12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Okna PCV

KaKropka 2011-03-06 15:33:28
Gdzie w Limanowej i okolicach najlepiej zamówić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
konto usunięte 2011-03-06 18:11:45
W "Partnerze" polecam...wymieniałem...bez problemów... można się targować ...przyjadą, wymierzą, założą i co najważniejsze wszystko pozostawią uprzątnięte...Solidna Firma...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
Lukiniu 2011-03-06 18:34:15
też polecam Partner-Alma ul. Ceglana. Co do montażu czy demontażu to wykonują to podwykonawcy, i zależy na jaką ekipę się trafi. Wymienialiśmy okna w całym domu (14 okien), i jak do tej pory żadnych kłopotów, wymieniane były rok temu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
eee 2011-03-06 21:17:17
lepszy jest Bogmar, maja siedzibe w Mszanie Dolnej,okna eleganckie,oferta taka jak w Partnerze ale taniej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
KaKropka 2011-03-06 22:48:32
Nie chodzi mi o jak najtańsze okna, chodzi mi o dobre i w miarę dobrej cenie. A co do drewna to : http://www.youtube.com/watch?v=reB9UVKQ3sU ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
KAS 2011-03-06 23:15:57
to lepiej zasypmy plastikiem cały świat będzie czym oddychać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
kotecek69 2011-03-07 15:41:57
ja polecam jednak bogmar duzo lepiej niz partner i w ofercie okna tylko 6cio komorowe a nie 5cio więc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
konto usunięte 2011-03-07 18:17:14
MONOLIT obsługa super, okienka porządnie ustawione. Nie ma z nimi żadnych problemów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
Lukiniu 2011-03-07 19:01:00
MONOLIT drożej po wycenie jak w Partnerze wyszło, widziałem kilka ich "montaży" - nie dokładnie, źle opiankowane, wieje...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
KaKropka 2011-04-09 16:14:04
Odświeżam temat. Trochę połaziłem po różnych firmach. Jakieś opinie o oknach z Termoplastu (w starej poczcie jest biuro), OknoPlus (koło starostwa) lub Partnerze?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
kapitan 2011-04-09 16:28:31
Ja mam okna z firmy Urzędowski. Kupowałem jeszcze w sączu parę lat temu i są ok. Mieli chyba biuro na Kopernika.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
KaKropka 2011-06-08 09:59:59
Okna już wymienione (wybrałem OknoPlus - jakby się ktoś zastanawiał to polecam - terminowo i solidnie).
Zostały mi stare, drewniane okna. O ile drewno mi się przyda to szyby już nie. Słyszałem, że jakiś szklarz skupuje szkło ze starych szyb w Sowlinach. Wie ktoś coś więcej na ten temat? Wyciągane w całości? Bite? W jakiej cenie? Opłaca się tym bawić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
Karol3 2011-06-08 11:53:50
Szczerze to ja nie polecam OKNO PLUSA zawiodłem się na nich i to bardzo jednym słowem spie....... mi wszystko.Złe pomiary,niechlujstwo....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
konto usunięte 2015-11-27 14:00:48
My jesteśmy zadowoleni – okna są szczelne, ładne, trzymają temperaturę wewnątrz domu - a i cena była dla nas zadowalająca. Montowali mi je monterzy z Okna Koncept. Biuro mają w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
ZENON1 2016-06-08 18:51:06
UWAGA NA OKNA OKNOPLUS W LIMANOWEJ BUGAJSKI Oknoplus ul. Józefa Marka 15
34-600 Limanowa
POWIEM TAK OKNA I DRZWI TO DZIADOSTWO ZAKUPIŁEM DWA LATA TEMU OKNA I DRZWI KRZYWI BANANY ROBIĄ SIĘ NA DODATEK PRZEWIEWA JAK WIATR MOCNIEJSZY DMUCHNIE REKLAMACJA NAJPIERW BYŁA TAKA ZE COŚ TAM REGULOWALI BYLE ZBYĆ PONADTO CZEKAŁEM 3 MIESIĄCE ZĘBY KOLEJNY RAZ POPRAWILI ŁASKAWIE WYMIENILI Z GRUBSZA USZCZELKI A BYŁY PŁACONE WCZESNEJ PRZY ZAKUPIE , LEPSZE BO TAK NAMAWIAŁ PAN BUGAJSKI ZE NIE DOŻY KOSZT ALE BĘDĄ LEPSZE PONADTO RAMKA CIEPŁA MIAŁA BYĆ ZĘBY OKNA NIE ROSIŁY A OKNA ROSIEJA NADAL ..........POWIEM TAK Z DALEKA ....OD TEJ FIRMY OKNOPLUS DZIADOSTWO JESZCZE RAZ DZIADOSTWO
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Okna PCV
anianita 2019-10-04 09:17:03
Też coś o tym słyszałam... więc chyba jakaś prawda musi w tym być. My mamy natomiast okna z firmy Oknoplast. W Stol-Arte u nas w Limanowej na ul. Piłsudskiego 17 zamawiałam 2 lata temu. Bardzo fajna obsługa, oni nam doradzili okna tej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych okien PCV. Salon Stol-Arte mogę polecić w 100% :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in