7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
2168

Wydarzenia

Wspolczesna cenzura

saraxxx 2014-10-01 10:05:12
Zyjac w wolnej polsce myslalem ze cenzura nie istnieje a tu klops. Jakie zaskoczenie. Po kilku niewygodnych komentarzach na forum strony gminy Niedzwiedz na temat dzialania samorzadu komentarze zostaly usuniete. Dzialanie jednak wladz poszy dalej zablokowaly mozliwosc wolnej wypowiedzi a mowia "ze prawdziwa cnota krytyk sie nie boji". Pozdrawiam wiec pomyslowych urzednikow z tego forum >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
pawell 2014-10-03 10:58:04
...dawniej o "Urzędzie" cenzury wszyscy wiedzieli, natomiast dzisiaj o autocenzurze dowiadują się na własnej skórze...(np. masz możliwość samodzielnego usuwania komentarza w Twoim temacie...?)pozdrawiam obudzonego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
konto usunięte 2014-10-03 11:19:09
Pamiętaj, że twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
Wojski 2014-10-04 11:25:14
"Janosikowe"...co to takiego? co się stało z tym tematem z forum?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
Wojski 2014-10-04 19:55:52
no cóż chyba moja wypowiedź w temacie "Janosikowe" kogoś tak zabolała, że aż ją ze złości usunął. No trudno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
pawell 2014-11-01 20:04:31
Nie tylko "Janosikowe"...cenzuruja, ale inne "po- datki" również...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
konto usunięte 2014-11-02 06:29:44
Na tym POrtalu również panuje północnokoreańska cenzura. Wyłączeni z niej są jedynie słudzy jedynej najwłaściwszej opcji POlitycznej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
filutek 2014-11-02 11:52:34
W wiadomościach dzisiaj na pierwszym miejscu stoi program wyborczy pani Kochańczyk. Ani słowa o tym, ze to artykuł sponsorowany, a jeśli nie sponsorowany to znaczy, że portal nie jest obiektywny tylko uprawia politykę.

@wiślak, dlaczego piszesz "POxxx", ja raczej widzę ten portal jako PiSzący wyjątkowo prokościelnie. Spójrz na górę strony, tam nawet masz button "Msze":-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
pawell 2014-11-02 12:30:30
Nawet spot reklamujacy na zachodzie Polskę przedstawili bez Krzyża (symbol) na Giewoncie...jacyś "talibowie", albo frajerzy...zreszta wszelkie nie akceptowane dyskursy na tematy religijne (bez imprimatur) sa ocenzurowywane przez trolli i inne duszki...np. założony temat przed Świętem Zmarłych...Święto Reformacji (31 października)...liczyłem na ożywiona dyskusję, a napotkałem na martwe milczenie w temacie...(chodziło o aktualność tez Lutra w dzisiejszym Kościele)...no cóż taki poziomu (pion) na "Rzymskim" forum. Pozdrawiam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
filutek 2014-11-02 13:14:07
A jak według ciebie miał wyglądać przebudzający się śpiący według legendy rycerz (Giewont). Z krzyżem na nosie?8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
konto usunięte 2014-11-03 07:11:45
Właściciele forów nie chcą się narażać. Jeżeli chcesz podyskutować zawsze możesz to zrobić na większych portalach jak gazeta itd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
gosh 2014-11-04 15:13:28
tak jest wszędzie i póki co nic się nie zmieni :P nie oglądasz telewizji ? :D

p.s. czy spośród kandydatów jest ktoś z nowej prawicy?? przejrzałam się i głownie takie partie jak po pis. ja chce zagłosować na kogoś z tych korzeni ;) jest ktoś taki z gminy limanowa? :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
konto usunięte 2014-11-05 12:53:51
@filutek:

Wiem, że POrtal WiochaLimanowa.in jest ultrakatolicki i szowinistyczny ale to nie przeszkadza redaktorowi ToPOrkiewiczowi przystawiać ucha tam gdzie lepiej płacą. Wchodzę na "główną" a tam Panie premier Kopać i reklama Platformy Antyobywatelskiej. Za to u góry strony banner z KWW "Ziemia Limanowska Lubię To" czyli zakamuflowane PO.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
saxon 2014-11-05 20:04:16
I Pysk Patality...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
konto usunięte 2014-11-06 17:48:19
chory z nienawiści do wszystkiego i wszystkich co nie myślą jak ty. Biedactwo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
gosh 2014-11-07 16:14:47
Wiślak, ale się czepiasz ;) ja na to patrze ze strony biznesowej . Jakich by TOP nie promował kandydatów to i tak jedni będą ZA a drudzy PRZECIW. W tym nigdy nie znajdziemy wspólnego mianownika. Czy myślisz ze portal działa charytatywnie?
Przecież portale zarabiają na reklamach.
Czyli chcesz powiedzieć, że jeśli ktoś by Ci dawał 10krotnie większą kasę za reklamę to byś nie przyjął zlecania bo uważałbyś prywatnie że coś jest fee??

jeśli tak, to ale z Ciebie frajer :D:D:D:D

biznes to biznes :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
pawell 2014-11-07 19:05:44
...jeśli śpiący rycerz(e)..to do kogo skierowana reklama ...do dzieci?https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">..a może Angele to takie nie kumate...?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
pawell 2014-11-07 19:08:40
...ja spotkałem się z odmową wzięcia kasy "za reklamę"....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
pawell 2014-11-07 19:18:50
...może przestraszyli się, że "cegiełki" do zwrotu, albo zażadają udziałów w oddawanych nieruchomościach...albo cos jeszcze innego...?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
pawell 2014-11-08 10:17:57
...nie chodzi o to by się nienawidzić, ale o to by znaleźć wspólny język- zbliżone stanowiska?...tak to się nazywa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wspolczesna cenzura
gosh 2014-11-08 10:41:34
no czasami się zdarza ;) ale wpływa to na wiele czynników no i przede wszystkim rodzaj reklamy, bo jest ich wiele ;):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in