Baner Baner
12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

"CYGANIE"!!!!!

skorpion 2010-03-03 05:59:49
-jak to jest???wszędzie,na całym świecie gdzie mieszka TA NACJA JEST DUŻO zamieszania,konflikty i.t.d -od czego to zależy-może to "podludzie" a może jakaś "niebieska" rasa!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
MAGNUM 2010-03-03 06:40:23
To jest po prostu rasa której się wszystko należy i która pomoc z opieki społ.ma opanowaną do perfekcji,ponadto chamska,wulgarna i rządząca się swoim wIELKIM jA.Jeśli się nie umie zachować w naszym społeczeństwie,to niech po prostu wyemigruje(w końcu lud koczowniczy).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
pawell 2010-03-03 09:44:07
popatrz na nasze sejmowe podwórko cynizm i arogancja- diety, samochody słuzbowe,komórki biura poselskie, zalatwianie swoich interesów immunitety żle stanowione prawo, prawo tylko pod siebie,a namiastka praw dla pozostałych,żyją jak lordowie, a ty chcesz odebrać prawo egzystencji odmiennej nacji- faszyzm to mało powiedziane o twej rasistowskiej wypowiedzi jak najbardziej prawo do egzystencji na godnym poziomie- jestem ZA...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
atosek 2010-03-03 14:11:25
cyganie to jak zaraza plenią się na potęgę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
atosek 2010-03-03 14:12:12
Szkoda ,że nie ma organizacji skinów w limanowej swoją drogą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
MAGNUM 2010-03-03 14:35:50
pawell...mojej rasistowskiej wypowiedzi??człowieku..po pierwsze pisz składniej,bo jakby Twoją wypowiedź zjadł pies to by zdechł.Po drugie nie zamierzam im nic odbierać,ale niech nie zachowywują się jakby im wszystko wolno było.Nie stoją ponad prawem mimo,że są mniejszością narodową.Może sam jesteś jednym z czarnych braci...Wulgaryzmy do kobiet,okradanie z telefonów i pieniędzy,zastraszanie...to tylko przykłady tego co Romowie robią.co masz na ich obronę??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
MAGNUM 2010-03-03 14:38:16
pawell...i zgadzam się z Twoim zdaniem do momentu"żyją jak lordowie" a potem zdecydowanie już nie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
kruszynka430 2010-03-03 16:03:04
całkowicie się z Tobą "MAGNUM"zgadzam ja pracuję w takim miejscu że mam często z Romami kontakt (niestety )i wiem co potrafią nie raz mi się zdarzyło że miałam klientów na sklepie a oni robili awantury bo "muszą czekać" ........a już niw wspomne o hasełkach jakie się sypały w moim kierunku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
konopia 2010-03-03 16:46:54
Nie wiem czy to prawda (jeżeli tak nie jest niech mnie ktoś poprawi) ale podobno Nadzór Budowlany ma obowiązek zareagować na każde naruszenie prawa budowlanego nawet na podstawie anonimu - wiec chciałem zgłosić takie naruszenia na Koszarach. I co myślicie że ktoś zareaguje. Więc kto tu jest dyskryminowany. Ja gdybym sobie garaż bez zezwolenia wybudował to zaraz musiałbym go rozebrać a tam?? Bez komentarza...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
lykantrop 2010-03-03 16:47:33
"Nasi" Cyganie (wedle zródeł historycznych0 wywodzą się z Indii-skąd zostali wyrzuceni jako najniższa najmniej wartościowa warstwa społeczna -kasata. Przez wieki nic się nie zmieniło. A może być coraz gorzej. Rozruchy na Słowacji czy na Czechach. Nie potrzebujemy organizacji skinów tylko silnej obywatelskiej inicjatywy. Może czas powołać "lige do walki z Cygańskim rasizmem" w Limanowej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
MAGNUM 2010-03-03 16:47:33
konopia...też tak słyszałem odnośnie tego prawa budowlanego,poza tym rozważam jeszcze jeden aspekt..Na czyim polu,lub jak własnością Romów stało się pole na którym się osiedlili??aha.I w dalszym ciągu czekam na wypowiedź użytkownika "pawell",skoro nazwał moją wypowiedź rasistowską.I jeszcze raz powtórzę..NIE MAM ABSOLUTNIE NIC do Romów którzy uczciwie pracują i żyją tak jak reszta społeczności.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
lykantrop 2010-03-03 16:48:07
kasta-przepraszam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
kruszynka430 2010-03-03 16:55:30
