Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej

Mario19 2012-07-17 11:46:38
Jakie macie zdanie na temat GENERACJI T ktora wlasnie zabawia dzieci na jednym z osiedli w Limanowej. CO to wogole za organizacja?WIe ktos?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Mario19 2012-07-17 14:19:51
Rozdaja jeszcze jakies ulotki na ktorych jest napisane: Bilet do nieba. I cos tam jeszcze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Tusik 2012-07-17 14:39:39
Mario19, na którym placu zabaw to się dzieje??

Coś znalazłem na ich temat:

GENERACJA-T - parę lat temu w kościele zielonoświątkowym pojawiła się służba młodzieżowa o tej nazwie, stworzona przez osoby ściśle powiązane z w/w ruchem i bardzo aktywnie zaangażowane we wdrażanie "nowego objawienia" w strukturach zielonoświątkowych.

Ich celem jest tworzenie tzw. "Kościoła świadomego celu", czyli nowego pokolenia liderów ślepo posłusznych systemowi religijnemu, poprzez wytworzenie w nich hiper-ego (poczucie nieomylności) i silnych mechanizmów motywacyjnych, co powoduje w umysłach tych młodych ludzi zmianę postrzegania Boga, zmianę rozumienia Słowa Bożego oraz sensu chrześcijaństwa.

Takie same treningi przeprowadzają wdrożeniowcy i psychologowie w większości firm korporacyjnych w Polsce.

Wiele osób jest tam szczerze chcących przyprowadzać ludzi do Jezusa, więc nie da się tych ludzi podciągnąć pod jedną kreskę, bo byłoby to krzywdzące.

Jednak trzeba przestrzec ludzi, że tutaj Bóg staje się tym samym narzędziem osiągania własnego celu, co żądza pieniądza w Amwayu. To naprawdę ma miejsce w kościołach i to nie jest chrześcijaństwo, to psychologia o podłożu okultystycznym.

To jest strona szkolenia liderów Generacji T: http://www.zdobywcy.org/index.php?D=2
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Mario19 2012-07-17 15:04:35
Tusik na Zygmunta Augusta pod twoim blokiem. Zabawiaja dzieci i rozdaja ulotki bilet do nieba. przychodza juz od poniedzialku od 10.30 do 13. Jutro tez beda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
popek0512 2012-07-17 15:15:19
Tusik nawet nie wiesz co sie pod twoim blokiem dzieje.Trzeba to sprawdzic jak jutro sie pojawią,jeżeli jest to ta generacja T.Rodzice nawet nie wiedzą kto ich Pociechy zabawia.O ile mi wiadomo to w parku mają miec dziś o 16 jakies "warsztaty".
Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Tusik 2012-07-17 15:18:01
Popek0512, jak nie wiem jak już wiem... ;-) Dzięki:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
konto usunięte 2012-07-17 15:21:13
Cały tydzień podobno mają byćhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
popek0512 2012-07-17 15:28:52
Tusik no wiesz teraz bo mario19 Cie uswiadomil;)Ale musisz cos z tym zrobic w koncu radnym jestes;)Liczymy na Ciebie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Tusik 2012-07-17 15:44:30
Większość matek na obu placach zabaw znam, więc nic prostszego jako z nimi pogadać. Własnie wydrukowałem parę kartek informujących, które dam tym matkom. Dzięki za info.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Mario19 2012-07-17 15:51:16
Nie ma za co;)poprostu wolalem sprawdzic co to za organizacja. Lepiej dmuchac na zimne.;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Tusik 2012-07-17 18:04:19
Mario, bardzo dobrze zrobiłeś.

Rozdawali dzieciom cukierki, bawili się z nimi, dawali im ulotki z napisem "bilet do nieba" i mówili im tak dziwne rzeczy, że trudno dzieciom powtórzyć, a matki pytali się "czy zastanawiały się co będą robić po śmierci".

Rozdałem matkom na obydwu placach zabaw ulotki informacyjne nt. owej "Generacji".

Trzeba nadmienić, że ta (miła) grupa młodych ludzi to na wygląd - większość młodzież, czyli osoby niepełnoletnie - mało kto z nich tam wyglądał na dorosłego. Nie wiadomo skąd się wzięli i gdzie stacjonują. Na pewno nie jest to przypadkowe skupisko młodych ludzi.

Dwie godziny temu "stacjonowali" w parku koło fontanny. Jutro jeszcze rozdam ulotki innym matkom, bo mają być ok. godz. 10:30 na naszym placu zabaw koło bloków (tak się umawiali z dziećmi). Ponoć są już u nas od 3 dni, a przybyli na tydzień. :)

