7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4272

Porady

Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej

cool 2012-01-24 21:17:21
Gdzie w limanowej najbardziej opłci się ubezpieczyć samochód jaka firma obecnie najlepiej jest opłacalna ? chodzi o ubezpieczenie samochodu OC ,Jestem współwłasciciel własciciel ma max zniżek.Ja posiadam prawo jazdy 3 lata .
Kto doradzi ?? Dziekuje za info ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
KaKropka 2012-01-24 21:26:22
Na ul MBB, koło bankomatu PKO. Masz tam do wyboru wielu ubezpieczycieli, uzyskasz też fachową poradę co wybrać. Polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
konto usunięte 2012-01-24 21:48:01
Poszukaj sobie TUW w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
supermenix 2012-01-24 22:31:43
Ja ubezpieczam w Mszanie Dolnej w Urzędzie Gminy jest agencja. Polecam Hestię. Ale tam ci doradzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
konto usunięte 2012-01-25 09:15:30
Polecam GWARANT na PKP-pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa.Cennik proporcjonalny do powyższego opisu:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
piotr2626 2012-01-25 10:16:26
Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe (Grupa Egro Hestia)

Zobacz na ich stronie. Ja mam podobną sytuację tzn. współwłaściciel z maksymalną zniżką. Płace ok 350 zł - pierwszy rok, w tym ubezpieczyłem współwłaściciela od utraty zniżek. Kwota zależy od twojego wieku, pojemności i rocznika pojazdu. Dla mnie tak wyszło najtaniej, a ubezpieczyciel dosyć popularny i solidny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
matt 2012-01-25 10:52:50
to AC czy OC?

Jeżeli AC to w Twoim przypadku tylko Ergo Hestia bo z tego co mi wiadomo tylko w tej firmie młody kierowca może jeździć samochodem a AC bez zwyżek w cenie. Cena około 5-7% wartości pojazdu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
OJTEK 2012-01-25 13:32:02
Jeżeli chodzi o ubezpieczenia w Limanowej to tylko firmy GWARANT lub DORATEX godne polecenia .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
konto usunięte 2012-01-25 16:04:20
Najtaniej u Feriego na MBB w limanowej koło bankomatu:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
DRKidlerr 2012-01-25 20:56:18
Zdecydowanie GWARANT, no i jest tam na co popatrzeć, kto się domyśla o czym piszę, to jest w temacie:P:Phttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
MISS123 2012-01-25 21:11:48
MTU polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ubezpieczenia samochodu AC gdzie najtaniej
krzysiuSowliny 2016-09-28 11:54:23
https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png"> Ja mogę polecić MTU lub TUW z Assistance u Zofii Wilkowskiej na ul. Rzecznej 3 koło Tesco. Brałem u tej Pani kilka ubezpieczeń na samochody i maszyny rolnicze. Ma nawet w ofercie Proame i to dobre ceny polecam sprawdzić nawet na jej stronie internetowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in