12°   dziś 16°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
2168

Wydarzenia

Wywóz śmieci Limanowa

DRKidler 2016-01-09 10:12:03
Dzisiaj na stronie Urzędu Miasta Limanowa pojawiła się informacja o terminie wywozów odpadów w miesiącu styczniu. Jakie było moje zaskoczenie. Po pierwsze: zostały zmienione, już któryś raz z kolei strefy, a największym zaskoczeniem jest to, iż jest tylko jeden termin wywozu śmieci. Jak pamiętam, to na sesji rady miasta (bodajże w miesiącu październiku 2015 roku) burmistrz obiecywał, że od 1 stycznia 2016 roku śmieci z każdej strefy będą wywożone 2 razy w miesiącu, i jak się to ma do obietnic Panie Burmistrzu?. Kto coś znowu zawalił!. A tak wracając do początku mojego tekstu, to napisałem, że informacja pojawiła się dzisiaj, gdyż sprawdzałem na początku tego tygodnia na stronie internetowej UM Limanowa, i takiej informacji nie widziałem, a jakie było moje zaskoczenie, jak dzisiaj sprawdziłem, to przeżyłem szok. Widnieje jak byk, że informacja została podana do wiadomości w dniu 29.12.2015 roku o godzinie 13.21. Czy ktoś to może wyjaśnić?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wywóz śmieci Limanowa
Arwen 2016-01-09 11:02:30
Po prostu wybraliście Burmistrza Biedę, który mieszka na Starej Wsi i ma w tyłku mieszkańców Limanowej, wydaje mu się że będzie rządził Limanową za pomocą nakazów i zakazów.https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png"> Poza tym nie jeden raz urzędnik Miasta Limanowa został złapany na kłamstwie(prawda Panie Zoń ?)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in