7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4272

Porady

Orkiestra Banitas

betinka7 2011-08-02 12:36:29
Co sądzicie o tej orkiestrze? Może był ktos z Was na weselu na którym grali??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
EarlGrey 2011-08-02 12:52:54
Świetna kapela :)! Skorzystałem z ich usług 2,5 roku temu :)... Od tej pory jestem najszczęśliwszym mężem :)! Polecam zdecydowanie, lecz śpiesz się, może na jesień w 2012 znajdziesz wolny termin :)... Może... :)
Pozdrawiam :)!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
netka187 2011-08-02 19:35:03
A ma może ktoś numer do nich?? bardzo prosze:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
wiki15 2011-08-02 20:35:52
A ja nie polecam. Grali na naszym weselu i nie było jakiejś rewelacji :/ drugi raz już nie skorzystałabym z ich usług. Są lepsze zespoły.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
jak111333 2011-08-02 22:45:06
Grali u mnie na weselu tragedia już bym ich więcej nie chciał ten na gitarze nic nie gra na perkusji tak strasznie się tłucze jedna masakra
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
EarlGrey 2011-08-03 08:27:58
Taaa jasne! To, że Wasze zespoły wiki15 i jak111333 nie dorównują kapeli Banitas, nie znaczy, że musicie psuć chłopakom opinię. O dobrej renomie zespołu Banitas świadczy chociażby sam kalendarz imprez! W tym roku nie mają wolnych terminów, w przyszłym może na późną jesień jeszcze coś by się znalazło. Jeśli chodzi o obecność gitary.. Głównym instrumentem jednego z muzykantów jest saksofon, a gitara pełni głównie epizod w zespole.
Mają świetny wokal :)!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
mokasyn 2011-08-03 09:22:48
Tak, są świetni! Nie czytaj tych opinii dyskredytujących ich. Tak grają na weselach, że młody i stary się wybawi! szczerza polecam. Są naprawdę dobrzy!:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
mokasyn 2011-08-03 09:28:21
Miało być "Szczerze", ale wybaczcie to z wrażenia na wspomnienie ich GRANIA!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
konto usunięte 2011-08-03 18:29:55
Pracowałam na weselach i tej orkiestry nie polecam. Bo to nie o to chodzi żeby mieć śrube i grać. POLECAM ORKIESTRE KRÓLI!!!! REWELKA CHŁOPAKI SĄ BARDZO UCZCIWI, po szkołach... (moge podać nr.) :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
tutamka 2011-08-03 20:41:45
na moim weselu grali i bardzo byłam zadowolona. Znam naprawdę WIELE orkiestr, i Banitasy zaliczają się do pierwszej piątki. A DAMULKO90 wybacz, ale coś na odwrót napisałaś bo KRÓLI rzadko trzeźwych widuję z tolerancją na -"jeszcze ich trzeźwych nie widziałam":)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
macius121 2011-08-03 21:47:46
no króle to elita limanowskich grajków. Kto im zabroni wypić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
betinka7 2011-08-04 11:04:38
Króle maja zajęty cały nastepny rok, bo ich chcialam na wesele. a Madeje z Jurkowa??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
MARKB 2011-08-05 18:21:52
Banitas to jedna z najlepszych orkiestr w regionie, polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
princesa 2011-08-05 18:54:26
Banitas super kapela!! polecam udana zabawa gwarantowana!!!
Na 2 weselach przy ich muzyce bawiłam się świetnie. Faktycznie i starsi, i młodsi zadowoleni:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
Piotr 2011-08-05 18:57:16
"Banitas" kapello jugado en mi boda gitara perfeccto , yo estaba bien del grupo y muy feliz con ellos como un camarógrafo / fotógrafo masakrozo vio un montón vocal de bandas, pero son los mejores git muza Banitas Ole!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
she 2011-08-06 00:31:48
BANITAS - byłam na wielu imprezach które grali i mogę Ich polecić śmiało i szczerze. Jeśli chodzi o negatywne komentarze tutaj to proponuję nie brać ich bardzo poważnie (albo to zazdrość albo zawiść). Dla wyjaśnienia jeśli nie jesteście doinformowani to członkowie zespołu BANITAS również skończyli szkołę muzyczną i na żadnej imprezie nie widziałam ich pijanych a byłam na kilkunastu. Jeśli chcecie posłuchać jak grają to niedawno nagrali płytę i polecam posłuchać sama ocenisz Ich wykonania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
konto usunięte 2011-08-06 10:05:03
Ja nie pisze ani z zazdrości ani z zawisci. Ja pracuje jako kelner to wiecej widze niz goscie weselni. :):) (tutamka i she co ich tak bronicie????) I pamiętjcie jak sie jest gościem weselnym to się wszystkiego nie widzi :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
she 2011-08-06 12:07:15
Bronię bo znam się za muzyce i wiem jak wygląda praca orkiestry na weselu. Sama skończyłam szkołę muzyczną i na wesela nie chodzę zazwyczaj jako gość tylko obsługa. Znam te tematy od podszewki i od zaplecza. Każda orkiestra na weselu pije a BANITASÓW pijanych nie widziałam nigdy. Piją ale się nie opijają. To tyle w tym temacie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
konto usunięte 2011-08-06 15:04:03
Potwiem tak ja pracuje jako kolnerka ponad 20 lat. I wiem co pisze. Chce ludziom doradzic bo wesele jest raz w życiu, orkiestra jak np. KRÓLE graja do ostatniego gościa a to sie ceni, nie czeka sie tylko, az Pan Młody sie zlituje nad orkiestra i powie zeby sie pakowali.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
basbani79 2011-08-06 20:59:39
Pozdrowienia dla wszystkich gości weselnych, którzy się dobrze bawili przy naszej muzyce i również dla tych nas nie lubią - postaramy się na przyszłość.Każdy ma prawo do swojej opinii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
EarlGrey 2011-08-06 23:32:18
Słuchaj DAMULKA90!
Im dalej brniesz, tym bardziej jesteś śmieszna :)!
Twoje posty nigdy nie były mniej wiarygodne jak dotychczas!
KRÓLI reklamuj w innym temacie! Btw... Oni wcale nie są święci!
Poza tym, skoro pracujesz aż 2o lat w zawodzie kelnera, zajmij się pracą, a nie wmawianiem innym użytkownikom forum, że kapela Banitas jest do kitu, bo to tylko świadczy o tym, że słoń nadepnął Ci na ucho!
Tyle w temacie!

