14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Tusk w Brukseli

Arwen 2014-08-30 20:33:23
Doskonała wiadomość w końcu biorą oszusta i kłamcę z Polski do Brukseli, mam tylko nadzieję że przez następne 100 lat nie trafi się nam taki matoł jako premier.>:-D>:-D>:-D>:-D>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
jeden1 2014-08-30 20:40:47
Nie był bym taki pewien.pani kopacz chce się POświęcić dla kraju:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
Arwen 2014-08-30 20:51:41
No tak to ten sam typ kłamcy i oszusta, tylko jeszcze nieudacznica, chroń nas Panie od takich pseudo-premierów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-08-30 21:19:07
POlacy niech się nie cieszą. Tu$k będzie rządzić POlską z Brukseli :) Będzie tak samo jak jest :?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
M44 2014-08-30 21:34:54
wystarczy aby kaczor sie do władzy dorwał to jeszcze bedziecie błagali tuska aby wrócił.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
Arwen 2014-08-30 21:44:05
Na pewno lepszy Kaczyński od zdrajcy i oszusta Donalda T.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-08-30 22:22:59
@Arwen możesz mówić, że to był zły premier, że pewnie oszukał Cię nie raz itd. itp. ale nazywanie go matołem? mnie po prostu bawi, w pierwszej lepszej konwersacji zniszczyłby Cię w przedbiegach. To że ktoś robi Cię w wała i jeszcze uśmiecha się do Ciebie w wiadomościach co wieczór nie robi z niego matoła tylko człowieka, który robi to co chce bez względu na to jak go nazwiesz.

Ta posada w Unii praktycznie nic nie znaczy, kto potrafi wymienić cokolwiek co zrobił Van Rompuy czy Catherine Ashton? Przy pierwszej lepszej okazji Niemcy i cały zachód sprzedadzą nas czym prędzej, żeby tylko Rosji nie drażnić i mieć spokój.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
staruch 2014-08-31 02:25:04
Wyprzedał co sie dalo na zachod za bezcen i teraz jest nagroda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
pawell 2014-08-31 10:52:05
W 1831 roku w czasie bitwy pod Grochowem Wojciech Bogumił Jastrzębowski napisał polską"Konstytucję dla Europy"...ewenement na skalę światową...w Paryżu Adam Jerzy Czartoryski w hotelu Lambert poprzez"Rady" dla Serbii stworzył fundamenty federacji Słowian Południowych- Jugosławii
Dokonania polityczne ekip rządzących(dotychczasowe)...szafowanie Polską racją stanu ...za dwa (prestiżowe?) stanowiska. Są to najdroższe STANOWISKA okupione Narodowym interesem...można by wymieniać np. Nicea...itp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-08-31 11:43:03
"czas folksdojczów" w reż. A.Merkel
rola nominowana do oscara
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
filutek 2014-08-31 13:41:25
Jak tu się wszyscy doskonale rozumieją. Jestem pod wrażeniem. Zastanawiam się tylko dlaczego Limanowa posiadając w swoich zasobach ludzkich tylu politycznych i gospodarczych geniuszy jest takim zaściankiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-08-31 15:18:03
Bo ludzie tu są naiwni, dadzą się nabrać na obietnice bez pokrycia i głosują na takich Biedę czy Zonia a później narzekają, że nic nie robią. A wysłać ich na Białoruś, niech tam sobie rządzą pod okiem swego mentora https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">


@zi2po91:

Zgadzam się, Tusk inteligentna i sprytna bestia ;) Robi co chce a i tak wygrywa kolejne wybory. Ma ogromne szczęście, że w POlsce nie ma dla niego żadnej alternatywy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
Arwen 2014-08-31 15:34:45
Nie ma co się dziwić Wislak, bo przecież pan Zoń popiera wszystkie działania PO i jest z nimi związany, to i może myśli że jak ma poparcie z PO to jemu i Panu Biedzie wszystko wolno.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
pawell 2014-08-31 20:55:07
...ależ, czemu zakładacie klęskę...jest jeszcze(istnieje) możliwość...tylko musi ją wykorzystać przy wsparciu wszystkich naszych ugrupowań...o ile będą mówić "jednym głosem"...https://img.limanowa.in/img/emotikony/idea.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
Doradca 2014-08-31 21:10:59
Jak to nie ma dla Tuska alternatywy. Jest Pan Jarosław Kaczyński lub Janusz Korwin-Mikke.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
Doradca 2014-08-31 21:34:31
Przepraszam. Janek64 pisał, że Premierem będzie Pan Starosta więc jest jeszcze Pan Jan Puchała Starosta Limanowski.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-08-31 22:38:54
@filutek Kim według Ciebie polityczny geniusz? bo według mnie jest to człowiek tyle samo inteligenty, co obłudny i kłamliwy. Większość polityków nie powinna być politykami, a dobrymi urzędnikami, przy czym patrząc na posłów, to część z nich kończyła wydziały gier i zabaw, a część kierunki "zostań cwaniakiem" przy czym Ci drudzy lądując w polityce, w swoim fachu byli pewnie kiepskimi graczami albo wręcz przeciwnie i bawią się na dwóch frontach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
filutek 2014-08-31 22:57:21
@zi2po91, odpowiedź zawarłeś w swoim tekście. Zgadzam się z tym z jednym wyjątkiem. Limanowiaki widzą te wady tylko po jednej politycznej stronie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-09-01 06:05:14
@Doradca:

