Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1204

Hyde Park

Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!

konto usunięte 2013-06-06 16:16:12
Ja też nie zdążyłem doczytać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
adelle 2013-06-06 16:18:38
Być może tu jest drogi Janie inne prawo, prawo według limanowa.in. A może jest to nie prawo a wybiórcza rzeczywistość?

Jak uważasz Janie?
Miło pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-06 16:21:09
nie przejmaj sie mysle ze Pan redaktor przemysli i wrzuci to ponownie :)Kazdy wywiad bedzie tylko wtedy pelna wartoscia dla czytelnika jezeli bedzie pelny Pozdrawam redakcje Limanowa.in
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-06 16:23:41
@ adelle ja jestem tylko czytelnikiem tego portalu prawie od samego poczatku wiec troche go znam ale takiej reakcji na moj poprzedni temat na forum poprostu sie nie spodziewalem Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-06 16:28:29
Miałem przeczucie Janku abyś napisał streszczenie i tutaj wrzucił, wtedy nic by nie było skasowane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-06 16:37:42
@Logon
Czytajac streszczone teksty i idac skrotami mozna bardzo szybko zabladzic;)

@Janek64
Ja zdazylem odpisac @Logon;)
Jest to bardzo ciekawy,interesujacy, rzetelny i obszerny wywiad przeprowadzony z Panem Starosta w ktorym Pan Jan Puchala wspomina o waznych sprawach dotyczacych Jego stanowiska w wielu kwestiach dotyczacych Urzedu Starostwa, Powiatu i roznych innych spraw dotyczacych Jego osoby. ja tez jestem troszeczke zdziwiony dlaczego nie mozna nawet linku tutaj podac?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-06 16:45:54
@namoR Dziękuje za szybkie streszczenie, teraz jestem w temacie. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
ABS0LLUT 2013-06-06 16:52:13
@namoR: Odpowiedź jest krótka - nieautoryzowana reklama.

*ciekawy,interesujacy, rzetelny i obszerny wywiad* - dobre :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
forfiter 2013-06-06 16:54:02
Reklama wyborcza zwykle jest płatna.
Nie widzę powodu dla którego portal miałby odstępować od tej zasady.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-06 16:58:04
@Logon
Prosze bardzo;)

@Janek64
Ja mysle ze wkrotce pojawi sie obszerna publikacja w calosci z kopia przeprowadzonej rozmowy przez "konkurecyjny" portal....;)...i to jest wlasnie glowny powod , dlaczego Twoj temat zostal usuniety. Po prostu wyprzedziles fakty ktore maja sie dokonac....;)
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-06 17:04:18
@ namoR jestem cierpliwym czlowiekiem wiec poczekam :)
Milo Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-06 17:05:56
@ABS0LLUT
Napisz moze zalacznik do regulaminu portalu limanowa.in , obrazujacy ze szczegolami co mozna, a czego nie, jakie linki mozna a ktorych nie, o kim i czym jest dozwolone,a o ktorym nie. Wszyscy na przyszlosc bedziemy wiedzieli "co w trawie piszczy"....;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-06 17:18:59
Mysle ze punkt 4 regulaminu portalu powinien byc rozszeszony i napisany ze szczegolami, a ktory to dotyczy wszystkich uzytkownikow portalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
ABS0LLUT 2013-06-06 17:55:09
@namoR: Reklama innych portali bez zgody Właściciela nigdy nie była dopuszczalna i jako doświadczeni userzy limanowa.in wiecie o tym doskonale (Ty i Janek64).

Odnośnie punktu 4 Regulaminu to kiedyś też byłem za tym, ale ze szczegółami byłoby bardzo trudno, bo nie da się przewidzieć wszystkich sytuacji, dlatego jest taki ogólnikowy, niemniej jednak - moim zdaniem - w świetle powszechnie przestrzeganych w internecie zasad oraz powszechnie dostępnych aktów prawnych - wystarczający.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
saleen22 2013-06-06 18:01:10
@Janek64,,,pozdro i wielkie szacu dla takich ludzi jak TY co poruszaja takie tematy pozdrz z bardzo daleka,,,ps- wiesz skad,,,,Namor,Absullut,tez pozdro dla was
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-06 18:15:18
hmm czy to byla reklama ? Wedlug mnie promocja Pieknej Ziemi Limanowskiej na ktorej wszyscy mieszkamy albo z niej pochodzimy. Pozdrawiam inaczej myslacych :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-06 18:54:34
Janek64 wiesz że ja staram się być obiektywny więc proszę obiektywnie odpowiedz na moje pytanie dlaczego to chciałeś zrobić?.
Jaki cel Ci przyświecał?. Jakoś nie mogę uwierzyć w twoje słowa.
Nie chciałbym tkwić w błędzie.

Liczę na szczerą odpowiedż.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
ABS0LLUT 2013-06-06 19:00:05
@Janek64: Tak, to była nieautoryzowana reklama portalu i przyjmij to do wiadomości.

Jak Redaktor Naczelny limanowa.in będzie chciał publikować tendencyjne wywiady to zapewne sam to zrobi, ale nie na Twoje polecenie, sorry.

Świadomy odpowiedzialności pragnę jeszcze zaznaczyć, że w linkowanym wywiadzie Pan Starista w moim mniemaniu w dużej mierze mija się z prawdą w kwestii wytoczonych spraw karnych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-06 19:41:42
@ABS0LLUT
Moja trudnosc w zrozumieniu pewnych spraw dotyczacych umieszczania linkow innych portali bez zgody Wlasciciela polega na tym, ze codziennie pojawiaja (lub moze juz teraz powinienem napisac pojawialy) sie tu i tam rozne linki do innych stron internetowych. Jest mi ciezko uwierzyc w to, ze wszyscy ktorzy to czynili w przeszlosci, wlaczajac rowniez mnie, aby mieli pozwolenie od Wlasciciela limanowa.in. Ja np. nigdy nie pytalem, jak robili inni, nie wiem. Moze faktycznie mieli pozwolenie werbalne lub pisemne...

Tak wiec dobrze by bylo, aby Wlasciciel wypowiedzial sie na ten temat jakimi kryteriami sie kieruje usuwajac niektore linki, a pozwalajac na publikowanie innych.

Dlaczego wiec widzimy darmowe "reklamowanie" jednych, a "kasowanie" innych.? Czy jest to w jakis sposob powiazane z granicami terytorium Malopolski lub Powiatu? Czy tresci w nim zawarte sa niewygodne lub "...naruszają one prawo (zawierają treści zabronione) lub w sposób oczywisty naruszają dobre obyczaje np. zawierają słowa powszechnie uważane za obelżywe)...."

Bardzo chetnie chcialbym przeczytac o kryteriach linii redakcyjnej i o charakterze ktore to wlasnie sa oceniane tylko i wylacznie przez Redakcje Portalu lub Ciebie. Prosze nie myl z usuwaniem postow zgloszonych do moderacji.

Jezeli my, jako uzytkownicy mozemy wrzucac linki do np. Youtube, WP, Wyborcza, Onet, limanowa.naszemiasto, motywatory, gazetakrakowska i rozne strony powiatowe, miastowe i gminne itd. itp., widzialem tych linkow wiele, wiele...dlaczego wiec link do wywiadu z Kuriera Pieninskiego (Beskid Wyspowy i Gorce) zostal natychmiastowo usuniety? Wiem ze jest w nim wpomniane miedzy innymi o roznych atakach, pomowieniach i granicach krytyki politycznej ktora zostala wedlug mnie przekroczona na jednym z portali limanowskich, ale nawet jezeli Pan Starosta mial na mysli wlasnie limanowa.in, dlaczego wiec to ukrywac??

Czy naprawde uwazasz, ze powodem w tym przypadku jest tylko i wylacznie reklama innego portalu???

PS. Ciesze sie niezmiernie, ze tylko i wylacznie w jednej kwestii nie zgadzasz sie z Panem Starosta w linkowanym wywiadzie, poniewaz jak wiesz poruszonych tam jest wiele innych wazniejszych tematow... ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-06 19:48:38
Szanowny Panie @ Doradco szczerze i pubicznie powtarzam co napisalem powyzej Zyjemy wszyscy na Pieknej Ziemi Limanowskiej tutaj chodzimy do pracy dzieci i mlodziez do szkol. O dobro tej naszej ziemi walczyli nasi Ojcowie Musimy dbac o wszystko co zwiazane z ta ziemia nawet gdy jestesmy z daleka od niej bo to nasz obowiazek .

Co do calej reszty i na rozne tematy rzetelna rozmowe przeprowadzilem z Panem naczelnym Limanowa in Ktory teraz zadzwonil do mnie :)
Panie Jakubie milo sie rozmawialo a zwlaszcza z tematu pisania artykulow przez rozne media. Swoja droga przekazal mi Pan pare ciekawostek z zycia dziennikarzy :)
Milo Pozdrawiam cala redakcje Limanowa .in i czekam na obszerny wywiad Pana Starosty na lubianym i czytanym portalu Limanowa .in Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-06 19:56:35
@Janek64
Mam rozumiec, ze mialem racje w moim drugim wpisie tutaj, w ktorym wspomnialem o "wyprzedzaniu faktow" czy publikacji?

Wy sobie tam przeprowadzacie rozmowy telefoniczne, a ja nadal nie wiem o co chodzi? :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
ABS0LLUT 2013-06-06 19:59:59

@namoR: Co do linkowania innych portali chodziło mi o te lokalne *informacyjne*, co chyba jest zrozumiałe, bo niby dlaczego mają sobie podnosić czytalność na grzbiecie konkurencji (dla nich)? Jakoś żaden sklep nie ma na szybach plakatów typu *200 m w lewo dorsz jest tańszy i smaczniejszy*.

Jako osoba zaznajomiona z podstawami internetu doskonale wiesz, co znaczy pozycjonowanie. ;)

@Janek64: Jeśli tylko Pan Starosta się zgodzi, to będziemy wszyscy się cieszyć. :)

Pozdrawiam

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-06 20:03:25
namoR spij spokojnie i Promuj jak mozesz nasza Piekna Ziemie Limanowska za oceanem . Zawsze wszystko wychodzi w pranu Mam nadzeje ze z czasem wszystko bedzie poprostu normalne. Milego Panie Ambasadorze Portalu Limanowa .in w Chicago :)

PS Ale dyskusja wciaz otwarta wiec spoko mozemy sie spierac tutaj co jest reklama a co nie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-06 20:09:09
@ABS0LLUT
Na wedkowaniu, rybach a szczegolnie dorszow i ich "pozycjonowania" w roznych zbiornikach wodnych w ogole sie nie znam...:P
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Dunior 2013-06-06 20:16:49
Nie pierwszy to raz poleciał tekst w którym był aktywny odnośnik do konkurencyjnego jakby nie było portalu.

PageRank limanowa.in jest wysoki. Redakcja zapracowała na to ciężką pracą. Nie dziw się że tego typu zachowania (linkowanie aktywnymi odsyłaczami bez zgody redakcji) będą tępione.

Niby dlaczego konkurencja ma sobie podbijać PageRank kosztem limanowa.in?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-06 20:22:08
Wiem @ Dunior musisz dbac o swoja firme a zarazem prace Pozdawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-06 20:25:56
@ Janek64 już na tym portalu naczytałem się epitetów w stronę redakcji limanowa.in i samego Pana Redaktora i Ty też.

Poczytałem informacje na wymienionym przez Ciebie portalu i nie dziwi mnie wcale, że Twój link został usunięty myślę, że Ciebie też to nie dziwi.

Mam nadzieję, że Redakcja Limanowa.in tego nie pozostawi bez echa a ono odbije się o piękne Beskidy i Pieniny.

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-06 20:29:11
@ Panie Doradco zeby byla jasnosc ja wrzucilem tjeden konkretny link WYWIAD Z NASZYM PANEM STAROSTA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Dunior 2013-06-06 20:34:32
Janek: nie rżnij głupa teraz, zapytaj się może il ew tym kurierze kosztuje zamieszczenie aktywnego linka do innego portalu

i nie dziw się później że tutaj też tego nie zrobisz (tzn zrobisz, ale później będą konsekwencje)

wolność słowa też ma swoje granice, to jest prywatne forum, na którym możecie pisać, ale w granicach regulaminu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-06 20:35:42
Janek64 czy Ty uważasz, że jestem aż tak mało inteligentny

;)Lubię Cię Janek64.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-06 20:39:59
Wywiad z Panem Starostą chętnie przeczytam na tym portalu.
Kto wie, może się doczekam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-06 21:03:30
@ Dunior inteligencje trzeba miec na cwaniactwie mozesz sie posliznac Pozdrawiam i milego zycze:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-06 21:10:54

@ Janek64 o inteligencję pytałem ja nie Dunior.

I po co te nerwy ?.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-06 21:24:57
@Dunior
Jak mam rozumiec Twoje stwierdzenie do @Janka64 ze "...to jest prywatne forum..."? Ja myslalem ze to jest publiczne forum?
Pragne zauwazyc, iz doskonale rozumiem na czym polega prowadzenie biznesu, pagerank, reklama itd. Ale nie jest dobrze, gdy uzytkownicy portalu (klienci) zauwazaja golym okiem i zwracaja uwage na cos, co w ich mniemaniu jest "nie fair", a co najwazniejsze, Redakcja lub Wlasciciel nie podejmuje jakiejkolwiek proby wyjasnienia zaistnialej sytuacji...

