17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Praca w Limanowej bądź okolicach

lol958 2018-03-15 21:55:47
może jako przedstawiciel handlowy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Limanowej bądź okolicach
DRKidler 2018-03-16 08:02:22
To dlaczego już nie prowadzisz firmy?. Zbankrutowałeś?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Limanowej bądź okolicach
Manuella 2018-03-16 10:00:43
Młody, ambitny mężczyzna z całą paletą kategorii na dzień dzisiejszy znajdzie pracę praktycznie w każdej firmie. Wystarczy podejść.
Jedyny warunek to trzeba chcieć pracować. Prze moją firmę jak i męża dzień za dniem przewijają się tabuny ludzi którym wydaje się, że chcieliby pracować, niestety tylko się im wydaje.
A tak serio, cv do łapki i po firmach po Limanowej, zobaczysz zaraz chwycisz robotę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Limanowej bądź okolicach
sparco00 2018-03-16 14:48:46
Do tej pory ciągle pracowałem poza miejscem zamieszkania teraz chce w końcu być częściej w domu. Nie zorientowałem się nigdy wcześniej jak u nas wygląda sytuacja z pracą. Dlatego też pytam i proszę o porady. Zarobki wcześniej miałem stosunkowo dobre więc też interesuje mnie jak u nas to wygląda. Cały czas jestem zatrudniony więc nie pali się chce coś przyzwoitego by można było czerpać satysfakcję z pracy w takiej firmie. :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Limanowej bądź okolicach
sparco00 2018-03-16 14:59:06
to dłuższy temat raczej nie do opisywania na forum
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Limanowej bądź okolicach
sparco00 2018-03-16 17:40:56

Dobry wieczór. Szukam Pracy w Limanowej bądź okolicach bardzo proszę o pomoc i porady. Jestem młodym ambitnym mężczyzną chciał bym zacząć pracować w firmie gdzie będę mógł spróbować czegoś nowego i zacząć cieszyć się ze swojej pracy. Posiadam wykształcenie średnie techniczne wraz z maturą i egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Posiadam liczne kursy i prawo jazdy Kategorii B, B+E, C, C+E, T . Miałem możliwość prowadzić firmę . Prosze o porady . Z góry dziękuję bardzo za odpowiedźi. W razie czego mogę podać więcej informacji na Priv. Pozdrawiam

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in