Oczywiście, nie ma co robić paniki, bo nikomu oni krzywdy nie zrobią. Bardzo spokojnie się zachowują, sa pokojowo nastawieni. Jedynie tylko zastanawiający jest fakt... że kilkoro dziewczyn i chłopców w tej grupie ma po kilkanaście lat, więc - zaczepiając swoimi "technikami" młodzież z naszego osiedla, mogą tym samym zrobić im "pranie mózgu".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Joker 2012-07-17 18:09:24
Chyba się jutro przejdę i zobaczę co to ma być.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-17 18:58:01
Wydaje mi się że to dobrze że pojawili się w Limanowej. Tylko miłość może uratować to miasto..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-17 18:59:42
To nie pranie mózgu to Duch święty.Młodzież naszego miasta jest tak zepsuta że nic jej nie może bardziej zepsuć.Tacy ludzie takie miasto.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
konto usunięte 2012-07-17 19:06:51
JanKowalsky to sie do nich zapisz!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
popek0512 2012-07-17 19:15:33
JanKowalsky chyba że Tobie już zrobili pranie mozgu?i dlatego tak sadzisz?:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
konto usunięte 2012-07-17 19:22:01
Zgadzam się z popkiem0512:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-17 19:23:10
Sądze ze nie wiecie o czym piszecie. Nie zapisze się do nich bo jestem katolikiem.Po prostu bardzo szanuję ludzi którzy poważnie traktują swoją wiarę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-17 19:26:23
Co to jest Tusik hiper-ego? Co jest wg.Ciebie sensem chrześcijaństwa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Tusik 2012-07-17 19:51:48
JanKowalsky, sensem chrześciajństwa jest miłość - czyli: jednoczenie się z Bogiem.

Uważasz, że nie wiemy o czy piszemy? - skoro zarzucasz komuś, że czegoś nie wie, to uświadom go co to jest, w tym przypadku co to jest "Generacja T." (nikt tu ich nie obraża, tylko przestrzegamy przed "praniem mózgu" z ich strony dzieci i młodzieży z osiedla).

Myślę, że nie chciałbyś, żeby np. Świadkowie Jehowy "uświadamiali" twoje dziecko na placu zabaw, tak samo jest w tym przypadku. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-17 19:53:36
To nie są świadkowie Jehovy.Zainteresuj się swoim kościołem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-17 19:55:20
Wolałbym,aby prowadził takie nauki kościół katolicki, ale sądze że wiara w Boga ogólnie jest dobra.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Mario19 2012-07-17 20:11:07
JanKowalsky Nikt tu nikogo nie obraza,bo nie po to zostal zalozony ten post. Poprostu przestrzegamy i uswiadamiamy ludzi zeby wiedzieli co to wogole jest za organizacja. Kazdy ma swoje sumienie i oczywiscie wierzy w co chce,tego nikt nie kwestionuje tylko niech oni sie nie czepiaja bezbronnych dzieci na placu zabaw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-17 20:15:30
Też nikogo nie obrazam nie wiem co to jest dokładnie ta generacja T ale słyszałem o zielonoświatkowcach i post Tusika mówiący o tej organizacji jeśli są związani z kościołem zielonoswiątkowym mi do nich nie pasuje.oni kładą główny nacisk na działanie Ducha św. w kościele i nie stosują technik psychomanipulacyjnych chyba że ta organizacja do nich nie należy..Wg.mnie pytanie do matek o życie po śmierci jest jak nabardziej zasadne, boprzecież kazdy chciałby iść do nieba..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-17 21:33:54
Kto to jest juzio i helenka. Co to jest kocia wiara?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-17 21:49:28
o co chodzi z tą cebulką? to taki żart lub zwyczaj?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
KaKropka 2012-07-18 07:59:39
Nie wiem dokładnie o co chodzi z tą "cebulką" ale generalnie jest tak, że jedni lubią ryby, inni czosnek inni pewnie cebulkę lub coś innego. I bez wyjątków, nie tolerują jak w ich "strefie wpływu" pojawiają się amatorzy innych potraw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Mario19 2012-07-18 10:33:47
Dzis juz sa. Jakos nie widze nikogo kto by sie tym "zainteresowal".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
konto usunięte 2012-07-18 10:37:35
Nawet plakat o swojej generacji zawiesili w parku https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
popek0512 2012-07-18 12:01:39
Tusik czemu nic nie działasz?Na twoim osiedlu zabawiaja dzieci, a matki nie wiedzą pewnie kim jest ta grupa młodzieży i dla czego przyjechali do limanowej.Powinienes przekazac te informację, które zamieściłeś na forum:)Co z tego twojego pisania jeżeli nic w tym kierunku nie robisz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
popek0512 2012-07-18 12:03:59
JanKowalsky wpisz sobie w yt Pani Barbara "kocia wiara"to wszystko zrozumiesz:)Tylko ostrzegam padają tam nie cenzurowane słowa:P
Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
konto usunięte 2012-07-18 13:23:14
Wiele osób wyznania Rzymsko-Katolickiego wiedzę na temat innych wyznań czerpie z plotek, niewielu sięga chociażby do internetu aby swoją wiedzę pogłębić. Jeżeli ktoś w w dyskusji deklaruje się jako zagorzały Katolik i negatywnie wypowiada się o innych, to takiej osobie zadaję sakramentalne pytanie: o czym było w ostatnią niedzielę czytanie z Ewangelii? Zaręczam że większość nie ma pojęcia. Więc jak taka osoba, która nie ma pojęcia na temat własnej wiary wypowiada się na temat innych. Kuba zadanie wam ułatwia i publikuje w niedziele czytanie z Ewangelii wraz ze słowem na niedzielę. Moją ulubioną postacią jest św. Maria Magdalena, która jest patronką kościoła w Kasinie Wielkiej (powiat limanowski, Gmina Mszana Dolna). W najbliższą niedzielę 22 lipca jest tam odpust. https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-18 14:50:22
Gadałem z nimi. Są mili.Rzeczywiście gadają trochę jak akwizytorzy, ale chyba chcą dobrze. Lepsze to niż picie albo rozróby.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Mario19 2012-07-18 14:58:09
Sa moze pokojowo nastawieni,tylko niech rodzice tych dzieci wiedza z kim maja doczynienia. W parku ludzi zaczepiaja;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Tusik 2012-07-18 15:11:57
Popek, spokojna twoja rozczochrana, na osiedlu już jest "czysto". ;-)

