17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

Poszukuję dobrego prawnika

Dave 2010-07-28 13:43:55
Witam, potrzebny mi sprawdzony, dobry prawnik. Limanowa i okolice. Mógłby ktoś zarekomendować? Nie chcemy się przejechać a sprawa dość pilna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
ALMuwaffaqiyah 2010-07-28 13:46:12
W Limanowej takich niestety nie ma
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
mecenas 2010-07-28 13:59:29

Mecenas - nie wprowadzaj ludzi w błąd!

(Wpis zmoderowany)

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
Junior 2010-07-28 15:31:05
Mec. Rogalski(Pełnomocnik Jarka z PISu)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
consigliere 2010-07-28 16:09:40
adwokat-krakow.firmy.net Kancelaria Adwokacka reprezentuje klientów w sprawach przestępstw z zakresu: przestępczości zorganizowanej przemocy seksualnej przemocy w rodzinie narkotyków i środków odurzających wolności sumienia i wyznania błędów w sztuce lekarskiej korupcji przestępstw urzędników państwowych i samorządowych przeciwko mieniu terroru kryminalnego przestępstw związanych z naruszeniem porzadku publicznego ( m.in. nawoływania do waśni na tle narodowościowym i związanego z tym użycia na tym tle przemocy i gróźb karalnych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
nostradamus 2010-07-28 17:40:49
Pan skorpion ma bardzo dobrego prawnika ,wielu skrzywdzonym bardzo pomógł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
atosek 2010-07-28 19:36:37
napisz czego sprawa dotyczy moze pomoge? W Limanowej polecam ci adwokata Kazimierza Wójcika .Kancelaria nad biedronka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2010-07-28 20:42:30
No to ci dobrze doradził " atosek " tak ci wójcik niezależny adwokat kieszeń przeszyje że się ze " śmiechu nie pozbierasz ".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
maria 2010-07-28 22:10:52
Co do wójcika to mam takie samo zdanie jak habibi. Zależy od sprawy, ale polecam mecenasa Smagę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
adzik 2010-07-28 22:52:35
Piotr Orzeł albo Piotr Sutor z Dobrej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
atosek 2010-07-29 10:29:28
Smaga chyba sobie żartujecie.Może K Wójcik nie jest najtańszy ,ale masz pewnosc ,ze najprawdopodobniej wygrasz sprawe.Pozostali panowie to jakieś nieporozumienie.Loteria.Wszystko zależy jaką masz sprawe .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
atosek 2010-07-29 10:31:59
Poza tym pamiętaj,ze zawsze co i ile kosztuje dowiadujesz sie "przed" i wtedy decydujesz .Idz zapytaj sam sobie wyrobisz zdanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2010-07-29 10:35:50
tylko wójcik
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
szefo 2010-07-29 12:56:56
zgadza sie wójcik prowadził mi sprawę i nic nie zrobił a skasował jak za dobrej marki samochód
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2010-07-29 13:06:24
nie każda sprawe sie wygrywa . . .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2010-07-29 15:20:21
w Polsce nie ma prawa ani prawa ani prawnikow,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
loleklima 2010-07-29 18:35:18
a ja proponuje samosąd....;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
AwM 2010-07-29 20:45:25
hehe dobre
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
borek 2010-07-29 20:46:25
prawnikowi wystarczy miedza.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
czaknna 2010-07-30 21:40:27
Wójcik cie skasuje i oleje albo tak poprowadzi sprawe że wygra strona przeciwna bo z nimi sie też dogada i wezmie od nich kase a todie powie że już nic sie nie da zrobić. PRZYKRE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2010-07-30 22:51:08
O Wójciku to nie można powiedzieć że to jest cham bo to by była ujma dla chama .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
nordi 2010-08-01 01:48:17
Wojcik jest dobry, prowadzil sprawe mojego bylego meza (przeciwko mnie) ;-), niestety nie wygral! Smaga to smiech na sali, ja sama moglabym z nia walczyc. Jesli chcesz wygrac polecam, mecanasa Gorskiego z Rabki, mieszka kolo salonu lustrzanego na zakopiance. Jest naprawde dobry, znam go z polecenia. Ale szczerze to zalezy jaka sprawa gdyz sama tez kilka wygralam. ;-)powodzenia zycze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2010-08-02 23:16:10
nordi coś z Tobą nie tak :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2010-08-02 23:16:21
nordi coś z Tobą nie tak :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
upierzonywaz 2012-01-25 13:55:08
Prosze się zastanowić nad opcją z tego linka https://e-prawnik.pl/zamow-opinie/

