17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

OGNISKO LIMANOWA.IN

SALWADORE 2013-08-21 21:47:36
Zgłaszać chęci udziału ognicho proponuję na wrześień dokładna data do ustalenia więc do dzieła forumowicze.
PIOTREK.M:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-21 21:51:44
Dzwoniłem do Ciebie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-21 21:55:00
Dzinknij jeszcze raz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
ABS0LLUT 2013-08-21 21:56:47
Zgodnie z wcześniejszą deklaracją ja jestem chętny :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-21 21:57:33
To jest Was dwóch :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-21 21:59:09
A ty Doradco:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-21 22:00:20
Zobaczę jakie będzie towarzystwo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-21 22:02:01
na razie my dwóch ty trzeci i niech tak zostanie he he.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-21 22:03:25
Przecież nie napiszę, że będę bo byś ludzi nie pomieścił ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-21 22:09:52
wiedziałem że mnie nie zawiedziesz zawsze mogę na Ciebie liczyć tylko jak ja cię rozpoznam jak tyle luda będzie he he;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
bearchen 2013-08-21 22:11:32
"na razie my dwóch ty trzeci i niech tak zostanie"

Chcialam. Ale skoro tak ma zostac... to ok. ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-21 22:11:42
A ty nie przepijasz będę obserwował każdego he he kto nie przepija.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-21 22:14:37
Jak się nic nie wydarzy i będę miał wolny dzień przyjdę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-21 22:14:49
bearchen zapraszamy no wiesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-21 22:32:34
TOP a ty wpadniesz hi hi :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
saleen22 2013-08-21 22:38:20
Ja bardzo bym sie chcial podlaczyc tylko za duzo mil do was ,,fajny pomysl ale dla mnie niedozrealizowania,,ale pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
ABS0LLUT 2013-08-21 22:38:51
TOP przeważnie pojawiał się na ogniskach forumowych, więc jak nie będzzie akurat jakiegoś wypadku bądź rewolucji to pewnie wpadnie ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-21 22:47:52
Jak mniej więcej ma wyglądać formuła tego ogniska i jakie są proponowane miejsca?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-21 22:50:20
Bzurys wszystko wyjdziw w praniu narazie zajawka kto i ile nas będzie a resztę sie dogra organizacyjnie pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
anilec 2013-08-21 23:07:02
Proszę nie zapomnijcie o loży VIP, pewna grupa nie będzie ucztować na byle ławeczkach. :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Tusik 2013-08-21 23:38:36
Zgłaszam swój akces, bez względu na to who is who i who is with whom ;) pozdrawiam. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-22 03:17:15
Zaproście jeszcze Biedę i Gawrona. Będą ulotki, darmowy przejazd i chora propaganda. Ale niektórzy forumowicze lubują się w takich klimatach :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Dunior 2013-08-22 09:53:03
w zaleznosci od terminu postaram sie zjawic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
kpiarz 2013-08-22 10:08:05
Chętnie bym "wdepnął", ale jak się rozniesie, że będę i że Pan Doradca też będzie, to musielibyście się jeszcze przygotować na wizytę połowy Powiatu wraz z Panem Prokuratorem z Bochni, bo ten limanowski to za rozsądny :O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
P36 2013-08-22 12:16:50
hmm.. się doborowe towarzycho kroi... ja się nie zjawię bo mam za daleko, poza tym jestem anonimowym hejterem ...z urzędu :o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
zon 2013-08-22 12:23:27
jeśli mogę to też będę.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-22 13:23:48
Poitr ja tez bede mysle ze nie popsuje tego moim przyjazdem :)

W poniedzialek tak zesmy z Piotrem gadu gadu Piotr zapytal mnie czy Pan Zielonka to portalowy Doradca odpowiedzialem ze nie wiem i ze nie znam Pana Zielonki .Pozniej dodalem ze raczej dostarczyciel.Piotrek powiedzial ze musi sie dowiedziec no i prosze organizuje ognisko na ktore przyjal zaproszenie Pan DORADCA Bedzie sie dzialo oj bedzie wszystkie media beda skierowane na portalowe ognisko Limanowa .in