A tak na marginesie to bardzo mi sie podoba pozostala czesc Twojego zdania: "...wolność słowa też ma swoje granice, to jest prywatne forum, na którym możecie pisać, ale w granicach regulaminu..."

Teraz jest pytanie, kto te granice wolnosci slowa wyznacza na tym portalu, w jaki sposob sa one naznaczane i kto nakresla ten szkielet czy szkic ? Chyba nie kilkapunktowy i ogolnikowy regulamin?

Mysle ze najwiecej do powiedzenia w tym temacie ma Wlasciciel portalu, dobrze by bylo aby cokolowiek na ten temat tutaj napisal, poniewaz kilka spraw o ktorych wczesniej wspominalem, a dotyczacych dzisiejszego tematu nadal jest dla mnie niejasne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Dunior 2013-06-06 21:31:38

publicznie dostępne prywatne forum.

to nie jest własność publiczna tylko własność prywatna.
finansowana z konkretnych, prywatnych a nie publicznych pieniędzy

dziwne, mieszkasz w usa i nie wiesz co to jest publiczna własność prywatna? (wyjrzyj przez okno: może masz tam w okolicy jakiś park zabaw dla dzieci, właśnie prywatny, ale dostępny publicznie)

regulamin został wyznaczony przez właściciela, moderatorzy pracują w ramach obowiązującego regulaminu

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-06 21:43:59
Przeslijcie linka na pw :) Tez chce poczytac o co to wielkie hallo :). Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-06 21:54:49
"finansowana z konkretnych, prywatnych a nie publicznych pieniędzy"

Nie to zeby mnie to interesowalo, bo do Pana Topa nie mam nic, ale Panie dunior jak pan wytlumaczysz, ze portal lim.in czyli forum rowniez sposnorowane jest pewna kwota z UM.
To jakie to sa wedlug Ciebie prywatne pieniadze? To Pan Burmistrz placi ze swojej kieszeni?
Bo jak nie z wlasnych prywatnych pieniedzy, to oznacza ze z naszych podatkow. A kwota wcale taka mala nie jest.
Czy jak to jest?
Nie pouczaj innych bo smiem twierdzic, ze niektorym z uzytkownikow wiedza do piet nie dorastasz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-06 22:12:04
Możecie nie udawać że nic nie rozumiecie. Bardzo proszę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
blizniak 2013-06-06 22:16:03
Janie nieśmiało się tu wpisuję ponieważ czuję się twoim znajomym/?/ aale.. nie wiem o co chodzi tak całkiem po prostu w tym temacie na ForumB)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
top 2013-06-06 22:22:34

Miałem się nie wypowiadać, bo już wszystko zostało powiedziane dlaczego linki są usuwane, ale rozległa dyskusja skłania mnie jednak do zabrania głosu.
1. Linki konkurencyjnych portali były i są kasowane. Powód Dunior jasno określił i zdania nie zmienię. Samej treści linków nie komentuje, bo szkoda na to czasu i nie będę uczył innych zawodu.
2. bearchen: portal nie jest sponsorowany przez Urząd Miasta Limanowa, były o tym rozmowy nawet na sesji Rady Miasta. Jeszcze raz wytłumaczę, że portal ma umowę z UM i innymi JST na publikację ogłoszeń w dziale "Informacje z urzędu" - nie jest to sponsoring. Cena dostępu do modułu UML - ryczałtowo - miesięcznie to 400 zł bez względu na ilość publikowanych tam informacji. Publikując informację w Limanowa.in JST... oszczędzają, bo możesz zapytać ile płacą samorządy gazetom, w których właśnie publikują ogłoszenia urzędowe - bo muszą - wymaga tego ustawa. Koszty są tam o wiele, wiele większe. Niestety mało osób zdaje sobie z tego sprawę. Mało osób też widzi wykupywane przez JST wywiady sponsorowane, czy też dziwne "reklamki" - u nas takowych nie ma i nie będzie.


Pozdrawiam

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-06 22:46:11
@Dunior
Hmmm...park zabaw dla dzieci powiadasz, dobrze wiec, sprobuje Ci to wytlumaczyc na zmyslonym przykladzie w ten sposob abys zrozumial...

Bylem dzisiaj w prywatnym ale dostepnym publicznie parku z moimi dziecmi. Po okolo pieciu minutach zabawy na hustawce, podszedl do mnie wlasciciel tego parku i mi oznajmil, ze akurat w tej chwili zamyka hustawki dla moich dzieci i beda one nieczynne. Zapytalem dlaczego? W odpowiedzi otrzymalem tylko kilka slow, "Bo tak mi sie podoba, ja jestem wlascicielem i moge robic co chce i kiedy chce, a po za tym slyszalem na wlasne uszy, jak pana syn rozpowiadal swoim kolegom, ze w tym drugim parku obok jest jedna hustawka ktora jest lepsza od tej w moim parku..."

Rozmawiajac z innymi rodzicami, ktorzy akurat w tym parku tez wtedy byli, zostalem poinformowany ze dzieje sie to juz nie pierwszy raz i mimo wielu zastrzezen, prosb i zazalen, nic sie nie zmienia...

Oczywiscie moge zmienic park na tamten drugi, ale kurcze akurat ten zjaduje sie najblizej mojego domu i jest to wygodne, a poza tym podobaja mi sie okolice i reklamy ktore w okolo sa zawieszane.

Pod koniec naszej rozmowy, podjalem probe wytlumaczenia wlascicielowi, ze nie ma sie co obawiac o to, ze z powodu mojego syna okoliczne dzieci beda odwiedzac ten park z ta jedna jedyna lepsza hustawka, ale za to reszta jest lepsza wlasnie u niego. Zobaczymy jak w przyszlosci przychyli sie do mojej prosby o nie zamykanie hustawek bez wczesniejszego uprzedzenia i podania powodow :)

Zakoncze moze w ten sposob: czasami klient lub czytelnik moze miec racje, czasami nie, wazne jest to, aby zastanowic sie nad konsekwencjami krokow, do ktorych kazdy wlasciciel biznesu ma prawo. Jezeli biznes ma sie dalej rozrastac, dobrze by bylo, aby byla rownowaga, bez tendejcyjnosci i wybiorczosci podejmowanych krokow, poniewaz wczesniej czy pozniej moze to wplynac i odbic sie negatywnie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-06 22:49:43
@TOP
Czy moze Pan napisac i wyszczegolnic tutaj ktore portale sa konkurencyjne dla limanowa.in?
Majac taka informacje, wszyscy na przyszlosc bedziemy wiedziec, aby zadnych linkow nie wstawiac na limanowa.in wlasnie z tych portali. A tak to ciagle bede zyl w strachu i niepotrzebnym stresie zastanawiajac sie czy moge czy nie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-06 23:19:19
@ namoR złośli­wości kry­tyką nie tłumacz.

Dobrej Nocy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Dunior 2013-06-06 23:32:25
namoR: wszystkie linki do serwisów z PageRank mniejszym niż ma limanowa.in będą przez moderacje wycinane (za wyjątkiem tych które otrzymały ustną lub pisemną zgodę od właściciela)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-06 23:37:03
Gdzie mogę sprawdzić to PageRank?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-07 02:18:32
@Doradca
Mowisz zlosliwosc...hmm...:?
To moze napisz troche dluzszy komentarz i dokladniej przedstaw wszystkim czytelnikom ktora najbardziej pasuje do mnie wedlug Ciebie, poniewaz takie krotkie komentarze powoduja tylko wiele domyslow i nic poza tym. Czy to jest ta zlosliwosc agresywna, arogancka, natretna lub okolicznosciowa, spontaniczna a moze rozmyslna lub patologicznie negatywna, irracjonalna, przekorna lub moze zyczliwa itd...Jezeli chcesz to moze napisz wprost, ze jestem wedlug Ciebie mizantropem lub socjopata.

Jak pewno zdazyles zauwazyc, nie zadawala mnie odpowiedzi czy komentarze kilkuwyrazowe lub zawarte w jednym zdaniu. Nie czerpie informacji z jednego zrodla i nie traktuje portali informacyjnych jako slupki ogloszeniowe, jak to czasami robia inni np. partie polityczne. Natomiast gdy podejmuje probe zdobycia informacji, lub zrozumienia takich a nie innych krokow podjetych przez np. Wlasciciela tego portalu, lub uzytkownika komentujacego dana publikacje, gdy czegos nie wiem, nie jestem pewien lub nie rozumie, to pytam wprost i oczekuje rowniez szczerych odpowiedzi. Gdy cos mi sie nie podoba to krytykuje podajac wszystkie mozliwe argumenty, na ktorych bazuje ta moja krytyke. Taki dialog ze wszystkimi jest jedyna droga, przynajmniej dla mnie, do prawdy i zrozumienia tego wspolzawodnictwa czy rywalizacji w konfliktcie, walce lub tez trwalej lub tymczasowej wrogosci czy niecheci do kogos lub czegos...

Jestem rowniez przekonany o tym, iz piszac o tym, zadajac rozne niewygodne pytania, prawdopodobnie przeszkadzam wielu w czyms, co moze sie odnosic nie tylko do dobr uzytkowych, materialnych, lub potencjalnych zdobyczy bedacych przedmiotem sporu, konfliktu czy publikacji ale rowniez do godnosci, dobrego imienia i zamierzonych celow takiego a nie innego dzialania, co do ktorego mam watpliwosci lub pytania...

Ktora to jest zlosliwosc, sam tez nie wiem, a moze po prostu powinienem nic nie czytac lub lykac wszystkie komentarze po kolei, wierzyc ze to jest tylko jedyna prawda...kiedys juz tak probowalem i niestety dostalem wielkich bolow brzucha.

...a ja probowalem sie tylko dowiedziec jak dziala regulamin portalu i pewne mechanizmy w redagowaniu, publikowaniu, moderowaniu i usuwaniu aktywnych linkow...i wyszlo z tego co...tylko w oku zdzblo...i cisza...i to ze jestem zlosliwy i niedobry...:(

Jakos to przezyje :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-07 02:21:11
@Dunior
Czy mozesz tutaj publicznie napisac, ze jestes Wlascicielem, Redaktorem Naczelnym lub Rzecznikiem Medialnym portalu limanowa.in ? Pytam dlatego, poniewaz nie wiem jak sie ustosunkowac do Twojego ostatniego postu, odpowiadasz mi na pytania ktore zadalem Panu @TOP...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-07 02:31:21
@TOP
Gdybym sprzedawal paczki i nagle ktos z moich klientow by sie wpakowal z reklama do mojej cukierni i rozpowiadal innym moim klientom, ze ja w tym tygodniu mam paczki niesmaczne i jestem zly, a w tej innej cukierni sa akurat dzisiaj zarabiste, to w pierwszej kolejnosci bym sie dlugo i cierpliwie zastanowil. W drugiej kolejnosci na pewno bym tego klienta nie "kasowal", wrecz przeciwnie, rozpoczalbym dialog i zapytalbym, z ktorym to nadzieniem paczki sa lepsze, dlaczego w tej innej cukierni i akurat te a nie inne. W trzeciej kolejnosci z pewnoscia bym zakupil z dwadziescia tych paczkow z tej innej cukierni i dal moim klientom do oceny i porownania z moimi paczkami. W czwartej kolejnosci, czekalbym na opinie i wszystkich tych, ktorzy by wskazali ze te z innej cukierni sa lepsze, zapewnilbym ze z tym wlasnie nadzieniem beda rowniez do zakupu od dnia jutrzejszego w mojej cukierni...;)

Milego dnia wszystkim zycze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
saleen22 2013-06-07 08:22:51
@Namor..."My man" pieknie to ujeles...tak trzymaj pozdr wiesz skad :))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-07 13:15:12
Witam. Kazda rozmowa czy nawet poleminka bedzie wartoscia sama w sobie jezeli bedzie prowadzona Fair-Play.Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-07 13:28:15
Nieźle ci nadepnął na odcisk, czyżbyś nie umiał przyjąć porażki?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
voldo2 2013-06-07 15:47:49
To może zrobić tak by na stronie portalu, była możliwość wstawiania linków tylko z limanowa.in. Pozostałe linki będą blokowane. Wyślij Janie i mi linka - to też poczytam o co tyle hałasu. Czego się boi Pan Kuba. Tego, że gdzieś tam ktoś zamieścił coś czego nie ma portal limanowa.in. Monopolistą i tak wiadomo, że jest ten portal. Portal zarabia na siebie oraz na kasę dla Pana Kuby dzięki nam. Może ma powstać podziemie.limanowa.in do wymiany linków między użytkownikami ? Tylko czy wtedy prywatne wiadomości nie będą prześwietlane? Kto nie oglądał to polecam! V jak Vendetta! |To się już dzieję i u nas :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-07 16:18:41
@Janek64
Masz racje, w tym przypadku zwyciestwo nie jest celem!
Ja jako kibic w tej grze podjalem tylko probe zaczerpniecia informacji dlaczego, w jakim celu i na jakiej podstawie sedzia glowny rozdaje czerwone kartki od razu na poczatku meczu... ;)

Po nieudanych probach dialogu, podjalem kolejne kroki i otrzymalem pisemne pozwolenie z innych zrodel do kopiowania i wklejania ciekawych materialow w calosci wlasnie tutaj.

