10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

Ocena Komentarzy

sweetfocia 2015-07-01 14:21:47
@edi komuna ci się marzy i jedynie słuszna racja?
Podobno żyjemy w wolnym kraju i dajże ludziom prawo do tego. :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
DRKidler 2015-07-01 14:48:36
Jestem zdecydowanie przeciwny ocenom komentarzy na portalu. Czyżby zdenerwował Ciebie komentarz @piki pod artykułem o pożarze sklepu przy ulicy Zygmunta Augusta. Może jest coś na rzeczy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
kinia434 2015-07-01 15:24:27
@edi60..."Moim zdaniem prawo do oceny komentarzy powinna mieć redakcja tego portalu" Ty naprawdę nie masz chyba pojęcia jak redakcja i moderatorzy minusowali komentarze np moje ,bearchen, namoR czy Janek64....i to nie dlatego ,że komentarze były złe niestosowne tylko dlatego że były napisane nie po ich myśli.. od kiedy ocena komentarzy się wyświetla takie Ich minusowanie ustało i teraz zazwyczaj redakcja/moderatorzy nie oceniają komentarzy... a jak już to bardzo rzadko...

Jest już lepiej z ocenami komentarzy ale nadal są jakieś dziwne niki z pod którymi osoby nic nie piszą a tylko oceniają...zazwyczaj minusują innych ..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
sweetfocia 2015-07-01 15:44:42
Według mnie zbyt mało użytkowników decyduje się na ocenę komentarzy, więc siłą rzeczy oceny mogą nie odzwierciedlać poziomu merytorycznego komentarza.
Jeżeli w sondach potrafi brać udział stu kilkudziesięciu userów, natomiast ocen pojawia się kilka lub kilkanaście, to można z tego wnioskować, że do 10 % zalogowanych użytkowników bawi się w wystawianie ocen.
Swoją drogą bądź facetem, nie rób się płaczkiem. :-(:-(:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
kinia434 2015-07-01 16:04:04
@sweetfocia...plusik:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
aramis 2015-07-01 21:15:45
Właśnie @sweetfocia najczęściej króluje wśród najlepiej ocenianych komentarzy co mnie zastanawia...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
sweetfocia 2015-07-01 21:50:13
Popatrz pod artykułem o korkach gdzie się tak produkowałeś, nikt ci nie klepnął żadnej łapki. :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
edi60 2015-07-02 00:47:08

chciałem poruszyć temat oceny komentarzy przez uzytkownikow tego portalu które to moim zdaniem nie sa konstruktywne i rzetelne a po prostu służą tylko do dokopania drugiemu którego nielubimy albo który to nam podpad osobiście , bo jeżeli już osadzamy komentarz to nie powinnismy się kierowac złosliwoscia czy tez innym urazem do danej osoby , tylko osadzic go pod względem metoryki i wartości wypowiedzi i tak powinno być a nie jak do tej pory jest ze wartościowy komentarz a ma negatywne oceny i absurdalne docinki
Moim zdaniem prawo do oceny komentarzy powinna mieć redakcja tego portalu bo jak sami widziecie do czego te oceny doprowadzają tylko do niepotrzebnych złosliwosci i wyśmiewania się przez niektórych uzytkownikow tego portalu
Pomysł redakcji był i jest dobry tylko my nie doroslismy do tego bo brak jest nam kultury osobistej i jesteśmy złośliwi i arogancki do swoich bliznich CO WY NA TO ???

