10°   dziś 14°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad

dionelwa 2010-09-28 18:14:20
Skorpion - Ja cię proszę - bo ja już nie mam siły ręce opadają. Nie tylko ty masz dostęp do neta. Kopjujesz wszystkie możliwe tematy z innych forum. Wiadomości i wydarzenia z polski i świata.Może uważasz wszystkich za debili oraz niedorozwojów a Tylko Ty jesteś boski. Otóż nie jesteś - Napisz coś od Siebie. Może coś o Sobie. Aha zapomniałem o Sobie wiele pewnie nie napiszesz bo tylko ctrl+c i ctrl+V
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
dionelwa 2010-09-28 18:19:51
a to: cytaty: zrobieni w BALONA przez Kaczyńskiego... "bajka" o złodziejach w sukienkach. Ofiary przestępców w sutannach. PiS kocha Żydów ! PiS znowu przegra wybory!!! rolnicy mówią -mamy "rok gnijącego kartofla". Rzeszów w żałobie- Jarosław nie przyjechał... Pis jakoby Ku-Klux-Klan. ODPUST=kupczenie duszami???.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
dionelwa 2010-09-28 18:25:34
z takich tytułów mniemam iż :......"Zeby Sukiennkowy należał do parti PIS.uar. i uprawiał pole. Albo jesteś rolnikiem który należał do pisuaru ale go z tamtąd wyrzucili bo miła skrzywioną psychę po tym jak go w młodości sukiennkowi ....... ale domysłów i innych bajek można pisać dużo .Nie mam nic do Ciebie ale znacząco obnizyłeś poziom tego forum porzez swoje nieprzemyślane wpisy na zasadzie skopjuj wklej. Pozdrawiam Cie serdecznie i naprawdę bez urazy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
mb3 2010-09-28 18:51:50
Nie mogłeś w jednym poście napisać tylko w co najmniej trzech ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
111ksiadz 2010-09-28 19:05:04
Bardzo kochasz skorpiona-zrób coś z tym.Ktoś napisał...nie pasi?-nie czytam i nie komentuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
TmK 2010-09-28 19:46:00
dionelwa - Popieram Twoją wypowiedź i dodam od siebie parę zdań a mianowicie. Wiem, że i tak nic to nie zmieni, ponieważ TOP na to nie reaguje i chociażby większość użytkowników byłaby za tym, aby tego użytkownia usunąć, to niestety TOP, przekaże informację, że każdy ma wolność słowa. Ok, lecz dzięki takiemu użytkownikowi jakim jest skorpion serwis limanowa.in traci na wartości. Wiele osób poszukujących pomocy nie może dotrzeć do swojego tematu, ponieważ połowa tematów na tym forum są napisane przez skorpiona. Ten użyszkodnik non stop wyraża swoją opinię na temat partii politycznych i wszystkiego z tym związane. Skorpion dzięki Tobie a raczej Twoich wątków sławy nie osiągniesz. Najwidoczniej myślisz, że zwrócisz tym na siebie uwagę, ponieważ najwidoczniej w życiu realnym nie masz przyjaciół i tu ich poszukujesz. Wiesz co? Nie znajdziesz ich tutaj. Skończ te wszystkie brednie, bo głowa boli, jak się czyta te wszystkie wątki, którego niczego nie wnoszą w tętniący życiem serwis Limanowy. Zapewne dzięki mojej wypowiedzi skorpion zyska dodatkową wene i za parę dni wszystkie wątki będą do niego należeć. Tyle z mojej strony i wkońcu zastanów się czy naprawdę jesteś takim za jakiego uważają Ciebie użytkownicy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
skorpion 2010-09-28 20:04:01
TmK jak Ci ulżyło to spuść wodę...dionelwa -kiedyś napisałem że samolot pod Smoleńskiem rozbił się o godzinie 8.41 -dopiero kilkanaście dni póżniej potwierdzono tą godzinę i kto tu od kogo ściąga???a tak wogóle to piję browara i słucham radyjka z Turonia [wtedy łapię wenę]i bazgrzę a WY CZYTACIE i rosnie wam ciśnienie-heeeej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
TmK 2010-09-28 20:05:18
