10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"

konto usunięte 2013-01-13 18:24:27
http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe

To jest chyba bardziej rzeczowe niż to co jest na blogu poniżej pod tytułem wymienionym w temacie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
MalaMi33 2013-01-18 10:18:01
myslę że WOŚP to nic złego. Zawsze coś podratują szpitale bo jak wiadomo nie ciekawie się dzieje w NFZ. Nigdy nie wiadomo kiedy Ty zi2po91 bedziesz potrzebowal pomocy i nie wiadomo czy sprzet zakupiony przez WOŚP nie uratuje Ci zycia. Nikt Ci przecież nie każe dawać skoro nie chcesz, ale mysle ze symboliczna złotówka od serca może zdziałać więcej niż wielkie miliony,
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
konto usunięte 2013-01-21 18:33:52
Długo szukałem i nie mogłem znależ rozliczenia Caritasu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
konto usunięte 2013-01-28 18:10:33
No i klops, właśnie tym że wrzuciłem rozliczenia z WOŚP, chciałem podkreślić, że akcję i fundację popieram. Sam temat jest odpowiedzią na wpis na blogu pt. "WOŚP-nie popieram", w którym ktoś powrzucał fragmenty jakichś wywiadów, które nie bardzo trzymają się kupy, a dotyczą oczywiście pieniędzy, co dla mnie jest niezrozumiałe, skoro pod pierwszym wynikiem w wyszukiwarce można znaleźć na co są przeznaczone.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
brawurka 2013-01-28 22:37:53
zawsze tam gdzie w gre wchodzą duże pieniądze pojawia się wiele podejrzeń i oskarżeń. Metody rozliczeń takich fundacji powinny być zatem transparentne i pozbawione znaków zapytania. Ja mam jednak zaufanie do WOŚP i dług wdzięczności. Moja siostra zawdzęcza im zdrowie, a może nawet i życie..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
konto usunięte 2013-01-29 09:46:00
Wcale te aparaty i sprzety nie ratują ludziom życia bo szpitale nie mogą z nich korzystać, ze względu na to, iż brak im uprawnień co do obsługi niektórych- PRZYNAJMNIEJ W WIĘKSZOŚCI. A poa tym szpital przykładowo kupuje sprzęt za 1000 złotych a rozliczenie z WOŚP to 5000. Wiem o tym bo przekonałem się osobiście. Tak więc WOŚP TO JEST JEDEN WIELKI PRZEKRĘT- WIĘKSZOŚC KASY IDZIE NA WOODSTOCK A NIE NA CHORYCH
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
KaKropka 2013-01-29 09:50:38
@great1 W egzorcyście o tym pisali?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
konto usunięte 2013-01-29 10:50:32
Andrzej - Nie wiem, jak długo mogłeś szukać rozliczenia Caritasu, skoro na jego głównej stronie tj. Caritas.pl
są "jak byk", klarowne rozliczenia z poszczególnych lat.

KaKropka - Dlaczego starasz się zdyskredytować great1?

Czy jedno wyklucza drugie?
Czy nie można czytać "Egzorcysty" i pisać o WOŚP?

Dziwne...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
konto usunięte 2013-01-29 11:06:55
Właśnie to co pisze great1 to próba dyskredytacji. Wiem coś ale nie mogę powiedzieć skąd to wiem, a rozliczenia kłamią wierzcie mnie, a nie im.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
konto usunięte 2013-01-29 11:44:15
zi2po91 - A gdzie tam jest napisane, "wiem, ale nie mogę powiedzieć" - chyba, że piszesz o jakimś poście w innym temacie?
Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do POWYŻSZEGO postu great1, to po prostu grzecznie zapytaj go skąd to wie.
Myślę, że jak tylko to przeczyta to Ci odpowie.
Jeżeli pomimo Twojego pytania, będzie unikał odpowiedzi, to wtedy będziesz mógł wyciągać wnioski.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
P36 2013-01-29 13:07:48
Odnośnie WOŚP - popieram!!!
...myślą, mową, uczynkiem i ZADBANIEM :)
(caritas też popieram - ale mniej)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
konto usunięte 2013-01-29 18:19:53
kolorowymotyl - o tym kiedy mogę wyciągać wnioski sam decyduję. Jeśli ktoś pisze, że jest tak, a nie inaczej, nie podając żadnych konkretów, wręcz przeciwnie jest pełno kontrargumentów, to wybacz ale to jest dokładnie "wiem ale nie powiem". I po raz drugi:
WOŚP-popieram!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Odnośnie "WOŚP - nie popieram!"
konto usunięte 2013-01-30 09:36:24
więc odpowiadam, rozliczenia z WOŚP odnośnie cen przechodziły przez moje ręce! A ujawniać ich nie muszę, odnośnie WOODSTOCK i pieniędzy, że na to idzie kasa a nie na szpitale sam Owsiak mówił. Innych konkretów ci nie podam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in