7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
2168

Wydarzenia

Samolocik

ogonek 2022-10-13 14:34:37
Witajcie Od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego małe samolociki typu avionetka latają nad dużymi skupiskami domostw? Zwracam uwagę na to od dłuższego czasu, że tak właśnie jest. Nie mam żadnych pretensji, że sobie latają. Pękna sprawa latać. Tylko dlaczego tak jak zauważyłem, robią to nad dużymi skupiskami domostw, osiedli? Bardzo zastanawiające. Jest tyle otwartej przestrzeni, łąk , lasów. A one latają nad naszymi osiedlami. Przy okazji zauważcie, że tak właśnie jest. To bardzo ciekawe spostrzeżenie, tak uważam. Dlatego proponuję bacznie obserwować tego typu sytuację.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Samolocik
AdamKnight 2022-10-13 17:17:57
Ponieważ mogą poruszać się wyłącznie po drogach publicznych. Nie słyszałeś przykładowo, że przepisy surowo zabraniają pojazdom silnikowym poruszać się po lasach?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Samolocik
daniel393 2022-10-13 20:30:04
@AdamKnight
Jest wiele spraw, które mogą budzić czyjś niepokój, może być też tak, że inna osoba, która "obserwuje" lub ma do czynienia z podobnymi sytuacjami, nie odbiera tego w taki właśnie sposób.
Ja np. myślę, że żyjemy w czasach, kiedy warto "drążyć" i dociekać - jeśli coś nas niepokoi, lub mamy wątpliwości, czy to co nam "serwują" np. w mediach jest prawdą - warto myśleć samodzielnie! Ty natomiast wyglądasz mi na ignoranta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Samolocik
AdamKnight 2022-10-13 21:27:12
No i co z tego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in