Zastanawiam sie czy moge to zrobic, czy tutaj wolno, poniewaz malo z tego wszystkiego rozumiem. Czyniac ten krok, moge byc po prostu wyrzucony z boiska i uznany za niewygodnego, niepotrzebnego, znienawidzonego, moze nawet za zdrajce...!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-07 16:31:38
Dzisiaj spojrzalem na to tak !!! Zawsze gdy czegos sie zabrania kusi podwojnie i przynosi odwrotny skutek
Moim zdaniem nic by sie nie stalo gdyby ten skasowany link pozostal. Wszyscy by poczytali wydali swoja opinie na ten temat kazdy na swoj sposob i byloby po wszystkim A tak to kazdy z ciekawosci zaglada na strone K/P i tym samym reklamuje tamte media .Gdyby Pan redaktor zezwolil na tego linka wszyscy czytelnicy otwierali by strony tutaj a tym samym wyswielali reklamy portalu Limanowa .in Droga redakcjo prosze przemyslec co lepiej biznesowo by sie oplacalo. Ale to tylko taka moja mala podpowiedz.
Zyskali by wszyscy a szczegolnie mieszkancy Pieknej ziemi Limanowskiej. Milo Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
saleen22 2013-06-07 16:43:43
jestes mistrzem "FAIR PLAY",,,,naprawde masz dobra dusze....ktorej Ci zazdroszcze..tak trzymaj i Romek to samo...hmmm..szkoda ze nie spotkalismy na rybkach z klami...ale coz moze dozyjemy spotakania,,,pozdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
kpiarz 2013-06-07 16:52:22
Przeczytałem niniejszą dyskusję i tak mi się trochę smutno zrobiło. Tacy niby "światowi" nasi drodzy komentatorzy, Pan Janek i Pan Romek, a takich "głupków" z siebie robią, udając, że nie wiedzą o co chodzi...

Panowie - nie róbcie z ludzi inwalidów umysłowych :) Kto czytuje konkurencje artykuł sobie sam znajdzie, nie trzeba go linkować, a kto nie, cóż, ominie go ta niewątpliwa przyjemność lektury "lśniącej autoreklamy" ;)

Na koniec - jak Pan Starosta zapragnie być "przeczytanym" na niniejszym portalu wystarczy, że udzieli wywiadu reporterowi z limanowa.in. Podejrzewam, że nie pracują tu żadne "łamagi" i dadzą sobie z tym radę, nie trzeba ich wyręczać wstawkami z innych portali.

Pozdrawiam światłych komentatorów :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-07 17:12:35
@ Panie kpiarz Pan jako swiatly czlowiek nie potrafi pan zwyczajnie rozmawiac .Pewnie obrazanie lepiej Panu wychodzi trudno jakos to przetrawie ale to swiadczy tylko o Panu. Zle emocje nie sa dobrym Doradca Kultura rozmowcy polega na tym ze wypowiada swoje argumety za lub przeciw a nie ogolu .Pana opinia jest Panska opina szkoda ze tak brutalna w stosunku do mnie Pan zawsze wszechwiedzacy i do konca znajacy wszystko wiec ja nie probuje nawet polemizowac z Panem Milego wieczorka zycze i pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-07 17:30:12
Prosze bardzo, tego sie wlasnie spodziewalem...jestem teraz rowniez miedzy innymi "swiatowym glupkiem", z niecierpliwoscia czekam na kolejne epitety...

Oj Panie Kpiarzu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
kpiarz 2013-06-07 17:38:20
Panowie gdybyście nie zauważyli to ująłem słowo "głupek" w cudzysłów i wyraźnie zaznaczyłem, że uważam Panów za światłych, ale swoimi komentarzami w niniejszym temacie robicie z siebie rzeczonych "głupków". Ja was uważam za inteligentnych, ale udając, że nie wiecie czemu link został skasowany, wyrażając udawane oburzenie niestety tak jesteście odbierani. To nie ja was tak nazwałem - to wy, moi panowie sami siebie określiliście i dlatego mi jest przykro, jak czytam Wasze wypowiedzi :-(

Również pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
ABS0LLUT 2013-06-07 17:55:16
Janku i Romku, z całym szacunkiem do Was, ale zachowujecie się terazjak mali chłopcy, którym ktoś zabronił sikać do piaskownicy.

Nie bierzecie pod uwagę prostego faktu, że taki zakaz mają wszystkie dzieciaki i zawsze był on egzekwowany.

Wiecie, ile postów codziennie jest tu kasowanych? Dużo więcej, niż tygodniowa czy nawet miesięczna liczba wejść na niszowe portaliki razem wzięte, zatem Janku nie jesteś wyjątkiem i trzeba przejść nad tym do porządku dziennego.

Abstrahując od tematyki poruszanej w danym linkowanym wątku - zasada jest zasadą i działa automatycznie.

Luzik! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-07 17:57:39
Panie kpiarzu juz Pana pozdrowilem ale jeszcze pare zdan Prosze niech Pan mi nie narzuca swojego myslenia Spokojnie tez moglbym tak napisac do Pana Polskie stare powiedzenie "Taki Pan stary a taki glupi " no i w dodatku nie rzeczowy Jezeli chce pan wejsc w polemike to niech Pan przestawia swoje zdanie a nie poucza mnie bo ja wiem co mam pisac i jak odbierac pewne rzeczy Chcialbym zebysmy sie zrozumieli !EOT
@namoR znajac teraz zycie bedzie fala uderzeniowa i zmieniajace nicki ale to swiadzczy tylko o malosci niektorych uzytkownikow portalu. Pozdrawiam was Panowie wszystkich i kazdego z osobna :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Dunior 2013-06-07 18:20:49
Janku: uprzejmie proszę o wymienienie kto w tym wątku korzysta z różnych nickow

słowo się rzekło, mam nadzieję że nie robisz z gęby cholewy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
kpiarz 2013-06-07 18:23:41
Typowe Panie Janku, narobić głupot, nie przyznać się, potem jeszcze dorzucić martyrologie, że niby atak i wiele nicków i w ogóle... Strzelił Pan gafę wstawiając linka konkurencji z kryptoreklamą swojego ulubieńca, potem strzelił Pan drugą "oburzając się", że go usunięto, do czego moderator ma pełne prawo wedle przepisów i jeszcze na koniec brnie Pan ślepo wpierw "rżnąc głupa", teraz męczennika. A wystarczyło powiedzieć - przepraszam, nie było moim zamysłem robić nieautoryzowana reklamę. Ma Pan rację - ja tam jeszcze w miarę młody jestem, ale Pan "jaki stary..."

Dla mnie również EoT, ale na przyszłość proszę się nie błaźnić takimi tematami - łamie mi Pan serce...

:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-07 18:30:15
Weekend sie zaczal, zrobcie sobie bbq na swiezym powietrzu.
Pogoda piekna. Bynajmniej u mnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-07 18:41:24
@Panie kpiarz niech Pan spojrzy w lustro a zobaczy Pan wszystko bo "glupa to Pan rznie" i kompromituje sie Pan swoimi wypowiedziami To tyle swiatly czlowieku :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-07 19:07:26
Panie Kpiarzu
Prosze sie nie tlumaczyc, nie kpic i nie plakac, lepiej jest podjac normalny otwarty, obiektywny i szczery dialog. Kazdy z nas wyniesie z niego pewna lekcje. Zapraszam serdecznie.

Jezeli jest tak Pan bardzo zorientowany i wszechwiedzacy, to prosze juz bez kpin odpowiedziec mi na kilka pytan do ktorych ja np. nie znam zadowalajacych mnie odpowiedzi, wszyscy inni adwersarze nagle zamilkli (nie wiem dlaczego?) wiec moze Pan mi pomoze rozwiazac moje watpliwosci, o co wlasnie z wielka uprzejmoscia Pana prosze.

1.Czy jest Pan w 100% przekonany, ze link do ciekawego wywiadu, w ktorym Pan Starosta mowi o wielu waznych sprawach dotyczacych calego powiatu zostal skasowany poniewaz to reklama, konkurencja, bo pagerank, bo brak pozwolenia, bo ogolny regulamin tego zabrania itp.?

2. Jezeli np. wedlug mnie jest to zwiazane z krytyka jednego z portali limanowskich, o ktorym wspomina Pan Starosta w swoim wywiadzie, domyslam sie, ze prawdopodobnie chodzi o limanowa.in, (moze nie?) czy jest mozliwe, by to byl jeden z glownych powodow, aby utrudnic i nie pokazywac tego Szanownym Czytelnikom przez Wlasciciela tego portalu?

3. Dlaczego jest tak malo wywiadow na tym portalu z Panem Starosta? Prosze mnie nie odsylac po odpowiedz do Pana Jana Puchaly lub Wlasciciela portalu, ja chce uslyszec odpowiedz od Pana.

4. Czy nadal w 100% uwaza Pan ze kiedys w przeszlosci nie zostaly przekroczone zadne granice krytyki np. politycznej w strone Pana Starosty na tym portalu?

5. Jezeli te granice zostaly nie przekroczone wedlug Pana (takiej odpowiedzi sie spodziewam)a Pan Starosta uwaza ze jednak tak, wiec prawdopodobnie nie chce udzielac wywiadow z limanowa.in, poniewaz uwaza, iz zostal tutaj w komentarzach pomowiony, szkalowany, oskarzany, wykpiany itd, reakcja Moderatorow natomiast byla minimalna, czy uwaza Pan iz jest to prawda i powod dlaczego tak wlasnie jest a nie inaczej? Nie zadawala mnie odpowiedz ze wolnosc slowa, ze sad orzekl co innego itp.

6. Czy portal limanowa.in wedlug Panskiej prywatnej opinii jest niezalezny, rzetelny, obiektywny i nie stronniczy?

7. Czy wedlug Pana mozna krytykowac portal limanowa.in, bedac jednoczesnie uzytkownikiem?

8. Jak juz wczesniej wspomnialem, mam pisemne pozwolenie od "konkurujacego" portalu na wklejanie calego wywiadu bez podawania aktywnego linku. Jak Pan mysli, bedzie to nieetyczne, nie fair i w ogole chwyt ponizej pasa z mojej strony jezeli tutaj go wkleje? Czy wedlug Pana powinien byc natychmiastowo skasowany?

Bardzo Pana prosze o szczere, obiektywne, nie wymijajace i nie jednowyrazowe odpowiedzi.
Z gory dziekuje bardzo serdecznie.

PS Zapraszam rowniez innych odwaznych i szczerych uzytkownikow o pomoc w odpowiedziach na nurtujace mnie pytania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-07 19:20:40
@namor zamiast sie pytac to bys wkleil :) bo tez chce przeczytac. Na portalu lim in nie doczekamy sie raczej obszernego wywiadu. Dobrze wiemy jaki jest stosunek Pan Starosty do lim.in. To czyms jest spowodowane i kazdy uzytkownik(ten co chce zauwazyc oczywiscie), wie dlaczego tak jest.
Milego weekendu zycze :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-07 19:30:15
@bearchen
No wlasnie, Wy wiecie a ja nic nie wiem. A wszystko dlatego ze sie tak daleko wynioslem, i musze pytac i pytac juz nie wiem do kogo jeszcze sie zwrocic o pomoc aby to wszystko zrozumiec..:)
Dobrego weekendu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-07 19:32:20
"Głosem narodu jest harmonia ojczysta, mieczem - jedność i zgoda, celem - prawda" - Cyprian Kamil Norwid

Jezeli zajdzie taka potrzeba, to odezwe sie dopiero w nastepnym tygodniu.

Dobrego i udanego weekendu wszystkim zycze. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-07 19:57:48
Amen.

Dobrego i udanego weekendu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
saleen22 2013-06-08 00:05:40
musze sie wkleic ta malowanke....
@BEARCHEN szkoda slow,,,zapraszam do mnie na bbQ,,,steaki i chekanosy.sie beda piekly jutro 8 wieczorkiem przy zachodzie drzwi otwarte,,,,kazdy jest welcome,,,,,ale z panienka i kolezanka,,,:))) pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
kpiarz 2013-06-08 09:51:30
Panie Romku, krótko, bo nie mam zamiaru się powtarza i wałkować to, na co już Panu ze dwa razy odpowiedziałem przy okazji innych tematów:

1. Tak, wklejanie linków z obcych portali bez uzgodnienia podpada pod nieautoryzowana reklamę.

2. Nie. Jak napisałem Pan Starosta może udzielić wywiadu Limanowa.in i nikt mu nie będzie zabraniał mówić w nim, co chce :)

3. Powtórzę - pytać Pana Starostę, lub jego rzecznika prasowego.

4. Ja niczego nie przekraczałem, nie odpowiadam za innych.

5. Każdemu wolno infantylnie się obrazić i uważać się za pokrzywdzonego nawet wbrew orzeczeniu sądowemu...

6. Tak. Dowodzi tego fakt, że dla limanowa.in (w przeciwieństwie do niektórych innych mediów) nie ma "świętych krów", których nie wolno krytykować. Dowodzi tego również ostatni nagroda przyznana portalowi za pracę na "dziennikarskiej niwie" :)

7. Oczywiście. Przecież Panowie o wielu nickach, którzy nagle zniknęli nagminnie to czynili. Pewnie się umowy o staż pokończyły ;) Są inni, którzy czynią to nadal.

