10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Polskie Absurdy

edi60 2018-03-03 15:28:12
dzisiaj oglądałem Tvn Turbo [ kanał telewizyjny] program polskie absurdy i była pokazana Limanowa nowo wybudowany tzw..Twoj Rynek czy tez Mój i sam się wstydziłem za projektantow tej budowli jak redaktorzy tego programu wyśmiewali się z tego obiektu wybudowanego za niebagatelna sume bo za 4,5 miliona zl . Bo co za głupi projektant to zaprojektował ten obiekt bez wjazdu na płyte i nie dziwie się ze niema chętnych na korzystanie z tych boksow handlowych , niech teraz ten projektant wnosi na swoich plecach towary do tych boksow po schodach ważących niekiedy ponad 50kg i tak każdego dnia .Co na to tez Burmistrz powie ze tak redaktorzy programu Polskie Absurdy na kanale ogolno polskim wyśmiewali się z Limanowej jak i tez z władz miasta = a co wy na to mieszkancy samej limanowej powiecie ????:D:D:D:D:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polskie Absurdy
edi60 2018-03-03 15:59:09
dziwie się tez ze przecież mamy wykształconych ludzi i wiek 21 a takie absurdy budowlane się zdarzają bo dość ze 1 metr kwadratowy kosztuje jak podali redaktorzy 24 zl to jeszcze sprzedający swoje towary ludzie musza wnosic na swoich plecach po stromych schodkach i nieść jeszcze kilkanaście metrow po płycie do boksu handlowego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polskie Absurdy
dzinio 2018-03-04 12:32:43
Nic nowego ten program o lim byl dwa lata temu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polskie Absurdy
d6nonac 2018-03-04 20:00:23
tvn i wszystko w temacie. nie oglądam. nie kwestionuję jednak zasadności istnienia tego nadawcy. niech osoby słabe i bardzo słabe intelektualnie mają rozrywkę na adekwatnym poziomie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Polskie Absurdy
Kortex 2018-03-05 14:55:28
No dokładnie ja też nie oglądam. Ogólnie TV nie oglądałem z 3 lata :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in