7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA

calla 2013-06-19 12:51:42
KILKA DNI TEMU ZASIADŁAM BAARDZO GŁODNA DO KOLACJI.ZASERWOWAŁAM SOBIE KANAPKI Z SZYNKĄ I PAPRYKĄ KONSERWOWĄ,KTÓRĄ UWIELBIAM...A RACZEJ UWIELBIAŁAM...(CZAS PRZESZŁY)
ZANIM ZACZĘŁAM JESZCZE KONSUMOWAĆ (NA SZCZĘŚCIE) Z JEDNEGO KAWAŁKA PAPRYKI WYSTAWAŁO COŚ BIAŁEGO.PO PRZECIĘCIU PAPRYKI NA MNIEJSZE KAWAŁKI, NA TALERZ WYSYPAŁ MI SIĘ DWUCENTYMETROWA BIAŁA LARWA. NIE WYOBRAŻACIE SOBIE MOJEJ REAKCJI.PRZEZ KILKA DNI NIE MOGŁAM W OGÓLE JEŚĆ.ZAZNACZAM,ŻE BYŁ TO PIERWSZY ( I OSTATNI) SŁOIK KONSERWOWEJ PAPRYKI JAKI ZAKUPIŁAM W BIEDRONCE.DOWODZI TO TEMU,ŻE CHYBA CAŁKIEM ŁATWO NATKNĄĆ SIĘ NA TAKĄ NIESPODZIANKĘ W PAPRYCE TEGO PRODUCENTA.
NIESTETY NIE BYŁAM W STANIE NIGDZIE SIĘ UDAĆ Z "TYM DOWODEM".
ZACZĘŁAM SZUKAĆ W INTERNECIE CZY KTOŚ NIE MIAŁ PODOBNEJ PRZYGODY.A OTO I EFEKTY...NIE TRZEBA BYŁO DŁUGO SZUKAĆ.

http://www.wykop.pl/ramka/1432907/reklamacja-papryki-konserwowej-z-biedronki/

DOKŁADNIE TA SAMA HISTORIA JAK MOJA.DZIWIĘ SIĘ TYLKO ZADOWOLENIU AUTORA POWYŻSZEGO ARTYKUŁU Z REKOMPENSATY PRODUCENTA.OSOBIŚCIE NIE TKNĘ SIĘ JUŻ PRZETWORÓW Z BIEDRONKI,A PAPRYKI TO JUŻ ŻADNEJ...
UWAŻAJCIE NA TO CO JECIE!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
KaKropka 2013-06-19 13:27:54
Szynka, larwa - mała różnica.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
bearchen 2013-06-19 13:33:37
Zobacz jaka rekompensate otrzymal przytoczony autor w linku. Papryke wyrzucisz, reszte skonsumujesz ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
ben33 2013-06-19 15:45:24
A skąd masz pewność że produktów tego producenta nie kupisz w innych sklepach? Niestety takie rzeczy się zdarzają choć oczywiście nie powinny, tym że napiszesz swoją historię na forum raczej nie pomożesz innym. Też miałem kiedyś podobną przygodę i zgłosiłem to w telefonicznym centrum obsługi biedronki, znajoma co pracuje w biedronce mi potem mówiła, ze po takim zgłoszeniu towar znika z półek w biedronkach w całej polsce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
MalaMi33 2013-06-19 20:18:02
Wspólczuję... ja bym sie zerzygała za przeproszeniem...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
gugu2134 2013-06-20 08:33:56
Przecież od dawna wiadomo ,że w biedronce sprzedają odpady z produkcji,albo wyprodukowano tylko dla biedronki,aby cena była niższa ,więc nie wiem dlaczego się dziwisz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
awedwelle 2013-06-24 11:11:49
smacznego :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
korni30 2014-06-25 20:57:44
o a myślałem ze to tylko ja trafiłem robaczka

http://postimg.org/image/yti5sqp6z/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
Julek 2014-06-25 23:05:30
Jak by producent potraktował pole większą dawką DDT, wtedy by robaczka w puszce nie było. Konserwa była by suuuper zdrowa :)

Ostatnio zaczynam się zastanawiać, czy konsumenci w ogóle wiedzą skąd się bierze to co jedzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
adamsky 2014-06-26 10:05:24
Szanowna. Szynka i larwa były martwe. Szanowna a larwa to białko i proteiny. Nie narzekać. Jeść!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
konto usunięte 2014-06-27 16:06:24
Dziwię sie temu postowi bo robaki są wszędzie...niestety..czy tani produkt czy drogi to robale są..ja kupuje jedna z najdrozszych mąk do pieczenia chleba dobrej i uznanej firmy i ostatnio wszystkie zakupione mąki miały w srodku larwy mola spożywczegoo..fuj...do teraz cięzko mi jesc ten chleb bo mam zle skojarzenia mimo,że pieczony osobiscie jest przeze mnie..a co sie dzieje w piekarniach to nie wiecie...same mole i larwy zbożowe..piekarze nie cedza mąki i sypia taką tanią i syfną z robalami...więc i tak lepszy swój chleb niz ze sklepu...a larwy w papryce dobrze swiadcza o biedronce..pewnie papryka bez chemii bo tylko w takiej sa robaki..zdrowa papryka to byla:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: UWGA NA PAPRYKĘ KONSERWOWĄ Z BIEDRONKI-NASZA SPIŻARNIA
konto usunięte 2014-07-09 13:27:14
@wege617:

Bieda też wziął sobie Mola (ale nie spożywczego) i jest zadowolony :D


A co do "zawartości" słoika, to nie tylko w Biedronce znajdują się takie rzeczy. LIDL tez ma z tym problemy :)

http://joemonster.org/art/28394
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in