8. Tak, Panie Romku, uważam, ze byłoby to "nie fair", bo jeśli portal uzna, iż dzieło pracownika jakiegoś innego medium jest na tyle wartościowe, iż warto je zamieścić, to pewnie sam wystąpi z prośbą do tegoż medium. A jeśli nie, to czemu Pan stara się na siłę wyręczać portal w doborze publikowanych materiałów? Przecież ów wywiad jest ogólnie dostępny, nikt nie zabrania ludziom go czytać, nikt nie utrudnia dostępu. No a jeżeli autor uważa, że chciałby dotrzeć ze swoją publikacją do szerszego grona czytelników za pośrednictwem niniejszego portalu, to niech złoży prośbę o publikację. Powtórzę jeszcze raz - czemu Pan, Panie Romku na siłę chce kogoś wyręczać. Przecież skoro ktoś umiał "popełnić" to "dzieło", to chyba umie pisać, chce publikować na łamach limanowa.in - niech się porozumie z redakcją :)

To tyle i proszę mnie już nie męczyć, bo sądzę, że wyczerpująco odpowiedziałem na Pana wątpliwości, a zauważyłem, że Pan to tak lubi okręcać jeden temat po 10 razy, a nic nowego z tego nie wynika. Czy Pan, Panie Romku aby z zawodu nie jest garncarzem?

Pozdrawiam serdecznie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
AonNikt 2013-06-08 10:30:39
janek frajerze ales sie zblaznil a moze na tym dziskim zachodzie filmow amerykanskich sie naokgladales i chciales zostac jakims dziennikarzem ? niestety nie dla psa kielbasa :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
urzednik 2013-06-08 11:00:30
Bardzo dobrze @janek 64, że poruszasz takie tematy "niewygodne tematy" również dla tego portalu. Zmieniając Polskę na lepszą również muszą to czynić media, niezależne prywatne media. Sprawdziłem tego linka i uważam że to żadna reklama. To prawdziwy wywiad Pana Starosty i takie wywiady dla nas czytelników ukazuja całą prawdę. Pomimo ataków na Pana starostę i @ namor wspieram Pana bo ma Pan rację Wolność i Prawo zawsze się obronią. @Anonekt zajmij się domem w Dobrej, następnym razem napiszę więcej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Mhin 2013-06-08 14:47:55
@Janek,namor,i ska :
Myślący rozsądnie człowiek zanim zacznie wojować, powinien zastanowić się o co.
Taka moja krótka rada:
Sprawdźcie sobie co to takiego ten cały "PageRank", do czego służy i jak się go zdobywa. Kiedy posiądziecie tą wiedzę może coś wam się rozjaśni i pojmiecie dlaczego właściciele portali tak sobie tego pilnują.
Pozdrawiam i jasności umysłu życzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Ratownik 2013-06-08 15:16:54
świetne artykuły, coś pomiędzy: Trybuną Ludu, Völkischer Beobachter, a Naszym Dziennikiem:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-08 17:05:34
@ Mnich zawsze mozna radzic to nie znaczy ze masz zupelna racje! W rozmowie z naczelnym Limanowa.n Panem J.Toporkiewiczem jasno sobie porozmawialismy na ten temat.Gybys czytal tutaj uwaznie moje komentarze jasno napisalem ze mozemy tutaj spokojnie prowadzic dyskusje na ten temat gdyz uwazam to za normalnosc i przedstawianie swoich stanowisk nawet spierajac sie ale nie obrazajac :)Milo Pozdrawiam
@ ratownik mysle ze powienies bys dumny z tego ze dozyles takich czasow ze jest wielie mediow a nie tylko jeden jak w minionych czasach .Pozdrawiam zycze milej soboty i Niedzieli
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
kpiarz 2013-06-08 18:59:57
Zmusiłem się do przejrzenia tego, Jak to szanowny Pan @Ratownik zauważył, "Völkischer Beobachter Zwei" i tak na "gorąco" nasuwają mi się trzy spostrzeżenia:

1. Żaden z "wywiadów" nie jest ani oznaczony datą ani podpisany - kompletny brak profesjonalizmu i unikanie odpowiedzialności reporterskiej. Ciekawe jak się ma do tego nawoływanie Panów Romka i Janka co do przedstawiania się i sygnowania własnym nazwiskiem swoich wypowiedzi. O ile nie ma takiego wymogu co do komentatorów, to wybaczacie, ale artykuł, wywiad, publikację autor powinien podpisać przynajmniej nickiem jeśli nie z imienia i nazwiska.

2. Czytając te wypociny odniosłem nieodparte wrażenie, iż esencją gro z tych "wywiadów" jest pytanie, co limanowa.in zrobił źle, kogo atakuje i jaki jest "niedobry". Przepraszam, ale to ma być portal informacyjny czy szkalująco - propagandowy?

3. Po przeczytaniu "wywiadu" z Panem Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu niejakim Włodarczyk Wojciechem prawie spadłem z krzesła ze śmiechu. A spowodowało to pytanie owego anonima przeprowadzającego wywiad stwierdzające, iż właściciel niniejszego portalu "jest organizatorem ataków na kościół w Limanowej". A to CBŚ ma jakieś dowody? A może jakieś wyroki zapadły, a my o niczym nie wiemy? Powiem tak - takie sugestie w kierunku Pana Toporkiewicza są, delikatnie mówiąc, niesmaczne i niestosowne, nie wspominając, że wyczerpują znamiona zniesławienia i pomówienia.

I Panowie chcą rzeczywiście te idiotyzmy tutaj kopiować. Na litość Boską oszczędźcie nam Panowie tej żenady :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
exkalibur 2013-06-08 19:46:48
@janek 64 prosze o linka na pv,pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
forfiter 2013-06-08 20:24:17
Są dwie możliwości.
Albo ta "Trybuna Ludu" dla pienińskich juhasów idzie po trupach w celu zdobycia jakiejś popularności i jako jedyny środek przyjmuje atak na najpopularniejszy portal chcąc się wieźć na jego dyskredytacji;
albo działa na zlecenie, czyli za pieniądze, kasę ,mamonę.
Obydwa warianty są możliwe i obydwa bez znaczenia gdyż widząc poziom "dziennikarstwa" na owej stronce można skonać ze śmiechu.
Pewnie niektórym miernotom się to podoba i dlatego wklejają tu linki ale to tylko świadczy o ich żenującej osobowosci, a w zasadzie o jej braku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
forfiter 2013-06-08 20:35:56
I należy koniecznie poinformować proboszcza że jest na niego atak bo z pewnością nie ma o tym pojęcia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-08 22:37:47
@TOP
@Doradca
@Kpiarz
@ABS0LLUT
@Dunior
@AonNikt
@Mhin
@Ratownik
@forfiter

Drodzy Panstwo!
Witam bardzo serdecznie i moze na poczatku od razu przepraszam wszystkich tych, ktorzy mogli sie poczuc lub sie poczuja urazeni, dotknieci w jakikolwiek sposob moimi wpisami pod tym tematem.

Moj powod do zabrania tutaj glosu byl zupelnie inny, niestety wszystkie moje wpisy zostaly zrozumiane i odebrane w zupelnie odwrotnym kierunku, powiem wiecej, jako uzytkownik tego portalu zostalem "zdegradowany" do glupkow, malych chlopcow ktorzy sikaja do piaskownicy itp. Wszystkie epitety przyjmuje z pokora i czekam na wiecej...

Poniewaz, jak juz wyzej wspomnialem ,intencja dla ktorej nie tylko pod tym tematem juz wiele napisalem, zostaly przez wielkie grono uzytkownikow, odwrocone, zaatakowane, niezrozumiane i odebrane w zupelnie innym kierunku, postaram sie moze w skrocie napisac o co mi wlasciwie chodzi od dosyc dawna, tak abym nie byl pytany o to, czy moj zawod to "garncarz".

Dlatego, ze nostagia, troska i tesknota za Ojczyzna zawsze byla wsrod wielu imigrantow, staram sie byc na biezaco z wszystkim, co zwiazane jest z moimi rodzinnymi stronami, czytajac miedzy innymi portal limanowa.in. Jestem czytelnikiem od dawna, komentujacym tylko od 2011 roku. Mimo odleglosci jaka nas dzieli, w przeciagu tych kilku lat zauwazylem drastyczne zmiany w redagowaniu, publikowaniu, moderowaniu, komentowaniu, informowaniu, wyboru tematow itp. Wszystko to jest jak zapewne Panstwo wiedza powiazane ze soba jedna wielka machina, kontaktami, znajomosciami itp. a ktora to ma wielka moc w oddzialywaniu na lokalna spoleczenosc. Te zmiany sa postrzegane jako nie dobre, nie tylko w moim mniemaniu, ale rowniez przez wielu mieszkancow. Przy mojej ostatniej wizycie w Ojczyznie rozmawialem z kilkoma lokalnymi przedsiebiorcami z Limanowej, ktorzy oznajmili mi, ze wlasnie z tych powodow odstapili od reklamowania swoich biznesow na limanowa.in. O czym to swiadczy?

Oczywiscie Wlasciciel ma prawo i moze robic co chce, moze stawiac na pierwszym miejscu rywalizacje, komercjalizacje, moze swobodnie traktowac zasady rzetelnosci dziennikarskiej, moze powoli, ale skutecznie przeksztalcac sie w tabloida, moze codziennie spogladac na liczbe ogladalnosci itp. Kazdy z nas doskonale wie, ze awantury przyciagaja czytelnikow, a polityzacja mediow, to w naszej Ojczyznie juz normalnosc.

Zastanowcie sie teraz Panstwo jak to wplywa na wizerunek Limanowej i Powiatu, jaki obraz jest tutaj malowany i wystawiany dla mieszkancow, czasami na cala Polske i poza jej granice? Czy jest to mozliwe, aby wlasnie taki obraz blokowal rozne iwestycje, przedsiebiorcow, inicjonowal klotnie, sady, wojny, nie tylko pomiedzy spolecznoscia lokalna, uzytkownikami portalu, Wlascicielem, ale rowniez pomiedzy Jednostkami Samorzadow Terytolialnych itd? Nie wiem, moze jestem w bledzie...Moze nie rozumiem co oznaczaja takie slowa jak: "Tabloidyzacja, czyli dziennikarstwo na opak","Dziennikarstwo a komercja" , "Medialna wojna domowa", "Polityzacja mediów, czyli dziennikarze na dwóch etatach" o ktorych mozna poczytac tutaj:

http://e-lekcje.org/nie-tedy-droga.html

W wolnej chwili przeczytajcie te cztery artykuly, jestem ciekaw Panstwa opinii na ten temat.

PS.Jezeli Pan Moderator lub Wlasciciel stwierdzi, ze ten aktywny link nadaje sie do skasowania, poniewaz jest to nie zgodne z regulaminem, prosze jak najszybciej to uczynic.

PS.Jestem w tej chwili w trakcie korespondencji i nawiazania dialogu i rozmow z Panem Robertem Bogdańskim i Redaktorami "Fundacji Nowe Media" z ktorych pomoca bede chcial zrozumiec, dlaczego jest tak, a nie inaczej i kiedy nastapi ta normalnosc, wspolpraca na tym samym poziomie z wszystkimi i traktowanie wolnosci i demokracji nie jako "Zupy w Kotle"...

PS. Robert Bogdański - "Dziennikarz i menedżer, ekspert w dziedzinie informacji i funkcjonowania agencjiinformacyjnych. Pracował m.in. w BBC, Polskim Radiu, agencji Reuters i Polskiej Agencji Prasowej. W latach 80-tych brał udział w wydawaniu podziemnego pisma „Obóz”, poświęconego krajom tzw. „obozu socjalistycznego”. W okresie obrad „okrągłego stołu” korespondent Radia Wolna Europa i Głosu Ameryki. W latach 90-tych współorganizował prywatną agencję prasową SIS, następnie był redaktorem naczelnym agencji informacyjnej SIS-Serwis, pracował także w sekcji polskiej BBC World Service, w Polskim Radiu jako szef redakcji polskiej programu dla zagranicy, a następnie w agencji Reuters jako dziennikarz ekonomiczny. W latach 1998- 2002 prezes zarządu i redaktor naczelny Polskiej Agencji Prasowej SA, przedstawiciel PAP w Europejskim Stowarzyszeniu Agencji Prasowych (EANA) i członek rady nadzorczej Europejskiej Agencji Fotograficznej (EPA). Potem m.in.prezes i redaktor naczelny międzynarodowej agencji informacyjnej o profilu ekonomicznym Interfax Central Europe. Obecnie Prezes Fundacji Nowe Media. Absolwent UniwersytetuWarszawskiego".Zrodlo: fundacjanowemedia.org


Zycze wszystkim milej niedzieli :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-08 23:41:37
Zapomnialem jeszcze Was o cos poprosic. Postarajcie sie kazdy z Was po przeczytaniu tych wspomnianych artykulow, przeanalizowaniu i przemysleniu napisac swoja szczera, obiektywna opinie.

@Kpiarz
Dziekuje za odpowiedzi. W pozniejszym czasie postaram sie odniesc do Pana odpowiedzi, ale nie obiecuje...

@Dunior
Ja nadal czekam na odpowiedz z pierwszej strony tego tematu na pytania ktore Tobie zadalem...

@Doradca
Rowniez z niecierpliwoscia czekam, aby sie dowiedziec od Ciebie, ktory to ze mnie czlek jest, "zlosliwiec" czy "zlosciwiec" i z jakim rodzajem zlosliwosci...;)

Nie jest dobrze uciekac od odpowiedzi i siedziec jak "mysz pod miotla"... ;) Dialog to podstawa do zrozumienia sie i prawdy, kazdy jakas tam lekcje moze wyniesc z opinii innych, w szczegolnosci ja...:)

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-09 02:36:35
Poziom wypowiedzi niektorych komentujacych siegnal dna!!!