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
ABS0LLUT 2015-07-02 00:55:42
@sweetfocia: Ze swoimi "uśpionymi" nickami, z których sam plusujesz, bądź minusujesz, jesteś ostatnią osobą, która może się wypowiadać w tym temacie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
kinia434 2015-07-02 10:51:22
@ABSOLLUT...czy posiadając tą wiedzę jaką masz o nickach będąc moderatorem portalu czy również nie powinieneś się wypowiadać w taki sposób..??? W domy jest parę osób dorosłych kilka urządzeń typu telefony ,komputery stacjonarne, tablety ,laptop ale od jednego dostawcy internet wiec i jedno IP.. czy Twoim zdaniem tylko jedna osoba może mieć założone konto na portalu??? nie może mieć założonych nicków więcej osób korzystających z tego samego internetu??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
antymon 2015-07-02 17:46:07
Absolucik absolutnie od dłuższego czasu nie umie się zdecydować czy jest administratorem czy userem dlatego czasem moralizuje a czasem gada co ślina na język przyniesie. Dodam, że sam z tymi klonami nicków święty nie jest ale to już temat na inny wątek, doradzi nam gdzie to opisać można?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
aramis 2015-07-02 21:31:28
@sweetfocia -wcale mnie to nie martwi - nie zabiegam u znajomych by mnie plusowali.
Sam oceniam tylko wyjątkowo trafne albo chybione komentarze,nie kieruje się tu żadnymi sympatiami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
sweetfocia 2015-07-02 21:45:56
Mi nie chodzi o to czy łapka w górę, lub w dół.
Ale o czyjąś reakcję ma mój komentarz.
W ocenie stosuję przede wszystkim zasadę wzajemności, następnie kulturę oceny i zbieżność opinii z moją.
Pisać tak żeby nikogo nie ruszało, jaki to jest sens? :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
edi60 2015-07-03 13:29:41
czytając wasze opinie doszłem do jednego wniosku żeby były widoczne pod komentarzem czy to dającym plus czy też minus nasze nicki , i tak kto by dobry metorycznie komentarz minusowal lub pod złym komentarzem dawał plusa to by było jasne Bo i dlaczego mamy być niewidoczni ,jeżeli nie podoba nam się i zabieramy głos to powinnismy być widoczni ,wiem ze zaraz powiecie ze każdy ma prawo dac plusa czy minusa .Ale to dawania ocen wcale nie jest prawdziwa ocena tylko większość tych plusow i minusow jest dawana np.... ze ja kogos lubie i czuje do niego sympatie lub wprost przeciwnie jestem na kogos zły to minus ma u mnie niezależnie jaki by komentarz niebył , chodzi mi po prostu o dobry ; smak ; tych komentarzy i rzetelna ocene
I tu zwracam się do P.TOP.. całej redakcji co wy na to i czy była by taka możliwość techniczna żeby to było, ze wystawiam obojętnie jakas ocene to pod moja ocena jest widoczny mój nick edi60 albo jakiś symbol związany z Nickiem ,wtedy by ukrociło wariackie popisy niektórych internautow??????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
kinia434 2015-07-03 18:52:09
@edi60...czy Tobie chodzi o to że np napiszesz komentarz pod artykułem i masz 5 minusów i 7 plusów i Ty jako autor komentarza chciałbyś widzieć kto i spod jakiego nicka dał Ci plusa a kto minusa?....bo i tak jest od jakiś dwóch może i ciut więcej miesięcy... Jeżeli chodzi o coś innego ..no to sorry jakoś nie umiem tego zrozumieć co napisałeś...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
edi60 2015-07-03 22:45:30
@kinia434 zle mnie zrozumialas tu nie chodzi o mnie ale nieraz mnie wkurza jak czytam rozne metoryczne komentarze które sa sensowne a ktoś im daje same minusy i o to wlasnie chodzi ze komentarze nie sa oceniane rzetelnie ,powtarzam ze tu nie omnie chodzi, jeżeli już to ci powiem ze ja zawsze miałem więcej plusow niż minusow .PORUSZYŁEM ten temat bo czytam większość komentarzy które sa naprawdę dobre i na temat a maja dużo minusow i znikają z widoku in dlatego tak uważam ze większość osob które daje minus to tylko po to ze kogos nielubi żeby mu tym dokopac to nie trudno jest zauwazyc co dzieje się na portalu jak jeden drugiego zniewaza i dokucza ,przecież jak się ktoś niezgadza z czyim zdaniem to powinien usazadnic rzeczowo anie wyjezdzac ze ktoś głupi itd.......to jest wlasnie przyczyna ze poruszyłem ten temat POZDRAWIAM WSZYSTKICH I DZIEKUJE ZA ZABRANIE GŁOSU
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
sweetfocia 2015-07-03 23:05:09
@edi60 ty masz problem z samym sobą. Po prostu brakuje ci dystansu do rzeczywistości. Jeżeli zaś idzie o twoje wypowiedzi, to jednak one moim zdaniem nie są merytoryczne.
Piszesz o dawaniu plusa lub minusa, niestety jest łapka w górę lub w dół.
Ponadto jest możliwość podglądu kto ci jaką łapkę klepnął, najpierw klikasz łapkę, a następnie zobacz oceny. Jeżeli wyskoczy, że wyczerpałeś limit, to wychodzisz ze strony, czyścisz historię przeglądania swojej wyszukiwarki, wchodzisz na stronę, ponownie się logujesz i oglądasz dalej. :o):o):o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
kinia434 2015-07-03 23:08:00
@edi60...ale tak zawsze było, ludzie tak to robili...dawali minusy i to grupowo gdybyś poświecił trochę czasu i wszedł np nawet na moje konto i komentarze z przed paru miesięcy to byś się przekonał co się wyprawiało ..osoby które publicznie mi ubliżali i obrażali to komentarz za komentarzem minusowali ci co pisali do mnie na pw jakie to moje komentarze są "prostą mądrością pisane itd...." a na portalu te same osoby mnie minusowały...gdy to zobaczyłam jak była już umożliwiona ta funkcja to byłam kompletnie zszokowana jak ludzie mogą tak postępować...być tak fałszywi ...te oceny to taki pic na wodę...bo oceniają takie osoby z pod nicków co nigdy ani jednego komentarza nie napisali... nie ma się tym co przejmować najlepiej pisać to co się myśli i czuje...a przede wszystkim jak się jest czegoś naprawdę pewny...:)
Spokojnej nocy ..........
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
kinia434 2015-07-03 23:14:04
@ABSOLLUT...Skierowałam pytanie do Twojej osoby ..czy będziesz tak łaskaw udzielić mi odpowiedzi na te konkretne pytania????
Bardzo bym była wdzięczna...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
sweetfocia 2015-07-03 23:27:15
Na moje ślepe oko dzisiaj Dunior ma dyżur. :P:P:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
kinia434 2015-07-03 23:48:11
@sweetfocia...czego Ty jeszcze nie śpisz...:P:P hehe chyba masz racje ...albo mnie po prostu zlewa człek... haha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
ABS0LLUT 2015-07-04 03:21:26
@kinia434: Wybacz odpowiedź z tak dużym opóźnieniem, ale na forum wchodzę incydentalnie, przeważnie przypadkowo. Oczywiście, chętnie odpowiem.

