Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny

DRKidler 2014-01-30 10:35:09
http://limanowa.in/wydarzenia;nowy-sprzet-dla-limanowskiej-policji,16513.html Więc moje pytanie po przeczytaniu tego artykułu brzmi następująco. Dlaczego nikt z policjantów nie wykorzystał tego, darowanego, a zakupionego także ze środkow samorządów lokalnych, nie wykorzystał w tej akcji. Może pan Wójt ze Słopnic zainteresuje się tą sprawą,bo gmina Słopnice, również przyczyniła się do zasponsorowania zakupu tego sprzętu. Wiem, że życia, temu człowiekowi nikt już nie przywróci. Serdeczne współczucia dla rodziny zmarłego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
maja1 2014-01-30 12:23:55
Policyjny quad to jedno, ale gdzie się podział skuter śnieżny OSP w Słopnicach. Bodajże rok temu na tym portalu było o nim głośno.Wójt Słopnic lepiej niech tę sprawę w pierwszej kolejności wyjaśni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
kubab02 2014-01-30 14:12:36
Z tego co słyszałem to nie dało sie tam gojechac quadem, a co z skuterem to nie mam pojecia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
bardo 2014-01-30 14:57:05
traktorem się dało a skuterem nie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
konto usunięte 2014-01-30 15:33:22
Nakupili zabawek, które się nie nadają do poważniejszych akcji.
Nie lepiej było zainwestować w konkretną terenówkę, która poradzi sobie w trudnych warunkach, jest w stanie uwieźć trochę bagażu i uciągnąć trochę ładunku?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
kiciunia 2014-01-30 16:05:30
W tym problem że nie dało się tam dojechać skuterem bo próbowano. Jak nie jesteście w temacie to się nie wypowiadajcie bo robicie zamieszanie. Wyrazy współczucia dla rodziny i dzieci:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
misiek33 2014-01-30 16:23:01
to kto jezdzi tym skuterem ze nie umiał dojechac...pierwszy który dobiegł do remizy?choc to i tak na ratunek za pozno było...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
kubab02 2014-02-01 15:44:04
Nie rozumiem ludzi którzy siedzą przed laptopem i krytykują wszystko według swojej miary. Byłes tam, próbowałes pomoc, zrobiłes cos aby sie przyczynic do uratowania tego człowieka..? jezeli nie to nie krytykuj tych co próbowali, a z niewiadomych nam przyczyn nie byli w stanie pomoc aby uratować. Sądze ze jeżeli by nie było skutera krytykowalibyście ze nie ma wyposażenia. jest to tez ze nie został uzyty. Możliwe ze sie nie dało bo skuter jezdzi po sniegu a nie po częściowo ośnieżonej drodze czy lodzie, przynajmniej tak mi sie wydaje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
misiek33 2014-02-01 15:53:24
kubab 02- widziałes i jezdziłes skuterem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
konto usunięte 2014-02-01 17:12:37
Trzeba było jechać ciągnikiem rolniczym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
konto usunięte 2014-02-01 17:24:13 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
kiciunia 2014-02-03 21:35:13
Wydaje mi się że tą bez sensu dyskuję pora skończyć bo czym by nie pojechano i dojechano na samo miejsce to życia tego człowieka nie dało się już uratować. Na koniec tego tematu to myślę żeby każdy się pomodlił za duszę zmarłego a nie kłócił o jakieś bzdety.
:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
kubab02 2014-02-06 01:16:22
misiek33 rozmawiałem z ludzmi którzy byli na miejscu i probowali dojechac skuterem, mowili ze na drodze był sam lód i nie dało sie jechac skuterem. nie bede sie z Tobą kłocił bo widze ze Ty wiesz wszystko co sie dało a co nie. Mowili ze był problem z dojsciem na nogach, jezeli by to było takie łatwe sądze ze dolozyli by wszelkich mozliwosci aby byc tam jak najszybciej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wypadek w Słopnicach, a quad policyjny
konto usunięte 2014-02-06 06:14:24
Nie dało się skuterem, to trzeba było jechać quadem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in