Przykto mi to napisac, ale Panie TOP panski portal sie zeszmacil. Pan jako wlasciciel stracil totalna kontrole nad tym co sie tutaj odstawia.
Zawsze milo mi sie wchodzilo i czytalo informacje. Na poczatku panowala naprawde przyjazna atmosfera. Niestety z czasem zrozumialam, zobaczylam i uslyszalam wiele rzeczy, ktore moze nie sa dostepne dla wszystkich mieszkancow i z pewnoscia nie przeczytaja tego tez na tym portalu. I to dalo mi duzo do myslenia.

W tym momencie czuje totalna odraze i w sumie przykrosc. A to z tego powodu, ze nigdy sie nie spodziewalam, ze w takiej malej miejscowosci jaka jest Limanowa, panuje tyle chamstwa, nienawisci i podlosci. To kieruje oczywiscie nie do wszystkich mieszkancow. Te slowa skierowane sa do pewnej wbrew pozorom bardzo okrojonej grupki osob tutaj piszacych.
Prosze wrocic pamiecia wstecz i zobaczyc ile bylo dawniej osob piszacych, ile przeroznych nickow, ktore mimo roznicy zdan zawsze potrafily w miare kulturalny sposob prowadzic konwersacje. Oczywiscie zdarzaly sie "ciezkie przypadki", ale to bylo naprawde rzadkoscia.
Teraz ten portal ocieka nienawiscia, prostactwem i wrogoscia do kazdego, kto ma inne zdanie niz Ci, co ten portal przejeli na wlasny uzytek i wykorzystuja go do wlasnych celow.
Dlaczego upadl Pan tak nisko TOP i pozwala Pan na wykorzystywanie swojego portalu, (na ktory pracuje Pan z pewnoscia ciezko, aby czytelnik byl zadowolon.) do celow i walk politycznych naszych lokalnych wladz? Niech sie Pan rozejrzy w kolo i nie udaje ze Pan niczego nie widzi.
Postanowilam rowniez tak z ciekawosci popytac wsrod znajomych i ich znajomych, co sadza o portalu. Powiedzieli dokladnie to samo. Ci odwazniejsi posuneli sie troszeczke dalej dodajac, ze to juz zakrawa na limanowska mafie, ktora jest bezwzgleda i w kazdy sposob niezaleznie od nikogo i niczego osiagnie swoje cele.

Jak Wy Polacy pragniecie dobra w naszym kraju, skoro na szczeblu lokalnym, w miejscu gdzie prawie wszyscy wszystkich znaja panuje taka hipokryzja, egoizm, zaklamanie, falszywosc i podlosc do drugiego czlowieka?
Zapewne zaraz jakas zyczliwa duszyczka przybiegnie na pomoc przeze mnie obrazonym i stwierdzi, ze jak mi sie nie pododba to mam nie czytac i tu nie wchodzic. Ale dlaczego mam tego nie robic, kiedy ja chce i lubie sie wypowiadac, czasem moze nawet niepotrzebnie, ale dzieki temu mieszkajac z daleka od Polski wlasnie poprzez ten portal czuje sie blizej ojczyzny.


Pozwolcie ze zakoncze swoj post 2 cytatami.


"Największym problemem Polski jest zły stosunek do samego siebie: podejrzliwość, kłótliwość, swarliwość, nienawiść, kompleksy, brak pewności siebie i negatywny stosunek do własnej historii. I aby jeden drugiemu mógł dojechać dobrze, gotów jest przy okazji popełnić samobójstwo" (Władysław Bartoszewski)


"Czasami mi się wydaje, że ten kraj jest chory psychicznie" (Wisława Szymborska)

Dobranoc i przepraszam za dlugosc posta. Kto chcial przeczytal. Panie TOP prosze sie nie gniewac na mnie. Nie chce robic zlej reklamy i Panu zycze na prawde powodzenia. To sa tylko i wylacznie moje odczucia, ktorymi musialam sie podzielic. Ale nadziei na zmiane czegokolwiek tutaj nie oczekuje.
Milej niedzieli. Nastepnym razem ogranicze sie w kilku zdaniach, ale to juz nie bedzie skierowane do ogolu a konkretnych osob ktore wymienie z imienia i nazwiska. Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-09 06:55:32
@bearchen
Z twojego postu wynika, ze nie jestem odosobniony w swoich obserwacjach, przemyslenich i opiniach, o ktorych juz wyzej pisalem. Nie trac nadziei! Ja wierze w to mocno, ze Wlasciciel, Dziennikarze, Czytelnicy, Komentatorzy i Uzytkownicy portalu limanowa.in, wyniosa cos dobrego z tego forum. Kazdy czytelnik jako uzytkownik, klient i odbiorca, ma prawo do wydania od czasu do czasu nie tylko pochwal, ale rowniez opinii i dobrej jakze potrzebnej krytyki na temat portalu z ktorego bardzo czesto wszyscy korzystamy. Nikt nie urodzil sie alfa i omega.

W jaki sposob to odbiora Pan TOP, jako Redaktor Naczelny i kilku innych Uzytkownikow, ktorzy caly czas ida wspolnie po tej samej linii, niestety w tej chwili nie po wlasciwej sciezce i na dodatek w zlym kierunku...no coz, pozyjemy, zobaczymy...

My jako odbiorcy z daleka, tez potrafimy zobaczyc pewne sprawy, ktore nas niepokoja i o tym wlasnie piszemy, moze to i prawda ze z daleka lepiej widac. Mysle ze spoleczenstwo lokalne, Szanowni Mieszkancy pieknego miasta Limanowa i calego Powiatu lacznie z wieloma Samarzodowcami, jako czytelnicy i odbiorcy rowniez to widza, z pewnoscia duzo lepiej...

...tak sobie teraz mysle...hmm...ciezko uwierzyc, ze wszystko sie zaczelo od umieszczenia aktywnego linku z wywiadem Pana Starosty ktorych tutaj brakuje, przez @Janek64, a ktory czesto podejmuje probe wprowadzenia wlasnie tej jakze potrzebnej rownowagi na tym portalu, niestety z tego powodu tez jest bardzo czesto atakowany...

...tak sie teraz zastanawiam...hmm... czemu nie ma kolejnych samorzadowcow zapraszanych do "czatow" np jak ten: http://limanowa.in/wydarzenia/news,8090.html

ahh...te wspomnienia...bez czyjegokolwiek tlumaczenia, ja juz troszeczke rozumiem, dlaczego tak a nie inaczej jest...

Pozdrawiam i milej niedzieli zycze.

PS. Bedzie z pewnoscia lepiej, Pan TOP jako Naczelny Dziennikarz, mam nadzieje ze doskonale wie, jak poradzic sobie z krytyka, z niektorymi uzytkownikami, tymi "dobrymi i tymi "zlymi", jak oddzielic prace zawodowa od osobistych celow i emocjii, aby nie dopuszczac do konfliktow i wtedy nie bedzie musial pisac "Poslizgow (nie)kontrolowanych"...

Wystarczy na dzis...ide spac, poniewaz u mnie juz prawie polnoc, a daleko u Was w Ojczyznie juz ptaki dawno spiewaja...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
top 2013-06-09 07:50:07
Gratuluję kolejnych teorii spiskowych, te od wielu miesięcy pewne osoby już próbowały ludziom wbić do głowy za pomocą komentarzy.

Nie będę się do tego odnosił, bo szkoda moich słów, a i tak niektórym nie da się zrozumieć podstawowych zasad, bo nie rozumieją normalnej krytyki, która wiele razy była odpowiedzią na próbę ataku na portal (http://limanowa.in/wydarzenia/news;portal-do-sadu-ignorantia-iuris-nocet,3457.html)

Co do wywiadu, to wciąż czekamy na odpowiedź kiedy będziemy mogli go przeprowadzić (prośba była skierowana w... styczniu).

Miłej niedzieli, ale z prawdą. Nie będę w tym temacie więcej się wypowiadał.

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
jeden1 2013-06-09 08:58:29
Zadziwiające jak niektórzy wielonikowcy posuwają nam morały.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-09 09:41:56
@ namorR ostatnio dostałeś ostrej alergii na moje wpisy i kompletnie nie wiem, dlaczego?

Jak już pisałem do Janka64 przeczytałem większość informacji na wskazanym przez Janka64 portalu.

Czy uważasz, że ja napisałem do Ciebie, że jesteś złośliwy?

Przeczytaj jeszcze raz „złośliwości krytyką nie tłumacz „ a na owym portalu złośliwości w stronę limanowa.in nie brakuje.

Trudno polemizować z kimś, kto w każdym słowie dopatruje się drugiego dna.

Odwróćmy wszystko do góry nogami i zapytam.

@ namoR, dlaczego negujesz wszystkich, którzy mają odmienne od Ciebie zdanie?. Dlaczego próbujesz sprowadzać wszystko do podejrzeń, absurdu i manipulacji?.

Życzę dobrej niedzieli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
kpiarz 2013-06-09 10:30:36
Najbardziej to mi żal Pana Romka. Rozumiem Pana Janka - jak się na obczyźnie z "ciotką z hameryki" z jednego garnka jadło i lata się na kawa w czasie każdej bytności w Polsce, to zobowiązuje. Jestem w stanie już teraz pojąć Panią @bearchen - po jej teoriach na temat mojego wyglądu i rzekomo wielu nicków (która nie dość, że była kompletnie niedorzeczna, to jeszcze obróciła się przeciwko samej komentującej) przyjmuje, że po prostu w swej głupocie dała sobie wmówić bzdury. Cóż od strony Niderlandów wszystko inaczej widać. Ale że Pan Romek? Niegłupi człowiek z własnymi poglądami i umiejętnością analizy faktów żeby się tak dał "wkręcić"... 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-09 12:07:29
Panie Toporkiewicz. Mi nie chodzi juz o tego linka. Bo jezeli jest to reklama i wedlug regulaminu tego portalu nie powinien sie tu znalez to ja to jak najbardziej rozumiem, ze mial Pan prawo go usunac.
Moje spostrzezenia dotyczace tego portalu sa ogolne. Napisze to jeszcze raz, Panski portal sie zeszmacil i zdania nie zmienie. Szkoda, bo to mogly byc obiektywne media, dostarczajace nam ciekawych informacji, a nie pastwisko dla baranow, ktorzy wykorzystuja go do wlasnych celow.


Moze niektorym przydalaby sie taka wycieszka poza granice, kraju, mozna sie wiele nauczyc spojrzec na rozne problemy troszke innym okiem. Zapewniam, ze plyna z tego same korzysci. Ja dzieki temu zrozumialam wiele rzeczy.
Co do wielonikowosci, dalej to podtrzymuje.
Przeciwko mnie nic sie nie obrocilo. Ja nie tworze mase nickow, zeby szkalowac wladze. Ja nie mialam od nikogo obiecane, ze jezeli zrobie to czy tamto, otrzymam w zamian to i to.
A wiem, ze w przypadku pewnych osob wlasnie tak jest. I doskonale wiem tez co kto i od kogo dostanie, jezeli wypelni na tym portalu swoje zadanie. Taka roznica jest miedzy nami wlasnie.
I jak widzisz nie ukrywalam sie z tym ze akurat tak sie zlozylo, ze mialam 2 nicki, ktore moze uzylam kilka razy w tym okresie jednoczesnie, jednak nigdy nie odpowadalam sobie sama na posty i nie szkalowalam.
Wy Panowie nie macie za grosz wstydu ani honoru. Dla mnie osobiscie jestescie nikim, zerem. I zanim na kogos naskoczycie, zajrzyjcie do wlasnego wnetrza. Tam zrobcie porzadek.

Panie Top jeszcze jedna rzecz. Ja nie tworze zadnego spisku, bo nie jest w moim stylu psuc opinie innym osobom, szczegolnie gdy ciezko pracuja na swoj sukces.
Przykro mi, ze musze wydac taka opinie o portalu, przez nikogo nie narzucana, ktora ja mam prawo wyrazic. Przeciez Pan umie przyjac krytyke, wiec prosze sie nie oburzac.
Dzieki Bogu nie wszyscy jeszcze znizyli sie do tego czegos jak @forfiter," ktory smie nazwac ludzi miernotami, o zenujacej osobowosci, a wlasciwie jej braku."
Milej niedzieli Wam zycze mimo wszystko.
Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-09 12:18:20
Witam w piekna sloneczna Niedziele wszystkich tutaj piszacych :)
@ Panie kpiarz jezeli pan nie sprobuje zrozumiec samego siebie nigdy nie zrozumie Pan drugiego dlatego pisze Pan jak pisze Mieszkam tutaj na Limanowskiej ziemi od urodzenia Zawsze staralem sie pracowac i wspierac co moglem i jak moglem Za to co robilem spolecznie dostawalem podziekowania od bylych terazniejszych wladz gminnych niektore wrocilem jezeli widzialem ze wladza dziala przeciwko mieszkancom Wiele razy prowadzilem z wladza trudne i ciezkie rozmowy bo widzialem ze niszczone jest to co dla naszej pieknej ziemi Limanowskiej jest najwieksza wartoscia "Nasza wspaniala mlodziez" W Panu Staroscie dostrzeglem i nie tylko ja czlowieka ktory dba o ta mlodziez kiedys o tym napisalem na forum Nie jestem zadnym politykiem lecz zwyklym mieszkancem tym ktoremu zalezy sprawic by razem z Nasza wladza powtarzam z Nasza wladza bo ona zostala wybrana w demokratycznych wyborach robic dobre rzeczy i wspierac takie dzialania ktore sa z korzyscia dla wszyskich Od wielu lat taka osoba jest Pan Starosta ale rowniez Komitet Wyborczt Dzialajmy Wspolnie KTORY JUZ 3 KADENCJE PIASTUJE WLADZE I ODPOWIEDZIALNOSC ZA NASZ POWIAT to tez o czyms mowi bo to glos nas wyborcow o tym zdecydowl Staram sie polemizowac nigdy nie mowie ze mam racje ale nie pozwole sie obrazac i udawac ze to @ Pan kpiarz jest czlowiekiem ktory pojal wszyskie zdolnosci i umiejetnosci i swoim cwaniactem inteligenta potrafi manewrowac swoim i wpisami .@ Panie kpiarz troche pokory bedzie dobrze :)

@ jezeli Pan nie ma nic do ukrycia chce Pan lepszego Powiatu lepiej zarzadzajacego chetnie podejme z Panem rozmowe czy polemike na zywo.Bedzie latwiej i normalniej napewno w cztery oczy Pan juz nie bedzie mial odwagi mnie obrazac jak powyzej
Ja Pana przepraszam za pare ostrych slow powyzej ale to Pan sprowokowal mnie Jestem cierpliwym czlowiekiem ale w ostatecznosci moge nawet swoich miesni uzyc we wlasnej obronie :)
Do Pana Starosty jezeli mam sprawwy swoje to poprostu chodze Gdyby Pana zechcial chetnie Pana zabiore jak Pan to napisal na kawke zobaczy Pan pelny obraz naszych rozmow dotyczacych naszej PIEKNEJ ZIEMI LIMANOWSKIEJ

Milo Pozdrawiam piekne Niedzielne juz popoludnie .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-09 12:35:10
@ bearchen "I doskonale wiem tez co kto i od kogo dostanie, jezeli wypelni na tym portalu swoje zadanie. Taka roznica jest miedzy nami wlasnie"

Powiedziało się a proszę powiedzieć b proszę napisać co i komu obiecano i kto to obiecał żebyśmy mieli jasność.