Pozdrawiam
Earlgrey
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
ZIUTEK 2011-08-07 18:41:23
GORĄCO POLECAM ,ŚWIETNY ZESPÓŁ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
tutamka 2011-08-08 09:50:42
DAMULKA- skoro pracujesz jako kelnerka to zajmij się noszeniem talerzy skoro to Ci wychodzi najlepiej i nie sraj nikomu opini. A widzę wiele więcej niż ty bo nie siedzę w kuchni przy garach. Jestem co tydzień na weselu i bynajmniejnie nie jako gośc weselny. :):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
konto usunięte 2011-08-08 16:12:54
Earl Grey- ja nie promuję żadnego zespołu muzycznego. Każdy ma prawo wyrazic swoją opinię. Grali u mnie na weselu i nie byłam zadowolona, podobnie jak większośc gości. A jeśli chodzi o spożywanie przez nich alkoholu to nie oszczędzają sobie. i tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
tymek86 2011-08-08 18:59:42
Sam mam zespół i gram po weselach,chlopaków z Banitas polecam bo są naprawde dobrzy,a co się tyczy picia , to nie znam takiej kapeli ,która by sobie coś nie wypiła na weselu.wszyscy jednak grają do rana,ciekaw jestem który z naszych wielkich zespołów by wytrzymał tyle godzin grać i śpiewac,często 2 dni.Banitasów polecam.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
EarlGrey 2011-08-08 22:31:58
Gumis13... Za tymi negatywnymi postami siedzisz Ty! Tylko po co usunąłeś/aś konta z poprzednich wypowiedzi?
Drażnią mnie tacy ludzie jak TY!
I nigdy Ci nie uwierzę, jak zresztą wszyscy Użytkownicy biorący udział w tej dyskusji, że goście bawiący się przy tej kapeli byli niezadowoleni! Poza tym, skoro nie podobała Ci się zabawa z kapelą Banitas, to trzeba było zamówić inną kapelę, bo Banitasów przynajmniej 2 lata wcześniej się rezerwuje!

PS: Skoro oburzona byłaś/eś podobno piciem alkoholu przez kapelę, to po jaką cholerę kładłaś/eś wódkę na ich stole?! Idź się schowaj i nie bierz więcej udziału w tej dyskusji!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
EarlGrey 2011-08-08 22:33:21
Kapela Banitas jest na tyle mocnym zespołem weselnym, że żadnej oszołom jej nie wygryzie z rynku!

