Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Prawo Jazdy kat.C - instruktorzy

nowy123x 2016-12-06 19:59:46
Witam.
A wiec tak jak w temacie potrzebuje informacji na sprawdzonych i solidnych instruktorów na prawo jazdy kat.C. Zależy mi aby umiał dobrze nauczyć oraz miał dobrą opinie i zdawalność.
Co myślicie o Gawronie w Limanowej lub o Kowalu w Wiśniowej ? ( mam 19 lat )

Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Jazdy kat.C - instruktorzy
daniel393 2016-12-06 20:17:54
Witam.
Ja niedawno, byłem kursantem P.Ptaszkowskiego w Nowym Sączu. Cena była konkurencyjna, zdałem za pierwszym podejściem... :) Jednak byli również tacy, co zdawali po kilka razy... :( Myślę, że wszędzie będzie podobnie w tej materii, jednak cena była niższa, więc polecam. Pozdrawiam.
PS. testy (teorie) ,,robiłem" we własnym zakresie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Jazdy kat.C - instruktorzy
tiktak 2016-12-06 20:27:52
Eeeee zachcianki.. Masz.. Po co ci takie prawko tyle kasy chcesz wydać.. Lepiej inwestuj w.nieruchomości lub złoto.. :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Prawo Jazdy kat.C - instruktorzy
DRKidler 2016-12-07 09:02:30
nowy123x: Te szkoły które wymieniłeś nie polecam. Poczytaj sobie opinie na ich tematy. Polecam szkołę o której pisze daniel393. Z góry zaznaczam, że nie mam nic wspólnego z jednymi jak i z drugą szkołą. Jeżeli ktoś ma pojęcie o tym naprawdę ciężkim kawałku chleba, to się musi przyłożyć, tak do teoretycznego jak i praktycznego egzaminu. No o finansach już nie wspomnę. Nie jest to naprawdę tanie. Jak się orientuję to jeżeli uda się Tobie "wyrobić" w koszcie 4000 złotych, to będzie dobrze. Ale głowa do góry świat do odważnych należy. Powodzenia chłopaku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in