Piątek, 07 sierpnia
Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna
4139

Porady

Wymiana butli gazowej

Witam, nadszedł ten czas dla mojego autka, żeby wymienić mu butlę gazową oraz wyczyścić instalację. Czy może mi ktoś polecić dobry zakład w tym temacie? Ktoś ze znajomych mówił, że Pani Piechnik w Tymbarku teraz robi z instalacjami gazowymi. Czy ktoś korzystał z jej usług? Czy jeszcze kogoś innego możecie mi polecić? Z góry dziękuję.
RE: Wymiana butli gazowej
Samo reklama?
Ja u nich w Tymbarku robiłem z gazem poprawki przy Mondeo i Scorpio w sekwencji. Sprawnie i skutecznie kolega znalazł nieszczelność w Mondeo, a w Scorpio problem ze sterownikiem, nie zapłaciłem dużo. Ale grubszych rzeczy, jak wymiana butli, czyszczenie instalacji czy też zakładanie nowej nie robiłem u nich, bo narazie nie mam takiej potrzeby. Przyznam się, że osobiście znam gościa (dalszy sąsiad), który robi tam z gazem i zna się na tym co robi. Ale każdy może mieć inne odczucia i inne zdanie w zależności od tego co tam naprawiał lub ile naprawa kosztowała.

Pozdrawiam
Mariusz
W Starym Rybiu gość dobrze robi.
A może tu:
http://www.czakram.pl
W Starym Rybiu Bogus Tabak. Sam fakt ze z Krakowa,Bochni,czy Wisnicza jezdza do niego wystarczy za reklame.Lepszego w rejonie L-wej nie znajdziesz.
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in