7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

"BOHATER {44}z Tymbarku???

skorpion 2010-03-16 19:30:59
...i cooo myślicie ??? "ryś "czy lis??? IPN
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
boox 2010-03-16 21:24:04
trochę się RYŚ-owy temat przejadł chyba ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
malutkag 2010-03-16 21:43:19
Nie mieszkam w Tymbarku tylko stamtąd pochodzę ale jak słyszę to nazwisko i wiem że chodzi o tego gościa to rzygać mi się chce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
malutkag 2010-03-16 21:43:56
Fałszywy obłudny człowiek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
konto usunięte 2010-03-16 21:49:07
czyli mam rozumiec ze wikszosc mieszkancow gminy tymbark to ludzie uposledzeni ? wszyscy wiedza jaki jest itd itp a przyjdzie co do czego to glosuja na pachowicza.....jedno wielkie nieporozumienie !!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
adzik 2010-03-16 21:50:09
A tak go wszyscy do tej pory zachwalali, jaki to pan Pachowicz nie jest cudowny. A w ogóle to czemu on jeszcze nie ustąpił??? Czyżby liczył na kolejny sukces w wyborach???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
malutkag 2010-03-16 21:53:43
No cóż tam jak w RM jak tata każe. Ja jakoś na niego nie miałam okazji głosować bo jak już miałam takie prawo to wyjechałam ale wiem jaka tam jest mentalność,Daje kwiatki- tz. dobry człowiek jest.Tak myślą starzy, a młodzi no cóż chyba sądzą że jak pójdą to i tak nic się nie zmieni
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
dominik 2010-03-17 15:11:23
gupek ityle
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
dionelwa 2010-03-18 07:55:34
Nie zabił, nie kradnie, nie ma kochanki. Chodzi do kościoła , płaci podatki.Nie jeżdzi po pijanemu , ma pomysł na rozwój tymbarku.Musztarda po obiedzie. Zapytajcie swoich rodziców mlodzi gniewni ilu z nich zapisało się do pzpr i miało czerwoną legitymację partyjną tylko po to by kupić meble oraz np.malucha. Zresztą i tak musztarda po obiedzie- sami na niego ludzie głosowali na Wójta - a z tego co wiem swoją rolę wypełnia dobrze.Zresztą jesteśmy ludzmi i katolikami - UKRZYŻUJMY GO WIĘC. ALBO NA STOS SPALMY - TO NAM IDZIE NAJLEPIEJ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
aviator 2010-03-18 14:07:06
Tak różni ludzie posiadali legitymacje parytjne, tak jak napisałaś. Zasadniczą różnicą jest to, że On donosił i tyle. Nie zabił - przyczyniał się do ,,zabijania" wolności, nie kradł - dostawał pieniądze od państwa, które płaciłu mu z podatków również ludzi na których donosił, nie miał kochanki - zdradzał swoją Ojczyzne ( zbudowaną ze wszystkich obywateli) na rzecz ,,czerwonego imperium". Chodzi do kościoła, dobrze, ale powiedzcie mi jak to jest... Najpierw Ci ludzie walczyli z Kościołem teraz ze starym systemem, czyli według mnie zdradzili jednych i drugich ... Wszytko to robi(ł) świadowie. Tacy ludzie pilnują tylko swojego interasu ziezależnie od ustroju ... przykre
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
misiek91 2010-03-23 20:47:38
W takim razie skoro jesteś pewny ze donosił na Tych ludzi to daj mi na to dowód bo nie jestem przekonany ze to prawda Tylko to są twoje urojone pomysły ponieważ pana Pachowicza nie tolerujesz i tyle..... skoro nie ma dowodów to zawsze ten co jest u władzy będzie poniżany oraz będą mu przedstawiane zarzuty które prawdopodobnie nigdy nie miały miejsca...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
konto usunięte 2010-03-24 22:26:09
Zrobił bardzo dużo dla Tymbarku iwioskom podlegającym gminie.Wy potraficie tylko jedno;murzyn zrobił swoje ,murzyn może odejść.Popatrz prawdzie w oczy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
nulka 2010-03-29 10:24:41
Skoro zrobił tak dużo dla wiosek to proszę o przykłady bo nie zauważyłam nic szczególnego a może jestem ślepa? jeżdże po dziurawej drodze dzieci ze szkoły muszą uważać żeby ich tiry nie pozabijały bo chodniki są nie potrzebne. Drogi na wioskach są w krytycznym stanie ALE WÓJTA TRZEBA CHWALIĆ BO JEST WÓJTEM -nie wiem czy wiece ale ludzi mają obowiązek podsumowywać pracę wójta i mówić głośno co im się nie podoba!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
misiek91 2010-03-29 22:08:11
tak zgadzam się każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie ale mi chodzi aby użytkownik "aviator" pokazał mi dokładne dowody ja jego donoszenie i resztę zarzutów... a co do pracy P.Wójta nie można powiedzieć ze nic nie robi gdyby tak było to nie było by miejsc sportowych które tak się przydają bo sam z nich często korzystam droga "pod kościołem" prawdopodobnie była by teraz gdzieś koło rzeki na dole:P wszystko ma swoje strony a to ze nie może miliona rzeczy na dzień zrobić to już nie jego wina bo jestem powinien ze ma też dużo ograniczeń jak i ze strony współpracowników jak i z strony budżetu itp. wiadomo każdy z mieszkańców chciał by pod swój dom chodnik asfalcik ławeczki oświetlona drogę kwiatki itp ale patrzmy na to realnie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
borek 2010-03-31 16:53:05
Misiek, wreszcie trafiłam na normalnego Człowieka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "BOHATER {44}z Tymbarku???
misiek91 2010-04-26 16:34:21
hehs dzięki i pozdrawiam:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in