Czwartek, 29 października
Euzebia, Wioletta, Felicjan, Angela, Zenobia, Przemysław
2110

Wydarzenia

PREZES K. WYBORCZYM KŁAMCZUSZKIEM ?

Są 2 wiadomości: dobra i zła. Dobra jest taka, że prawu i sprawiedliwości stało się zadość, bowiem sąd stwierdził że prezes dopuścił się publicznie kłamstwa w sprawie posłów PSL i musi zamieścić sprostowanie w TVP(płatne) oraz wpłacić 10 tys. na niewidomych w Laskach. Zła wiadomość jest niestety taka, że zapewne wliczą to w koszty kampanii które zwróci partii budżet państwa. Tak więc za kłamstwa prezesa zapłacimy solidarnie wszyscy razem.:O
RE: PREZES K. WYBORCZYM KŁAMCZUSZKIEM ?
Forfiter..ale masz niusa,żebyś się czasem z tej nienawiści do Pis nie przekręcił.Jesteś żałosny.
ogryzki@ nie szczekaj tak głośno bo późna pora, a co do Jarosława Kłamczyńskiego, no cóż nie pierwszy raz kłamie i niestety pewnie nie ostatni. W tym Prawie i Sprawiedliwości to wszystko jest prawie, prawie prawo i prawie sprawiedliwość, tylko "i" chyba prawdziwe.
Marzy mi się Limanowa w której mieszkańcy głosowaliby jak większość rozwiniętych miast w Polsce.HEJ
Ptanoc...szczekać moge tak samo jak Ty skamleć.
Hipotetyczne gdybanie.
Pewien kraj ma w swoim państwie wprowadzone prawo "zakaz posiadanie i spożywania alkoholu". Pewna grupa ludzi w tym kraju jest za zniesieniem kar związanych z posiadaniem i spożywaniem alkoholu.
Związku z powyższym mam pytanie czy ta grupa ludzi:
1.jest za utrzymaniem zakazu posiadania i spożywania alkoholu?
2.jest za legalizacją alkoholu?
Oczywiście odpowiedz jest taka, że ta grupa ludzi jest dalej za utrzymaniem zakazu bo przecież nie są za spożywaniem i posiadaniem alkoholu.
I tu mamy podobną sytuacje tylko w innym temacie.
asel@
Hipotetyczne gdybanie.
Pewien kraj ma w swoim państwie wprowadzone prawo "zakaz posiadania i spożywania alkoholu". Pewna grupa ludzi w tym kraju jest za (no właśnie tutaj zaczynają się różnice)
- ewentualną możliwością odstąpienia od przedstawienia zarzutów przez prokuratora za w/w czyny.
Czyli jeśli przyłapią kogoś poraz pierwszy, z dobrą opinią, niekaranego i mocnym postanowieniem poprawy z resztką małego piwa ukrytego w krzakach. Delikwent przyzna się, będzie żałował swojego czynu i pomoże wskazać źródło uzyskania alkoholu to MOŻE mu się upiecze.

Wg. Kłamczyńskiego grupa takich ludzi byłaby uznana za zwolenników legalizacji posiadania i spożywania alkoholu.

Różnica jest ogromna.
Pzdr.
ptanoc ty jako zatwardziały kryptokomuch do cna przesiąknięty szambem PRL-u o kłamstwach twojej formacji PZPR-PO możesz książki pisać...najlepiej na cmentarzu z recenzentem z centrali się tam umawiać.
Takiego łgarza jak Donekwilkooki to Kaczor przy nim to mały pikuś (nie mylić z pikusiem z N.Sącza)
ptanoc byłeś i jesteś .... żal.PL
....jak cała ta łże-POpartia
Zwolennicy pisiaczków znani sa z krótkiej pamięci.
Jak można tak szybko zapmonieć co działo się w latach ich rządów i czemu rząd się rozpadł.... niedoedukowanie ?
niestety nikt mi nie udowodni, że po ewentualnym zwycięstwie PIS-u na kolejnym FORUM /22?/ ilość limuzyn zmniejszy się/ w Krynicy/ o jedną
Co tu na tym wątku tak gó..em zaczęło śmierdzieć?