z tego co się orientuję to masz rację ...musi być zezwolenie (już widzę jakie oni mają )a nadzór ma obowiązek to sprawdzić a przypuszczam że gdybyś takiego zezwolenia nie miał to nie dość że byś ten garaż musiał rozbierać to znając życie przywalili by Ci jakąs kare .....więc ja to też pozostawie bez komentarza...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
MAGNUM 2010-03-03 16:58:42
lykantrop....prawda taka,że narzekaniem tego nie załatwi i to rozumie pewnie zdecydowana większość społeczeństwa Limanowej i okolic.Z drugiej strony sami Romowie muszą zmienić podejście,że nie wszystko im się należy,oraz,że nie zawsze muszą być pierwsi w kolejności.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
konto usunięte 2010-03-03 17:27:48
nie ma wiekszych rasistow niz same cygusy ,... i taka jest prawda, a jak ta nacja powstala to sami wiecie -- na hindusa spadla malpka z drzewa i doszlo do zabawy plciowej ;) a tak serio to nie moge sluchac o tych romskich problemach, bylem keidys swiadkiem, jak jeden zarzucal babie w UP , ze ona sie odnosi do niego z rasistowskimi odzywkami-- wedlug mnie ktorys cygan nauczyl sie kiedys tego slowa calkiem przypadkowo (rasizm) a teraz uzywaja tego na kazdym kroku kolekja w sorodku zdrowia RASIZM, kolejka w pup RASIZM, kolejka w sklepie RASIZM ,bezrobocie i lenistwo oraz kopulowanie jak kroliki to moze tez k..wa RASIZM??? sami nie wiedza czego chca a mi sie na ich temat zygac che .. zaznaczam, ze nie wszsytkich nalezy do jenego worka pakowac-- tyle, ze normalnego i milego cygana jeszce nie spotkalem,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
AwM 2010-03-03 18:50:36
Cygany mają tę mocną stronę, że trzymają się razem, a Polacy skonfliktowani. Oni na tym korzystają i my się boimy, a powinno być na odwrót.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
skorpion 2010-03-03 19:27:13
/podobno ks.Opocki szkoli "romusiów"sexu przedślubnego-będzie ich więcej!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
lykantrop 2010-03-03 21:20:27
Problem dotyczy magicznego słowa "rasizm". Popkultura zaszczepiła w nas myslenie, że rasistami mogą być tylko biali, a tak nie jest. Dlaczego mniejszośc ma wieksze prawa i przywileje od rodowitych mieszkańców? Władze wolą nie widzieć problemu, bo jaka kolwiek ingerencja , może wywołać reakcję- magiczne słowo "rasizm". A wtedy nagonka-bo białe władze dyskryminują okopconych-brzydko mówiąc. Mieszkańcy muszą wywierać presje na włade i media by ten problem nie był bagatelizowany. Jak na razie to "czarni" są cały czas górą. Dla sprostowania-dla mnie byc rasistą nie znaczy nienawidzieć innej rasy-tylko kochać własną!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
MAGNUM 2010-03-03 21:54:20
PAWELL...nie wiem w jakim jesteś wieku,ale NIE życzę Ci by Twoje dzieci kończąc zajęcia w zimie po 16 były zaczepiane przez Romów i zastraszane.Może byś wtedy przejrzał na oczy i nie nazywał ludzi RASISTAMI...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
lykantrop 2010-03-04 07:49:44
Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, radze poświecić więcej czasu na zrozumienie czytanego tekstu.Sam jestem rasistą!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
MAGNUM 2010-03-04 09:09:47
lykantrop..czy mi się wydaje??czy do mnie jedziesz,że jestem rasistą??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
crusader 2010-03-04 09:13:52
a dziury w jezdni coraz większe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
skorpion 2010-03-04 10:26:26
...Rasiści!!!!jaka jest różnica między cyganem a żydem???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
konopia 2010-03-04 12:25:47
A ja jestem rasista i co nie moge być??? Nie jest zakazane bycie rasista tylko zachowania rasistowskie a takich nie wykazuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
oskarczan 2010-03-04 15:10:16
oni pędzą z wiatrem , proste;p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
konto usunięte 2010-03-04 15:56:50
mały cygan : mosz polskom zlotowke ?? przechodzień :nie mam maly cygan :moze mosz a nie wisz ze mosz .Doj polskom złotowke. przechodzien :nie mam ,odczep sie . maly cygan : juz mosz przejebane .Przyjdom bracia ,PAKEROWCY ,wpierdolo ci !! Ot jedna taka historyja z Limanowskiej ulicy ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