Podobno piszemy prawdę samą prawdę i tylko prawdę.

Czekam na Twoją @ bearchen prawdę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-09 12:58:51
Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla.

Spokojnie Panie @doradco. Jeszcze na wszystko przyjdzie czas.
Jesli chodzi ogolnie o prawde to najlepiej w obecnosci osob, ktorych ona dotyczy. Nie uwazasz? Chamstwem byloby z mojej strony zwracac sie do kogos i pisac o nim cokolwiek, wiedzac, ze osoba ta nie ma mozliwosci obrony i wyrazenia wlasnego zdania.
Wiem, ze ciekawosc Cie zzera od srodka, ale bedziesz musial z tym uczuciem jeszcze troche pozyc :) Milego doradco.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
kpiarz 2013-06-09 13:03:29
Pani @bearchen - a ja nie miałem, nie mam i mieć nie zamierzam. Taka właśnie jest miedzy nami różnica, że a nie czynie to, co mi się zarzuca, a Pani sama czyni to, co zarzuca innym.

Panie Janku, dziękuje za zaproszenie, ale pozwoli Pan, że nie skorzystam. Mógłbym nie udźwignąć ciężaru "elokwentnej konwersacji" w tak zacnym gronie, "wicie, rozumicie" ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-09 13:21:38
Skonczylam juz ta nudna konwersacje z Wami na dzisiaj.
Nic szczegolnego nie piszecie, poza tym, ze chcecie sie wybielic, obrazajac innych.
Teraz sobie podyskutujcie sami ze soba :).

Dodam jeszcze tylko tyle, ze dziwi mnie fakt, iz w tym temacie wypowiadaja sie ciagle te same osoby.
Przeciez nie musieliscie reagowac nawet na moje posty, bo do nikogo nie zwrocilam sie per nick oprocz Pana Top i w pozniejszych komentarzach do doradcy.
Zatem skad to uniesienie?
Spoleczenstwo zamilklo totalnie, chyba tylko 3 nicki sie wypowiedzialy ogolnie, reszta to tylko wasze ataki na osobe namoR, janek 64 i moja.

Pozdrawiam Was serdecznie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-09 13:28:06
Tym sposobem z pluralizmu zrobił się opluwalizm.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-09 14:32:52
Witam wszystkich w ten piekny dzien, w ktorym kazdy powinien odpoczac.

@TOP
Bardzo prosze nie odbierac moich wpisow jako teorie spiskowe, tylko jako opinie od odbiorcy i czytelnika, ktora dla kazdego dziennikarza powinna miec wielkie znaczenie, moze nawet najwieksze.

Jezeli czytelnicy Panskiego portalu podejmuja probe dotarcia do Pana roznymi sposobami ze swoimi obserwacjami, prosze to przemyslec, a nie powtarzac te same slowa : "Nie będę się do tego odnosił, bo szkoda moich słów "...

Odsylanie czytelnikow do linku z przeszlosci, ktory notabene mowiac w tej chwili nie dziala poprawnie, jest wedlug mnie ignorancja. Jezeli w ten czy podobny sposob prowadzi Pan dialog i wspolprace np. z samorzadowcami i z czytelnikami, jako wlasciwie mozna powiedziec klientami, to nie ma sie co dziwic ze czeka Pan na wywiady dlugimi miesiacami...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-09 14:37:09
@Doradca
Nie wiesz dlaczego? Wiosna jest i wiele pylku lata w powietrzu, stad ta alergia...:)

Kazde napisane czy wypowiedziane slowo niesie za soba konsekwencje, trzeba brac odpowiedzialnosc za nie i masz racje, czasami trudno jest ze mna polemizowac, natomiast jezeli chcesz, mozemy tutaj dyskutowac calymi dniami na tematy i pytania typu co to jest negowanie, opinia, krytyka, absurd, manipulacja, podejrzenie, zmiany pogladow itp...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-09 14:49:47
@Kpiarz
@Doradca
@ Wszyscy inni ktorzy maja na to czas i ochote

Zwracam sie do Was po raz kolejny z uprzejma prosba o powtorne przeczytanie mojego postu z wczorajszego dnia (2013-06-08 22:37:47), prosze o dokladne przeczytanie rowniez artykulow do ktorych podaje jeszcze raz linki i wydanie niezaleznej, rzetelnej, bezstronnej i uczciwej opinii na temat portalu limanowa.in, ktora jest potrzebna od czasu do czasu nie tylko dziennikarzom i redaktorom, ale kazdemu z nas.

http://e-lekcje.org/nie-tedy-droga/medialna-wojna-domowa.html

http://e-lekcje.org/nie-tedy-droga/dziennikarstwo-a-komercja.html

http://e-lekcje.org/nie-tedy-droga/polityzacja-mediow.html

http://e-lekcje.org/nie-tedy-droga/tabloidyzacja-mediow.html

Pozdrawiam i ide odpoczywac.
Milego niedzielnego popoludnia wszystkim zycze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
HenrykV 2013-06-09 15:17:24
jak czytam te wypowiedzi Pana Janka o tej promocji pieknej ziemi limanowskiej, wizytach u Pana Starosty i cudach zdziałanych przez komitet Działajmy Wspólnie to mam tylko jedną myśl : na miejsce na liście wyborczej to trzeba jednak zapracować.

Secundo: wchodzę na portal codziennie, widzę i czytam normalne i prawdziwe (bo nie czytalem nigdy sprostowania czy przeprosin) wiadomości i opinie, które z reguły odzwierciedlają to co ludzie faktycznie myślą i o czym mówią a potem się dowiaduję, że jestem członkiem tajemniczej grupy, wręcz sekty która ma na celu walcząc z prawdą stworzyć nowego sterowanego mediami człowieka limanowszczyzny, żeby owa grupa mogła przejąć władzę nad umysłami i czynami.
Czy ja zwariowałem czy to scenariusz "dzieci kukurydzy" S.Kinga???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
niski 2013-06-09 15:44:34
tyle tych źle podawanych informacji, agresji, jakieś insynuacje, że coś źle jest robione. A przecież można inaczej:
np o wodach termalnych można zrobić materiał tak http://www.youtube.com/watch?v=y-lDXsZbnvA

(po co o tych lemanach pisać, o tym, że już miało to istnieć) przecież w tej sposób entuzjazm w społeczeństwie gaśnie.

a o drodze słopnice - zalesie nie można takiego materiału zrobić??
http://www.youtube.com/watch?v=wFzZ6pNLjKs

a to co?? – to limanowska strefa przemysłowa – zbudowana dla chwały naszej ojczyzny, miejsce pracy ojców, matek i dzieci, którzy po latach tułaczki po USA i innych wrażych krajach codziennie rano superdrogami i niedawno zbudowanym metrem mogą wreszcie pracować na chwałę naszej ziemi limanowskiej.
http://www.youtube.com/watch?v=n4lp1TFZHX0

no można?? I radość jest w społeczeństwie i zaufanie do władzy i słońce inaczej świeci. można, tylko trzeba Działać Wspólnie.
A jak kto rękę na naszą socjalistyczną ojczyznę podniesie to się mu tą rękę ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-09 16:36:37
@ bearchen wiesz, że Cię lubię tak sobie pomyślałem, że to jest o Tobie z pozdrowieniami z daleka :)

http://pobierajmp3.pl/mp3/1771867/moja-racja-jest-najmojsza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-09 18:03:18
To sa tylko moje spostrzezenia, nikomu nic nie narzucam. Dziele sie z Wami z tego wzgledu, ze rowniez Was bardzo lubie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Special 2013-06-10 09:51:19
Regulamin tej strony to kpina. Mogę udostępnić regulamin forum, który współredagowałem i mam prawo by udostępnić:


WAZNE:

NIE CHCEMY WULGARYZMóW!
Nasi moderatorzy beda automatycznie usuwac tresci nieprzyzwoite, obrazliwe oraz wulgarne, a uzytkownik publikujacy je otrzyma ostrzezenie. Stosuj sie do ogólnie przyjetych zasad Netykiety, nie bluzgaj, nie obrazaj, pisz schludnie i rzeczowo.

NIE CHCEMY SPAMU / REKLAM
Zabraniamy reklamowania innych stron internetowych, sklepów czy innych for dyskusyjnych.


TEMATY Z ALLEGRO / SPRZEDAZ
Tematy dotyczace aukcji internetowych w stylu "co za ******", "patrzcie jaki numer" itp. bede usuwane. Jezeli chcesz koniecznie podzielic sie linkiem do aukcji skorzystaj z przyklejonego tematu w dziale Na forum obowiazuje calkowity zakaz umieszczania jakichkolwiek ogloszen wlacznie z ogloszeniami "pod przykrywka",

.

NIE NARZUCAJ SWOJEGO ZDANIA I NIE OBRAZAJ!
Zakazujemy narzucania swojego zdania innym rozmówcom ze zlosliwymi argumentami ad-persona.

UZYWAJ TYLKO JEDNEGO KONTA
Jeden uzytkownik moze posiadac tylko jedno konto.


UWAGI:

PISZ POPRAWNIE!
Piszac posty/tematy staraj sie przestrzegac ogólnej klarownosci wypowiedzi, stylistyki, interpunkcji i przede wszystkim ortografii. Nie zapominaj o znakach interpunkcyjnych i emocji, takich jak "!" i "?", lecz nie naduzywaj ich.

KOMUNIKACJA
Sprawy prywatne zalatwiaj przez PM (Private Messages/Prywatne wiadomosci).

SZANUJ INNYCH!
Stosuj sie do prósb i nakazów obslugi forum. Szanuj osoby, które moga wiedziec wiecej od Ciebie lub pilnuja porzadku. Badz wyrozumialy dla poczatkujacych uzytkowników forum.

DODATKOWE WSKAZóWKI
Nalezy stosowac sie do informacji zawartych w ogloszeniach i tematach przyklejonych w poszczególnych dzialach Forum.

NIE ZMIENIAMY NICKóW
..i kropka!

POLITYKA PRYWATNOSCI:

1. Wlasciciel portalu nie ponosi odpowiedzialnosci za zaklócenia w dzialaniu serwisu powstale nie z jego winy. W szczególnosci nie ponosi odpowiedzialnosci finansowej za czasowe wylaczenie prezentacji informacji zawartych na Kontach Uzytkowników.

2. Wlasciciel portalu nie ponosi odpowiedzialnosci za tresci oraz pliki prezentowane w ramach Kont Uzytkowników. Osoba odpowiedzialna za takie tresci jest Uzytkownik bedacy wlascicielem danego Konta.

3. Uzytkownik w pelni odpowiada za przedstawiane przez siebie tresci i poglady.

4. Wlasciciel portalu nie odpowiada za tresci zamieszczone za posrednictwem konta Uzytkownika przez osoby trzecie - Uzytkownik ma obowiazek zabezpieczenia konta haslem o odpowiednim poziomie bezpieczenstwa.