A przepraszam to tylko antyMadry się przyłączył.
I właśnie tu jest ten szkopuł jak zinterpretować daną sytuacje. Polecam ten krótki artykuł w którym są przedstawione podobne sytuacje.
http://internaut.nowyekran.pl/post/26147,pomrocznosc-jasna-zawisla-nad-niezawisloscia-polskich-sadow
pozdrawiam
Ha, dzisiaj widziałem limuzynę wiozącą prezesa na szosie koło Krynicy.I znowu: kierowca nie dość że łamał nagminnie przepisy to na domiar złego prezes nie był zapięty w swoim foteliku !:O
forliter nie wiem jakiego prezesa ale w Krynicy jazda pod prąd to w tych dniach to to no nie wiem, ale reakcja emerytów głownie górnikow była co najmniej zabawna a może przypominało im się jak to było w latach 70-ch w Katowicach
blizniak: a jaki prezes jeździ w aucie w dziecinnym foteliku ?:)
ptanoc "Co tu na tym wątku tak gó..em zaczęło śmierdzieć?"
sprawdź przestrzeń miedzy swoim dupskiem a fotelem...pewnie to tam gdzieś jest..
he he ...lepszego hasła reklamowego siebie nie mogłeś wrzucić ...ale żeby tak ładnie siebie i swoich komuchowskich poglądach tak się wyrazić .... może kiedyś tak o sobie Donek powie :D,:D
ja widziałem dziś gajowego jak dymał do Krynicy...
gajowy.. dziecinny fotelik.. jest 21 .. w dniu jutrzejszym napiszę a tymczasem Kraków-Poznań 1;0 / jak długo na Wawelu itd..!!! n
prezesproch spi jak jezdzi :)eby sie mu nie ulało w tym foteliku hehehe.od tych klamst powienien miec juz nochal jak pinokio,a lizydupus przydupasus hofmanus powinien isc przed nim 10 metrow i mu go potrzymywac :) ahoj pisiorska zarazo:)
Wisła- Lech 1;0 Janko!
kRAKÓW-POZNAN 1;0 Janko/ na razie/
antyMądry@ mizerna riposta imbecylu, nie nadajesz się nawet do pojenia wielbłądów u Araba.
200 tys. interprentacji/ dwieście tysięcy interpratacji/ trzymajcie mnie a gdzie jest zlościwiec
ptanoc...niestety ... tam wszystkie funkcje ty pełnisz...
a jak tam fucha inseminatora wielbłądzic... pewnie same poronienia ... typowe dla PO i ciebie ..poronione pomysły :D:D
antyMądry@ jedno przeżyło, koślawe, niedorozwinięte ale niestety nauczyło się pisać.

Ps. ile dni wytrzymujesz bez wody?
"jedno przeżyło, koślawe, niedorozwinięte ale niestety nauczyło się pisać." ..... to pewnie DONEK!!!!
A mówi do ciebie tatusiu?:D:D
Jak go bić przestaniesz to będzie miał mniejszy wytrzeszcz oczek...biedaczysko:D
antyMądry@ synku głupiutki, pamiętam jak ciebie matka w reklamówce z Tesco na święta z karpiem
przyniosła i zapomniała utłuc. Później ludzie się już przyzwyczaili i żal było na śmieci wyrzucać.
Tylko nie rozumiem jednego,

DLACZEGO PODAWALI CIEBIE DO CHRZTU WIDŁAMI ?!
Nie potrafisz nic od siebie napisać ... musisz kopiować tekst z widłami który już kiedyś o tobie puściłem... biedaku.
Poproś weterynarza niech ci przeszczepi mózg owczarka niemieckiego przynajmniej będziesz wiedział jak się podetrzeć i gdzie sikać....
Jesteś żałosnym produktem tej całej salonowej różowej pseudoYntelygentnej partaniny PO..
Nie chce mi się już opisywać przymiotów twojej pustki między uszami ...sayonara
antyMądry@ pisze o kopiowaniu i wklejaniu, śledząc twoje wpisy to po prostu żałosne.
Aha i postaraj się już nie wracać między ludzi.
już ci napisałem ..... sayonara POpaprańcu
:D:D:D
antyMądry już wróciłeś z porannej mszy?
Księżulo nie mówił, że trzeba miłować bliźniego swego (czy jakoś tak) a nie pluć jadem na wszystkich wokół?
ja wyznaję zasadę J.Piłsudskiego i do niej się stosuję ...czerwonym ku..om się nie kłaniam... a ty się swoimi różowymi tekstami idealnie w ten typ wpisujesz