Gruby radco, lepiej POwiedz jaką alternatywę mamy dla twego mentora? To dotyczy nas bezpośrednio, więc wypada wiedzieć :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-09-01 06:05:14
@Doradca:

Gruby radco, lepiej POwiedz jaką alternatywę mamy dla twego mentora? To dotyczy nas bezpośrednio, więc wypada wiedzieć :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
marekmintal 2014-09-01 10:40:32
Arwen@ najwięcej do powiedzenia maja zwykłe matołki, które dużo ryczą a wiedzy i logiki myślenia nie maja żadnej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
ksys85 2014-09-01 10:49:09
Tusk Tuskiem , kandydatów zero jesli chodzi o Polske , ja nawet nie chce sobie myslec co bedzie jak PIS dojedzie do władzy , ale jeśli dojdzie do władzy do ludzie przejrzą na oczy wtedy może skonczy sie to durne mentalne myślenie.
Ciekawi mnie tylko tyle ile osób było na wyborach z Was wszystkich ...zawsze powtarzam nie byłes na wyborach nie masz prawa głosu i wypowiedzi, ani narzekania.
Pożyjemy zobaczymy , dla niektórych najlepiej narzekac .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
panel 2014-09-01 11:53:00
Narzekacie, narzekacie, a ilu z was coś zrobiło coś, nie mówię wzniośle dla Polski, ale dla Limanowej, dla własnego bliskiego otoczenia? Wokół nas tyle złego, prawie każdy robi coś źle, bardzo wielu np. pali w miejscu publicznym, źle parkuje, wyrzuca śmieci nie tam gdzie trzeba, chodzi po jezdni jakby to był chodnik czy deptak, oszukuje, kłamie, wykorzystuje swoje stanowisko dla własnej korzyści czy zemsty, rozpuszcza plotki, czyta, słucha, WIERZY i powtarza niesprawdzone informacje z mediów, oszukuje klientów sprzedając jakieś produkty, itp. - i co - i uważa, że nic się nie stało, przecież nic takiego nie zrobił, ...
Nieważne, że zniszczył lub utrudnił komuś życie, że sprawił przykrość,... Zacznijmy najpierw od siebie zmieniać świat mimo przeciwności,... Pozwalamy, by w Polsce oraz w naszym małym grajdołku rządzili karierowicze.
Dziwi mnie czepianie się aktualnego burmistrza, bo ja rozglądam się i widzę, jak Limanowa zmienia się na lepsze i to jest najważniejsze.
Ale widzę również jak niektórzy mieszają, jak wszyscy wiedzą, że kto bierze łapówki, niektórzy sami dają, jak zostają marnotrawione publiczne pieniądze ( mam na myśli nie tylko Polskę, ale cały powiat limanowski), jak niektórzy specjalnie i świadomie oczerniają innych, chcąc się ich pozbyć – przecież nikt nie sprawdzi, a zanim ktoś się obroni to i tak u niektórych zostanie przekonanie, że pewnie coś tam było, bo nie ma dymu bez ognia. A wszyscy doskonale wiemy, że można cokolwiek napisać czy powiedzieć, wymyślić coś czyniąc to najczęściej z bardzo prymitywnych pobudek, np. z zazdrości i plotka żyje swoim życiem i większość w to wierzy. Przykładem może być primaaprilisowy żart Urbana związany z podsłuchami Tuska.
Może po prostu starajmy się być lepszymi, a swoje frustracje wyładujmy np. w uprawianiu sportu albo w walce o nasze lepsze jutro. I bądźmy po prostu razem przeciwko złu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
joseph9 2014-09-01 13:25:35
@panel - ŚWIĘTE SŁOWA !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-09-01 14:43:17
Nie wiem dlaczego w europie wszyscy postrzegają premiera Tuska jako osobę godną na tak wysokie i zaszczytne stanowisko, tylko w Polsce widzą to inaczej a szczególnie niektórzy piszący na tym forum , którzy tak są zacietrzewieni że nie napiszą nic konkretnego, tylko obelgi. :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-09-01 22:23:11
@Andrzej, nazywasz stanowisko szefa rady europejskiej (tak z małych liter bo nie mam do tej instytucji nic, nawet szacunku) zaszczytnym i wysokim?. Skoro jesteś taki konkretny podaj mi chodź jedną poważną decyzję Hermana Van Rompuya. Człowiek wybierany na to stanowisko ma po prostu być mało konfliktowy i przyjmować decyzję Berlina czy Londynu z pokorą, jeśli myślisz, że jest inaczej popatrz na "dokonania" wyżej wymienionego pana.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
klockilego 2014-09-06 13:52:16
To duża szansa dla Polski
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
rysio68 2014-09-08 23:26:55
Szansa? Dla Polski? Istniejącej teoretycznie?
Nie łapię dowcipu, możesz rozwinąć?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
polak100 2014-09-09 11:00:28 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
joseph9 2014-09-09 11:53:55
Słyszałem już o tym... Mało tego wierzę że to prawda.