Panie Marcinie Pozdrawiam i dziekuje za doreczenie przesylki:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
KaKropka 2013-08-22 13:32:55
@ABS0LLUT w sumie wolałbym forumowego grilla u Maćka, ale z braku laku na takie kli.in może wpadnę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-22 13:56:43
@ zon jezeli to jestes Pan miastowy Zon to przyjemnoscia Pana zapraszamy . Bylaby okazja Pana poznac i podzielic sie lokalnymi wiadomosciami :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Tusik 2013-08-22 14:09:05
Janek, jak jesteśmy już w temacie, to dziękuję piknie za sympatyczną przesyłkę zostawioną w urzędzie dla mnie. ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-22 14:17:54
Hej Mateusz to ciesze sie bardzo. Pozdrawiam ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
kinia434 2013-08-22 14:47:40
byle Wam pogoda dopisala ..bawcie sie dobrze pozdr..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-22 16:22:45
No to się @ SALWADORE ładnych rzeczy o Tobie dowiedziałem.

Dziękuję @ Janek64 wiedziałem, że na Ciebie zawsze mogę liczyć.

Dziecinnie prosta zagrywka jak to mówią aż cuchnie nieprzyzwoitością.

Bawcie się dobrze na tym ognisku


:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-22 16:32:41
E tam Panie Doradco Piotrek chce dobrze tak zwyczajnie by sie Pan przedstawil szerokiemu gronu poszukiwawczemu Pana ha ha . Zawsze to lepiej w ostatniej chwili powiedziec TO JA JESTEM DORADCA niz zostac zdemaskowany he he.:) Tak ze mysle ze nas Pan nie zawiedzie ! Pozdrawiam Pana i Pana Piotra :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
bearchen 2013-08-22 16:41:02
Ja tez rezygnuje.
Skoro Panu Salwadore zalezalo na tym, zeby poznac moja tozsamosc i ponoc za wszelka cene sie dowie, to dochodze do wniosku, ze ognisko to organizowane jest tylko po to, zeby poznac uzytkownikow portalu. No chyba, ze sie myle :)
Panie Salwadore czytaj uwaznie portal a nie musisz nikogo wypytywac o mnie. Tu wszystko pisze ;).
Ale Wam oczywiscie zycze milej zabawy. Pan Doradca nie bedzie, ale Szanowny Pan Zon zaszczyci Was swoja osoba. Sama smietanka. Udanego ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-22 16:51:53
"Piotrek chce dobrze tak zwyczajnie by sie Pan przedstawil szerokiemu gronu poszukiwawczemu Pana ha ha"

No i wszystko jest jasne spaliliście imprezę na samym wstępie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
bearchen 2013-08-22 17:00:12
Nic nie spalone @doradco.
Przeciez wybieraja sie same osobistosci, ktore podpisaly sie juz kilkakrotnie z imienia i nazwiska ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-22 17:05:42
No tak, to się poznają :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-22 17:09:12
@Doradco z tego co mi się o oczy obiło masz na imię Janusz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-22 17:11:58
Ładne imię nie ?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-22 17:16:46
i takie na czasie :) wszystkie sa ladne nawet na A tez:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-22 17:25:16
Nie mów że to jest Antek?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-22 17:30:04
Antek też ładnie. Pan Asystent pisał do mnie na pw. Panie Antoni. Niech będzie Antek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
bearchen 2013-08-22 17:32:16
Mi tez sie Antos podoba ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-22 17:35:03
To co @ bearchen może być Antoś?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
bearchen 2013-08-22 17:38:04
Nie moze, a nawet musi ;);), bo..... ladnie pasuje do Ciebie. :);)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-22 17:39:50
Jak Ty to zaakceptowałaś to niech tak będzie ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
namoR 2013-08-22 18:19:32
Witajcie Panie i Panowie!
Beato, Piotrku, Andrzeju, Waclawie, Jakubie, Janku, Kamilu, Antku, Mateuszu, Marcinie...jak na razie tyle imion zdazylem zauwazyc tutaj...;)

Jakze wielka radosc sprawil mi ten ten pomysl wspolnego spotkania "rodzinki portalowej". Jakze piekna sprawa jest spotkac sie razem wspolnie, porozmawiac w cztery oczy, jakze wiele mozna zrobic wspolnie cos dobrego dla innych przez wlasnie takie spotkania.

