17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

Obywatelu strzeż sie!

konto usunięte 2010-03-10 12:27:01
Uważaj Top robi Ci zdjęcia! I ty możesz znaleźc sie na stronach serwisu limanowa.in.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-10 12:37:34
No i co z tego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-10 12:39:02
Gówno.Nie masz głowy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-10 12:40:02
Mam, i to wielką, a jak się nie strzygę kwartał, to jeszcze większą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-10 13:06:56
aaaa,hełmofon?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-10 13:08:45
Coś jakby, tylko z włosów. Ale teraz nie uraczysz, niedawnom cięty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
boox 2010-03-10 13:18:53
K***** może sobie znjadziecie jakiś czat - albo pogadacie sobie przy browarze w parku, a nie zajmujcie tutaj miejsca waszymi mało inteligentnymi wypowiedziami
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-10 13:23:21
Ta miła konwersacja, choć rzeczywiście nie jakaś górnolotna, to jednak pomogła nam skrócić czas oczekiwania na Twoją jakże inteligentną, gracją, dykcją i erudycją wprost porażającą ślepą plamkę, wypowiedź.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
boox 2010-03-10 13:34:44
Zastanawiam się tak, kim Ty HiKrush możesz być - ale druga myśl, jest taka że chyba nie warto na takie przemyślenia tracić czasu ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-10 13:35:48
Nie jednak HiKrush jesteś spoko.Buractwo trzeba temperować.Boox jak chcesz to se poczytaj o jakich cyganach albo buzodromie a nie frustruj sie tutaj.Eia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-10 13:41:49
Boox jesteś drugim nickiem Topa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
boox 2010-03-10 13:49:22
Widzę "spółkujecie" sobie przeciwko niektórym ;) Gratuluję Wam naprawdę szybkiej oceny ludzi. Bo nie wszyscy faktycznie są tak inteligentni jak Wy ... Jak wiadomo szybko można stwierdzić, że wszyscy to buraki tylko nie Wy ;) - a "z buractwem trzeba walczyć". Nie ma to jak podleczyć swoje kompleksy pozostając anonimowym na forum i "poburakować" troche innych. Więc przepraszam NADER INTELIGENTNYCH PANÓW, że zająłęm Wam czas na czytanie moich "wprost porażających i erudycyjnych" wypowiedzi. Nie zmieniajcie myślenia - tak jest spoko :) A... I polecam rzucić okiem na coś dla Was - http://www.mensa.org.pl/ a nie jakieś forum na limanowa.in gdzie wypowiadają się same buraki na tematy o cyganach i wypadkach samochodów a nie na wysoce inteligentne tematy Panów Jaszczura i HiKrush`a O TYM KTO MA WIĘKSZĄ GŁOWĘ I CZY JEST PRZYCIĘTA RAZ CZY CZTERY RAZY W KWARTALE I KTÓRA JEST BARDZIEJ PODOBNA DO HEŁMOFONU ... 3majcie sie chłopaki :) Oby tak dalej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-10 13:49:32
Boox, popa na mój blog, są tam zdjęcia. Ja się z moją jaźwą nie kryję, na kawę mnie można nawet zaprosić, czekoladowo pomarańczową najlepiej, chociaż ta miętowa też pyszna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-10 16:08:37
No cóż rzeczywiście boox jestes bardzo inteligentny i wrażliwy o czym świadczy rozpoczynanie wypowiedzi od najpopularniejszego słowa polskiego narzecza.2Tematółw które zakładamy mozesz po prostu nie czytać.3.3maj sie także 4.Jesteś w końcu uderzeniowa awangarda Topa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
lucek 2010-03-10 20:26:46
HiKrush A gdzie taką dobrą kawę można wypić w Limanowej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
boox 2010-03-10 21:12:44
"uderzeniowa awangarda Topa" - podoba mi się może napiszę do Niego żeby mi dał taki status na tym forum
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-10 22:57:02
Lucek, Sklepy Cynamonowe;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
slawusik 2010-03-11 11:29:03
Każdy z was to burak, a ci którzy myślą, że pod przykrywką rzekomo ciętej riposty, bo opartej na własnych fanaberiach, są mocni i nieprzeciętni na tle tej limanowskiej społeczności - buraka i chama mają w genach.Pokory trochę cwaniaczki żałosne i oczytane tym, co wypada czytać. Sklepy Cynamonowe...nie no rozwaliłeś mnie chłopku...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
lucek 2010-03-11 12:01:15
HiKrush- dzięki za info!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-11 12:28:38
Skoro jestem burak, to znaczy, że nie świnia. Dobre hoj co. Zresztą wpadnijta, slawusiku, bedo dzisiej po czternasty, kawo wypijomy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-11 18:01:11
Slawusik ty to masz dopiero cięte riposty.Yeah- Mistrz Cietej Riposty!Widze że jakos teto uwagi tutaj zamieszczane dotknęły osobiście ciebie skoro wmieszałeś sie do dyskusji.Powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-11 20:15:31
Czytając wasze wypowiedzi przychodzą mi na myśl obrady sejmu...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-12 08:19:07
Slawusik napisał:".Pokory trochę cwaniaczki żałosne i oczytane tym, co wypada czytać. Sklepy Cynamonowe...nie no rozwaliłeś mnie chłopku..." Myślał że chodzi o książke ;). Ale głupi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
slawusik 2010-03-13 22:27:53
Jaszczur napisał Slawusik napisał:".Pokory trochę cwaniaczki żałosne i oczytane tym, co wypada czytać. Sklepy Cynamonowe...nie no rozwaliłeś mnie chłopku..." Myślał że chodzi o książke ;). Ale głupi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
