10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

PRACA NA BASENIE

PASZCZAK7 2011-01-27 09:59:50
Witam interesuje mnie pewna kwestia. Jestem bezrobotny i ciagle monituje oferty pracy w naszym ukochanym PUPie oraz na stronce limanowa.in,tak sobie pomyslałem jak to jest ze podobno ma byc na dniach otwarty basen a nie było ani jednej oferty pracy, przeciez tam bedzie pracowało około 40 osób bo i recepcja,kawiarnia,kregielnia,RATOWNICY no i sprzątac ktos to musi ogólnie obsługiwac... Wiec pytam sie kto tam bedzie pracował?? Jak dla mnie to klasyczny przykład obstawiania stanowisk własnymi ludzmi jak to mówią na ukłądy nie ma rady. Co o tym myslicie??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
MAGNUM 2011-01-27 10:07:21
zgadza się paszczak...żadnej informacji na stronie internetowej PUP nie ma...trzeba osobiście iść do urzędu pracy i tam się pytać..a z tego co wiem to już stanowiska są obstawione..w tamtym roku się składało podania..a segregacja podań o przyjęcie przez panie w PUP pozostawia wiele do życzenia..pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
Margaretka23 2011-01-27 10:14:34
Zgadza sie PASZCZAK moja znajoma była nawet w tej sprawie pytac w PUP-ie to powiedzieli jej juz jakies 3 miesiące temu , że nie ma już naboru do pracy na basenie....a był wogóle jakiś nabór ? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
PASZCZAK7 2011-01-27 10:29:25
no ja jakos o zadnym naborze nie słyszałem a naprawde sledze juz od jakiegos czasu co dzieje sie na limanowskim rynku pracy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
MAGNUM 2011-01-27 10:35:07
Nabór był taki,że znajomi się przyjmą,a reszta??po co??nie muszą o tym wiedzieć...teraz to już miejsca pracy są obstawione.Przyjęli się Ci,co mieli się przyjąć i tyle.Jak nie znajomi władz,to znajomi pań pracujących w PUPie..ale to tylko moje skromne zdanie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
konto usunięte 2011-01-27 10:49:56
paszczak to ty nie wiesz że najczęstszą ofertą pracy w Polsce jest oferta "po znajomości" ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
konto usunięte 2011-01-27 11:16:42
a może ci znajomi to też bezrobotni? Dlaczego niby mieliby tam nie pracować? nie rozumiem, to chyba normalne, ze wykorzystuje się znajomości
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
AwM 2011-01-27 11:19:03
Bo to jest publiczny budynek?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
fenolek 2011-01-27 11:31:45
Oficjalnie zatrudnieniem i w ogóle obsługą spraw związanych z basen zajmował się Pan Gorczowski w starostwie. W grudniu szukali z tego co wiem dyplomowanych informatyków ok 5 osób do obsługi sieci itd. ale te stanowiska tez pewnie są już obstawione "po znajomości" przez ludzi z tzw "plecami"..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
top 2011-01-27 11:44:12
Zadalem to pytanie juz kilka dni temu do starostwa. Czekam na odpowiedz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
PASZCZAK7 2011-01-27 12:54:43
Mnie o nic nie chodzi tylko o zwykłą uczciwość. I przynajmniej zachowanie pozorów i wystawienie w PUPie ofert. Wiadomo ze potem selekcja była by taka jak zawsze czyli po znajomosciach..., a tak to załatwione zostało wszystko cichaczem...,Było cos pisane o kawiarni nie wydaje mi sie ze by to była kawiarnia basenowa tylko napewno ktos bedzie dzierzawił od basenu lokal i tam prowadził działalnosc na własną ręke. Wiec moze powinien byc jakis przetarg czy cos w tym stylu,nie wiem nie znam sie tak tylko głośno myśle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
poplo 2011-01-27 13:05:37
o sprawiedliwości społecznej można było mówić w poprzednim systemie społecznym a nie w obecnym,zresztą wtedy nie było bezrobocia!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
ALMuwaffaqiyah 2011-01-27 13:40:45
Jak nie masz zobowiazan to rozwijaj zagiel i uciekaj z tego chorego kraju.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
PASZCZAK7 2011-01-27 13:45:52
Z tajnych źródeł kontrwywiadu dowiedziałem sie ze od 1stycznia 6kasjerek juz tam normalnie pracuje oraz jeszcze kilka innych osób i otrzymują normalne wynagrodzenie pewnie uczą sie obsługi komputera wiec napewno nie bedzie kolejek skoro cały miesiąc cwiczyły