Przypuszczam, iz jednym z celow tego ogniska jest chec poznania sie i celebracji czterech lat istnienia portalu. Bardzo dobry pomysl!!!

Zglaszam chec bycia obecnym na tym ognisku, w drugiej polowie wrzesnia zaplanowany ma krotki wypad do Reykjaviku, a to juz chyba polowa drogi do Was. Planujcie date, dajcie znac, zobacze co sie da zrobic aby dotrzec do Was.

A teraz napisze do Tych, ktorzy sie jeszcze zastanawiaja i maja pewne "obawy i strachy" przed spotkaniami z innymi.

@Doradca
@kpiarz
Zyjcie tak, piszcie tutaj na portalu tak, aby w realu nie bac sie spotkania z nikim w cztery oczy. Przeciez nawet gwiazdy Hollywood, mimo iz maja cos tam na sumieniu od czasu do czasu i mimo wielkiej ilosci paparazzi, pokazuja sie tu i tam dla wiekszej publicznosci. Wyjdzcie z tych "podziemnych ciemnych tuneli" anonimowosci, nie patrzcie na to "jakie bedzie towarzystwo". Zycie w strachu spotkania z kimkolwiek, jest wedlug mnie bardzo nieciekawe... ;)

Jest o wiele ciekawiej i mozna o wiele wiecej dobrego zdzialac bez ukrywania sie na portalu, dzialajac wspolnie w realu, nie tylko dla dobra lokalnego spoleczenstwa.

Zawsze moim marzeniem bylo i nadal jest, aby ten portal byl tylko i wylacznie pomoca dla wszystkich mieszkancow, wladz i nie tylko lokalnego spoleczenstwa, a nie miejscem gdzie bedziemy czesto wylewac swoje zale do innych, wzbudzac burze, drwic, szydzic itd...oczywiscie z ukrycia...:)

To tylko rada, mozecie ja odrzucic w kazdej chwili, poniewaz jak wiecie, "kazdy z nas jest kowalem wlasnego losu...":)

Zycze wam, aby jak najwiecej osob zglosilo chec uczestniczenia w tym spotkaniu.

Pozdrawiam i dobrego wieczoru zycze wszystkim.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-22 18:22:32
Panie Doradco i tak bez wody Pana ochrzcili:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-22 18:23:39
Przepraszam do licha jakieś dziwne informacje się tu pojawiają wracam z pracy a tu Janek coś nasmarował oj nie ładnie Panie Janku.
Bearczen nie poto jest to ognisko aby kogoś rozszyfrować .:)
Panie doradco to po za moimi plecami zostało napisane.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
ABS0LLUT 2013-08-22 18:31:29
Piotrek, tak właśnie myślałem i przekazałem zdezorientowanemu @Doradcy, że to tylko kolejna podpucha. ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-22 18:37:15
Piotrek co Ty w limanowskiej strefie ekonomiczzznej pracujesz co tak dlugo? he he

Nie gniewaj sie juz no dobra postawie sliwowice z Laskowej ;)
Plecy masz szerokie to jakos sie schowam he he :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-22 18:48:24
Ja się nie gniewam nawt za stolik mogę robić na ognichu he he ale osobiście śliwka beeeeee.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-22 18:57:17
Daje sile krzesi lica ta z Laskowej sliwowica :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-22 19:02:59
@ namoR masz coś do mnie?. Nie rozumiem Twojej autosugestii jak mam żyć i jak pisać na portalu.

