Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
4271

Porady

Przyciemnianie szyb samochodowych

Lumpex 2012-12-15 14:18:26
Witam gdzie w limanowej można tanio i solidnie przyciemnić szyby w aucie?Potrzebuje osoby która się na tym zna aby nie spaprać roboty bo znajomemu już raz przyciemniał szyby jeden koleś z NS i szyby wyglądają tragicznie bąble powietrza i folia nie jest dokładnie naciągnięta więc wolał bym uniknąć takiej sytuacji w moim samochodzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyciemnianie szyb samochodowych
alim 2012-12-16 08:18:56
Najtaniej i solidnie to samemu można zrobić, bo to bardzo proste.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyciemnianie szyb samochodowych
konto usunięte 2012-12-16 10:08:18
witam
samemu folią z super marketu to sobie możesz w polonezie zrobić. tylną szybę żeby ładnie wyszła musi być folia termoplastyczna. 3 samochody sobie sam zrobiłem. wychodziło ok ale po pół roku wyblakła folia a jak była nowa to nic przez nią nie było widać w obie strony.lepiej by wyszło pomalować na czarno sprayem::D
ale 2 ostatnie auta zrobili mi profesjonaliści i jest o wiele lepszy efekt. robiłem to w SZYBACH SAMOCHODOWYCH w limanowej kosztowało mnie to za passata b5 fl 700 zł ale jest tego efekt i pod tylną wycieraczką nie ma śladów że jest tam ciemniejsza folia jak po realoskiej. JAK KTOŚ JEST BUDOWLAŃCEM TO NIECH ROBI SWOJE A NIE BIERZE SIĘ ZA SZYBY SAMOCHODOWE. POZDRAWIAM
B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyciemnianie szyb samochodowych
konto usunięte 2012-12-16 10:09:47
PASSAT KOMBI JEST TAM 5 SZYB
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyciemnianie szyb samochodowych
M44 2012-12-16 10:30:31
http://www.przyciemnianie-criss.pl/ polecam jego bo naprawde warto. bo w limanowej jak pojedziesz na pks to jak ci powiedza cene to prawie oddasz ducha xD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyciemnianie szyb samochodowych
alim 2012-12-16 21:01:07
@great1- z całym szacunkiem, masz rację że każdy powinien robić swoje, lecz nie każdego na to stać. Ja robiłem sam choć jestem z innej branży a efekt po dwóch latach jest ciągle taki jak oczekiwałem i uwierz mi że nie jest to polonez a powierzchnia większa jak w Passacie. I jeszcze jedno, po pierwszej nieudanej próbie bym odpuścił albo lepiej się dopytał co zrobiłem źle B) Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyciemnianie szyb samochodowych
krys695 2012-12-19 21:22:08
Ja POLECAM przyciemnianie w Mszanie Dolnej!!! za Audi A4 b5 zaplacilem 550 zl (dodam ze za wszystkie szyby oprocz czolowej) a ze przyciemnialem u nich juz 2 samochod w gratisie dostalem pasek na przednia szybe. chlopaki znaja sie na robocie, maja dobre ceny a przede wszystkim wystawiaja atest. Polecam z czystym sumieniem!!! :D

ps. milym zaskoczeniem bylo to ze po wizycie u tego goscia okazalo sie ze moja tapicerka jednak pasuje do drzwi i przestala wydawac dziwne dzwieki podczas jazdy :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyciemnianie szyb samochodowych
quattro 2013-02-22 11:10:42
Cześć
O jakim ateście mówisz i na które szyby??
Wkładka do dokumentów jest nic nie warta.
Nawet mając atest na przednie drzwi policja i tak bierze dowód.
Jechałeś do mszany po 50 zł które wydałeś na paliwo.8o
700zł to raczej było za kombi 7 szyb i 50zł utargowałeś.
Dokładnie jak ja przy e39T
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyciemnianie szyb samochodowych
Monaliza9 2016-04-29 17:52:46
Hej:) Przyciemniala szyby, naprawde jest bardzo dobrze zrobiona. Moge na 100% poradzic firme w Krakowie NZAUTO. Jestem zadowolonaO:-Dhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Jezeli ktos chce to ich strona nzauto.pl :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyciemnianie szyb samochodowych
zajec 2016-04-29 18:19:54
Oj , zabiorą dowodzik rejestracyjny, zabiorą, za manie szybek przyciemnionych.
I będa mieli racje.
No chyba, że zedrzesz te folijki w czasie kontroli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Przyciemnianie szyb samochodowych
konto usunięte 2016-05-01 14:12:16
pewnie że najtaniej samemu przyciemnisz szyby samochode. zamów sobie folię na necie albo kup w motoryzacyjnym , chwila roboty i parę stówek zostaje w kieszenie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in