Polska to taki kochany kraj w którym prawo jest "równe" wobec wszystkic? Oj nie! Nie wiem czy słyszeliście ale od dochodu zarobionego w UE Nasz kochany Donald nie zapłaci podatku dochodowego bo jest z niego zwolniony. Za to TY jak wygrasz w LOTTO to nawet od tego podatek musisz zapłacić. No ale "Sory taki mamy... kraj"

Zastanówcie sie 2 razy zanim oddacie głos w najbliższych wyborach i tych za rok. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
joseph9 2014-09-09 12:32:37
A ja polecam ten materiał: http://youtu.be/jgP4SqUp1sg

A komu sie nie chce ogladac całego to szczególnie od 14 min
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
lima1983 2014-09-09 12:41:53
Lepiej jakby ludzie zaczęli oglądać taką podziemnaTV ,a nie TVN czy TVP,bo tam to jest czysta manipulacja.Tylko taka,żeby zwykły zjadacz chleba się nie połapał. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
joseph9 2014-09-09 13:04:59
Faktem który mnie motywuje do zostania w kraju, który daje nadzieje na to że wkrótce może zacząć isc ku dobremu jest to że ludzie naprawde są coraz bardziej uświadomieni jak to wszytsko funkcjonuje i juz nie da się im tak łatwo wcisnąć kitu. Tych ludzi cały czas przybywa, ludzi którzy szukaja informacji w niezależnym i niekontrolowanym interencie. Gdzie łatwo wyszukac sobie kontrast w przedstawieniu poszgólnych informacji.

Warto wklejac linki do dobtrych materiałów, dzielić się swoimi przemysleniami i miec otwarty umysł na świat.

Mi śmieć się chce jak tktoś np. mówi ze Korwin to idiota (sam osobiście nie jestem Korwinistą jak to niektórzy mówią, ale jego partia większość pomysłów ma słusznych) ale każdy ma coś do powiedzenia. Może czasem warto posłuchać czegoś głupiego (według innych) zeby samemu stwierdzic czy to naprawde jest głupie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-09-09 16:45:59
No i tu też musiały przyleźć korwinowskie popłuczyny i siać swą chorą propagandę :) A tak naprawdę to jeden troll piszący pod różnymi nickami :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
eintracht 2014-09-09 19:58:11
Najwieksze zlodziejaszki boja sie polityki korwinowskiej,
wiec wyzywaja Korwina od idiotow.
:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
rysio68 2014-09-09 22:41:53
Wielce szanowny @Wiślak, z ciekawości, na ile zryte łepetyny przez propagandę tzw. 3rp mają
Limanowianie przeglądnąłem temat i mam jedną uwagę:
Skoro nikt @Wiślakowi nie ubliża, to proszę postępować analogicznie z adwersarzami. "korwinowskie popłuczyny" to zwrot obraźliwy, a szef tego ugrupowania potrafi nawet dać w mordę, na co zwracam uwagę.
Swoje wnioski wyciągnąłem, ta uwaga tak na marginesie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
bearchen 2014-09-09 23:02:43
Pan Tusk pozna smak emigracji!
Nie powiem, bo przykro mi sie zrobilo. Nie z POwodu Pana Tuska, ale tych wszystkich milionow Polakow, ktorzy musza borykac sie z bieda, ktora za soba zostawil.

Chociaz uwazam, ze @Wislak ma racje. Jego macki tak mocno przyklejone sa do polskiego koryta, chociaz to unijne duzo wieksze, ze nawet z Brukseli bedzie zarzadzal polskimi interesami.

A Kopacz, prawdopodobnie druga Margaret Thatcher wykopac na zbity pysk!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
joseph9 2014-09-10 08:39:41
Spoko @wiślak masz prawo do swojego zdania. Ale proszę cie wypunktuje postulaty KNP które tak uderzą w polska gospodarke że bedzie ci sie żeyło gorzej. Co KNP (nie Korwin) Chce zrobić źle dla Polaków???? Z miłą chęcią poznam twoją opinię.

A tutaj jeden przykład na to jak człowiek z partii która jest w parlamencie zna program swojej partii.

https://www.youtube.com/watch?v=zxbg_8aZPo4
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Tusk w Brukseli
konto usunięte 2014-09-12 23:17:24
kopaczke z autoPilOtem sprzedam 8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in