Czy ja kogoś wyzywam na portalu, ubliżam komuś, piszę o kimś źle?.

Toś mnie teraz wkurzył, nawet św. Antoni tu nie pomoże.

Czyje widzisz pod lasem, a swego pod nosem nie widzisz?

@ SALWADORE dałeś plamę ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-22 19:08:40
A tak mialo byc pieknie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-22 19:15:02
Zachowujecie się jak małe dzieci.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-22 19:37:20
Co ty z tą plamą Doradco :$ widzę ogień i fajną imprezkę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-22 19:43:16
Ej Sarwadore Salwadore wyscig sie nie udal a teraz z ogniskiem klapa:) .Nie napalaj sie tak ha ha ha ha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
bearchen 2013-08-22 19:52:44
eee no @salwadore przeciez ja tylko zartowalam :).

@doradco skoro juz Cie ochrzcilismy i imie masz to i moze nazwisko dopasujemy ;) :P.
Wowczas mozesz spokojnie na ognisko sie wybrac ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
kinia434 2013-08-22 20:03:56
a sie bedziecie spierac o imiona i nazwiska ...po paru glebszych to juz bedzie bez roznicy...:):P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
namoR 2013-08-22 20:09:27
Przepraszam @Doradce za to, ze Go wkurzylem https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png"> i na kolanach blagam o wybaczenie...;)

Jezeli sw. Antoni tu juz nie pomoze, to bede prosil o wstawiennictwo innych np. sw. Krzysztofa lub sw. Piotra, sw.Jana, sw.Jakuba i moze jeszcze sw. Andrzeja z ta nadzieja ze tu wlasnie pomoga... ;)

Wystarczy juz z mojej strony, jak bedziecie cos konkretnego wiedziec, co, gdzie, kiedy to piszcie. Nie patrzcie na to kto bedzie a kto nie, jezeli ktos nie ma ochoty spotkac sie przy ognisku bo cos tam... to jego sprawa...

Do milego:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-22 20:17:41
A ja z przyjemnością wpadne :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-22 20:49:38
Wrogom się wybacza a co dopiero przyjacielowi ;)

Czuję się przeproszony. To wszystko przez wstawiennictwo św.Krzysztofa, Piotra, Jana, Jakuba oraz Andrzeja.

Do milego :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-22 22:48:52
Panowie na moment was dostawić i wszystko wraca do normy.
pozdrawiam was miło.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
antoni 2013-08-22 22:58:08
SALWADORE:
"Bzurys wszystko wyjdziw w praniu narazie zajawka kto i ile nas będzie a resztę sie dogra organizacyjnie pozdrawiam:)"

słaba pana organizacja.. myślę że najpierw lepiej zorganizować miejsce i dokładna datę żeby każdy mógł sobie to zaplanować czy będzie miał czym i jak dojechać w dane miejsce... Pozdrawiam ; - ) Pozdrawiam i życze sukcesów jak się wam uda to też wpadnę ;]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-22 23:16:54
@antoni słaba pana organizacja, napisałem połowa września więc czas jest na organizację więc najpierw chęci forumowiczów się liczą potem dogrywamy gdzie i dokładnie kiedy .zapraszamy panie antoni a termin dopasujemy.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
saleen22 2013-08-23 04:36:06
@Namor dzieki ze mnie wymieniles(jezeli to o mnie chodzilo)..nawet nie masz pojecia jak ogniska mi przypominaja jak bylem harcerzem(nie zapomne tych chwil i atmosfery),,jest bezcenna,,ja tez czesto jezdze u mnie na ogniska i chcialbym wszystkich znajomych z tego portalu zaprosic i poznac na nasze tutaj ogniska szczegolnie "elite" ale wiem ze to nie jest mozliwe,,,dlatego bawcie sie dobrze a gratuluje pomyslu :)) pozdro z daleka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
kpiarz 2013-08-23 10:50:28
Panie Romku, pomimo całej Pańskiej wiedzy, wszelkich krewnych i znajomych, włącznie z "siostrą jednego aktywnego usera", w Pańskiej litanii nie dostrzegłem mego imienia. Tak z ręką na sercu. Życzę zatem udanej imprezy, miłej zabawy i wzajemnego bliższego poznawania w rytmie śliwowicy :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
kpiarz 2013-08-23 10:58:47
Ach jeszcze jedno. Cyt:

"Zyjcie tak, piszcie tutaj na portalu tak, aby w realu nie bac sie spotkania z nikim w cztery oczy. Przeciez nawet gwiazdy Hollywood, mimo iz maja cos tam na sumieniu od czasu do czasu i mimo wielkiej ilosci paparazzi, pokazuja sie tu i tam dla wiekszej publicznosci. Wyjdzcie z tych "podziemnych ciemnych tuneli" anonimowosci, nie patrzcie na to "jakie bedzie towarzystwo". Zycie w strachu spotkania z kimkolwiek, jest wedlug mnie bardzo nieciekawe... ;)"

Panie Romku zarzucał mi Pan nienawiść, teraz zarzuca mi Pan strach - w obu przypadkach błędnie. Niech mi Pan uwierzy nie boje się spotkania w cztery oczy i robię to z wieloma ludźmi. Tyle że nie ma sensu rozmawiać z kimś, kto jest zaślepiony "jedynie słuszną ideą obrony lśniącej czaszki":-) Szkoda by było psuć imprezę wdając się w czczą gadaninę na temat tego, o czym z Panem Jankiem jesteście święci przekonani... I na prawdę ja "się pokazuję", bowiem nie mam nic na sumieniu wbrew Pana sugestiom, ani nie muszę się niczego obawiać, Panie Romku, nie wiem jak Pan :)

Pozdrawiam i jeszcze raz życzę udanej imprezy;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-23 11:38:03
@Janek64 czy to był żart czy kłamstwo, a jeśli pierwsze to gdzie jest granica żartu i manipulacji a kłamstwa i czy jeśli ktoś żartując kłamie to czy nie jest kłamcą?

Ustalcie z @ SALWADORE treść swoich informacji bo różnicie się w nich stanowczo.

Dlaczego wystawiasz @ SALWADORE na tarczy?.

Czy jest Ci zagrożeniem?.

Milo pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-23 16:06:28
Wygląda na to że najwięksi moralizatorzy nie stawią się na imprezkę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
namoR 2013-08-23 19:26:11
Drodzy Czytelnicy!
Coraz czesciej zaczynam wierzyc w to, ze pewien intelektualista (niektorzy Go znaja ;) ) to czlowiek wyksztalcony ponad mozliwosci swojej inteligencji... :-), ktory na pewna wiedze, informacje i "rady" od innych, zamiast po prostu je przyjac do wiadomosci i przynajmniej przetrawic od czasu do czasu przemysliwujac, lub zbagatelizowac i je odrzucic w ciszy, zawsze sie tlumaczy i rzadko odczuwa potrzebe uczestnictwa w tej realnej wspolnocie dla dobra wszystkich. Prawdopodobnie przeszkadza mu w tym zarowno troche wyzszy poziom wyksztalcenia, zdobyty w wiekszym miescie, jak i brak wiedzy i zainteresowania problemami nurtujacymi i przezywanymi egzystencjalnie przez "zwyklych smiertelnikow" takich jak np. ja. :P