slawusik 2010-03-13 23:42:16
ty, ale popatrz jak ty studiujesz te wypowiedzi, wracasz do nich, analizujesz..i jak już wpadniesz na te mysl..ehh to taka duma, taka duma, ze ci sie udalo cos napisac. no popatrz tak z dystansu na siebie i ty nastepny chlopku - roztropku kraszu, popatrzcie, jacy wy smieszni jestescie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
gruszka 2010-03-14 09:30:53
Hahaha, boox najpierw chce wysłać innych na czat a potem sam tu gadu gadu XD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-15 07:39:56
Slawusik rodzice Cie bili?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
slawusik 2010-03-15 22:14:59
Jaszczur, ostatnie zdanie należy do ciebie co? Widzę, że szanujesz oponenta. Ciebie rodzicie nie bili i z pewnością nauczyli zapisywania zwrotów do adresata w odpowiedni sposób. Widzisz, mnie nie nauczyli i dla tego jesteś ty nie Ty. Jesteś super jaszczur! Nie zapomnę cię nigdy! Z wyrazami szacunku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
slawusik 2010-03-15 22:16:00
Jaszczur, ostatnie zdanie należy do ciebie co? Widzę, że szanujesz oponenta. Ciebie rodzicie nie bili i z pewnością nauczyli zapisywania zwrotów do adresata w odpowiedni sposób. Widzisz, mnie nie nauczyli i dla tego jesteś ty nie Ty. Jesteś super jaszczur! Nie zapomnę cię nigdy! Z wyrazami szacunku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-16 10:28:37
Każdy z was to burak, a ci którzy myślą, że pod przykrywką rzekomo ciętej riposty, bo opartej na własnych fanaberiach, są mocni i nieprzeciętni na tle tej limanowskiej społeczności - buraka i chama mają w genach.Pokory trochę cwaniaczki żałosne i oczytane tym, co wypada czytać. Sklepy Cynamonowe...nie no rozwaliłeś mnie chłopku... napisał sławusik.Szanujesz oponenta ty?Bijesz żone?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
marika 2010-03-16 19:09:12
ehhh..jak dzieci!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-16 19:17:58
noooo...fajnie,co nie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
slawusik 2010-03-16 19:54:45
widzę, że udane życie masz jaszczurze - paszczurze. Co byś ty robił gdyby nie ten internet? tu przynajmniej nikt cię nie widzi. która to osobowość z kolei??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
marika 2010-03-16 19:58:49
hihi dokładnie :)) a zagląda tu zapewne w przerwach na redtube :) To już taki typ człowieka. Przynajmniej ten internet Ci został jaszczur..przynajmniej on..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-17 07:41:40
Fajni jesteście.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-17 10:16:01
Mam jeszcze nick slawusik.To moje wstydliwe i spychane w podświadomośc alter ego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
slawusik 2010-03-17 13:38:06
więc teraz wiesz czym jestes :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
konto usunięte 2010-03-17 15:23:48
Nie rozumiem.Doprecyzuj.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
slawusik 2010-03-17 17:01:13
..no, że żółć, która wydarła się z gnijącej wątroby paroksyzmami głośnych i stękliwych wymiotów...ej, jaszczur, jaszczur, ale z ciebie tuman :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-17 18:38:27
Uuuaaa... Idę na kawę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
slawusik 2010-03-17 20:35:50
idź i nie wracaj narkomanie jeden
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-18 14:05:06
Wróciłem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
elf 2010-03-21 16:38:53
Łał!!! Gorąco tutaj się działo :) HiKrush i jaszczur - gratulacje za opanowanie i spokojną krew!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
marika 2010-03-21 23:20:38
a tobie elf gratuluje takiej wnikliwej analizy naszych wypowiedzi. Może jeszcze potrafisz na ich podstawie określić, czy czy się zdrowo odżywiają?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-22 09:53:46
Ty, Marika, potrafiłaś na podstawie moich wypowiedzi stwierdzić jak mi z ust śmierdzi, to co się innym dziwisz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
marika 2010-03-22 15:03:10
ale ja Ci przecie pisała, że to stwierdzenie to na podstawie autopsji, a Ty nadal na pełnej nieświadomce brniesz w otchłań własnego poczucia, że wszystko co tu napiszesz będzie w racjonalny sposób tłumaczyło, jakich to moja fantazja farmazonów nie spłodzi, co by Cię tylko w takim świetle pokazać, którego Ty z całym Twoim wszeteczeństwem starasz się unikać, tylko po to, aby tej reszcie, co tu zagląda udowodnić, że to krasz ma rację. A ty już dawno chłopcze zapomniałeś o co biega. No bo wiadomo: zażywasz - przegrywasz. Powiedziałam ja, marika, ufff
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
HiKrush 2010-03-22 15:21:28
Że z autopsji, to wiem, bo ostatecznie skąd mogłabyś brać te o mnie farmazony. I, jak celnie zauważyłaś, Ty nadal na pełnej nieświadomce brniesz w otchłań własnego poczucia, że wszystko co tu napiszesz będzie w racjonalny sposób tłumaczyło, jakich to moja fantazja farmazonów nie spłodzi, co by Cię tylko w takim świetle pokazać, którego Ty z całym Twoim wszeteczeństwem starasz się unikać, tylko po to, aby tej reszcie, co tu zagląda udowodnić, że to marika ma rację. Pozdro szejset;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Obywatelu strzeż sie!
marika 2010-03-22 21:39:36
nie ma to jak stać się inspiracją dla młodego pokolenia. Pozdro dude!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in