5. Uzytkownik Forum zobowiazuje sie nie wiazac firmy bedacej wlascicielem portalu w zadne spory o charakterze sadowym i finansowym, w których nie jest Strona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Special 2013-06-10 09:55:35
Jeśli jakieś pytania czy wątpliwości, to Pan @TOP ma maila do mnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-10 10:05:01
@ special takie nasze zycie o prawde trzeba walczyc chociaz po drodze Ciebie brutalnie depcza Biale jest biale a czarne jest czarne Na normalnosci jeszcze nikt nic nie stracil wiec uczmy sie jej a zwlaszcza niezalezne prawdziwe prywatne media wtedy wszystkim bedzie sie lepiej zylo a media beda trzepac kase BO TO CZYTELNIK W TYM WSZYSTKIM JEST NAJWAZNIEJSZY .Pozdrawiam Redakcje i Ciebie rowniez wspolpiszacego regulamin tego forum regulamin ktory tu wrzuciles :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Special 2013-06-10 10:30:27
@janek64 forum o którym wspomniałem, jest forum o pewnej dyscyplinie sportu. Sportu niszowego i dzięki temu jest kompletnie apolityczne. Dlatego też w tym temacie mogę zachować pełen obiektywizm. Tematyka różna, ale zasady jak dla mnie powinny być zachowane na wszystkich publicznych portalach. Przykład tematu Pana N. (bo na bank niedługo w aktach takim będzie), czysty populizm! @asy wkleja temat za tematem, nr tel, oskarża mając prawomocny wyrok sprzed 2 lat, a nie bierze pod uwagę zasady "domniemania niewinności".. Ale i w tej sprawie czekam, bo dobrze pamiętamy sprawę bardzo podobnego populisty mówiącego głośno i w podobnym tonie o Talibach w Klewkach. Jak wiemy, okazało się to prawdą, ale kto wtedy traktował Tego człowieka poważnie? Tu mamy analogicznie (oczywiście skala, miejsce inny kaliber). Ten sam język nienawiści i podpieranie się "służbami" Kto rozsądny podaje jakieś kody od ABW?? Ale temat poczytny, to się liczy! Dawniej jak mi było smutno i chciałem się rozweselić, to kupowałem Fakt. Teraz wystarczy mi Limanowa.in i mam tą samą zabawę. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-10 11:38:36
@Special ale czy to nie jest tak, ze jezeli ktos wysyla do Ciebie prywatna wiadomosc niezaleznie od tego jakiej jest tresci, to mozesz ja udostepnic, po po pierwsze nie jest przez ciebie napisana, po drugie nalezy tylko do Ciebie i mozesz z nia robic co chcesz? Tak pytam tylko, zeby na przyszlosc wiedziec na co mozna sobie pozwoli a na co nie. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Dunior 2013-06-10 12:10:57
nie jestem special, ale moge Ci napisać:

jeżeli jesteś nadawcą lub odbiorcą jakiejś wiadomości (list, email, priv) możesz z tym zrobić co chcesz, w tym publicznie pokazać tą wiadomość (niezależnie od zastrzeżeń w stopce emaila).

Natomiast administrator serwera poczty, portalu, zarządca poczty, nie ma prawa czytać, ani publikować tego typu wiadomości o ile nie był jego autorem lub odbiorcą.

Z jednym wyjątkiem: decyzja sądu lub prokuratury administrator może być zwolniony z zachowania tajemnicy i na żądanie sądu ma obowiązek przekazania wiadomości prywatnych czy emaili.

Jeżeli boisz się o prywatność swoich wiadomości prywatnych możesz je szyfrować za pomocą np: pgp (są darmowe wersje)
Jak na razie nikt nie przyznał się że złamał pgp
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Special 2013-06-10 12:51:49
@Dunior nie jesteś mną ;) Ale widzę, że się rozumiemy ;)

Dokładnie. Teoretycznie można robić z nią co się chce, chyba że zaznaczysz, że nie pozwalasz na upublicznienianie tej wiadomości. Teoretycznie, przy np groźbach jak miało miejsce w owym temacie, można bronić się niewiedzą lub pomyłką. Nie znasz użytkownika z Imienia i nazwiska, no chyba że ktoś już jest tak głupi i napisze, że ja *** zrobię Ci coś*** .. Prawo bardzo nieścisłe w tej kwestii jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
saleen22 2013-06-10 15:21:37
tez prosze o tego linka modernstudio22@yahoo.com.....pleeeeeeease dziekx
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
ABS0LLUT 2013-06-10 17:32:08
Kamil, wysłałem Ci link na maila.
Oceń sam.
Pozdro :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-10 20:37:07
@Special
Bardzo mi sie podoba regulamin, ktory wspolredagowales.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Special 2013-06-10 20:47:37
Niestety, moderacja na tym portalu nie polega na moderacji tylko na przytakiwaniu i pobłażaniu wszelkim fanaberią.. Inny świat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-10 20:50:03
@Doradca
@Kpiarz
@ABS0LLUT
@Dunior
@Wszyscy inni ktorzy maja na to czas i ochote

Nadal cierpliwie czekam na Wasze opinie i odpowiedzi do pytania, ktore zadalem Wam na drugiej stronie tego forum... Jezeli nie chcecie odpowiadac, to napiszcie chociaz dlaczego i "zakonczymy ten niedokonczony" temat.
Dzieki
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
HenrykV 2013-06-10 21:15:06
@special - przeczytałem ten Twój regulamin i mam pewien kłopot. Piszesz w nim bowiem o przestrzeganiu ortografii a w drugim poście powyżej walisz błąd ortograficzny w słowie "fanaberiom". A zatem łamiesz własny regulamin. niedobrze, niedobrze8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-10 23:47:16
Ja bym sie nie czepiał....regulamin mówi wyraźnie "staraj się...". No to się starał...a że nie wyszło? Życie ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-10 23:56:18
A co powiecie w takiej sprawie: na forum "wrze" gorąca dyskusja - prawie jak pod artykułami o panu N vel @asy. Uczestnicy cali w emocjach - no wiecie, czujecie ten klimat. Aż tu nagle jeden z uczestników tej dyskusji, aktywnie w niej uczestniczący, wypowiadający własne sądy etc zaczyna "latać" po tym forum z brzytwą i wycinać wypowiedzi które mu się nie podobają bo podobno nie spełniają zasad/regulaminu, są nie na temat etc. Musze przyznać że mnie to oburzyło! Jak to możliwe, żeby moderator aktywnie uczestniczył w dyskusji i jednocześnie modrował? Dodam, że uczestnicy nie wiedzieli kto to jest (no przynajmniej część z nich) Przecież nigdy nie będzie obiektywny i .....wytnie co mu się podoba (albo raczej nie podoba).....Czy to jest zachowanie standardowe w tym "światku"?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
ABS0LLUT 2013-06-11 01:01:51

@Gago: to nie jest temat o Panu Niżniku.

@namoR: Nie dotarło jeszcze do Ciebie, że stajesz się zwykłym spamerem?

Nie jesteś Bogiem, uświadom to sobie sobie sobie :)
Mężem opatrznościowym ani jakimkolwiek autorytetem moralnym też nie.

Nie ważne, z kim się pije kawę.

 

Ps. Na następny spam mogę odpowiedzieć dopiero po pracy, zatem możesz się troszkę powyżywać do 15:30 polkiego czasu.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
namoR 2013-06-11 08:05:26
@Gagol
Uwazam ze twoj ostatni komentarz jak najbardziej dotyczy tematu tego forum.

@ABS0LLUT
Wyobraz sobie,ze nie dotarlo to do mnie, musisz napisac jeszcze raz i mnie po raz kolejny uswiadomic... ;)

Mysle ze stac Cie na lepsza forme prowokacji, niestety nie kieruj ich juz w moim kierunku, poniewaz jak to dzisiaj osobiscie stwierdziles pod jedna z publikacji, ze ja nie jestem dla Ciebie partnerem do rozmowy.

Przykro mi z tego powodu, ze nie potrafisz przyjac jakze potrzebnej czasami krytyki dla Moderatora od czytelnikow i innych uzytkownikow tego portalu. Jezeli w ten sam sposob traktujesz swoich adwersarzy poza wirtualnym swiatem, to niestety moze zaistniec wiele takich sytuacji, ktorych konsekwencja bedzie zmniejszajaca sie liczba Twoich Przyjaciol. Tylko nie odbierz tego, ze ja sie o to bardzo martwie czy cos w tym rodzaju, kompletnie mnie to nie interesuje poniewaz kazdy wybiera sam swoje formy dialogu i wspolpracy z innymi.

PS Z kazdym, kto wyrazi taka chec, aby ze mna porozmawiac w cztery oczy, potrafie wypic nie tylko kawe...


A teraz do wszystkich ktorzy zagladneli tutaj.

Szanowni Panstwo!
Poniewaz oprocz roznych epitetow skierowanych do mnie, jestem rowniez teraz w swiadomosci co poniektorych "spamerem", postanowilem ze bedzie to moj ostatni komentarz w tym temacie na forum. Osmielilem sie napisac kilka opinii, krytykujac miedzy innymi pewne widoczne z daleka golym okiem zmiany na tym portalu, ktore sa zle odbierane przez wielu mieszkancow i czytelnikow. To jest niezaprzeczalny fakt. Mialem nadzieje, ze zostanie to odebrane jako pewnego rodzaju potrzebna opinia. Z tego wlasnie powodu rowniez, kilku bardzo aktywnym Szanownym Uzytkownikom zadalem niewygodne pytania wraz z linkami do ciekawych materialow i czekalem na dalszy ciag tych naszych rozmow forumowych. Niestety, nie doczekalem sie na odpowiedzi, wielu ktorzy byli tak aktywni na poczatku nagle zamilkneli, schowali sie jak "myszy pod miotle", a ja liczylem na ciekawa "puente" jako zakonczenie.

Na odpowiedz oczekiwalem bezskutecznie. Jej brak jest jednak rowniez odpowiedzią. Przykre ale prawdziwe. Dla mnie zjawisko braku zajecia stanowiska w kontrowersyjnej sprawie w trakcie procesu komunikacyjnego, brak odpowiedzi lub jej nie udzielenie podczas np krytyki podpartej argumentami, jest tez pewna forma odpowiedzi o innym charakterze...ale jak ktos tam kiedys juz powiedzial, na swiecie nie ma nieporozumien, sa tylko roznice zdan... :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich


Dla mnie jest to koniec tego watku i tematu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
chlop 2013-06-11 08:24:46
Romek nareszcie ,może za Tobą pójdą inni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-11 08:54:45
„Mieć wielu przyjaciół to nie mieć żadnego”

(Arystoteles)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-11 09:06:02
Ja już odpowiedziałem na Twoje pytanie Ty natomiast napisałeś do mnie:

"Kazde napisane czy wypowiedziane slowo niesie za soba konsekwencje, trzeba brac odpowiedzialnosc za nie i masz racje, czasami trudno jest ze mna polemizowac, natomiast jezeli chcesz, mozemy tutaj dyskutowac calymi dniami"

To prawda czasami trudno było z Tobą polemizować myślę, że pyłki już deszcz przegonił i nie będziesz miał więcej alergii na mnie.

Życzę powodzenia i pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-11 10:34:53
Mam nadzieję że wreszcie skończyliście dywagacje na ten temat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-11 10:44:28
ABSOLLUT - a kto twierdzi że jest o Nizniku? Ale jest chyb a o tym jak funkcjonuje forum, o zasadach, regulaminach, zwyczajach etc? I zachowania na forum dotyczy moje pytanie ABSOLLUT! To nie Twój watek, więc nie wtrącaj się i oceniaj interncji pytających - robisz to pod artykułami ok - ale tu? Nos w sos i nie pouczaj bardzo prosze - szczególne że nie masz racji, albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-11 11:17:48
@O ile dobrze zrozumialam, to tematy zakladane sa po to, aby je komentowac. Jezeli ktos nie ma ochoty sie wypowiadac to tu nie wchodzi i nie komentuje. Pozostawia wolny wybor innym uzytkowniko i mozliwosc wypowiedzenia wlasnego zdania. Wiec @bzurys opusc laskawie ta strone i nie wkladaj nosa. Ty juz sie wypowiedziales, w kilku komentarzach niekoniecznie pod jednym nickiem.

BTW.
Od kiedy to juz na tym portalu zabrania sie komentowania ?
Jezeli niektorzy bede z takim podejscie podchodzic do czytelnikow, to szybciutko portal straci zainteresowanie. To taka mala uwaga.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-11 11:48:15
@bearchen prezentuje swoje zdanie z zasadą "moje na wierzchu".
Właściciel i moderator tego portalu i tak wykazują wyjątkową cierpliwość znosząc taką masę krytyki.
Czy ty lub namoR pozwolicie chociaż na jedno krytyczne zdanie pod własnym adresem, na które nie odpowiedzielibyście w kąśliwy sposób?
Ponadto pod komentarzami podpisuje się jednym nickiem,
więc nie zarzucaj mi że robię coś czego nie robię.
Poza tym zauważyłem że czasami nie doczytasz czegoś a już komentujesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-11 12:15:28
Krytyki sie nie boje i umiem ja przyjac.
Nigdy nie napisalam, ze zawsze mam racje i staram sie brac rowniez pod uwage zdanie innych.

Mysle, ze jezeli wlascicielowi nie spodoba sie moja krytyka, to jest w stanie sam sie wypowiedziec w tym temacie. Poza tym to chyba nie jest Twoj problem.

Twoje zdanie " Mam nadzieję że wreszcie skończyliście dywagacje na ten temat." wyraznie swiadczy o tym, ze chcesz aby zaprzestano dalszego wypowiadania sie tutaj , co uwazam za totalny absurd, bo jezeli Cie to nie interesuje i w jakis sposob przeszkadza, to juz Ci napisalam. Nie wchodz i nie czytaj.
A moze niektorych boli to, ze temat cieszy sie duzym zainteresowaniem, ze moze cos zostanie napisane, cos niewygodnego, przez co portal straci na popularnosci?
Jezeli nie, to uwazam ze smialo mozna sie wypowiadac dalej. Nieprawdaz?

