10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
1994

Tematy archiwalne

"MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/

skorpion 2010-04-14 08:51:59
/KRAKÓW---nie/chce Prezydenta!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
belinda 2010-04-14 08:55:05
i słusznie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
aviator 2010-04-14 09:58:20
Prosze Panie skorion, nie siej propagandy ... zamilcz, 1 Twój wpis wystarczy ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
skorpion 2010-04-14 10:26:21
/propaganda to nie ten adres;fakty są faktami a życie toczy się dalej -świat nadal istnieje-cześć wszystkim ofiarom katastrofy-wszystkim!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
malutkag 2010-04-14 12:12:33
* Decyzja o pochówku prezydenckiej pary na Wawelu dla rodziny Lecha i Marii Kaczyńskich była bardzo trudna. Wszyscy mieszkają daleko od Krakowa, nie będą więc mogli często odwiedzać grobu bliskich. To bolesna sprawa - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Andrzej Duda. Prezydent zginął, służąc Polsce. Wszyscy, którzy protestują przeciwko jego pochówkowi na Wawelu, nie są prawdziwymi patriotami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
skorpion 2010-04-14 13:35:25
...był PREZYDENTEM jednej opcji politycznej nic nie zrobił dla pojednania Polaków,wręcz przeciwnie-tylko dzielił.To oburzające jak Kardynał Dziwisz tak blisko związany z naszym WIELKIM PATRIOTĄ-POLAKIEM naszym PAPIEŻEM ,który kochał wszystkich POLAKÓW tak postąpił.WAWEL to dziedzictwo CAŁEGO NARODU POLSKIEGO a nie rodziny Kaczyńskich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
konto usunięte 2010-04-14 13:35:39
Co on takiego zrobił że bedzie pierwszym prezydentem Rzeczpospolitej który spoczywa na Wawelu? Szanuje go jako człowieka i jako głowe państwa ,ale nie był na pewno kims takim jak Piłsudski czy Słowacki czy inni tam pochowani.Dlaczego nie pochowaja na wawelu także Kaczorowskiego jesli miałoby być to nowe miejsce dla pochówku prezydentów?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
PhoEniX 2010-04-14 13:43:37
Hmmm... Tak bardzo dyskutujecie jakbyście przynajmniej mogli wpłynąć na tą całą sytuację... Mówi się że L.Kaczyński nie jest godny żeby być pochowany obok Piłsudskiego. Ale warto w tym miejscu przypomnieć że przy pochówku właśnie Piłsudskiego na Wawelu była taka sama sytuacja - protesty i nie zgadzanie się na to... i w wypowiedziach niektórych rzuca się w oczy że są to poglądy oparte na zasłyszanych w mediach informacjach ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
PhoEniX 2010-04-14 13:49:47
aaa.... i gdzie coś takiego Panie znawco wyczytałeś że miejsce narodzin jest miejscem pochówku ?? Bardzo mnie to ciekawi ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
skorpion 2010-04-14 15:51:34
/Polaku!!!-gdzie są pochowani Twoi Bliscy???gdzie???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
konto usunięte 2010-04-14 16:52:34
Może i była taka sama sytuacja przy pochółwku Piłsudskiego ale on miał jakiś mandat aby tam spocząć ponieważ stworzył II Rzeczpospolitą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
nulka 2010-04-14 19:04:38
PANIE SKORPION MYŚLĘ ŻE RZECZYWIŚCIE MASZ PROBLEM -IDŻ SIĘ LECZYĆ ALBO ZAMILCZ- NIE PODZIELAM TWOJEGO ZDANIA I CZŁOWIEKU -TO NIE TWOJA SPRAWA- ZAMILCZ JAK MASZ PISAĆ TAKIE DYRDYMAŁY. JAK NIE LUBIŁEŚ PREZYDENTA TO CHOCIAŻ NIE KOMENTUJ TEGO - BO MOŻE JAK TY UMŻESZ TO TWÓJ WRÓG NIE BĘDZIE PLUŁ NAD TWOIM GROBEM...................
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
miro 2010-04-14 19:06:58
Kolego jaszczur.Jak to dobrze że o miejscu twojego pochówku zadecydują twoi bliscy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
PhoEniX 2010-04-14 19:41:34
Dajcie sobie spokój przynajmniej do niedzieli ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
konto usunięte 2010-04-14 19:53:10
W OBLICZU TAKIEJ TRAGEDI POLSKI... A TY BEDZIESZ PISAŁ ,TAKIE RZECZY TAM GDZIE RODZINA I SPOŁECZNOSC ZADECYDOWAŁA ,TAM ZROBIC POCHÓWEK ,WIEC TAM BEDZIE... A TAKICH LUDZI JAK skorpion I INNYCH NA TYM FORUM TO NA SZUBIENNICE I BY GOWNO MIELI DO GADANIA ... POPIERWSZE NIE JESTES RODZINA ,BLISKIMI ANI NIKIM WIEC SIE NIE UDZIELAJ BEZ POCZEBY ,A JAK NIE TO DO KRAKOW Z DEBILAMI STRAJKOWAC !!!!! WSTYD I HANBA LIMANOWA ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
skorpion 2010-04-14 21:03:08
/nulka -brak Ci wiedzy i argumentów-Arcybiskup Krakowski ADAM SAPIEHA przewraca się w grobie-nulka ja nie-mam wrogów-wszyscy ludzie są dla mnie braćmi!!!a nie umżesz tylko umrzesz-naucz się pisać!!a gdzie mnie pochowają to mało ważne-w wierze katolickiej jest [umarłych pogrzebać].amen.kuba11...szkoda drzewa na szubienicę-widać kogo wyznajesz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
skorpion 2010-04-14 21:15:20
/jeszcze jedno -kto chociaż trochę znał [ś.p Prezydenta] ten dobrze wie że nie-chciałby być pochowany w Krakowie ,zwłaszcza na Wawelu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