Nie znam sie na tym 8o ... ale mam takie odczucie, iz taka osoba czuje sie na ogol obco w stosunku do wiekszego grona osob np. przy ognisku, z ktorymi nie moze znalezc wspolnych tematow i jezyka, woli bardziej zdystansowany, abstrakcyjny i "anonimowy" sposob, podejmujac dalsze proby "ukrywania sie" np. przed komputerem, zarowno w stosunku do lokalnej spolecznosci jak i do np. wladz powiatowych czy innych sfer rzadzacych, do ktorych pala ciaglymi drwinami i szyderstwem, bardzo czesto bez podawania konkretnych powodow, ktorych wysokie pozycje i zaufanie lokalnego spoleczenstwa uwaza za niezasluzone, niedobre i smiem twierdzic ze nawet krzywdzace dla Niego... B). Nie wiem, moze z zazdrosci, moze sa jakies inne powody, a glownym i niewybaczalnym grzechem jest to, ze nie chce, badz nie potrafi zauwazyc swoich bledow i za zadne skarby swiata nie bedzie sie kierowac lub nawet nie wezmie pod uwage chociaz na kilka secund "swiatlych" rad "nizszej sfery", woli sie tlumaczyc i na dodatek, jeszcze chcialby nalezec do "Litanii Swietych"...:D :D :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
namoR 2013-08-23 19:31:06
Piotrek
Wybacz, ze osmielilem sie napisac cos, co odbiega troche od Twojego tematu. Obiecuje ze to juz ostatni moj komentarz tutaj. Bede sie kontaktowal z Toba przez email.
Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-23 19:54:26
@ Panie Doradco nic tutaj nie dzieje sie bez zgody @ Salwadore :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
kpiarz 2013-08-24 00:17:56
Panie Romku, nie wiem jak komu, ale mnie, tak jak nie był Pan w stanie wmówić nienawiści ani strachu, tak nie jest Pan w stanie wmówić czegokolwiek innego:D

polecam czasem samemu zastanowić się nad tym, co się słyszy (czyta)od drugiego człowieka, zamiast starać się zaklasyfikować, przyporządkować i "wydać wyrok" ;)

Wiem, wiem, zapomniałem że Pan z Panem Jankiem wiecie najlepiej kto kogo lubi, kto kogo nienawidzi i kto się kogo boi. Przecież tacy bojownicy w imię lepszej racji nie mogą się mylić:P a może jednak...

:-):-):-):-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
ABS0LLUT 2013-08-24 00:43:58
@namoR, my tu mamy w Polsce takie przysłowie: *Mądrej głowie dość dwie słowie*, dlatego potrafimy wyrazić swoje myśli prosto i szybko, bez obrażania innych, nie wspominając już o bombardowaniu wszystkich tematów tekstami na to samo kopyto (taki polski związek frazeologiczny).

@Janek64: Jeśli @SALWADORE twierdzi, że (delikatnie mówiąc) mijasz się z prawdą, to kto kłamie? Logika jako nauka też zaprzecza, że obaj mówicie prawdę, więc...?

Jako człowiek byłbym w stanie wierzyć raczej temu, który dotychczas nie skłamał w innej sprawie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
saleen22 2013-08-24 05:48:22
@Absullut swiete slowa napisales i bardzo madre jak zawsze :) pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-24 08:40:11
@ ABS0LLUT na twoim miejscu zabieralbym glos wtedy jak wiedzialbym na 100% inaczej bym milczal To tyle !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Dunior 2013-08-24 09:07:02
masakra, to juz nawet na wodke przy ognisku nie mozna sie umowic bez tych wszytkich przepychanek?

dajcie na luz,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-24 09:40:00
Janek znowu wpadł w wodzowski tryb :) ehhh ta polityka :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
kpiarz 2013-08-24 10:53:37
@Dunior, na wódkę to się możemy umówić ale w starym gronie forum, gdzie nie liczyło się kto kim jest i jakie ma racje, tylko wspólne spędzanie czasu. Niestety chorążemu Jankowi tak przyrósł sztandar gładkiej powierzchni do rąk, że na wszystko patrzy przez jego pryzmat, a to niszczy nawet najlepsze plany ;)

