Baner Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
464

Motocykle

Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)

scarface 2012-07-10 09:14:09
Witam w sierpniu zostanie otwarty lokal przyjazny motocyklistom:-) w kazdy piatek ROCKOTEKA tanie piwko wino lokal ma za zadanie ciagle sie rozwijac by sprostac klientom mozna pisac co oczekujecie a postarmy sie to spelnic:-) o dacie otwarcia i szczegółach bede informowal na bieżąco pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
konto usunięte 2012-07-10 09:55:34
Wszystko fajnie, ale gdzie to ma być?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
konto usunięte 2012-07-10 10:46:23
I dlaczego rockoteki w piątek? :>
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
scarface 2012-07-10 11:07:10
Nie mozemy narazie zdrazdzic który to bedzie lokal lecz jest on panstwu znany chcemy go mocno zmodernizowac wiec wiecej informacji napiszemy blizej otwarcia...W piatek beda ROCKOTEKI sobota MUZYKA MIESZANA a niedziela DANCING niestety tylko takie rozwiazanie na ta chwile jest mozliwe...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
konto usunięte 2012-07-10 11:44:58
Gdzie chodziło mi o to w jakim mieście:).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
konto usunięte 2012-07-10 11:45:17
Gdzie chodziło mi o to w jakim mieście:).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
KaKropka 2012-07-10 11:47:10
Obstawiam, że chodzi o Murowaną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
scarface 2012-07-10 12:59:59
LOKAL bedzie znajdowal sie w LIMANOWEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
pslim 2012-07-10 20:46:59
Ciekawe czy duzo tam bedzie miejsca,bo jakis koncert mozna by bylo zorganizowac.Bo dancingi to zaraz sie ludziom znudza..Pozdr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
misiek33 2012-07-10 21:27:38
a cos z serii dozwolone po wyzej 21 lat? np
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
scarface 2012-07-10 21:52:49
Bedziemy starac sie organizowac koncerty jesli wszystko bedzie szlo zgodnie z planem z czasem lokal znacznie sie powiekszy 21+ napewno odpada ale selekcja bedzie prowadzona...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
ryhu 2012-07-10 23:47:31
Do scarface:
Na forum w zakładce WYDARZENIA znalazłem wpis:
"Sierpien otwarcie disco club w Limanowej".

Tak więc disco club dla motocyklistów?
Czegoś tu nie rozumiem... ale jak to mówią "reklama dźwignią handlu".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Karbit 2012-07-11 00:49:45
To po % można jeździć na motorze? Bo inaczej to po co taki lokal dla motocyklistów? :E
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
NOSTRADAMUS777 2012-07-11 01:08:04
Po co Rockoteki w piątki?? może jakis trance hip hop obojętnie co tylko nie rock...przeciez połowa motonitów to nie długie włosy i V-silniki tylko zapiertaczalacze na ścigach:):o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-11 07:14:09
Pisalem kiedys o potrzebie takiego lokalu. Fajna sprawa. Bylem w takim w Chicago" STARY SOKOL" niepowtarzalna atmosfera . Wasza inicjatywa ma duze szanse powodzenia .Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-11 07:22:25 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
scarface 2012-07-13 14:45:28
WITAM JESLI MACIE JAKIES ZDJECIA ZE ZLOTOW LUB WASZE WLASNE Z MOTORKAMI I CHCECIE BY WISIALY W LOKALU GDZIE BEDZIECIE SIE BAWIC WYSYLAJCIE NA ADRES newoffice24@gmail.com pozdrawiam:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
budu 2012-07-13 16:22:47
selekcja?? właśnie mnie zniechęciliście.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
natiii13221 2012-07-13 16:55:41
selekcja jest konieczna. Wpuszczając niepełnoletnich trzeba sprawdzać przy barze dowody wszystkim a to jest niemożliwe. Może kupić starszy a pic młodszy. Nie jest komfortowo czuć się "opiekunką" na imprezie bo dookoła gimnazjum. Zresztą co mogą o motorach (prawdziwych a nie skuterkach - motorowerach) wiedzieć nastolatkowie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
natiii13221 2012-07-13 16:58:17
nie chcę nikogo obrażać ale każdy będzie miał swój czas, ci młodzi też :) tylko jeszcze nie teraz :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
exkalibur 2012-07-13 17:52:42
@janek 64 masz wiecej takich fotek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
piecdziesiatka 2012-07-13 22:54:13
natiii 13221 napisała "Nie jest komfortowo czuć się "opiekunką" na imprezie bo dookoła gimnazjum. Zresztą co mogą o motorach (prawdziwych a nie skuterkach - motorowerach) wiedzieć nastolatkowie"