konto usunięte 2010-04-14 21:23:21
Jak powiedzial bp Pieronek, decyzja zostala juz podjeta i nie nalezy teraz wychodzi na ulice tylko ja przyjac i uszanowac... Takimi protestami zawstydzaja protestujacy nasza spolecznosc... I to jeszcze gdzie, pod oknem papieskim - to juz nie tylko brak szacunku dla prezydenta ale i dla Ojca Swietego Jana Pawla II...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
konto usunięte 2010-04-14 21:28:48
Popieram PhoEniX.Dajcie sobie spokój przynajmniej do niedzieli ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
konto usunięte 2010-04-14 21:35:11
A tak według mojego odczucia jakim by nie był Lech Kaczynsk, to zginął pełniąc obowiązki Panstwowe czyli dla Dobra Państwa.Przecież Oni mogli sobie spokojnie jak kazdy z Nas weekend spedzic w domu.Niech spoczywają w Pokoju i Spokoju
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
asik 2010-04-14 21:57:10
Marysia 1985 zgadzam się z tobą, że miejsce na protest było bardzo nieodpowiednie i jest to brak szacunku także dla papieża, który tak zabiegał o jedność wśród narodów. skorpion a co do tytułu: MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU TO SIĘ NIE ZGADZAM, BO JA CHCĘ BYĆ POCHOWANA TAM GDZIE MIESZKAM, PRZY MĘŻU, DZIECIACH A NIE TAM GDZIE SIĘ URODZIŁAM. powinniśmy uszanować ich zdanie, pomodlić się za zmarłych i tych co stracili bliskich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
mariusz88 2010-04-14 22:08:16
MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU" a papiez sie urodzil w Wadowicach a spoczywa w Watykanie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
PhoEniX 2010-04-14 22:19:36
Kto się sprzeciwia pochowaniu pary prezydenckiej w Krakowie? kilku chłystków (zmalowane prostackie buźki rodzaju żeńskiego i długowłosych osobników płci wątpliwej) wstyd przynoszą miastu tak pięknemu...skandal. Szkoda że w obliczu tak straszliwej tragedii Polacy nie potrafią się zjednoczyć do końca, a na wierzch wychodzą narodowe (niezawsze pozytywne) cechy ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
PhoEniX 2010-04-14 22:21:50
no i ... niestety jest więcej ludzi pokroju "skorpion" którzy spełniają się w czasie takiej tragedii swoimi tantetnymi prowokatorskimi gadkami ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
konto usunięte 2010-04-14 22:26:59
Macie racje. Niech spoczywa w pokoju , ale w miejscu dla rodziny bliskim.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
PhoEniX 2010-04-14 22:29:25
wiecie co ... rozwalają mnie argumenty że nie powinien zostac pochowany na Wawelu bo rodzina będzie miała daleko ... haha :D od kiedy tak się przejmujecie rodziną Prezydenta, a w kilku poprzednich wypowiedziach opisujecie jaki to "Jarek" jest ... Dajmy spokój z tą nic nie wnoszącą wogóle bezsensowną dyskusją
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
konto usunięte 2010-04-14 23:29:10
PhoEnix dlaczego uważasz, że powinien być pochowany na Wawelu ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
mb3 2010-04-15 00:04:12
Ja w dniu dzisiejszym również uważam, że najzwyczajniej nie jest godzien leżeć obok Królów. Wawel to miejsce pochówku dla szczególnie zasłużonych dla kraju, a nie tragicznie zmarłych... Nie mniej jednak, jeśli ktoś za 100 lat przeczyta książkę do historii, w której będzie napisane, że prezydent Polski leciał oddać hołd tragicznie pomordowanym żołnierzom i chcąc spełnić ten obowiązek głowy kraju zginął tragicznie nie daleko od miejsca ich kaźni zapewne będzie dość oczywistym, że należy mu się szczególny szacunek przy pochówku i Wawel jest miejscem odpowiednim...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
konto usunięte 2010-04-15 01:20:55
Odpowiednim miejscem dla spoczynku prezydentów jest stolica. Zaden prezydent RP nie jest pochowany w niestolicy. Właściwszym miejscem byłaby stolica. Wawel jest nekropolią królów oraz osób wybitnie zasłużonych dla Polski, obawiam się, że Kaczyński nie jest taką osobą. Czy KAczyński jest godzien królów, Piłsudskiego, Kościuszki? Jakież to czyny mają to uzasadniać bo chyba nie wypadek lotniczy i sam fakt bycia Prezydentem RP?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
hok 2010-04-15 07:11:41
Prośmy PANA BOGA by nas miał kto pochować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
skorpion 2010-04-15 12:14:38
asik-pisząc [ miejsce narodzin] ,nie miałem na myśli-miejsca urodzenia tylko "rodzinę i bliskich"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
Pchla 2010-04-15 12:27:03
Czasem jak czytam te wasze wypowiedzi to aż mi się źle robi... My jesteśmy ludem - to nie nam decydować gdzie pochowają głowę Państwa! Nie szkoda wam rodziny prezydenckiej? Czy ktoś pomyślał co oni czują? Zastanówcie się!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "MIEJSCE NARODZIN jest MIEJSCEM POCHÓWKU"/
skorpion 2010-04-15 19:04:00
-Pchla ,dobre pytanie-tak-zwłaszcza co czuje "brat blizniak",może wkrótce się okaże?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in