10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

REPERTUAR KINA "KLAPS"

Paola76 2011-06-06 08:24:23
Mam pytanko czy ktoś wie kiedy będzie dostępny repertuar kina na stronie Limanowa.in????? Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
top 2011-06-06 08:28:33
Dzieki za przypomnienie :) Zaraz pospieszymy kilka osób ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
nicola 2011-06-09 09:19:43
no a juz dawno by sie przydało, nigdzie nie można znaleść co wyświetlają a na stronie Kina pod wstawką Repertuar jest jakaś galeria i historia powstania kina... a szkoda bo sporo osób z mojej okolicy w sobote czy niedziele by pojechało do limanowejna film bo bliże a tak to trzeba do Krakowa :?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
Sniper 2011-06-09 10:46:20
Oczywiście, że by się sprzydał. Sam przegapiłem kilka filmów, na które chciałem iść bo nie trafiłem na info.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
Trucizna 2011-06-09 13:33:45 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
emka 2012-08-05 15:59:12
polecam repertuar kina klap na najbliższe dni, szał !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
bearchen 2012-08-05 16:14:17
Czy nie ma jeszcze zadnych innych filmow oprocz Madagascar? Porazka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
KaKropka 2012-08-05 16:52:23
Miałem to samo napisać. Ja się pytam gdzie Prometeusz, gdzie Batman? Po co topiono kasę w unowocześnienie kina skoro nie ma w nim co oglądać? Innych, starszych, tańszych filmów nie da się wyświetlić? Jakieś nocne maratony? Kino się zmieniło, ale myślenie w LDK (jak przyciagnąć ludzi) oczywiście nie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
she 2012-08-06 08:34:07
niestety unowocześnienie kina i wprowadzenie 3D wiązało się z wejściem w Małopolską Sieć Kin Cyfrowych i to właśnie owa sieć ustala repertuar. LDK nie ma nic do gadania dostają tytuł i mają grać przez określony czas bo taka jest umowa. Coś za coś, jak zwykle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
ingaar 2012-08-06 17:55:17
Czekam aż będzie można obejrzeć film "Szepty", przecież niedawno wszedł na ekrany kin, a u nas tylko bajki puszczają. Mogliby raz na jakiś czas zaoferować jakiś ciekawy horror lub thiller.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
liliput 2012-08-06 19:25:25
tak samo już dawno wszedł do kin step up 4 revolution a w Limanowej ani widu ani słychu, choć wcześniejsze części spotkały sie z dużym zainteresowaniem widowni
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
liliput 2012-08-06 19:25:42
tak samo już dawno wszedł do kin step up 4 revolution a w Limanowej ani widu ani słychu, choć wcześniejsze części spotkały sie z dużym zainteresowaniem widowni
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
benys 2012-08-06 22:39:25
To jest jedna wielka żenada...
Są takie filmy jak Prometeusz,Mroczny rycerz, Step up itp...
której mają swoją widownie, a nasz "klapsik" serwuje nam taki gniot porażka...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
Aerwin 2012-08-07 15:08:35
Dzisiaj miałem zamiar zjechać do Lwa. Przezornie sprawdziłem wcześniej czy będe mógł się wybrać do kina na nowego Batmana... Cóż...:|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
magbet38 2012-08-11 13:17:07
Jak tak patrzę na ten repertuar to tak się zastanawiam, po co pisać każdy dzień osobno. Nie lepiej napisać: "Madagaskar 3" pn-nd od 16:00 do 20:00 przez najbliższy miesiąc. Takie coś to jest przyśpieszanie śmierci kina w Limanowej, które miało szansę zacząć zarabiać na siebie. Kiedyś wybrałem się na film po tygodniu od premiery i okazało się że na widowni były 3 (słownie: trzy) osoby. Porażka to mało powiedziane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
myszaa 2012-08-11 14:21:41
Obecny repertuar to na prawdę jakieś nieporozumienie. Jak człowiek ma sobie zagospodarować wolny czas ciekawie skoro przez cale dwa tygodnie leci jeden film i raczej dla młodszej widowni?? Jak chcecie iść na step up to w Sokole leci w NS, ale kina w NS tez poupadały niestety:/, dla oczekujących więcej pozostaje Kraków.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
benys 2012-08-11 16:57:35
To jest w ogóle śmiech na sali anie repertuar.
W tym okresie pojawiają się w kinach dobre filmy a klaps ciągle to samo puszcza.
Jak już tak ciągną ten madagaskar to mogli go raz dziennie puścić a nie 3 razy...
Oni chyba wiedzą jak interesu nie zrobić^^
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: REPERTUAR KINA "KLAPS"
benys 2012-08-14 16:07:41
No i jest nowy repertuar z ucięciem 3dni- 17,18,19
Madagaskar grany do 23 dramat... ile można...
Fajnie, że niezniszczalnych zagrają wtedy co pojawia się w Polsce bez opoźnień, batman późno grany dopiero 31, ciekawe
Szkoda, że na Prometeusza się nie zdecydowali...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in