:21:47
"Strach się bać
Normalnie strach się bać
Nie ma jak
Przed demokracją zwiać"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Janek64 2014-03-20 00:02:23
Do demokracji trzeba dojrzec Demokracji nie mozna sie bac Demokracje trzeba zrozumiec!

@ Panie Doradco nie boj sie wszystko bedzie dobrze

2 Adas tylko ja i redaktor naczelny wiemy o czym mowilismy.
Zapraszam redakcje do przeczytania linku ktory podal namoR .Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
AdamKnight 2014-03-20 08:29:06
Czyli jakie dobro chciałeś wyprowadzić z tych niejasnych swoich wypowiedzi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-20 09:02:47
Może i ten portal jest tendencyjny, ale daleko mu do tefałen dwajścia (jak to mówi Karol w niedzielnym teleturnieju) cztery.
Beskid obiektywizmem też nie grzeszy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
namoR 2014-03-20 16:51:18
@Janek64
Piekne slowa napisales:

"Do demokracji trzeba dojrzec Demokracji nie mozna sie bac Demokracje trzeba zrozumiec!"

Pozdrawiam.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-03-24 23:38:12
Słowa może i piękne tylko demokracja nie taka piękna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
marlehill 2014-05-03 08:53:53
Ja piszę co chcę bo jest demokracja ,no ale jak mnie krytykują to już jest jawna bezpardonowa napaść...

pozdrawiam biorących srebrniki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Arwen 2014-05-03 11:10:41
Większość dziennikarzy w Polsce jest zależna , powiązana rodzinnie.zawodowo,lub koleżeńsko, ten portal należy do "opiekujących" się Panami Bieda i Zoń ze względu na powiązania koleżeńskie, to jest moja osobista opinia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Janek64 2014-05-04 14:41:01
Napisalem to w marcu jakze aktualne jest teraz w maju.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
tiktak 2014-05-04 16:32:07
janek opowiedz nam co jeszcze lubisz >:-D teraz strach z toba rozmawiac PRYWATNIE bo kto wie co mozesz potem napisac i gdzie !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
Arwen 2014-05-04 17:06:34
Janek64 , to co napisałeś będzie się uwidaczniało wprost proporcjonalnie do zbliżających się wyborów samorządowych. Tak że na jesieni czekają czytelników same artykuły wielbiące "mądrość" i "doskonałość" panów Bieda i Zońhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Zalezny Niezalezny Portal Limanowa in.
konto usunięte 2014-10-21 12:24:50
Janek zagląda, ale nic nie pisze?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in