14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Własna Pizzeria ????

Franco 2015-01-17 13:58:41
Witam wszystkich

Myślę o założeniu własnej pizzerii w Męcinie, z dowozem. Tradycyjna włoska pizza z pieca opalanego drewnem, nie tak jak w większości pizzerii z pieca elektrycznego. Do tego ogórek letni, zimne piwko itp.
Jak myślicie jest zbyt na taką pizzę???
Ile dziennie takich pizz sprzedają pizzerie w Limanowej i okolicy??
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Własna Pizzeria ????
konto usunięte 2015-01-17 15:46:17
Masz do przejścia: rejestrację firmy w gminie, ZUS, US, sanepid, pozwolenia budowlane, PIH, PIP jeśli kogoś zatrudnisz, koncesję na alkohol plus trzeba kupić urządzenia i surowce oraz przyprawy. Musisz też zainwestować w solidną reklamę.
Jak masz dużą dozę samozaparcia i odpowiednią ilość funduszy to powodzenia.O:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Własna Pizzeria ????
Mcdonald 2015-01-17 18:38:04
Na prawdziwa pizze z pieca opalanego drzewem bedzie zbyt -gwarantuje.Tylko na litosc boska ,nie rob wszystkich na jedno kopyto .tu w okolicy limananowej i w samej limanowej nie ma prawdziwej pizzy.Jedyna dobra pizza jest w starym saczu.Jak wezmiesz np.proscutto crudo i rukola ,to masz dokladnie to co ma byc czyli-ciasto sos pomidorowy troche parmezano a nie jakis ser nie wiadomo jaki,na to proscutto i rukola bez zadnych doprawiaczy czy upiekszaczy ? bo nie wiadomo po co to daja Jezdze tam czasem specjalnie wlasnie po to zeby zjesc dobra pizze.Polecam i powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Własna Pizzeria ????
mavverick 2015-01-17 22:34:56
.......i jedno co powiem.......sos....panie .....sos, a właściwie sosy nie żadne gotowce z butelki i broń Boże ketchup co na tutejszym rynku jest nagminne jakby zrobienie dobrych sosów z świeżych pomidorów i przypraw było nieosiągalne , a na pewno będę przyjeżdżał i zamawiał ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Własna Pizzeria ????
djdeejay 2015-01-17 23:41:22
Ja będe chętny na taką "prawdziwą" pizzę, więc dopisz do listy klientów mnie, jak już coś zacznie się dziać :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Własna Pizzeria ????
rysio68 2015-01-17 23:53:19
Policz też, że musisz opłacać podatek celowy (ZUS), będziesz gnębiony przez wszystkie macki tzw 3rp, począwszy od sanepidu, na skarbówce skończywszy.
Koledzy podpowiadają dobrze, dobry wyrób w sensownej cenie...
W UK bym się o Ciebie nie bał, tu.... no cóż, powodzenia życzę.
Podaj namiary, postaram się wpaść.
Może zrobimy takie otwarcie lokalu? Zmówić się tu i na pizzę!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Własna Pizzeria ????
Franco 2015-01-20 08:50:20
Dziękuje wszystkim za dobre rady.
Na pewno z nich skorzystam:)
A dowóz do ilu km za darmo?? I max km dowozu??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Własna Pizzeria ????
lOvE 2015-01-20 12:48:06
Fajny pomysł sama jestem smakoszem pizzy , właściwie nie tylko ja... Po smakowaniu prawdziwych pizzy włoskich teraz mi tego brakuje. Jest pare dobrych pizzerii jednak w żadnej nie ma tradycyjnych sosów. Oczywiście musisz się liczyć z tym , że większość ludzi jest przyzwyczajona do pizzy z ketchupem jednak jeśli się skusisz na sosy własnej roboty to gwarantuje że w weekendy nawet ja przyjadę na pizze. Jesli chodzi o km fajną sprawą są dowozy darmowe do kilku km a reszta z dopłatą np 1zł za dodatkowy km lub większe zamówienie. Sama z takich form często skorzystam . Życzę powodzenia i dokładnego adresu jeżeli powstanie ta pizzeria ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Własna Pizzeria ????
Manuella 2015-01-20 15:13:56
Oj zjadłoby się włoską pizzę :-) mniam mniam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Własna Pizzeria ????
absolwentka 2015-01-28 17:02:35
Nie wydaje mi się, żeby był na to popyt. Wszak nie codziennie się jada pizze, a raczej okazjonalnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Własna Pizzeria ????
konto usunięte 2015-05-09 21:29:43
wydaje mi się, że pizza zawsze schodzi, musi być dobra i się czymś wyróżniać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in