Tam gdzie wchodzi w grę polityka, nie ma zabawy. Ja mam w d...e politykę (i polityków), dzięki czemu mogę się świetnie bawić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
ABS0LLUT 2013-08-24 11:33:09
@kpiarz, czuję się namówiony na tę wódkę (przy ognisku?) w starym gronie forum :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doriska 2013-08-24 13:30:31
Dajcie sobie na wstrzymanie i nie kłóćcie się :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-24 15:05:38
Tak kpiarzu ty wszystko masz w d...e Swietli ludzie wszystko maja w d...e.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-24 16:11:52
@ Janek64 z rana nie było mnie teraz uzupełniłem lekturę komentarzy i bez obrazy ale nie ma o co robić takiego zamętu oczywiście Ty wiesz lepiej więc od razu przepraszam gdybym Cię obraził ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Janek64 2013-08-24 16:35:34
Zadzwonilem rano do Salwadore nie odbieral byl na pogrzebie pozniej oddzwonil po przeczytaniu tego co napisaliscie szczegolnie moderator powiedzial ze sie z wami rozliczy . Gdyz poprostu pomowilscie mnie !

OK TY doraco uzyles teraz tego magicznego slowa PRZEPRASZAM .Wiec z mojej strony nie ma problemu .Wybaczam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
P36 2013-08-24 17:56:18
"na poziomie" z was ludziska... temat jest o ognisku a nie o malutkich frustracjach anonimowych mędrców... temat o anonimowości w necie i na limanowa.in jest zaraz obok.. trudno znaleźć? :o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
FurElise 2013-08-26 00:47:56
Hmm. Z chęcią się wybiorę, może być ciekawie. :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
kinia434 2013-08-26 09:25:14
czy nie mozecie chodz raz byc zgodni i zrobic cos nie spierajc sie o takie pierdoly..przeciez ktos chcial dobrze zeby sie spotkac na luzie..pogadac tak normalnie...i nie wazne czy jestes prezesem, kierowca,kasjerem czy sprzatajacym..bo wychodzac z pracy jestes czlowiekiem i napewno kazdy boryka sie z jakimis problemami..a to jak sie zachowujesz wobec innych to nie swiadczy o twojej pozycji i cyferek na kacie tylko charakterze..i wychowaniu a to przekazujesz swoim dzieciom i mlodszemu pokoleniu..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
kpiarz 2013-08-26 10:20:34
Panie Janku, primo - nie wszystko, tylko politykę, bo to bagno, w którym niestety i Pan się unurzał:) Secundo - nie wiem czy zasługuje na miano "światłego", bo jak już, to ludzie mogą być światli:P

@Abs0llucie szykuj się, Pan Janek poczuł się pomówiony:O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-26 11:08:46
Weźcie sobie do serca odwieczną zasadę że,
wolność jednej osoby kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-26 21:49:38
Chyba też będę musiał popełnić seppuku?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
saleen22 2013-08-27 13:27:09
@kinia 434..ale masz racje po co te jady innych ludzi ,,wykonczymy sie jak hieny tutaj miedzy soba,,chociaz hieny atakuja razem w grupie ,,,sorry nie mam slow ,,przykro mi ze taki jad panuje na tym potralu :((
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-27 14:50:27
No i jak, termin jakiś już ustalony ?? bo później to się już zimno robi :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-28 08:15:13
zdzwonię się z TOPEM I zdecydujemy gdzie i kiedy cierpliwości a będzie zajefajnie pozdrawiam.:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-28 11:44:43
Czegoś tutaj nie rozumiem to kto to ognisko organizuje TOP czy Ty SALWADORE ?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-29 07:39:56
jo he he ale Top musi wiedzieć Doradco gdzie i kiedy i o której.:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-08-29 10:32:52
@Doradca skoro deklarujesz że nie przyjdziesz to po co mieszasz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-31 20:07:05
czego doradco nie rozumiesz taki mądry a nie kumaty.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
bearchen 2013-08-31 20:09:56
Ale wy jestescie niezorganizowani.
Data miejsce i po sprawie. A tak sie rozwodzicie nad tym jak byscie bal na 500 osob organizowali ;) :D :D :D.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-31 20:16:36

Dobre dobre Bearchen Doradca jak baletnica się zachowuje.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
bearchen 2013-08-31 20:21:55
Nie rozumiem ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
eintracht 2013-08-31 22:15:44

ok a beda kielbaski pieczone na tym ognisku? Przeciez zagrycha tez musi byc:P

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
ABS0LLUT 2013-08-31 22:47:30
Będą kiełbaski pieczone i nie tylko... wszak nie samym chlebem żyje człowiek ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-08-31 23:00:41

@ SALWADORE masz jakieś ale?.