skorpion - Tylko po ambicji potrafisz pojechać człowiekowi to wyjdź 1 vs 1 i skończ te Twoje brednie, bo naprawdę szkoda mi Ciebie a najbardziej Twojej rodziny, która przez Ciebie cierpi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
skorpion 2010-09-28 20:07:49
/bo WSZYSCY POLACY to jedna rodzina........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
konto usunięte 2010-09-28 20:16:06
Gdybyscie nie czytali jego postow i nie odpowiadali na nie to by sie miernotka tak nie wymadrzala. Co do zlotu ofiar pedofili skorpion, to poszukaj lepiej zlotu dla psychicznie chorych i czym predzej sie zapisz. Moze jest jeszcze jakas szansa, ze powrocisz do swiata normalnych, kulturalnych ludzi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
skorpion 2010-09-28 20:29:55
masz rację ,wracam do PiSu[swiata normalnych,kulturalnych ludzi]-dzięki za radę../
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
111ksiadz 2010-09-28 21:03:36
bearchen-to nie zlot ofiar pedofili-to zlot ofiar pedofilów sukienkowych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
konto usunięte 2010-09-28 21:50:28
wiem, chcialam poprawic ale juz poszlo, dzieki za poprawke.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
boss1 2010-09-29 07:53:00
ludzie skorpion i TOP to jedna osoba, taka moja rada nie czytajcie wpisów od tych ludzi i wszystko będzie ok
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
konto usunięte 2010-09-29 23:06:32
boss1 zobacz zobacz ty powinieneś dostać medal za inteligencję TOP i Skorpion to jak ogień i woda za to Ty boss1 nawet skorpionowi nie dorastasz do pięt i chociaż go nie cierpię bo nie lubię takich owadów to nie rób wstydu bossowi i nie podszywaj się pod niego bo możesz to odcierpieć jak chłopakom z Bossa nerwy puszczą możesz zostać bez skarpetek na bosso…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
kli 2010-09-30 10:45:56
Wielki problem macie z tym skorpionem. Nie pisać nic w zakładanych przez Niego tematach i spokój. Każdy może pisać co chce, ale nie każdy musi odpowiadać. P.S. Gdyby nie skorpion, to by tu było parę postów na krzyż, typu najlepsza kosmetyczka, najlepszy-najtańszy-najdroższy sklep itp. A tak to "coś się dzieje" ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
cons 2010-09-30 13:25:32
skorpion jest najwieksza nuda jaka znam, ciagle pisze to samo, kiedys ktos go poprosil o napisanie dluzszego artykulu, obiecal, ze napisze, myslicie ze taki osobnik dotrzymuje obietnic i stac go na dluzsza, madrzejsza wypowiedz? phiii na jego posty najlepiej miec zlewke, zasmieca tylko forum i zachowuje sie jak 12 letni bachor, dla mnie skorpionie jestes- zerem!:-) siedz dalej i gnij nad tym komp bo na wiecej nie zaslugujesz:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
zdrajca 2010-09-30 17:20:37
Wy wszyscy krytycy skorpiona od siedmiu boleści boli was że ktoś wie po co ma głowę,to prawda najbardziej zajadłe są zera, gdyż ciągle po nich jest pustka i niebyt
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
zdrajca 2010-09-30 17:26:02
Wy wszyscy krytycy skorpiona od siedmiu boleści boli was że ktoś wie po co ma głowę,to prawda najbardziej zajadłe są zera, gdyż ciągle po nich jest pustka i niebyt
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Skorpion - Ja cię proszę.Bo siły brak na twój Jad
elf 2010-09-30 19:53:20
skorpion- mam nadzieję, że zlewasz te wredne i zazdrosne wpisy. Działaj, pisz i wkurzaj całą tą bandę :) Fajne tematy podrzucasz,i fajnie się potem czyta tych pieniaczy. Najbardziej mi się podoba, jak piszą żeby Ci nie odpisywać, a sam ten ktoś zabiera głos. Zaprzeczenie! Nielogiczne! Trzymaj się :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in