14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Wyrwigrosz na cmentarzu

royski 2013-05-31 00:09:31
Właśnie obejrzałem galerię w której relacjonujecie jak kręcono teledysk tego"kabaretu". Sceny kręcono obok cmentarza, koleś kładzie się na grobowcu ... co to ma być... ludziom już zupełnie się we łbach poprzewracalo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
ABS0LLUT 2013-05-31 01:30:16
Lubię czarny humor etc., ale nie w takim wykonaniu.
Osobiście uważam to za niesmaczne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
Jodla 2013-05-31 07:28:18
Z tego co się orientuje, to pan Andrzej Kozłowski położył się na jednym z grobowców, który jest wystawiony jako wystawka w zakładzie pogrzebowym nieopodal cmentarza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
clemenza 2013-05-31 07:33:13
Dokładnie tak jak pisze @Jodla. Bylem akurat tam i widziałem. Sceny były kręcone przy nagrobkach "wystawowych" przy firmie pogrzebowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
royski 2013-05-31 12:54:40
no ok były kręcone na nagrobkach wystawionych koło zakładu pogrzebowego, ale przecież obok jest cmentarz... wszystko ma swoje granice, tym razem je przekroczono
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
Cris 2013-05-31 13:16:55
Ty sam nie wiessz gdzie to było kręcone.nie leżał na cmentarzu a w zakładzie obok bez przesady. już naprawdę nie macie co robić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
royski 2013-05-31 13:30:48
wiem gdzie było kręcone... w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza, koło dawnego PUP... jest to dla mnie niesmaczne, by w pobliżu miejsca gdzie spoczywają m.in. moi bliscy ktoś urządzał cyrk !!! zresztą widać jak nisko spadł poziom naszych kabareciarzy skoro chwytają się takich zabiegów jak leżenie na nagrobkach ,,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
konto usunięte 2013-05-31 14:28:12
Ale w pobliżu cmentarza bo jakieś 50 metrów w lini prostej dwa razy do roku występuje cyrk i to Ci nie przeszkadza ?? na prawdę w dooopach się niektórym już przewraca :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
royski 2013-05-31 14:56:07
Tylko artyści z cyrku nie skaczą po nagrobkach !!! a Ci pseudo "kabareciarze" urządzają sobie skakanie po nagrobkach 10 m od miejsca gdzie spoczywają ludzie ,,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
kingston 2013-05-31 15:31:19
Pozwij ich za to.

Ja osobiście nie widzę problemu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
nick 2013-05-31 15:36:08
Ten kabaret jak zwykle pokazał na co go stać...humor niskich lotów. Kogo to w ogóle bawi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
konto usunięte 2013-05-31 16:20:53
Pseudo kabareciarze :D oj pewnie ten Macierewicz zabolał Ja tam ich akurat lubię. Nie skakali po nagrobkach tylko po płytach marmurowych wystawionych na sprzedaż i które w przyszłości mogą się stać nagrobkami. A jeśli Cię to tak boli to faktycznie możesz ich pozwać albo napisać skargę do proboszcza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
AdamKnight 2013-05-31 19:12:52
Niby to tylko groby wystawowe, ale mimo wszystko jakiś taki lekki niesmak towarzyszył mi podczas oglądania zdjęć.

Co do tekstów do @royskyego, żeby ich pozwać - to przecież nie w tym rzecz. Nie chodzi o złamanie prawa, tylko o jakieś granice przyzwoitości czy coś takiego (nie wiem, czy to komuś coś mówi).

Co do samego kabaretu, mają kilka śmiesznych i fajnych kwestii, ale też sporo naprawdę kiepskich, wymuszonych tudzież infantylnych. I nie wiedzieć czemu, gdy ten trzeci z nich (chyba najmłodszy) próbuje mnie jako widza rozśmieszać, osiąga zupełnie odwrotny skutek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
royski 2013-05-31 19:27:02
Masz Adam rację, tutaj nie chodzi, by kogoś pozywać, nie ma to też nic wspólnego z pisaniem skarg do kogokolwiek (zwłaszcza do księdza proboszcza) tutaj pojawia się tylko kwestia pewnej wrażliwości i szacunku do zmarłych. Groby wystawowe, ale nieopodal te prawdziwe ,,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
nick 2013-05-31 19:59:49
Tandeta,paździerz...krótko mówiąc hańba im.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
pinkfloyd 2013-06-01 00:06:01
Też uważam,ze to nie na miejscu-żarty żartami,ale z głową.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
arhama 2013-06-01 00:22:44
Mam podobne odczucia co do spadającego drastycznie poziomu Wyrwigroszy , a kiedyś byli na prawde dobrzy :(
zdj .żenujące...:( szkoda....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
Dunior 2013-06-01 06:23:12
tak, naprawdę to jest niepoważne aby w takiej odległości od cmentarza była szkoła tańca, czy sala do aerobiku, no jak tak można tak zaraz obok cmentarza kręcić tyłkiem

;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wyrwigrosz na cmentarzu
konto usunięte 2013-06-01 09:56:15
Faktycznie, to jest skandal !! nie wiadomo na czym oni tam tańczą :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in