to profesjonalna grupa skupiona na protalu prawniczym o nazwie e-prawnik.pl.
Dowodem wysokiej jakości usług oferowanych przez e-prawnik są fachowe artykuły, informacje, wzory itp. Ja korzystałem z ich usług już dwukrotnie i dwukrotnie byłem zadowolony z jakości usług.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
mari 2012-01-25 14:02:03
upierzonywaz: chyba żartujesz?
Kilka lat temu przy okazji sprawy spadkowej zamówiłam opinię i mówiąc szczerze to sama więcej wiedziałam- ale reklamacji nie uwzględniali. Mogłam zamówić (i opłacić) kolejną opinię i kolejną i kolejną...
Potem kilka razy czytałam ich opublikowane opinie i też dramat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
marzenka 2012-12-18 22:30:18
polecam młodego adwokata z Nowego Sącza Wojciecha Michalika, ma dyżury w zespole na ul. Marka. dane na stronie www.moadwokaci.pl >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2015-01-14 13:39:44
Bardzo profesjonalnie podeszli do mnie w kancelarii na Karmelickiej. Miałem z kilkoma prawnikami doświadczenie już w życiu i tutaj rzeczywiście szanuje się czas klienta. Pan Bartłomiej Łukomski na pewno warty polecenia. Na stronie kancelarialp.org jest dokładny adres i inne namiary.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
michalM 2015-02-13 14:21:12
Pozytywnie wspominam kontakt z panią Poznańską z kancelarii na ul. Karmelickiej 60/6. Dzięki niej suchą stopą przeszedłem przez sprawę rozwodową, a później podział majątku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
GOTASU2933 2015-03-20 16:53:04
OSTARZEGAM BARDZO!!!!!KANCELARIA ADWOKACKA MATEUSZ CZECZÓTKA LIMANOWA OBOK SADU!!!ADWOKAT KTÓRY NAKŁANIAŁ MNIE DO SKŁADANIA FAŁSZYWYCH ZEZNAN W CELU ODZYSKANIA ODSZKODOWANIA!!!!NIE DOSC ZE NAKŁANIAŁ SKŁADAC FAŁSZYWE ZEZNANIA BY ODZYSKAC ODSZKODOWANIE NIE OD OSOBY WINNEJ TO JESZCZE SKASOWAŁ ZA TO PIENIADZE!!!TO NIE ADWOKAT OSZUST I NACIAGACZ!!OMIJAJCIE Z DALEKA!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
elo 2015-07-15 15:40:06
Po pomoc śmiało można zgłaszać się do kancelarii Grzybkowski Guzek Jackowski. Pracują tam profesjonaliści, znają się na tym co robią. Mają ogromne doświadczenie, a to podczas trudnych spraw często decyduje o końcowym wyniku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2015-10-21 09:32:09
Jeśli chcesz naprawdę pozyskać środki unijne, a nie tylko złożyć wniosek i liczyć na cud, to musisz ten wniosek mieć przygotowany konkretnie, zarówno pod kątem prawnym jak i finansowym. Tutaj masz kancelarię, która ma duże doświadczenie w funduszach unijnych: www.krpgg.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
kamila26 2015-12-03 12:01:12
Osobiście mogę polecić kancelarię PIERLEX w Krakowie. Już kilkakrotnie korzystałam tam z porad. Zawsze byłam bardzo zadowolona z uzyskanej pomocy. Ceny za porady są naprawdę przystępne. Prawnik, który zajmował się moimi sprawami był bardzo rzetelny. Wiedziałam, że nie zależy mu tylko i wyłącznie na pieniądzach. Spotkania, przed którymi się zawsze stresowałam, przebiegały w miłej atmosferze. Zawsze także mogłam liczyć na stały kontakt telefoniczny i zrozumienie. Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2015-12-21 21:39:40
Dave, do kogo w końcu się udałaś i jak poszło? Ja mam sprawę sądową w Łodzi i nie wiem czy brać prawnika z Limanowej lub okolic czy np. tę adwokatkę http://www.adwokat-pw.pl . Jak będzie lepiej? Nie znam się kompletnie na sprawach w sądzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
tunom 2016-03-07 15:33:05
jeśli chodzi o dobrą [url=http://ttadwokat.pl]kancelaria prawna kraków[/url] to na pewno ta będzie odpowiednia. Sam kilka razy korzystałem z ich pomocy zarówno jeśli chodzi o sprawy firmowe ale i prywatnie i zawsze się udawało także polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
konto usunięte 2016-05-16 01:05:38
Propozycja LEXTEL jest ciekawa i godna uwagi. Prawnicy z różnych dziedzin udzielają porad prawnych przez za pośrednictwem czatu, maila oraz przez telefon. Tutaj http://lextel.pl jest ich strona. Warto skorzystać z takiej propozycji, aby szybko zakończyć rozwiązać swój problem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
aniawolska 2016-05-20 12:31:29
Tylko raz korzystałam z usług prawniczych, ale to jak jeszcze mieszkałam w Zabrzu. Wtedy skorzystałam z usług Pana Grzegorza: http://www.kancelaria-kalamala.pl
Świetny specjalista, niestety z kancelarii prawniczych z limanowej jeszcze nie korzystałem (a może na szczęście).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
elka2002 2016-05-27 22:25:47
Pytanie tylko do jakiej sprawy, bo to jest ważne. Ja ogólnie polecam prawników z Krakowa. Nie oszukujmy się, ale w Limanowej prawie nic się nie dzieje , więc ich doświadczenie może być marne. Z zakresu np. prawa pracy, to na pewno ta http://cswadwokaci.pl/specjalizacja/praca-i-ubezpieczenia-spoleczne kancelaria się sprawdzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
constantinescu 2016-07-02 11:17:07
Ja korzystam z usług prawnika Grzegorza Biernata i jestem bardzo zadowolony. www.prawnicy.co
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
ewelina29 2017-09-20 13:21:35
Ja korzystałam kiedyś z usług pani Adwokat Iwony Mastalerz http://www.kancelaria-mastalerz.pl/ i jestem zadowolona. Ma kancelarie na Józefa Marka 15
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poszukuję dobrego prawnika
lolita78 2019-07-21 14:20:06
No w ogóle to autor postu nie napisał do jakiej sprawy potrzebuje adwokata, więc trszkę ciężko coś doradzić. No ale znam kancelarię Norek i Wspólnicy https://www.norekwspolnicy.pl/audyt-prawny-spolek-i-nieruchomosci-kancelaria-poznan która przeprowadzała u mnie audyt prawny i jak najbardziej jestem zadowolona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in