"W domy jest parę osób dorosłych kilka urządzeń typu telefony ,komputery stacjonarne, tablety ,laptop ale od jednego dostawcy internet wiec i jedno IP.. "
A czy ja pisałem o jednym IP?

"czy Twoim zdaniem tylko jedna osoba może mieć założone konto na portalu??? nie może mieć założonych nicków więcej osób korzystających z tego samego internetu??"
Gdybym tak myślał, to musiałbym pewnie uznać, że Ty masz wiele kont, a przecież doskonale wiem, że tak nie jest.

Jeśli ktoś pisze obecnie z jednego nicka, a jego komentarze są "oceniane" regularnie przez X nieaktywnych już, skompromitowanych wcześniej nicków np. co pół minuty, zaś każdy następny nick wylogowuje się w takich samych krótkich odstępach czasu, by dać miejsce kolejnemu, to chyba też daje trochę do myślenia...

Oczywiście to był wielki skrót.

@antymon: tobie się już całkiem w główce pomieszało, w dodatku próbujesz sztuczek, które dawno spaliły na panewce (vide donosy na mnie niby z Kuriera Pekińskiego). Myślisz robaczku, że te pomówienia o pisaniu z kilku nicków, w dodatku w pracy, popuszczę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
kinia434 2015-07-04 11:08:35
@ABSOLLUT..Dziękuje za odp ...no nie tak znów wiele bo na 8 dorosłych osób o ile dobrze wiem to z mojego IP są trzy różne nicki ...ale to nie znaczy ,że kiedykolwiek pisałam z wszystkich trzech mam swój i nie potrzebuję pisać z komentować z innych... zwłaszcza że nie mam haseł do nich.... jak i zapewne zauważyłeś ,że są logowane na różnych urządzeniach czyli każdy na swoim ....

"Jeśli ktoś pisze obecnie z jednego nicka, a jego komentarze są "oceniane" regularnie przez X nieaktywnych już, skompromitowanych wcześniej nicków np. co pół minuty, zaś każdy następny nick wylogowuje się w takich samych krótkich odstępach czasu, by dać miejsce kolejnemu, to chyba też daje trochę do myślenia................ jeżeli są takie sytuacje dlaczego nie blokujecie tych nicków jak i również tych co są utworzone tylko do ocen a nigdy nie było z nich napisanych komentarzy...bo i takowe są ...w końcu by się wyczyściły i byłby spokój z głupkowatą zabawą... proste prawda?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
ABS0LLUT 2015-07-04 13:26:01
@kinia434: Twojej Rodziny nie znam, ale nie o nich mi chodziło, bo identyczne IP mają też inne, zupełnie przypadkowe osoby, ale mniejsza z tym.

Co do nicków "od oceniania" - ja tylko zgłaszam swoje spostrzeżenia, bo Redakcja raczej skupia się na pracy redaktorskiej, a nie na analizie portalowej "patologii".

Ps. Nie jestem z Redakcji, więc nie zwracaj się do mnie w liczbie mnogiej, bardzo proszę. Prywatnie w dużej mierze podzielam Twój pogląd w temacie blokowania, chociaż technicznie może tu być "mały" problem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ocena Komentarzy
antymon 2015-07-04 17:33:21
Absolluciiku. Powiem wiecej. Jest bardzo zle. Szukaj donosicieli na swoim podwórku, lub sąsiednich, bo słuch niesie, że tam masz kilku fanów. A pisanie w pracy, czy nie? No nie mam odpowiedzi na to pytanie od Ciebie nadal. Nadal nie Doradziłeś gdie można o tym klonowaniu nicków na forum napisać?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in