7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Problem z internetem od Orange (Freedom).

mikula21 2011-06-28 23:38:37
Od 3 lat jestem użytkowniczką internetu w ofercie orange freedom 512 kb/s. Oczywiście wolałabym szybszy internet, ale okazało się, że moje kable wydalają tylko z 512kb/s. Teraz kończy mi się umowa, a w Orange dalej twierdzą, że pójdzie u mnie tylko 512. Nie wiem gdzie szukać czegoś szybszego, co najmniej 2 Mb/s. Dodam, że interesuje mnie prosta oferta, bez żadnych limitów ani nocnych promocji. Wtajemniczonych proszę o pomoc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z internetem od Orange (Freedom).
SnoozE 2011-06-28 23:46:53
Musisz sobie sprawdzic parametry lacza i wtedy bedziesz wiedziec co Twoje kable moga udzwignac. Generalnie technicy uzywaja takiego smiesznego programiku i czesto na jego podstawie podaja predkosci max. To tak jakby sobie ktos wrozyl. U mnie tez twierdzili, ze max to 2Mb/s. Po przedstawieniu mojego punktu widzenia na sprawe, podpieli 6Mb/s :) Wiecej tez by u mnie poszlo :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z internetem od Orange (Freedom).
mb3 2011-06-29 01:20:23
Co z tego, że Ci się zsynchronizuje na 6mb/s jak łącze będzie niestabilne. Technicy znają się na swojej pracy i wiedzą co robią.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z internetem od Orange (Freedom).
SnoozE 2011-06-29 02:20:14
No to z czego ja teraz pisze jak nie z 6Mb/s ? Chyba jednak technicy nie mieli racji ? Ciekawe czemu ? Jezeli chodzi o technikow na infoliniach netii/tp to w wielu przypadkach sa to bardzo niekompetentni ludzie, z mala wiedza/lub z odgornym przykazem sciemniania. Nie twierdze, ze wszyscy. Co do monterow na centrali to sa to pracownicy firm zewnetrznych. Rowniez z taka osoba mialem przyjemnosc rozmawiac telefonicznie i od niej tez sie dowiedzialem o 2Mb/s.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z internetem od Orange (Freedom).
KaKropka 2011-06-29 07:11:55
To ja korzystając z okazji nie polecę Netii. Użeram się z nimi od 2 miesięcy i końca nie widać. Już z TP można się było łatwiej dogadać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z internetem od Orange (Freedom).
marcin92 2011-06-29 21:35:54
A korzysta ktoś może z internetu z Cyfrowego Polsatu ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Problem z internetem od Orange (Freedom).
SnoozE 2011-06-29 23:36:37
Chodzi o LTE ? Nie udalo mi sie wbic na testowanie tego. Generalnie LTE to dobra sprawa. Podobno maja byc swietne czasy dostepu i bez lostow pakietow. Kwestia tylko ceny i limitow bo to dziala "radiowo". To jedna z lepszych technologii jakie sa na swiecie. Nie wiem tylko czy juz to sprzedaja ? Wydaje mi sie, ze jeszcze testy trwaja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in