noti 2010-03-04 16:20:33
widzę ze wpisów jest mnóstwo. ale ciekawe czy ktoś zgłosi te samowole budowlane ; szczerze mówiąc wątpię wszyscy tylko narzekają i czekają na cud ze Romowie się sami wyprowadza z koszar !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
lykantrop 2010-03-04 16:30:08
Nie mam pytań czytaj tekst dokładnie. Jesli nawet jesteś-popieram!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
loleklima 2010-03-04 16:41:18
poporoście czeczota!!! on da rade ciawesom!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
atosek 2010-03-04 17:26:43
Amw _ nie masz racji.Problem jest w tym że my mamy w sobie wpojony szacunek dla prawa.U nas jak ktoś coś ukradnie to jest nazywany złodziejem a u cyganów bohaterem.To samo dotyczy np pobytu w więzieniu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
konto usunięte 2010-03-04 19:09:18
CYGUSY,CPUNY i HOMOSEKSUALISCI.. te ich problemy i parady ... to oni najbardziej cechuja sie brakiem tolerancjiii, nazwij cygusa brudem, albo homusia pedalem i rozprawa w sadzie pewna.. chore!!! a tym smieciom wszystko wolno!! cos sie chyba w naszym kraju pojeb... ło i odwrócilo..!!! brak słow noramalnie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
crusader 2010-03-04 19:40:25
a dziury w jezdni coraz większe
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
skorpion 2010-03-04 20:04:17
..żyję już ponad pół-wieku...i nigdy nie widziałem pracującego "romulusa"-he-he-he!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
kruszynka430 2010-03-04 20:10:39
powiem CI SKORPION ŻE TO JEST BARDZO RZADKI WIDOK :)CHOCIAŻ OSTATNIO JAKIŚ ZAMIATA NASZE LIMANOWSKIE CHODNIKI
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
kruszynka430 2010-03-04 20:14:22
ALE WIĘKSZOŚĆ Z NICH MA ROBOTĘ TAM GDZIE JA MAM ICH:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
skorpion 2010-03-04 20:26:01
/kruszynko-jak zamiata-to znaczy że czyścioszek!!!co ty na to???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
bolek 2010-03-04 20:43:58
Nasi bracia ciemniejsi nie wiedzą co znaczy słowo RASIZM. Może by im tak pokazać namiastkę tego co mieli murzyni w Ameryce???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
kruszynka430 2010-03-04 21:47:44
he he skorpion dobre dobre :)ale z tym czyścioszkiem to chyba tak nie do końca .....dla mnie zawsze pozostaną brudasami
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
stokoni 2010-03-05 09:17:20
Wszyscy wypowiadają się jak w filmie o Kargulu i Pawlaku w Ameryce,kiedy Pawlak mówi o mulatce "ja tam rasistą nie jestem,ale jakoś nie lubie tej "czekolady"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
MAGNUM 2010-03-05 09:27:13
stokoni..tylko zauważ kontekst,który jest inny.Murzyni do Kargula i Pawlaka się nie czepiali i nie "kozaczyli".On nie lubił ich ze względu na kolor skóry,a ja(reszta pewnie także)nie lubię Romów ze względu na ich zachowanie do Polaków.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
klaczu 2010-03-06 17:42:11
a ja to się brzydzę tylko dwoma rzeczami rasizmem i cyganami ....;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
pawell 2010-03-08 11:37:46
sztuką dla każdego ( dla mnie również) jest spojrzeć na problem "bez emocji". W tej publicznej "debacie" myśle, że trzeba oddzielić suche egzekwowanie litery prawa a pochylić sie nad ludzkim podejściem do powstałego problemu i spróbowac go rozwiązac,nawet "teoretycznie" gdyby rozwalić buldożerem samowolkę, to powstaje problem jeszcze wiekszy "skazanie na bezdomność" i jeszcze wiecej agresji (poczucie krzywdy). PORAŻAJĄCE !!! jest dla mnie to, że nikt z przedmówców nie analizuje problemu, tylko przedstawia "swoje" poczucie krzywdy wyrzadzone przez jak to się ktos wczesniej wyraził "dzieci prerii". "amerykanskie" rozwiazanie tego problemu myśle, że nie wchodzi w grę- rezerwaty, enklawy, getta itp. itd..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "CYGANIE"!!!!!
konto usunięte 2010-03-25 13:47:23
Aco powiecie na to; przecież cygany kochają Polki i z wzajemnością.Wnet wtopią się w nasz naród ani się nie spostrzegniemy kiedy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in