7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Poród rodzinny w limanowskim szpitalu

Queen 2013-10-04 10:06:08
Witam serdecznie. Potrzebuję uzyskać informację dotyczącą porodów rodzinnych w limanowskim szpitalu. Niestety nie ma takich na stronie. Nie wiem nawet czy tak szumnie odbierana nowa porodówka już funkcjonuje. Czy należy to zgłosić wcześniej? Jeśli tak to komu? Nie mam wynajętej prywatnej położnej do porodu, ani nie uczęszczałam do szkoły rodzenia. Myślałam, że uzyskam takie informacje od położnej, która jest w ośrodku zdrowia do którego chodzę, ale niestety jest na chorobowym, a termin porodu zbliża się nieuchronnie. Czy może mi ktoś doradzić? z góry dziękuję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poród rodzinny w limanowskim szpitalu
malaAnia07 2013-10-04 14:01:02
powinnaś iść do szpitala do jednej z położnej i tam się wszystkiego dowiesz albo tam gdzie robią usg jest szkoła rodzenia tam też możesz zapytać to na pewno udzielą Ci jakiś info:) ja wiem tyle że jest specjalna sala do porodów rodzinnych ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poród rodzinny w limanowskim szpitalu
limonka 2013-10-04 20:57:38
Zadzwoń do położnej - 600964992.
Pracuje na sali porodowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poród rodzinny w limanowskim szpitalu
dapa 2013-10-04 21:19:21
Rodziłam dwa razy w szpitalu w Limanowej(2007 i 2009r). Przy obu porodach był mój mąż, wystarczyło że przy przyjęciu na porodówkę powiadomiłam położną że chcę aby mój mąż uczestniczył przy porodzie i nie było problemu. Otrzymał fartuszek i był przy nas cały czas. w marcu ja również asystowałam przy narodzinach bratanicy i nie było również problemów. POWODZENIA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poród rodzinny w limanowskim szpitalu
Daro 2013-10-04 21:30:42
ja byłem z żoną do porodu "rodzinnego", i tak się akurat złożyło że w tym samym czasie były jeszcze dwa porody obok nas tak więc zamiast porodu rodzinnego był poród grupowy, ufff mam nadzieję ze teraz jest już inaczej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poród rodzinny w limanowskim szpitalu
blondi105 2013-10-04 21:40:38
RODZIŁAM 2 MSC TEMU Z MĘŻEM(PORÓD RODZINNY)ZGŁASZA SIĘ PRZY PRZYJĘCIU DO SZPITALA ŻE CHCESZ ŻEBY MĄŻ BYŁ PRZY PORODZIE I TYLE.POLECAM PORÓD RODZINNY,MI NAPRAWDĘ BYŁO POTRZEBNE DUŻE WSPARCIE MĘŻA.SALE SĄ PIĘKNE,OSOBNE POKOJE POŁOZNE MIŁE,NAPRAWDĘ KOMFORT JEST DUŻY.ŻYCZĘ POWODZENIA.JAKBYŚ COŚ JESZCZE CHCIAŁA WIEDZIEĆ TO PISZ NA PW.POWODZENIA:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Poród rodzinny w limanowskim szpitalu
wojc125 2013-10-23 07:43:22
a po co Ci mąż ja byłam sama i jestem zadowolona rodziłam dwa miesiące temu luz:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in