....sayonara POpaprańcu
Dowcip o Polaku modlącym się do Boga w nieszczęściu. Padła mu ostatnia krowa i ten w rozpaczy kieruje swój żal do Najwyższego krzycząc – Panie dlaczego zabrałeś mi ostatnią krowę a trzy dorodne zostawiłeś sąsiadowi? Bóg powodowany żalem do nieszczęśnika proponuje mu – Chcesz dam ci tyle krów co ma sąsiad? Na to Polak odpowiada – wolę już żeby zdechły i jego.
Gottfried Wilhelm Leibniz powiedział:
Sprawiedliwość nie jest niczym innym jak miłością bliźniego ludzi mądrych.
Z Tym J.Piłsudskim to tak spokojnie żeby przez przypadek jakiś się nie urodził i nie zrobił porządku ze wszystkimi.
Kaczyński u bram niebios spotyka św. Piotra, który go oprowadza po niebie.
Nowego bardzo zaciekawiły zegary rozmieszczone w ogromnej ilości po całym niebie. Pyta się więc św. Piotra:
- Co to są za zegary i czemu wskazują różne godziny
- Widzisz Lechu - odpowiada św. Piotr - Każdy człowiek ma taki zegar, którego wskazówki przesuwają się do przodu z każdym kłamstwem. Z chwilą urodzin zegar każdego człowieka wskazuje godzinę 12. Widzisz tu na przykład jest zegar Matki Teresy, który wciąż wskazuje godzinę 12.
- A gdzie zegar mojego brata Jarka?

- Robi za wentylator w holu głównym....
Żałosny poziom dyskusji 8o Forfiter przekazał info o kłamstwie Jarosława i od razu zwolennicy PiS obrzucili błotem i wyzwiskami wszystkich którzy nie popierają Kaczyńskiego. To świadczy tylko o poziomie antytuska i jemu podobnych
gryf188 ...synek ja tylko dostosowałem się do "poziomu" fanów Donka .. jak ktoś się granatem bawi w PO-wygódce to może się spodziewać że czysty nie wyjdzie..
wasz PO-poziom to poziom dołu kloacznego.... jak ktoś z niego czerpie to jego pachnący problem
gryf188 ... więc synku ...jak z tego poziomu się odwołujesz to nie dziw się że masz taki odzew od fanów Jarka ... nawet jak bym chciał ci coś wzniosłego napisać to i tak to utonie w pachnącej atmosferze waszego dołka :D
Forfiter jestes żałosny, naiwny i tkwisz w gównie niewiedzy po uszy ...
Anty... nie wiem czy jesteś w stanie spłodzić cokolwiek, więc nie nazywaj mnie synkiem B). Niestety twój poziom to albo szczekanie albo kopiowanie nie swoich tekstów, na tyle jedynie cię stać... załosne
gryf188 ... ciesz się że nie nazwałem cie szczylem albo PO-pryszczem ... zasada jest prosta z chamami po .... tak jak z ruskimi ... do nich tylko knut dociera ale ty nawet nie wiesz co to jest.
To ciekawe zasady , przecież PiS to podobno jedyna ostoja katolicyzmu w Polsce. Ciagłe audiencje u ojca dyrektora itp, a tu zamiast nadstawic policzek wylatujesz z kodeksem Hammurabiego:D . A na koniec to strzel sobie baranka może w główce ci sie poukłada>:-D
gryf188 ..."A na koniec to strzel sobie baranka" ....oprócz baranów z PO którzy tu piszą chcesz jeszcze jakiegoś PO-dupka zareklamować..
sam sobie nadstawiaj policzek i co tam jeszcze masz..podobno PO to partia miłości
(zwłaszcza miłości inaczej). Jesteś za cienki synek....cieniutki a z gryfa to ty masz chyba smród z pod ogona...
Jarek skocz po folie - powala:)
marekmintal...ale .. 9.10 wrzuć donalda do śmietnika ..nic nie przebije!
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in