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
kuku 2011-01-27 14:11:56
tam jest jeden wielki przekret. basen mial byc otwarty juz dawno a na BIP nic nie bylo ogloszone choc to jest jednostka publiczna (i musi byc ogloszone ). pisalem do TOPa w tej sprawie ladnych kilka dni temu ale jakos slabo mu idzie to dochodzenie co sie tam dzieje i dlaczego tak jest.oby sie nie dowiedzial jak juz otworza basen i wtedy jego dochodzenie bedzie nikomu nie potrzebne. spręż sie TOP i wyjasnij ta sprawe. Mysle ze powinienes stanac na glowie i wyjasnic to od A do Z. bo to ludzi bardziej zaciekawi jak cos kto wjechal do rowu w danym dniu czy inne pierdoly.pisales jakie jest bezrobocie w powiecie wiec nie ma sie co dziwic ze ludzie sa rozgoryczeni jak widza jak oni prowadza ta rekrutacje. mam nadzieje ze sobie wezmiesz to do serca.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
top 2011-01-27 14:17:31
kuku a umiesz czytac ze zrozumieniem co wyzej napisalem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
aAaAaAa 2011-01-27 14:35:01
Ludzie w jakim świecie Wy żyjecie, ostatnio rozmawiałam ze znajomą( 3tyg temu) i mówiła o jakiejaś swojej koleżance mi , która m pracować na basenie w kasie ?! - no właśnie i podobno już chodzi na jakieś przyuczenia czy coś takiego. Więc skoro do kasy juz przyjęli to na inne stanowiska tym bardziej-niestety tak mi sie wydaje :/ raczej już za późno na szukanie tam pracy !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
kuku 2011-01-27 15:17:32
TOP no wlasnie potrafie ze zrozumieniem. napisales ze zadales pytanie kilka dni temu.a dzis jest kilka dni po twoim pytaniu. to do kiedy bedziesz czekal az ci odpowiedza? jak juz oglosza ze basen dziala od miesiaca i jest po zupie? jak juz kobiety wg niektorych szkolą na kase i one sie dowiedzialy jak sie tam dostac a Ty nie? normalne ze chca cie zbyc i czekasz na odpowiedz.po to jestes dziennikarzem zebys sie dowiedzial.bo tak nie musialbym cie pytac bo sam bym sie dowiedzial.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
konto usunięte 2011-01-27 16:19:59
Zawsze i wszędzie tak było, że jak chcesz miec dobrą pracę (stałą) musisz najpierw miec znajomego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
darek05l 2011-01-27 16:26:20
@kuku, jak się chcesz dowiedzieć to rusz swoją szanowną dupę zza biurka i sam się dowiedz. Możesz nawet zrobić konkurencyjny portal, skoro tak dobrze się znasz na tej robocie. Co do składania CV w PUP to trochę mnie to rozbawiło bo PUP ani nie zarządza pływalnią, ani nie zatrudnia pracowników do pływalni. Obsługę budynku prawdopodobnie zlecą jakiejś firmie (sprzątanie), podobnie jak ratowników i instruktorów. Knajpę pewnie komuś wynajmą (ciekawe komu). Paszczak, zamiast monitorować te 36 ofert pracy można czasami przejść się i popytać. Oczywiście ja pytałem, więc mogę odpowiedzieć, że nic z tego...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
top 2011-01-27 16:51:01
kuku: Starostwo Powiatowe w Limanowej w ostatnim czasie poinformowało wszystkie media, że na pytania dotyczące informacji publicznej (np. Twoja wypowiedz, ktora zostala zalaczona do moich pytan) mają zostać zadane władzom, tylko w formie pisemnej, czyli np. starosta, czy pracownicy nie udzielą informacji przez tel. czy nawet podczas spotkania, lecz musza byc im wyslane. Jesli zostana tak zadane, to nie ma wyjscia trzeba dac czas na odpowiedz. Szczegolnie, ze jak rozumiem sytuacja z zatrudnieniem nie jest sprawa "latwa" do wytlumaczesnia i wymaga pewnie konsultacji. Po prostu trzeba poczekac.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
kuku 2011-01-27 18:13:04
darekO5l jak nie znasz szczegolow tej sprawy to sie nie wypowiadaj.jak chcesz wiedziec to ruszylem "dupe" zza biurka i bylem wlasnie tam,ale niestety uslyszalem tylko zeby sie nie ludzic ze cos bedzie.z Dyrektorem tez rozmawialem osobiscie.lepiej narazie nie pisze co uslyszalem poki TOP nie opublikuje swoich wiadomosci. wiec nie rzucam slow na wiatr.sparawe dokladnie opisalem TOPowi ze szczegolami i nie mam na celu go obrazac tylko poprostu myslalem ze on jest w stanie sie cos dowiedziec i rozdmuchac to dlaczego w urzedzie jest taka tajemnica i zaklamanie w tej sprawie. to tyle.licze poprostu na to ze jest w stanie sie dowiedziec dlaczego tak jest jak jest.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
