Niedziela, 22 września
Tomasz, Maurycy, Joachim, Milana
2060

Wydarzenia

odbior obrazu z kamerki

niewiem co jest ale od dluzszego czasu niemoge odbierac obrazu z kamerki internetowej tutaj na limanowa.in/ chyba mam wszystko wporzadku na kompie bo transmisje z obrad rady miasta odbieralem bez zarzutu ,prosze mi napisac czy ktos z was tez ma takie problemy z odbiorem kamerki na zywo
RE: odbior obrazu z kamerki
Obrazu brak u mnie tez od kilku dni
dziekuje @svOSCAR
moze ktos jeszcze ma jakies informacje dotyczace odbioru obrazu z kamerki internetowej
dzieki szkoda ze wiecej osob mi nieodpisalo co u nich na portalu jest z kamerka internetowa
Potwierdzam ,u mnie też nie chodzi.
Faktycznie nie działa.
Jutro spróbujemy problem zdiagnozować i obraz przywrócić.
Pozdrowienia
dziekuje wam za wiadomosci w sprawie kamerki a w szczegolnosci p.TOP.....za ustosunkowanie sie do tego problemu
mam pytanie do p.TOP.......JAK SIE MA SPRAWA OBRAZU Z KAMERKI INTERNETOWEJ TUTAJ NA .LIMANOWA.IN/ bo dalej niema ????????
dziekuje za odpowiedz
Niektorzy to maja problemy...nic tylko pozazdroscic.
No i co Cię tak cieszy, @dex? Ludzkie nieszczęście?
@dex moze to nie problem ale troche wkurza dlaczego to nie dziala juz od dluzszego ,przeciez administratorzy strony powinni o tym wiedziec i cos z tym zrobic a i tez czasem bys sobie popatrzyl co w rynku sie dzieje i nie tylko ty ale i ktos wiecej tez
Pozdrawiam wszystkich i zycze wszystkim zeby was mikolaj odwiedzil i jakis prezencik zostawil
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in