10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Wymiana butli gazowej

Blackmail 2014-09-02 09:35:53
Witam, nadszedł ten czas dla mojego autka, żeby wymienić mu butlę gazową oraz wyczyścić instalację. Czy może mi ktoś polecić dobry zakład w tym temacie? Ktoś ze znajomych mówił, że Pani Piechnik w Tymbarku teraz robi z instalacjami gazowymi. Czy ktoś korzystał z jej usług? Czy jeszcze kogoś innego możecie mi polecić? Z góry dziękuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wymiana butli gazowej
konto usunięte 2014-09-02 09:46:07
Samo reklama?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wymiana butli gazowej
djdeejay 2014-09-02 10:10:53
Ja u nich w Tymbarku robiłem z gazem poprawki przy Mondeo i Scorpio w sekwencji. Sprawnie i skutecznie kolega znalazł nieszczelność w Mondeo, a w Scorpio problem ze sterownikiem, nie zapłaciłem dużo. Ale grubszych rzeczy, jak wymiana butli, czyszczenie instalacji czy też zakładanie nowej nie robiłem u nich, bo narazie nie mam takiej potrzeby. Przyznam się, że osobiście znam gościa (dalszy sąsiad), który robi tam z gazem i zna się na tym co robi. Ale każdy może mieć inne odczucia i inne zdanie w zależności od tego co tam naprawiał lub ile naprawa kosztowała.

Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wymiana butli gazowej
dex 2014-09-02 11:52:38
W Starym Rybiu gość dobrze robi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wymiana butli gazowej
qwerti 2014-09-02 14:39:30
A może tu:
http://www.czakram.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wymiana butli gazowej
saxon 2014-09-08 01:32:30
W Starym Rybiu Bogus Tabak. Sam fakt ze z Krakowa,Bochni,czy Wisnicza jezdza do niego wystarczy za reklame.Lepszego w rejonie L-wej nie znajdziesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in