Co do moich kasliwych komentarzy. Widzisz... probuje sie dopasowac do Was, zeby za bardzo nie odstawac. Chociaz przyznam, ze trudno mi czasem za Wami nadazyc.
We mnie nie ma tyle jadu co w Was.

Dyskusje z Toba uwazam za skonczona.
Milego dnia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-11 12:27:13
Tym właśnie sposobem udowadniasz zasadę, której hołdujesz:
"MOJE NA WIERZCHU".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-11 12:45:53
Przepraszam że się wtrącę w waszą dyskusję, ale mam wrażenie , ze oboje macie racje - bearchen bo uwaga Bzurysa żeby wreszcie skończyć tą dyskusje w wątku, który był dokładnie temu poświęcony była ...niestosowna a Bzurys bo uwaga bearchen że "dyskusje z Tobą uważam itd..." jest dokładnie z gatunku "moje na wierzchu" (bearchen też Cie lubie (podobnie jak Doradca ;-)), ale sam tak czasem robie, więc wiem ;-). PS Nie wiem za co lubi Cie Doradca, ale ja za to że wypowiadasz się kulturalnie i nie agresywnie ;-)). A odrobina złośliwości na tym forum jest wręcz niezbędna!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-11 13:50:40
janek64, namoR macie 100% racji! Nie śledzę Waszego sporu z Portalem dokładnie, bywam tu od czasu do czasu, ale bez przesady, portalowi trochę zawdzięczam w walce o pewna sprawę za co podziękowałem przy okazji.....ale gdy zobaczyłem dziś tekst skierowany do chyba najspokojniejszego, najbardziej kulturalnego forumowicza przez moderatora to mi sztuczna szczęka opadła..... Nie wiem czy takie zachowania moderatora przewiduje regulamin??? Mam tylko małą satysfakcję - gdy rok temu próbowałem zwrócić Waszą uwagę na niedopuszczalne zachowania - moim zdaniem - tego moderatora to sam mnie uspokajałeś że nic nie wskóram bo on "musi robić swoją robotę".......a teraz dotknęło to Ciebie i Twojego kolegę. Niemniej jednak jestem po Waszej stronie i niech mnie ABSOLLUT wytnie ;-)).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
urzednik 2013-06-11 15:01:36
gagol.janek64, i namoR macie 100% racji. popieram Was, macie racje i nie odstępujcie od niej!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
AdamKnight 2013-06-11 17:26:11
Janek64 i namoR nie macie racji i nie popieram Was.

Ogólnie nie chce mi się dyskutować, ale piszę, żebyście czasem nie ulegli wrażeniu, że jeśli nikt się nie odzywa, albo w dodatku ludzie Wam potakują, to od razu znaczy, że macie rację. Nie, nie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-11 17:33:07
Wypadaloby jeszcze napisac, dlaczego uwazasz ze nie maja racji. Dyskutowac z nikim nie musisz, ale w kilku zdaniach mozesz uzasadnic swoje stwierdzenie, popierajacje odpowiednimi argumentami. Mysle, ze to nie jest zbyt wiele.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
AdamKnight 2013-06-11 17:59:01
Czemu ja mam coś uzasadniać, a @urzednik nie musi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-11 18:05:05
@bearchen - w sumie @AdamKnight ma racje ;-)). Niech @urzędnik też uzasadni ;-))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-11 18:16:25
Masz racje:)) On tez.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
AdamKnight 2013-06-11 18:33:36
Z mojej strony uzasadnienie nie będzie, ponieważ temat się rozwinął chyba w trzech kierunkach, a na pisanie wypracowania w tej chwili nie mam ochoty. Spokojnie - niczego nie chcę udowadniać, niczego zabraniać. Chodzi mi tylko o zwrócenie uwagi na prosty fakt, że nie wszyscy, którzy to czytają, chcą zabierać głos w dyskusji, chociaż się nie zgadzają. NamoR zdawał się tkwić w przekonaniu, że ma rację, bo nikt mu na pytanie nie odpowiedział. No to ja mówię, że nie ma tak prosto. I tyle.

P.S. Gdyby się tak jeden z drugą czepili, że mam kilka nicków, to oświadczam, że mam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-11 19:00:17
a kto by się czepiał ilości nicków.....po stylu każdego rozpoznasz - jeśli tylko wystarczająco długo śledzisz wpisy. Zmiana nicków nic nie pomoże - to tak jak z tym przysłowiem że chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nie ;-)).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-11 19:15:49
nie wiem w jakim przekonaniu tkwił @namoR, ale wiem jak go potraktował moderator. I to mnie skłoniło do zabrania głosu. Nawet jeśli namoR tkwił w najbardziej błędnym przekonaniu to jakieś wycieczki osobiste od osoby, która żyje dzięki takim jak namoR na forum moim zdaniem sa niestosowne i tyle. Każdy kto ma/miał do czynienia z klientami wie to bardzo dobrze - klient ma zawsze rację a jeśli nie ma to nie można mu powiedzieć że jest kretynem i żeby spadał........to znaczy można oczywiście, tyle że jest to na maksa nieprofesjonalne. I w gruncie rzeczy może prowadzić do bankructwa. A jak ktoś nie ma na tyle zimnej krwi że potrafi zachować dystans tylko wdaje się w "pyskówkę" to powinien raczej pracowac w archiwum a nie z ludźmi - choćby za pośrednictwem sieci. Tak to widze. @AdamKnight - nieobecni nie maja racji - proste jak drut. Jak ci się nie chce zaprotestowac to znaczy że się zgadzasz. Zawsze tak jest, więc pisanie o tym ze wielu się nie zgadza, ale im się nie chce nie ma sensu...wg mnie oczywiście
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
AdamKnight 2013-06-11 19:31:40
Ludzie piszą tyle głupot, że człowiek nie jest w stanie wszystkiego prostować. Nie muszę mieć racji - przecież nie o to mi chodzi, żeby ją mieć. Nie tym razem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-11 19:35:20
I see ;-)). Niemniej jednak zabrałeś głos....Pozdr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-11 19:52:53
Właśnie przeczytałem rzeczony wywiad ze Starostą i naprawdę ciężko to nazwać promocją naszej pięknej ziemi Limanowskiej natomiast śmiało to można nazwać początkiem kampanii wyborczej :) i naprawdę nie wiem o co to oburzenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
forfiter 2013-06-11 20:00:41
Jeżeli wspominamy o "wywiadzie"-czy raczej tekście który ma go udawać
to zastanawiające jest stwierdzenie które tam pada :

"Na naszych terenach jest bardzo silna sitwa prokuratorsko-sędziowska ochraniająca pewne lokalne grupy interesu".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-11 20:13:52
A dlaczego niby nasze tereny miałyby być pod tym względem inne od przeciętnej krajowej? Znacie film "Układ zamknięty"? A przedstawiona tam historia jest jedną z wielu....Dlaczego w Limanowej miałoby by być inaczej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-11 20:14:27
Mysle, ze jednak sie mylisz, albo nie ten wywiad czytales.
Pan Starosta wlasciwie nie potrzebuje zadnej wielkiej kampanii wyborczej.
On wygrana ma juz w kieszeni:).
Mam nadzieje, ze nikomu tym stwierdzeniem sie nie narazilam. Szczegolnie pewnemu Panu, ktory juz jednym posladkiem zajmuje wyscielone krzeslo w pewnym urzedzie, ale zeby i drugi mogl wskoczyc, Pan Starosta musi ustapic. Co jednak sie nie stanie. No chyba, ze owy Pan bardzo sie postara, ale jak na razie cos widze nie idzie po jego mysli, bo Pan Starosta nadal jest na stanowisku i ustepowac nie zamierza z pewnoscia :)

Dobrej nocy zycze wszystkim ;).
Pozdrawiam Pana Staroste i jego pracownikow ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-11 20:21:13
"Jednym siedzi drugim nie, Pan Starosta musi ustąpić co jednak się nie stanie", normalnie Oddział Zamknięty ;) a co się tyczy wywiadu, to faktycznie musieliśmy czytać inne :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-11 20:30:12
Oj tam oj tam...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-11 20:35:14
@ bearchen w zupełności się z Tobą zgadzam powiem więcej Pan Starosta dożywotnio będzie Starostą bo nic i nikt mu w tym nie przeszkodzi.

Idziesz już spać ?. No to dobrej nocy ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-11 20:37:24
Oj dana oj dana to wszystko przez ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-11 21:03:53
@doradco dajze Ty mi swiety spokoj juz ;)

Tobie tez dobrej :P;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-11 21:06:12
Przecież wiesz, że Cię Lubię ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-11 21:11:06
Doradca może założysz nowy wątek - "wszyscy lubimy bearchen"? Bo wyznajesz to nazbyt często w wątku na inny temat...Nie żebym był zazdrosny, ale.......bearchen nie daj się temu staremu satyrowi! ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
bearchen 2013-06-11 21:13:27
DO-BRA-NOC!! https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-11 21:17:24
@ Gagol pozwól, że o tym będzie decydowała bearchen.

@ bearchen nie słuchaj tego starego zazdrośnika :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-11 21:23:32
@ bearchen to dla Ciebie na dobranoc :)

http://www.youtube.com/watch?v=FnlbR0xLFsg
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-11 21:26:10
Doradca - pozwalam ;-)). Ale wątek sobie załóż nowy - tam też Cie odwiedze ...... bearchen może też?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Doradca 2013-06-11 21:50:37
@ Gagol żeby nie było nie w temacie bearchen, ja, Ty jesteśmy użytkownikami portalu i przestrzegamy prawa.

Spełniamy życzenie Pana Redaktora, który jest właścicielem i ma nadzieję, iż staniemy się aktywnymi uczestnikami globalnej debaty, a portal będzie dla nas miejscem zdobywania informacji, poszerzania wiedzy, rozrywki oraz dyskusji o sprawach ważnych.

@ bearchen to sprawa ważna dla rozrywki wrzuciłem Jej kołysankę dla nieznajomej, debatę prowadzę z Tobą informacje zamieścił Janek64, co do dyskusji to ja piszę 158 komentarz pod tym tematem więc wszystko zostało spełnione.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
ABS0LLUT 2013-06-12 01:00:43
@Gagol: Nie byłem ani nie jestem zatrudniony w redakcji limanowa.in, nie łączy mnie z nią również żadna umowa cywilno-prawna, nie pobieram wynagrodzenia, zatem argumentacja chybiona.

Tak dla ścisłości, to ja usunąłem link Janka64, o który rozpętała się cała awantura i zrobiłbym to drugi raz, gdyby się powtórzyło.

EOT
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Special 2013-06-12 03:10:55
@ABS0LLUT ale jako moderatorowi wdawanie się w publiczne pyskówki, po prostu nie przystaje. Nie mówię, że nie masz bronić bo nawet powinieneś. Każdy ma do tego prawo, ale Ciebie jako administrację obowiązują pewne zasady..

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Gagol 2013-06-12 09:22:22
ABSOLLUT - czyżby chybiona? Jeśli mnie jeszcze przekonasz że cały portal limanowa.in w ogóle nie zarabia na tym że my tu wchodzimy, czytamy, zabieramy głos....że te wszystkie "pageranki" nie są związane z pieniędzmi/reklamami etc to może uznam że chybiona. Twoje osobiste relacje z limanowa.in mnie w ogóle nie obchodzą - może robisz to jako wolontariusz/stażysta/hobbista - ale ktoś dał ci te robotę nie po to żebyś klientów odstraszał! Tak mi się wydaje - i żeby była jasność - wcale nie chodzi mi o usunięcie jakiegoś linku lub bronienie racji właściciela portalu - chodzi mi o Twoją wymianę zdań z użytkownikiem o nicku @namoR! Była skandaliczna zważywszy na funkcje jaką pełnisz (dzięki @Special). O innych Twoich grzeszkach (jak uczestnictwo w dyskusji incognito - przynajmniej dla niektórych - a potem "pełnienie funkcji moderatora" czyli wycinanie wypowiedzi twoich adwersarzy) pisałem wcześniej więc dam sobie już siana. Tak ze ABSOLLUT - ty tez nie jesteś bogiem tego portalu (zarzucałeś to namoRowi) ani żadnym autorytetem - choć sam chyba już w to uwierzyłeś.....Twój nick zawsze mnie zastanawiał. Ale pozdro any way!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-06-12 10:45:01
Zadzwoń do niego i zapytaj.
Pod artykułem o generale jest nr tel. do prezesa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
Janek64 2013-06-12 16:51:21

Rozumiem ze to Pana Portal Panie redaktorze ale zeby az tak ostro Pan potraktowal moj temat i linka na forum ze Pan skasowal!!! Nawet nie zdazylem odpisac @ Logon
Pewnie Pan powie ze to reklama OK
Ja chcialem tu u Pana na tym naszym Portalu zrobic reklame naszej pieknej ziemi Limanowskiej i naszemu przedstawicielowi Panu Staroscie ktory godnie nas reprezentuje .Zaluwazyly to inne media i to pokazuja!
Wolne media niezalezne media prawdziweprzedstawiaja cala prawde czytelnikowi bo to on w tym wszystkim najwazniejszy Milo Pozdrawiam

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
konto usunięte 2013-07-04 23:17:50
Doradco@ jeżeli jest tak jak piszesz, to dlaczego w tym temacie zrobiło się takie zamieszanie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Wlasciciela Portalu Limanowa in !!!
stalmar 2013-09-07 15:32:04
i temat stale sie rozwija
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in