Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

PRZECIW LEGALIZACJI ROMSKICH BUD I BUDYNKÓW

wlodek 2015-01-05 22:38:43
DOTYCZY ART: "Państwo chce przekazać 300 tys. zł na legalizację nielegalnych budynków w Koszarach
Z DNIA 2015-01-04
LEGALIZACJA NIELEGALNYCH ROMSKICH BUDYNKÓW TO ŻART? ! ?
Z NASZYCH PIENIĘDZY BĘDZIE PRZESTĘPCZOŚĆ LEGALIZOWANA !? LUDZIE...- PISZCIE EMAILE DO TVP WIADOMOŚCI , TVN , POLSATU itp. BO TO JEST WSPIERANIE PRZESTĘPCZOŚCI.
SZANOWNI STAROSTO I BURMISTRZU I WÓJCIE - KATEGORYCZNIE NIE MA TEN POMYSŁ POPARCIA. WY WŁODARZE NIE MOŻECIE SIE ZGODZIĆ NA TAKIE BEZPRAWIE. NAM NIE WOLNO STUDNI WYKOPAC BEZ ZGŁOSZENIA A TU TAKIE RZECZY SIE WYPRAWIAJĄ. CYGANY BUDUJĄ BUDYNKI I SZOPY , ZACZEPIAJĄ POD SKLEPAMI ŻEBY IM PIENIĄDZE DAĆ, ZACZEPIAJĄ I STRASZĄ MŁODZIEŻ KTÓRA STOI NA PRZYSTANKACH . ZACZEPIAJĄ I BLUŹNIERCZO OBRAŻAJĄ DZIEWCZYNY CZEKAJĄCE NA BUSY NAWET JE SZARPIĄ ZA TORBY CZY PLECAKI. OPLUWAJĄ POLICJANTÓW INTERWENIUJĄCYCH. I W 99% TYCH PRZYPADKÓW UCHODZI IM TO BEZ KONSEKWENCJI.
WYŁUDZAJĄ Z KASY Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej ZAPOMOGI , A PRZECIEŻ PRAWIE WSZYSCY ZBIERAJĄ ZŁOM I WYSTARCZY ZAPYTAĆ W SKUPACH ZŁOMU PO ILE TYSIĘCY ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE IM WYPŁACAJĄ. ZŁOMY PROWADZĄ EWIDENCJĘ DOWODÓW OSOBISTYCH DO WYSTAWIONEJ ZAPŁATY ZA ZŁOM WIĘC ŁATWO URZĘDY SKARBOWE MOGŁY BY TO USTALIĆ. A TU MASZ CI TAKI PREZENT Z NASZYCH CIĘŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY UTRZYMUJEMY "PASOŻYTY SPOŁECZNE" . WOBEC TEGO NIECH STAROSTWO OGŁOSI AMNESTIE BUDOWLANA DLA WSZYSTKICH , A NIE TYLKO DLA PASOŻYTÓW.
CZY SPRAWIEDLIWOŚĆ I RÓWNE TRAKTOWANIE TO FIKCJA !? LEGALNIE POSTAWIONE OGRODZENIE JEST NIELEGALNYM, A NIELEGALNE ROMSKIE BUDY UZNAJE SIE ZA LEGALNE !?
LUDZIE PISZMY WSZYSCY O TYM DO MEDIÓW I TO TEGO ORGANU CO IM CHCE TO ZALEGALIZOWAĆ ... TYLKO SZUM MOZE POMÓC W BEZPRAWIU :-(:-(:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZECIW LEGALIZACJI ROMSKICH BUD I BUDYNKÓW
Andrzej 2015-01-09 20:51:58
I znowu wszystko dla mniejszości narodowych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZECIW LEGALIZACJI ROMSKICH BUD I BUDYNKÓW
ysza 2015-01-10 10:08:17
Może by tak podrzucić jakieś "romskie samowolki w okolice Starej Wsi- jedną ..a drugą na Podłopień .. / tak w pobliże Władzia i Jaśka/ ? No mogłoby to zrobić Zrzeszenie Największych Przedsiębiorców - miałoby się wtedy czym pochwalić na skalę kraju//
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZECIW LEGALIZACJI ROMSKICH BUD I BUDYNKÓW
rysio68 2015-01-10 17:46:53
"LEGALIZACJA NIELEGALNYCH ROMSKICH BUDYNKÓW TO ŻART? ! ?
Z NASZYCH PIENIĘDZY BĘDZIE PRZESTĘPCZOŚĆ LEGALIZOWANA !? LUDZIE...- PISZCIE EMAILE DO TVP WIADOMOŚCI , TVN , POLSATU itp. BO TO JEST WSPIERANIE PRZESTĘPCZOŚCI."
Co to jest "nielegalny budynek"
Piszcie, ale dla czego urzędnik ma decydować, co mam postawić na swojej ziemi, za którą płacę podatek? Tu jest podstawowy problem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZECIW LEGALIZACJI ROMSKICH BUD I BUDYNKÓW
marian230 2015-01-10 18:50:38
Jakim prawem wydają moje pieniądze niezgodnie z prawem!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRZECIW LEGALIZACJI ROMSKICH BUD I BUDYNKÓW
mon 2015-01-10 21:54:57
Moi drodzy ,ja widzę to tak .Wina jest urzędników panstwowych,bo jak się urodziło małe cyganiątko-romiątko,to gdzieś trzeba było zameldować ,na jakiś adres! więc urzędnik miał świadomośc ,gdzie melduje i ile osób tam zamieszkuje.
Czy ze strony panstwa nie jest to na rękę by własnie w taki sposób nielagalne -rzekomo budowle powstawały,ja jestem przekonana że tak własnie jest,bo panstwo ma problem gdzie taką rodzinę dać ,gdzie zameldować ,kto się zgodzi na takich sąsiadów?
Więc najlepszym sposobem ,jest to, by zostawić to w naturalnym środowisku
Moi drodzy i po co te dywagacje,no chyba, że ktoś chce asymilować się kulturowo no to wielki szacun... miłego wieczorku;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in