blizniak 2011-01-27 20:53:17
Po co tak dużo pisać.Czy mamy do czynienia jak zwykle z nepotyzmem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
crusader 2011-01-28 07:44:58
to samo dotyczy pracy w buzodromie, ale radze starac sie o prace w starostwie bo czesc z pracownikow zostanie przesunieta do pracy w nowych obiektach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
unagi 2011-01-28 21:20:42
ja kiedyś składałem, to mi powiedziano, że będzie jakiś konkurs na pewno... jakoś o żadnym nie słyszałem... dalej bez komentarza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
unagi 2011-01-28 21:33:30
ja kiedyś składałem, to mi powiedziano, że będzie jakiś konkurs na pewno... jakoś o żadnym nie słyszałem... dalej bez komentarza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
kuku 2011-01-28 22:37:14
kolejny dzien minal i nadal nie ma zadnych wiadomosci. a o tym kiedy otwieraja jakos da sie dowiedziec. ale reszta cisza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
kuku 2011-01-29 16:23:53
ciekawe ile to jest "kilka dni" u TOPa ze oswieci nas weszcie co panowie z urzedu mu powiedza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
top 2011-01-29 18:29:12
Wczoraj okolo godziny 16. otrzymalem odpowiedz. Bedzie ona zamieszczona jutro, lub w poniedzialek. Kuku jesli masz do kogos pretensje, ze czeka sie na nia "kilka" dni, to nie do mnie, ale starostwa. Ok?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
kuku 2011-01-29 22:25:53
no to licze na obszerny artykuł. az jestem ciekawy co wymyslili na to nie wygodne dla nich pytanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
konto usunięte 2011-01-29 23:02:02
znowu się KUBA narazisz Majkelowi Dżeksonowi w Kapeluszu :) Ale trzymam kciuki, jesteś debeściak!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
jacek272 2011-01-30 00:10:40
No to będzie zadyma. Ciekaw jestem tylko co zrobicie. Zwolnicie zatrudnionych juz tam "na lewo" ludzi? W Limanowej bez znajomości nie da się załatwić pracy. Niech ich jasny trafi szlag. Jak popatrzeć na niektóre Panie w Urzędach. Ciekaw np. jestem czy w PUP-ie pracuje jeszcze taka pani od Władka Michury która ma sieczkę zamiast... pozdr...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
konto usunięte 2011-01-30 08:29:26
gdzie ten artykol ???????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
Imhoteph 2011-01-30 21:17:59
przeciez od początku jak ten basen powstawał stanowiska były juz rozdaane ;> Co Wy nie znacie obecnych realiów "załatwiania" pracy znajomym??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
rekin56 2011-01-30 22:13:00
A nie wiecie czasem jeden co na karetce robił to już mu tatuś posadkę ratownika załatwił by odejść na emeryturę bo pożegnanie huczne było
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
rekin56 2011-01-30 22:13:15
A nie wiecie czasem jeden co na karetce robił to już mu tatuś posadkę ratownika załatwił by odejść na emeryturę bo pożegnanie huczne było
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
kuku 2011-01-31 08:50:33
i cisza !!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
KaKropka 2011-01-31 09:08:53
kuku weź wyluzuj - jak TOP napisze i umieści to będzie artykuł, nie tylko samym basenem żyją ludzie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
KaKropka 2011-01-31 10:00:41
o i już jest artykuł, dosyć zabawny zresztą :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
viva 2011-01-31 18:35:01
a ja w tamtym tygodniu byłąm na basenie zapytać kiedy bedzie otwarte .Panie szorujące podłogi na kolanach skierowały mnie do Pań kasjerek które szkoliły sie autentycznia na kasach udzieliły mi informacji dały cennik i zaprosiły na otwarcie . super wszystko bez zastrzerzeń
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PRACA NA BASENIE
PASZCZAK7 2011-02-01 14:45:10
TO DAJ TEN CENNIK
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in