Po pierwsze to liceum. A po drugie to nieraz nastolatkowie znają się lepiej na motocyklach i naprawie takiego niż niejeden motocyklista jeżdżący na nie wiadomo jakiej pojemności. Myślisz, że jak sobie kupisz motor powyżej poj. 600 to jesteś motocyklistą/tką? Ja rozumiem ta całą selekcję bo jednak jest w tym trochę prawdy, ale jak chcesz. Przez to zniechęcasz młodych ludzi, którzy chcą poznać nowe osoby jeżdżące na motocyklach. Jak takie rzeczy mają stawać na przeszkodzie we wspólnym spędzaniu czasu to ja dziękuję bardzo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-14 00:43:33
exkalibur a TY jestes mezczyzna czy kobieta bo nie wiem czy przeslac fotki KOBIET czy motocykli hahaha:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-14 00:53:19
SCARFACE IDZIESZ W DOBRYM KIERUNKU Poczatki sa trudne ale warto ten klub bedzie sie dobrze rozwijal Jutro wybieram sie do Sokola beda nowe wrazenia i ta niepowtarzalna atmosfera .:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-14 05:10:41 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-14 05:13:01 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-14 05:35:54 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-14 05:38:37 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-14 05:50:22
exkalibur moze troche przesadzilem z tymi fotkami no ale co sie nie robi dla przyjacol:)
http://youtu.be/myi9CyEcOkE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
natiii13221 2012-07-14 12:12:59
piecdziesiatka rozumiem twoje rozgoryczenie. Zrozum selekcja jest konieczna za parę lat będziesz myślał tak samo. Poznawać nowych ludzi możesz na zlotach lub innych imprezach tematycznych. Przyjdzie dwóch lub trzech młodych żeby poznać ludzi a cała reszta wykorzysta fakt że wpuszczają nieletnich i przyjdzie się nachlać. Sama pracowałam jako barmanka kilka razy się zlitowałam i zawsze były z tego problemy. Nie tak dawno byłam nastolatką i tez się wnerwiałam że nie mogę wejść chociaż jestem bardziej odpowiedzialną i ułożoną osobą niż "ci dorośli". Wiadomo jak to w klubach ludzie pod wpływem alkoholu robią się bardziej nachalni, trudno rozpoznać czy dziewczyna ma 15 czy 20 lat. Upatrzy sobie facet dziewczynę i co...? On rozczarowany ona zdenerwowana że jakiś stary facet się do niej przystawia, już nie wspomnę o tym że pełnoletnie kobiety czuja się dyskryminowane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
piecdziesiatka 2012-07-14 13:14:57
Ja ni mówię tu o całkowitym usunięciu selekcji, ale o zrobieniu np. czegoś takiego ze jak przyjedzie grupa motocyklistów i w tym chociaż nieletni to możecie wpuścić żeby się pobawić. A jak przyjedzie ktoś sam to wtedy nie wpuścić i patrzyć na wiek. Coś może dałoby się wymyślić. Bo tak najprościej jest określić wiek, a młodsi po prostu mają problem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
konopia 2012-07-14 18:07:17
pięćdziesiątka nic się nie przejmuj przemycimy Cię :) Będziesz wchodził w środku grupy :P Ja tak jeździłem jak nie miałem prawka i koledzy kryli tak że luz :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
piecdziesiatka 2012-07-14 20:53:11
Dzięki wielkie :) Od razu mi lepiej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
exkalibur 2012-07-14 21:08:49
@ janek 64 fajna sprawa pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-14 23:40:15
exkalibur widze ze zadowolilem Ciebie hehe jest ok . Nie spierajcie sie kto ma wchodzic a kto nie na takie impry Rynek to samo reguluje . Obok powstanie lokal dyskoteka dla mlodziezy i wszystkich mozna pogodzic ale tez nie wolno nikomu zabraniac Mysle ze w Limanowej juz obowiazuja standardy i kazdy wie gdzie ma sie odnalesc Najwazniejsze zeby wszyscy czuli sie dobrze i dobrze sie bawili bo w tym wszystkim tylko o to chodzi .Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
konto usunięte 2012-07-15 09:08:56
Tanie piwko dla motocyklistów, tania wódeczka dla samochodziarzy i tanie winko dla meneli.:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
scarface 2012-07-15 16:11:08
UWAGA
W PIATKI KAZDY KTO POSIADA KATEGORIE A W LOKALU DOSTANIE RABAT NA ALKOHOL :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
scarface 2012-07-26 22:50:02
OTWARCIE CLUBU UNDERGROUND 10-12 Sierpien
10-Rockoteka
11- DISCO
12-Dancing
3 dni zabawy w odmłodzonym i odswieżonym lokalu dawna MUROWANA. Myślicie ze to bedzie to samo co wczesniej nic bardziej mylnego lokal i muzyka was zaskoczy zapraszamy wszystkich kulturalnych imprezowiczów na niezapomniane emocje.Lokal do konca wrzesnia bedzie modernizowany wiec to nie koniec niespodzianek przyjdz sprawdz. rezerwacje tel.888 491 500
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
Janek64 2012-07-27 05:47:16
zycze super zabawy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
scarface 2012-08-12 10:27:35
szukamy Dj znajacego tematyke rocka i polskiej muzyki by w Piatki mogl zapewnic wam gwaraancje dobrej zabawy w klubie UNDERGROUND tel 888 491 500
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
ryhu 2012-08-12 11:02:13
Postanowiliśmy wraz ze znajomymi wybrać się w piątek na otwarcie tego tak zwanego "nowego lokalu dla motocyklistów". Po spędzeniu tam kilku godzin mam kilka uwag do organizatorów:

1. Wstęp w wysokości 10 zł za osobę to moim zdaniem zbyt wygórowana cena zważywszy na to co lokal ma do zaoferowania(zwłaszcza że podczas telefonicznej rezerwacji podana była informacja o 5 zł wstępu)

2. Skanowanie dowodów osobistych jest chyba nie zgodne z prawem ( bardzo jestem zresztą ciekaw w jakim celu? Może "scarface" mi na to odpowie?)

3. Komentowanie wyczynów muzycznych DJa sobie odpuszczę, bo widzę że organizatorzy już szukają nowego.

4. Wystrój nijak się ma do sugerowanego przez organizatorów klimatu motocyklowego, a w sali za barem jest trochę za ciemno.

5. Toalety są w kiepskim stanie.

Ogólnie rzecz biorąc spodziewałem się lepszej zabawy.
Biorąc jednak pod uwagę fakt, że to dopiero początki nowego lokalu, mam nadzieję że organizatorzy wezmą sobie do serca te parę uwag i jakoś to będzie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
scarface 2012-08-12 11:22:54
Jesli chodzi os kanowanie dokumentu to nie musi byc dowod osobisty wystarczy jakikolwiek dokumenty tozsamosci wszytsko ze wzgledu bezpieczenstwa poniewaz w razie awantury osoba agresywna nie jest anonimowa dodajemy do tego nageranie z monitoringu i kierujemy wniosek na Policje to zniecheci potencjalnych awanturnikow... Lokal jest w trakcie remontu wiec toalety i reszta bedzie dopracowana...Wszytsko robimy zgodnie z prawem bo gdy chcecie np wypozyczyc narty na lysej tez skanuja wam dowod...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
artko7 2012-08-12 13:26:52
Człowieku, czy posiadasz przecinek na klawiaturze? Przecież tego bełkotu się czytać nie da...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
ryhu 2012-08-12 15:36:02
Ok to następnym razem wezmę ze sobą kartę pływacką :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Nowy lokal dla motocyklistów i nie tylko ( ROCKOTEKI)
monkey78 2012-08-12 17:39:27
i jeszcze moim (skromnym) zdaniem rzecz bardzo istotna: jezeli na rocoteke wpuszcze sie dresiki (w ubraniu sportowym) to jest to ewidentne wywolywanie spięć i zadym na własne zyczenie :o)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in