7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

WATRA

Damex100 2011-07-24 14:31:32
Co sądzicie o zespole "Watra", chciałbym wynająć zespół na wesele :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
ewka 2011-07-24 15:45:40
Zespół"WATRA" na wesele to strzał w dziesiątkę:)polecam,bawią gości do białego rana..... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
EarlGrey 2011-07-24 19:11:21
Jakim prawem państwo młodzi mają sobie odliczać pieniądze z dedykacji na swoje konto? Te pieniądze, które goście wydali w ramach tychże właśnie dedykacji należą do zespołu! Co to państwa młodych obchodzi?! Niech sobie zespół dorobi nawet trzy wesela!
I przestań oczerniać zespół, do którego Twój nie ma startu! Bo na kilometr śmierdzisz konkurencją!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
konto usunięte 2011-07-24 22:06:41
witam.sama bylam swiadkiem jak chlOPAKI GRAJA JEST REWELACJA NIE WIDZE INNEGO LEPSZEGO ZESPOLU A TY VIPER TO COS Z TOBA CHYBA NIE TAK MOZE FAKTYCZNIE JAKAS KONKURENCJA I ZAZDROSC SCISKA BO Z TEGO CO WIEM CHLOPAKI MAJA DUZO GRANIA I TO ICH SPRAWA ILE UGRAJA I JAKIM PRAWEM MAJA ODDAWAC UGRANE PIENIADZE MLODYM GOSCIE MAJA OCHOTE DAWAC TO DAJA WIEC KOLEGO ZASTANOW SIE CO PISZESZ.POZDRAWIAM WATRE I TYLKO ICH POLECAM:-*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
Damex100 2011-07-24 23:03:30
Do kogo te słowa były typu "konkurencja"? jestem poprostu osobą która chce się dowiedzieć co sądzicie o tym zespole koniec kropka:):-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
princesa 2011-07-25 00:41:21
chyba wypowiedz "Vipera" została usunięta, albo sam usunął:)
wiec to nie do ciebie:))) ja też na początku nie zrozumiałam o co chodzi;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
EarlGrey 2011-07-25 08:19:02
To była odpowiedź na głupi komentarz użytkownika VIPERa. Damex100, jeśli masz okazję zamówić tą kapelę, bierz śmiało, bo jeszcze przegapisz wolny termin :)!
Pozdrawiam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
tomass 2011-07-25 10:41:48
Wczorajsze oszczerstwa pod adresem zespołu „WATRA” są po prostu bzdurami wyssanymi z palca. Byłem na wielu ich weselach i zabawach i powiem jedno ciężko jest znaleźć kogoś, kto tak super poprowadzi wesela czy inne imprezy. Rozmawiałem wczoraj z nimi i byli oburzeni tym, co się o nich tutaj napisało, ale widzę, że osoby, które miały styczność z tym zespołem stanęły w ich obronie. :)

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
KaKropka 2011-07-25 11:09:59
Moim zdaniem, jeśli ktoś wynajmuję kogoś, płaci mu za jego pracę, a ta osoba sobie "dorabia" w tym czasie to jest to co najmniej nie na miejscu. Zresztą te sprawy powinny być dokładnie omówione i opisane przed zawarciem umowy - wtedy nie będzie niedomówień. I pisząc to nie mam nic do zespołu WATRA (jest mi zupełnie obojętny jak wszystkie inne kapele weselne)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
smagos2 2011-07-25 14:34:57
Z tego co się domyślam to koleś typu viper to jeden z gości sobotniego wesela gdzie grała Watra i tzw. psełdo muzyk bo do grania tomu jeszcze jak z Limanowej nad morze i do końca "swojej kariery muzycznej" nawet się nie będzie mógł porównac do WATRY to są chłopaki co znają sie na tym co robią
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
MARKB 2011-07-25 19:17:18
Zespół nie ,,dorabiana weselu , dedykacje i marsze są wliczane w uzgodnione wynagrodzenie inaczej zespół po prostu byłby nie konkurencyjny w stosunku do innych kapel.
Co do gry - każdy zespół ma swój poziom i styl, radzę poszukać w internecie piosenek i posłuchać a jeśli chcesz na żywo to wybierz się na próbę zespołu :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
stacho 2011-07-25 19:58:33
Ja myślę że zespół jest ok.Grają super coś dla malucha i dla starszego,a jak się komu nie podoba to jest mnóstwo innych zespołów.A co do dedykacji to wiem że są wliczone w koszty tak że nie ma obawy że kogoś oszukają.Sam byłem na kilku weselach na których grali i się świetnie bawiłem. Polecam każdemu.A ten viper no cóż nie ma się czym przejmować zwykła zazdrość.POZDRAWIAM.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
Doriska 2011-07-25 20:04:38
Byłam na weselu gdzie także grał zespół "WATRA"...
Świetnie grają, super się wszyscy bawili, jak najbardziej polecam:) Dobry a raczej bardzo dobry to będzie wybór:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
konto usunięte 2012-02-02 15:25:54
a można ich gdzieś w necie posłuchać????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
fajny 2012-02-03 13:01:36
fachowość w 100% polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
fajny 2012-02-03 13:01:41
fachowość w 100% polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
ara2 2012-02-03 13:24:29
byłam na paru weselach co graja chłopaki z Watry i gorąco polecam ten zespół Na moim weselu grali do białego rana goście również zadowoleni Także są godzi polecenia ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
Admin21 2012-02-05 12:04:52
WYGŁUPIACIE SIĘ TYLKO Z TYMI PORADAMI O KAPELACH!!!

Co tydzień są te same tematy o kapelach weselnych...

Różnica tylko w tym jaka za tydzień kapela będzie na TOPie do plotkowania!!!

Teraz wypadło na zespół WATRA, za tydzień będą babiorze, prima band, linoleum, itp, itp...




Myślę że na takim forum żadna para młoda dobrze na tym nie wyjdzie słuchając prawie anonimowych rad, z cząstką prawdy a częściej fałszywymi słowami.






NAJLEPIEJ WEJŚĆ NA STRONĘ KAPELI, PRZEJECHAĆ SIĘ NA PRÓBĘ, UGADAĆ SIĘ Z NIMI ODNOŚCIE DEDYKACJI ITP.



Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
esior1989 2012-02-08 17:46:41
Witam. Mogę prosić o jakiś kontakt do zespołu "Watra" ?
Z góry dziękuję:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
gosc23 2017-05-07 17:59:32
Witam..Ma ktoś do udostepnienia płytę z wesela gdzie grał zespół watra? chcę posłuchać jak chłopaki graja prowadza zabawy itp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: WATRA
kolpo3 2017-05-08 13:54:26
Niestety nie polecam tego zespołu chociaż dobrze grają. Robią długie przerwy, nie chce im się nawet nauczyć piosenki, którą chcą państwo młodzi i nie chodzi o zagraniczne piosenki, tych w ogóle nie grają!!!! Mają przestarzały repertuar głównie ludowe i disco polo i to nie umieją wielu piosenek tzw standardów weselnych. Za tę kasę nie warto jest wiele dobrych zespołów tych sobie odpuść może brak zamówień czegoś ich nauczy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in