To by było na tyle!

Pozdrawiam
EarlGrey
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
konto usunięte 2011-08-09 08:57:55
Earl Grey- Ty też mnie drażnisz! mam tylko jedno konto i nic nie usuwałam. Po pierwsze:Wódki nie roznosiłam ja tylko kelnerzy. Po drugie- rezerwowałam ich niecały rok wcześniej, więc nie przesadzaj z tymi terminami na 2 lata. Po trzecie- jak chcesz posłuchac to chętnie pożyczę Ci płytę z mojego wesela :) A tak poza tym to każdy ma prawo wypowiadac się na tym forum, więc nie mów mi co mam robic! Każdy ma swoje zdanie na temat tej kapeli i absolutnie nie kazuję Ci w nic wierzyc. I może lepiej wypowiadaj się za siebie, a nie za "wszystkich" użytkowników.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
Piotr 2011-08-09 09:21:02
Hello , że tak się wtrącę :) z "skromnego" doświadczenia i patrząc na całokształt wesołej twórczości Banitasów :) trudno zarzucić im jakieś większe błędy czy wpadki no sorry co do wódki to niestety nie należą do czołówki / pozdrawiam czołówkę:)/ a co do muzyki naprawdę nie jest źle wręcz mocno dobrze porównując z innymi kapelami a to że gumis13 może grali słabiej u Ciebie jest możliwe bo impreza jedna drugiej nie jest równa to jak z filmowaniem kiedy masz dobry dzień wszystko jest super:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
elf 2011-08-10 21:15:44
Banitas nie znam :( Ale jeśli mogę kogoś polecić to zespół: Jedzie Baba! Mają swoją stronkę. Są rewelacyjni. Grają wszystko. Góralskie i nawet te najnowsze. I NAPRAWDĘ nie piją alkoholu. Mogą być ubrani po góralsku, albo "normalnie". Polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
juditha 2011-09-01 14:31:52
ostatnio byłam na weselu gdzie grał ten zespół - i mogę gorąco polecić!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
tomekp 2014-01-26 17:55:58
A ja polecam zespół saksband z nowego sacza, miałem okazje bawić się przy ich muzyce na sylwestrze, górna półka, mają chyba też stronę ale nie pamiętam teraz jaki adres.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
misiek33 2014-01-26 18:08:53
a ja polecam BANITAS grali u nas na weselu i podobało sie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
konto usunięte 2014-01-26 18:46:04
Są o wiele lepsze zespoły ;)


@EarlGrey:

Tak, na pewno jesteś taki szczęśliwy, bo zespół Banitas wystąpił na waszym weselu :) "Takie rzeczy to się nawet fizjonomom nie śniły" :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
cacek 2014-01-26 19:04:59
no i wreście kolego wiślak wszedłem na ta stronke gdzie ktos poleca zespół KRÓLE (tak nawiasem do innego wątku na tym forum) a co BANITASÓW, wg Mnie osobiscie też szału nie robia dupy nie urywaja ale każdy ma inny gust a jak wiemy wszyscy oGUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE=)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
cacek 2014-01-26 19:39:36
A czy ktoś wie może czy ten zespół KRÓLE to rzeczywista nazwa zespołu/kapeli czy tylko nazwisko liderów zespołu/kapeli a nazwe mają całkiem inną, i czy ktoś mógłby nr tel podesłać do nich.
pozdr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
w1985 2014-01-26 22:08:49
Banitas jak najbardziej polecam, naprawde graja swietnie, sa jedna z lepszych kapel w okolicy... za to Króle pija ... bardzo duzo pija,graja beznadziejnie... ich dobre czasy dawno minely-nie polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Orkiestra Banitas
cacek 2014-01-27 20:54:55
no ale to chyba Pan młody moze zadecydowac ile dac kapeli do wypicia, byłem na weselu gdzie kapela cyjezbóje tez sobie nie żałowała, i to do stolików nawet jeden przyszedł i niby grali ładnie ale czesto przerwy i to długie i to NA WESELU nie na poprawinach bo rozumiem ze zmeczenie, każdy jest człwoiekiem, no Ja za zadna kapela nie obstaje nikt świety nie ejst a co do króli osobiscie ich nie słyszałem i daltego sie dopytuje bo ich chwalą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in