Ale jak wrócą (stacjonują w Tymbarku - będą w Limanowej do soboty, a potem jadą do Krynicy), to i tak nie zamierzam ich stąd w jakiś sposób przeganiać, ponieważ nic nielegalnego nie robią. Ci młodzi ludzie bawią się z dziećmi na placu zabaw przy matkach tych dzieci. Matki widziały ulotki ode mnie (a także ich ulotki), więc jeśli oni matkom nie przeszkadzają, to mi też...

Dzwoniłem do naszej Parafii i przekazałem również informację o nich, żeby Ks. Proboszcz o tym wiedział i może sam więcej wychodził do miejscowych dzieci i młodzieży.

Podsumowując:
Po pierwsze, ze swojej strony zrobiłem co w mojej mocy. Po drugie, życzyłbym sobie, aby katolicy byli tacy "gorący". Po trzecie, za 3 dni ich już tu nie będzie... Po czwarte, nie ma co panikować, bo to pokojowo nastawieni młodzi ludzie - rozmawiałem z nimi i - parafrazując słowa naszego Pana: "nie widzę żadnej winy w tych młodych ludziach".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-18 16:16:27
Czysto..
Gdyby to był Jezus doniósł byś na niego do Piłata.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Mario19 2012-07-18 16:20:15
I o to Tusik chodzilo;)Dzieki. Reszte niech sie dzieje co chce;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Tusik 2012-07-18 16:33:21
JanKowalsky, czytaj proszę ze zrozumieniem... ;-) Mario, dzięki za tą całą "akcję". Przynajmniej nie jesteśmy w ciemię bici i wiemy co się dzieje. :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
konto usunięte 2012-07-18 20:35:52
Widac ze ci Tusik zrobili pranie mózgu i dlatego tak mówisz!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
konto usunięte 2012-07-19 06:57:23
Może na odwrót?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Mario19 2012-07-19 13:44:00
Wezcie przestancie. Umiecie tylko obrazac innych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
konto usunięte 2012-07-19 17:23:54
Będzie czysto jak po psach posprzątasz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Dejw999 2012-07-19 17:58:43
"bungabunga" żgadzam sie z toba bo pisze ze właściciele psów powinni sprzatac po swoich psach a ty tusik niestety masz psa i raczej po nim nie sprzatasz .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-07-20 18:42:29
Będą jeszcze jutro ? Nie wiecie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
Dejw999 2012-07-20 20:48:54
raczej tak podobno jutro jest ostatni dzien
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
konto usunięte 2012-07-20 22:29:19
Dałem tam kontakt do szefowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
JanKowalsky 2012-08-05 17:19:30
Do tych, którzy nie mają schronienia, kołyszę was bezpiecznie w rdzeniu mojej istoty. Do tych, którzy sprawiają, że dziecko płacze, daję wam wolność wyrazu własnej, zdławionej agonii. Do tych, którzy sieją terror, przypominam wam że lśnicie czystością tysiąca słońc. Do tych, którzy ograniczają, uciskają i odmawiają, daję wam bezkresną przestrzeń nieba. Do tych, którzy potrzebują ciąć i palić, przypominam wam o niezwyciężoności wiosny. Do tych, któzy lgną i chwytają, obiecuję wam więcej obfitości niż mogli byście objąć. Do tych, którzy dają upust gniewowi na małych dzieciach, zwracam wam waszą najgłębszą niewinność. Do tych, którzy muszą strachem wpędzać w poddanie, trzymam was w sercu waszej matki. Do tych, którzy przynoszą innym cierpienie, daję wam dar wolno płynących łez. Do tych, którzy odmawiają innym prawa bytu, przypominam wam, że bogowie śpiewali świętując w dniu waszych narodzin. Do tych, którzy widzą tylko podziały i oddzielenie, przypominam wam, że część rodzi się tylko z przecięcia całości. Do tych, którzy zapomnieli czułości matczynego objęcia, ślę wam delikatną bryzę by pieściła wasze czoło. Do tych, którzy nadal czują się niekompletni, oferuję wam doskonałą świętość tej chwili..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Wasze zdanie na temat GENERACJI T ktora zabawia dzieci na placu zabaw w Limanowej
emka 2012-08-05 17:53:13
blee, na wymioty bierze od tego Twojego patosu haha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in