Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

ODPUST W LIMANOWEJ

Perpetua 2013-09-23 13:18:25
Witam, czy ktoś z Was mógłby mi wytłumaczyć po co ks. proboszcz zaprosił arcybp. Kowalczyka do Limanowej? W internecie aż huczy od informacji o przeszłości Kowalczyka. Nie rozumiem o co chodzi? Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, o co chodzi? czy nie mozna było zaprosić kogoś innego?? dlaczego właśnie on? Ksiądz proboszcz chyba mysli, że limanowianie, to głupcy i w wyszukiwarce nie umieją znależć życiorysu i powiązań Kowalczyka. Uważam, że to SKANDAL, o którym powinniśmy głośno mówić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
KaKropka 2013-09-23 13:43:06
A co takiego zrobił ten dobrodziej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
misiek33 2013-09-23 14:42:57
perpetua- jezeli masz konkretne pytanie odwiedz PROBOSZCZA W LIMANOWEJ i zapytaj GO w cztery oczy a nie ukrywaj sie pod pseudonimem...i wpisz w wyszukiwarce słowo hipokryta i przeczytaj ze zrozumieniem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
Perpetua 2013-09-23 16:35:16
misiek33 nauczył się nowego słowa i poleca zapoznać się z nim;-] Nie rozumiem, co w tym dziwnego, że chciałabym odpowiedzi. Po co człowieku się tak bulwersujesz? hipokrytą zdaje się, że jesteś ty ? Poczytaj troszeczkę na ten temat, a dopiero póżniej zabieraj głos w dyskusji. Nie bądż hipokrytą, PRAWDA NAS WYZWOLI;-]
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
konto usunięte 2013-09-23 16:55:22
Czy ty aby nie jesteś zwolennikiem dżihadu w Polsce?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
Perpetua 2013-09-23 17:09:54
To już nic nie rozumiem..IPN kłamie? ktoś stworzył fikcyjne papiery na arcybiskupa? Przyznam szczerze, że mi osobiście, jako praktykującej katoliczce jest przykro. Był to dla mnie wielki wstrząs, gdy dowiedziałam się, że arcybiskup będzie przewodniczył tak ważnej Mszy Świętej. Na początku myślałam, że to jakaś pomyłka, że niemożliwe, aby proboszcz zapraszał tego człowieka do Bazyliki..Jest przecież tak wielu godnych, uczciwych i prawych Biskupów, kapłanów..
Szkoda, po prostu jest mi przykro i tyle...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
jendreczek 2013-09-23 17:22:03
@perpetua wyobraź sobie że był taki gość Jezus Chrystus i on wszystkim wybaczał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
Perpetua 2013-09-23 17:43:00
Jasne, ja również opowiadam się za wybaczeniem, jak najbardziej, ale trzeba najpierw przyznać się i spojrzeć Katolikom prosto w twarz i przede wszystkim PRZEPROSIĆ. Wtedy dopiero można ocalić resztki szacunku. Choć z drugiej strony, trudno jest mi uwierzyć, że przez 19 lat nie ruszyło go sumienie. Szkoda, że przez pryzmat takich właśnie ludzi, tracą zaufanie ludzie do księży. Szkoda, bo naprawdę to niesprawiedliwe. Wśród nas jest wielu wspaniałych księży, którzy zasługują na zaufanie, wdzięczność i szacunek- za ich oddanie sprawom parafii, za życzliwość i przede wszystkim UCZCIWOŚĆ. Myślę mimo wszystko, że to zaproszenie arcybp. było kompletnie nieprzemyślane. Szkoda, że pośród nas pozostał niesmak.
@misiek odsyła do proboszcza w tej sprawie, a ja bym Cię odesłała do samego Prymasa- zapytaj go po prostu-dlaczego?
Dlaczego to robił i to prze 19 lat? dlaczego???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
konto usunięte 2013-09-23 17:55:02
Idź się wyspowiadaj ze swoich grzechów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
Perpetua 2013-09-23 18:04:53
No właśnie, w pełni merytoryczna dyskusja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
forfiter 2013-09-23 18:31:52
To chyba lepiej gdy arcybiskup przyjedzie na odpust i wygłosi wiernym ładną homilię o Galatach
niż z nudów wymyśla niezdrowe rozrywki.

Jak ten opisany poniżej:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14652378,_Kazal_mu_tanczyc_w_zoltym_bikini__przylozyl_pistolet.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
bearchen 2013-09-23 18:50:39
To ten co popiera legalizacje zwiazkow homoseksualnych i nie widzi wsrod biskupu zadnego przepychu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
Perpetua 2013-09-24 10:15:45 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
Perpetua 2013-09-24 10:22:29 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ODPUST W LIMANOWEJ
KaKropka 2013-09-24 14:56:15
@Perpetua I co z tego, że się z rabinem spotkał? W końcu kolega po fachu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in