14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

SALA WESELNA

DRKidler 2017-08-29 08:23:38
Potrzebujesz numery telefonów, czy też chcesz usłyszeć opinie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SALA WESELNA
perfekt 2017-08-29 09:29:23
żmiącej nie znam i nie byłe , natomiast w Słopnicach miałem przyjemność grac, byłem pod wielkim wrażeniem wystroju sali jedzenia, w całej Małopolsce nie spotkałem się z tak przyjemna atmosferą ze strony właścicielki i tak dobrym jedzeniem. A o sali i wystroju to można powiedzieć ze perfekt.Polecam Słopnice bo właścicielka Pani Kaim nie jest nastawiona na oskubanie z kasy Państwa Młodych tylko jest nastawiona na ich zadowoleniu w każdym detalu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SALA WESELNA
konto usunięte 2017-08-29 13:46:57

Witam. Czy posiada ktoś może namiary na nowootwarte sale weselne w Żmiącej (nie znam właściciela) oraz Słopnicach (właścicielka Pani Kaim)? Nigdzie nie mogę znaleźć reklamy tych sal, a słyszałam dobre opinie na ich temat :) Będę wdzięczna za pomoc :-)

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SALA WESELNA
Wera012 2017-09-15 10:37:09
ja znalazłam w Limanowej te salę weselną: http://www.domweselny-slazyk.pl/. Zastanawiam się, czy warto zrobić tam swoje wesele. Ma może ktoś swoje doświadczenia i opinie związane z tym domem weselnym?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SALA WESELNA
sylwester0 2017-09-16 13:31:37
Słopnice :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SALA WESELNA
beniamina222 2017-09-17 17:46:13
Polecam bardzo salę bankietową Ślazyk. Przede wszystkim przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa, a do tego atmosfera jakiej nie ma w żadnym innym lokalu !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: SALA WESELNA
Faktoria 2018-04-25 17:34:29
Zapraszamy do naszej sali weselnej w Faktoria w Słopnicach. W ofercie na ten rok terminy w pakiecie z orkiestrą i fotografem. Szczegóły na stronie:
www.faktoriaslopnice.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in