Chcesz podyskutować o tym jak Ty się zachowujesz?

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-08-31 23:53:29
Endriu święta racja,Doradco mogę na Ciebie liczyć wpadniesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Doradca 2013-09-01 00:12:05
@ SALWADORE z Ciebie jest podstępna kanalia.

Biorąc pod uwagę to co napisał @ Janek64 nikt nie powinien Ci wierzyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
bearchen 2013-09-01 00:26:06
@Doradco obrazasz ludzi, to nie w Twoim stylu ;).
Jeszcze daty ani miejsca nie ma, a Ty juz rozniecasz ogien ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
ABS0LLUT 2013-09-01 00:54:04

@Janek64 napisał:
*W poniedzialek tak zesmy z Piotrem gadu gadu Piotr zapytal mnie czy Pan Zielonka to portalowy Doradca odpowiedzialem ze nie wiem i ze nie znam Pana Zielonki .Pozniej dodalem ze raczej dostarczyciel.Piotrek powiedzial ze musi sie dowiedziec no i prosze organizuje ognisko na ktore przyjal zaproszenie Pan DORADCA Bedzie sie dzialo oj bedzie wszystkie media beda skierowane na portalowe ognisko Limanowa .in*

Piotrek, napisz jak było i będzie po sprawie, bo inaczej będzie po ognisku. ;)

Ps. Myślałem, że sprawa Marcina została wyjaśniona po zbiórce krwi AMK, gdy później *ZnikająceNicki* tytułowały @Doradcę w komentarzach *MZ*, co mogło wyjść tylko z wąskiego grona osób uczestniczących w tymże evencie.

Abstrahując od powyższego - ewentualne ognisko może być fajne i przecież nikt nie musi się przedstawiać portalowym nickiem, jak nie chce. ;)

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-09-01 08:00:52
@Doradca, twoja inteligęcja mię przeraża!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-09-01 08:50:39
Etam bzdury Doradco pleciesz mnie nie wierzyć to ty mnie nie znasz Doradco no ale jeśli wiesz lepiej,ognisko nie poto miało być abym kogoś chciał rozpoznać czy mnie do tego namawiał Janek64 stanowczo Nie jeśli oto chodzi sam mnie taki pomysł wpadł do głowy który poparł Absolut a mogło być tak jak dawniej pozdrawiam Piotrek.M:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
SALWADORE 2013-09-01 09:01:41
Doradco jak masz pytanie to zadzwoń do mnie a chętnie odpowiem 509930585 pozdrawiam.:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
kpiarz 2013-09-01 10:21:54
Zbieracie się z tym ognichem jak przysłowiowe sójki. jeszcze trochę i śnieg będziecie odgarniać żeby coś zapalić :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
ABS0LLUT 2013-09-02 00:06:32
Drogi @kpiarzu, ognisko będzie zapewne po połowie września, a potencjalny śnieg to żadna przeszkoda, bo wszak te forumowe odbywają się w Boże Narodzenie i jakoś nie ma problemu z frekwencją. ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
Tusik 2013-09-02 08:15:19
No to mi się co"SIK" tutaj widzi, że będę musiał przynieść imieninową... bo 21 września (sobota) są moje imieninki. :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-09-04 09:28:56
Popatrz co tutaj Doradca wypisuje, jak ubliża koledze, który przedstawił się z imienia i nazwiska.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: OGNISKO LIMANOWA.IN
konto usunięte 2013-09-10 20:32:21
Co z tym ogniskiem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in