7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1205

Hyde Park

Specjalista od kimatyzacji samochodowej

Vitaliss 2015-08-10 16:46:13
Witam,
Dzisiaj wracając z Krakowa klimatyzacja w moim aucie odmówiła współpracy. Z nawiewów zaczęło lecieć ciepłe powietrze i to nawet przy najniżej ustawionej temperaturze. Gdzie w okolicy znajdę jakiegoś dobrego specjalistę? Słyszałem, że w Dobrej jest jakiś fachman. Wie ktoś coś na ten temat? Być może trzeba tylko nabić ( ostatnio nabijana około 2 lata temu) Chciałbym, żeby mi ktoś to dokładnie sprawdził. Może chłodnica nieszczelna? Coś ze sprężarką?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Specjalista od kimatyzacji samochodowej
DRKidler 2015-08-11 09:51:22
Polecam zakład mechaniczny pani Barbary Piechnik w Tymbarku, znajduje się w rejonie starego tartaku. Nie reklamuję tego zakładu, ale sam niejednokrotnie korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony.. A co do terminu to najlepiej sobie zadzwoń 18/332 50 51.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Specjalista od kimatyzacji samochodowej
Vitaliss 2015-08-11 11:50:10
Zakład na tartaku napewno odpada. To jest ostatnie miejsce gdzie oddal bym swoje auto....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Specjalista od kimatyzacji samochodowej
DRKidler 2015-08-11 12:24:10
Vitaliss. Na tartaku to masz skup złomu. To w taki razie zgadzam się z Tobą. Niemniej jednak, to uzasadnij swój komentarz!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Specjalista od kimatyzacji samochodowej
Vitaliss 2015-08-11 12:31:40
Korzystałem z Ich usług dwa razy. I dwa razy robota została delikatnie mówiąc wykonana niechlujnie i na przysłowiowe słowo honoru. Przy czym za drugim razem zostałem dodatkowo narażony na bardzo duże dodatkowe koszty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Specjalista od kimatyzacji samochodowej
DRKidler 2015-08-11 13:09:47
To w takim razie nie będę dalej się rozpisywał w tym temacie. Każdy oczywiście ma prawo do wydania swojej opinii. Ja taką wydałem i jej nie zmieniam, a ty że masz swoją to oczywiście rozumiem i ją szanuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Specjalista od kimatyzacji samochodowej
molay 2015-08-11 17:50:08
Ja ostatnio serwisowałem u pana Wyrwy i wszystko gra i buczy :) W każdym razie polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in